Споделена история от Секс и интимност

Изчуках колежка
Стана съвсем неочаквано. Женен съм, а тя е омъжена. Винаги сме били в приятелски отношения. Освен това последните 2 години съм я подкрепял, защото преминаваше през ин витро процедури. Сега е също в последна процедура. Последната седмица се застояваше при мен в стаята, а на мен ми беше мнго приятно. Вкъши се сешах за нея. В петък останахме сами и дълго си говорихме и се запали някаква страст. Заключихме се и се чукахме, като животни. Три пъти се изпразних в нея. Сега не мога още да осмисля какво стана и защо. Постоянно мисля за нея, а тя ми изпраща съобщения, докато е с мъжа си.

Коментари

1.   Дай Боже всекиму такава колежка!

2.   И аз имам една луда химия с колега. Обвързани сме и двамата. Бих искала да ни се случи нещо подобно, но не съм от смелите, а той е умен и сериозен мъж, не би го направил.
От началото на май е в друг отдел, може и да е за добро.
Блазе ти. Замисли се какво означава това за брака ти. Аз бих го направила, защото с брака ми отдавна е свършено и стане ли, просто ще си тръгна. И на мен ми се иска колегата да ме награби, ама съм карък.
Дали колежката не иска да прихване от теб? ! Ако мъжа й стреля на бяло? ! Замислял ли си се за това? !
Точно страст се нарича, когато се празниш до дъно. В някого. И аз бих го направила. Защото подобен мерак се случва рядко.
Естествено, че ще мислиш денонощно за човека след това.
Аз мисля денонощно преди да съм го направила, пък ти се чудиш…:-) Харесало ти е, искаш пак. Но просто няма безплатен обяд. Може и татко да се окажеш, да знаеш :-)
Успех ти желая!
Всеки си знае.

3.   Е, олекнали ти сега като се похвали, че си изчукал колежката.

4.   И това бие на измислена история..

5.   Е каква е тая работа, че да имате толкова време? !

6.   Колко лоши и непочтени мъже и жени има!
Сега как си? Като си лягаш вечер до жена си, пак ли мислиш за другата!
Жал ми е за жена ти и другия мъж.

7.   Браво, браво! Може да си й направил близнаци.

9.   Колежката те е ползвала за осеменител, нямам друго логично обяснение!!!

11.   До 2. С какво се занимаваш. С екология ли?

12.   Може и да я излекуваш и да няма повече нужда от инвито процедури. Вероятно е преценила че проблема е в спермата на мъжа й, та те е използвала за донор!

13.   Сигурно те е ползвала за осеменител, за да си спести парите от инвитрото. Коя нормална семейна жена ще позволи на друг мъж да се празни в нея? !

14.   Еми като не си поставяте граници в отношенията.

15.   Повярвах.

16.   Какво стана с колежката? Продължихте ли?

17.   Тази жена е разгонена курва. Пази се и бягай!

18.   Честито, в кавички. Ще имаш дете скоро.
Най-вероятно.
Но няма да ти признае, че е твое.
Как ще живееш с тая мисъл?

19.   В днешно време доста жени ползват други мъже за осеменители преди даже да започнат инвитро процедурите.

20.   Е па нема лошо. Благородно им завиждам. Семеина ж 47г

21.   Няма лошо. Случва се. И мен на два пъти са ме ползвали за донор без да знам, като младок 25г, чрез измама, но поне жените бяха готини и продължават да се обаждат.

22.   Браво, браво, развеждайте се и се взимайте

23.   Глупаво си постъпил. И в моята работа има доста омъжени курвички, но никога не се празня в тях.

24.   Прекалена липса на детайли, за да беше истинска история.

29.   Мечтата на всеки мъжки индивид да се движат повече негови "копия" по земята. Този тип "донорство" може и да е благороден и осъзнат жест. Комбинативността на човешкия мозък е N до безкрайност.

30.   ""Изчуках колежка"" Само една??? Това е по-малко от нищо. Стига, това е невероятно. 99, 9 % от мъжете го правят. Дръжте са на положение. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

31.   Десантчик, Десантчик, горката ти съпруга. Най-умната, с математическо мислене, печелила олимпиади си ляга до такъв като теб. Заслужава нещо по-достойно.

32.   Най-страстния секс съм правил в работата. Възбуждаща е обстановката, особено ако е набързо. Заключвате се в стаята за 5-10мин, чукане на задна, празнене вътре (ако е възрастна) и после доволно си продължавате. Само секс, нищо повече.

33.   До №31 ЦИТАТ:::"""Десантчик, Десантчик, горката ти съпруга. Най-умната, с математическо мислене, печелила олимпиади си ляга до такъв като теб. Заслужава нещо по-достойно. "" А какво ми е на мен? Също не лош студент, същата специалност, но по -голям по години, спортист, отслужил, живеещ на близо. Е, не съм от нейната категория като оценки. Тя е отлична студентка, през всички години на следването вземаше стипендия, независимо от дохода на родителите И. Стана най-младият началник на най-тежкият отдел. Честна, справедлива, отговорна, организирана-работохоличка, даже готви добре. Натрупа врагове, кариерата И тръгна надолу. Но както се казва всичко се върти, тези нейни противници се пенсионираха и отново кариерата И тръгна на горе, след 2-3 години стана технически директор -ръководи над 300 мъже. Някога в една нейна тетрадка по частни диференциални уравнения с ръката на 19 годишно момиче беше написала: "Честа е всичко, смъртта е нищо", а е била само на 19 години. За мен жените бяха като опият, винаги съм бил стеснителен и срамежлив. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

35.   33 - Как какво ти имало? Мишок си, женкар, изневерител, лъжец и лицемер. Подлец с една дума. Точно човек без чест. Ако знаеше, че си се търкалял с други, дали щеше да легне с теб? Нямаше ли да я е гнус?

36.   33, нищо за ценности не споделяш. Нямаш такива, това ти е. Лъжата е грозно нещо.

37.   До 35, а ти каква си, да не си света вода ненапита? ! 100% и ти си същият боклук, какъвто описваш, че и много по-зле, така че си налягай парцалките и си трай там. А на въпросите ти - да, щеше да си ляга с него и не, нямаше да я е гнус, както и теб, вие точно такива най-си обичате.

39.   Ама с какво толкова ядосах №31, №35, №36, не сте справедливи в оценките си за мен. Определено не съм съгласен. Ако обича №35 да не ме нарича "мишок", обидно е. Поне да използвайте определението "плъх", те са умни и креативни. Все пак плъхове съвпадат към четирите млекопитаещи, които са всеядни: хората, мечките, свинете и плъховете. Никого не съм лъгал винаги съм обичал съпругата си. Всеки мъж обича 3 типа жени-дъщеря си, съпругата си, сестра си, майка си и бабите си, ако се живи. Към всички останали жени, той изпитва уважение, харесва ги, желае ги, влюбва се в тях, привличат го, излъчват топлина към него, не са проститутки, но не са от онези три вида жени, които обича. Сърцето на мъжът, не е чувал, в който могат да се напъхат всички жени, с които е имал някакви отношения и към, които е имал чувства. Обидни са тези определения, не е красиво, не съм съгласен. Все пак съм мъж, според мен умен или поне така са ми казвали колежките, както и постиженията ми. И пак повтарям, че много обичам дъщеря си и съпругата си. Не съм лош човек, харесвам и високо ценя жените, чувствам се уютно в средата на умни, високообразовани и културни жени не твърдя, че съм светец. С тези коментари, с посочените номера се чувствам сатанизиран, все едно съм вещер пред светата инквизиция. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

40.   Чукал съм колежки, няколко пъти, редовно, докато не ми се случи с една, от която едвам се отървах. След това спрях с колежки. Само с непознати, извън работата.

41.   Ако причината за ин витрото е "мъжки фактор", използван си мойто момче ;)

42.   Браво! Дай Боже всекиму. Много приятни спомени събуждаш!

43.   Имам прекрасна съпруга, добра красива и вярна. На работата прекарвам много време с една колежка. По-възрастна от мен и не е с нищо повече от жена ми, а и е ходеща бомба с една камара проблеми и все пак при мисълта за нея веднага тръгва да ми става. Усещам че я желая и не знам какво по дяволите не ми е наред. Имахме няколко закачки с нея и после правих невероятен секс със жена ми. Съответно жена ми ме попита какво става, тъй като се бяхме отдали на рутината и изведнъж сексуалният ни живот се възвърна с пълна сила. Казах и че сме флиртували с колежката и съм се почувствал възбуден, казах и' че не бих я предал и няма да и изневеря, но ми е харесало и ми е припомнило как се чувствах преди години и че това ми хареса. Очаквах скандал, но жена ми беше супер възбудена от моето признание и вече втори месец водим активен сексуален живот. С колежката пак си имаме закачки, но е само флирт.

45.   43, когато пак се върне рутината, бихте ли разнообразили с 3ти? Мъж или жена

47.   До 39:

"Всеки мъж обича 3 типа жени-дъщеря си, съпругата си, сестра си, майка си и бабите си, ако се живи"

Въпреки че съм почти сигурен кои групираш в 1 тип, моля те обясни как тези 4 типа жени всъщност са 3, защото за човек, влизащ в излишни детайли, казвайки 3 (три), а изброявайки 4 ми идва малко абсурдно.

Иначе е видимо, че си трол или шозофреник - от това че 99. 9% от мъжете чукат колежки, през това как си примерен съпруг и жена ти каква е била още като млада до сравнение на видове бозайници и разделяне на 3 типа обичани жени, изброявайки 4.

48.   Ръководя предимно жени на работа аз ги назначавам и освобождвам. Говоря за двадесет че и повече понякога. С повечето съм правил секс, рядко получавам отказ. Отидем ли извън града винаги и с преспиване и се знае какво я очаква колежката.. Имам няколко фаворитки но обичам разнообразието. Случвало се е на интервю за работа да ми правят свирки и ако ми харесва не я вземам

49.   41, обясни каква е логиката от инвитро при мъжки фактор? Има инсеминация, има и донорски материал. И в двата случая няма нужда от инвитро. Освен ако не знаеш подробностите.

50.   До N48 спри порното не ти се отразява добре. Не съм сигурен дали имаш сефте.

51.   Голяма грешка си допуснал. Прошнуровал съм доста колежки, но винаги с презерватив.

52.   Мале колко груби и бездушни коментари има тук. Хора нещо нормално във вас останало ли е?

55.   Чукал съм колежки, но само когато съм скаран с жена ми. Иначе нищо особено, като връзка с колежка.

56.   Направил си грешка. Не бива да се чукат колежки, защото после възникват проблеми.

58.   С колежката флиртувахме здраво. Тя непрекъснато търсеше физически контакт с мен макар и по невинни начини, хващане за ръка, допир, подпиране на рамото и тн... Изобщо имахме си химия помежду си. Запознах я със съпругата ми и всичко приключи. Сега е много сдържана и студена. Явно че е искала повече от мен, и явно че след като осъзна, че наистина имам жена морала и се обади и се отдръпна. Аз за това ги и запознах двете. Усещах че сме на крачка да прекрачим границата и колкото и да я харесвам, жена ми не заслужава подобно нещо.

59.   Доста колежки съм чукал. Някои го правят за удоволствие и спорт, други за да накажат съпрузите си, трети са просто курви. Последните чукам с особено внимание!

60.   Няма какво толкова да мислиш за нея, а си намери някоя свободна и млада 25г колежка, и да е неопитна и скромна. А поне винаги така правя.

61.   Из прашните мемоари на дядо Десантчик, публикувани в dira. Попаднах и на други:
"В института, в който бях научен сътрудник, всичките колежки бяха умни, културни, високо образовани, прекрасно възпитани жени. Бяхме млади, времето на късният тоталитаризъм. Та имало е случаи, когато спираме колите една след друга, дали е било на лозенец в някоя пряка на "Милин Камък" и над "Свети наум", дали на друга тиха уличка, тогава нямаше чак такава навалица от автомобили, като правило се премествахме в моята кола. Ако имаме повече време занимавката е на задната седалка, ако времето е по-малко на предната и то само фелацио, след това избърсване с носна кърпичка, хвърлянето през прозореца с надежда да попадне в шахта. Чудех се как колежката, която толкова бързаше за детската градина, е целувала детето си. Вярно, че това ставаше или късна есен или ранна пролет когато денят е къс, а тъмната част от денонощието дълго, а и стъклата се запотяват. Хубави времена.. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"