Споделена история от Секс и интимност

Изобщо не си пасваме в секса
Имам приятел от година, от десетина месеца правим секс и за това време не успяхме да се нагодим в тази сфера. Всичко друго е добре, но това яко куца. Никога не съм си представяла, че ще обмислям раздяла заради лош секс, но се оказа, че липсата му е по-добра от лошото изпълнение.
Идеалният секс за него е с трайност 2-3 часа, като в този диапазон от време има почивки - за цигара, за глътка бира, дори и за дрямка от негова страна. В неговия идеал любовна игра не съществува, както и по време на самия акт нито ме целува, нито ме гали, нито ме шляпа. Само пъхане и вадене.
За мен пък идеалният секс е доста по-кратък. Половин час си ме устройва, но и час става. Над това обаче ми идва в повече и не ме кефи. Още по-малко ме радва като той подремне малко и почне пак пък аз тъкмо евентуално започвам да се унасям. Също така аз обичам любовната игра. Обичам както аз да галя и целувам, така и с мен да правят същото. Много ми е странно по време на свирка, на секс, на чекия да не ми хванат я гърда, я дупе, я коса. В смисъл... нямам голям опит в секса, но предишните ми партньори не са спирали през цялото време да търсят контакт с мен не само чрез пениса си.
По-големият проблем е, че ние многократно вече говорим на темата. Показваме си кое какво как, но дисбалансът си продължава. Знае, че искам и си настоявам за по-голяма възбуда преди да почне акта, но то е видимо, че го прави насила. Усещам го с всички клетки на тялото си, че в този момент той иска просто да си го пъхне и няма търпение да приключи с "изискванията ми". Нещата му се получават само ако му давам всеки път конкретни задачи - сега ме целуни еди къде си, мини с върха на езика си от тук, лижи ме еди-как-си. Но не му идва отвътре и следващия път, ако искам пак наслада, трябва да му обяснявам отново. Което поне при мен отнема огромна част от удоволствието.
Също така ми отнема и от удоволствието аз да го докосвам и целувам по време на секс. Не се кефи. Разсейвал се, не му било приятно. Съобразявам се, но това пък на мен ми е трудно, защото си ми идва отвътре да искам ръцете и устните ми да са на него.
В началото си мислех, че е заради това, че още не е влюбен, защото преди това съм правила секс само с мъже, които са били силно прехласнати по мен. Аз също съм била влюбена и ми е идвало супер естествено да искам да докосна всяка част от тялото им. Но вече е влюбен в мен според всички останали показатели освен в секса. Там сякаш съм изкуствена вагина.
През останалото време - когато се разхождаме, когато сме на парти и т. н. - ме докосва повече и по-възбуждащо, отколкото по време на секс. Тогава се кефи да ме гали, където ми е приятно. Хваща ми циците, целува ме на любими места и видимо му е кеф. Но в момента, в който дрехите са долу, нещата приключват.
За тези десет месеца сме правили повече пъти секс, отколкото съм правила общо с предишните си партньори, но аз до оргазъм с него не съм стигала. Налага се сама да се оправям. Правя го и пред него, не е да го вдъхновява да ми го създаде сам или да ми помогне, така да се каже.
Има ли шанс някога някак да се нагодим? Някой с опит в подобна ситуация да каже.

Коментари

1.   Ако имате твърде голямо разминаване в тази област след време ще се разделите. Вероятно си бая млада, така че не се измъчвай с него.

2.   Прати го на секс курс да се научи. Желателно на такъв с практическа част.

3.   Ще го кажа така: пристрастени към порно не могат да имат истински/реален сексуален контакт с истинска/реална жена.
Нищо не можеш да направиш, негов си е проблема, в който той дори не вижда проблем. Аз не бих останала в подобна връзка, ти си решаваш за теб.

4.   Светът е несправедлив, ебаси. Къде го намери това дърво? Защо не намери мен. Моята бивша съпруга беше същата. По време на секс не ме докосваше дори. А аз толкова много обичам да се гушкам с жена, да я галя, да я докосвам, тя да ме докосва, да се целуваме продължително с език по време на секс, да я целувам навсякъде... Със сегашната ми партньорка понякога само любовната ни игра е два часа, но пък тя има друг проблем. Много е нежна, много е страстна, но просто не иска да прави секс всеки ден. При нея сексът е супер, свършва си както трябва, но е най-много два пъти в месеца. А на мен ми се прави секс всеки ден и откачам.

5.   Ох, милата, аз съм другата крайност, секс не съм виждал от 1 година въпреки, че имам жена, просто след децата, секса изчезна и това е... като ти чета мъките, ах как си мечтая да лижа, да целувам, да правя тези неща които като ерген съм правил... жалко, е че има двойки които не са доволни от секса или изобщо липсва и няма как да се намираме...

6.   Еми като не се променя, намери си друг. Той се държи с тебе сякаш си надуваема кукла.
Има нещо много сбъркано в него. Как ще продължите с годините. Ние с моя мъж сме 13 години заедно и все още имаме страст, целуваме се, гушкаме се и знаем как да си доставим удоволствие. Би ми било много обидно ако се държеше с мен по този начин по време на секс

7.   Щом секса ви, не върви по-добре го махай, има такива които ги интересуват само да вкарат и до там. С времето ще стане по-лошо, но по-хубаво няма, по-добре САМ, отколкото зле придружен...

8.   Сексът с партньорът ти е общ език, който трябва да научите заедно. Рядко се случват нещата автоматично. Ако това е твоят човек, ще се справите - разговорите събарят стени и рушат барикади!

9.   Номер 4, какво правиш, за да продължаваш да живееш с жена, която има нужда от малко секс, а ти от много... :-)

10.   Авторката съм.
А добре, номер 8, по какъв начин бихме могли да стигнем до ефективен разговор? Защото, както съм писала, ние вече сме го говорили. И не е да няма "разбиране", просто няма изпълнение. От неговата гледна точка: не му доставя удоволствие аз да го докосвам, както и той да докосва мен. Когато се стигне до акта, тези неща го "разсейват" и не му харесва. Аз съм окей да се съобразя и с пет часа секс като трябва, но да има любовна игра междувременно. Преди малко ми вика "на теб май ти омръзна" - еми да, омръзна ми и всеки път ми омръзва. И аз не криволича в разговорите ни на тази тема. Съвсем ясно съм му обяснила, че мен това, което се случва в нашия креват не ми доставя удоволствието, което търся. По-директно няма как да му го кажа. Ако имаш идеи какви думи да използвам, сподели. ;)

Благодаря на останалите! Очаквах нападки, честно казано, защото самата аз малко се виня за помислите си за раздяла, но срещнах разбиране тук. <3 Все пак... ако има надежда някак да оправим ситуацията, бих се радвала. Наистина всичко останало ни е добре и аз съм си влюбена в него. Мога да си представя да изживея дните си с него стига да оправим секса и си струва да опитам, ако има надежда.

11.   Номер 9, не продължава. Написал е бившата.

12.   Няма да се оправи. Дори няма желание да опита, на него така му е добре, дреме му, че на теб не ти е ок. Не си губи времето.

13.   Авторке, няма да се оправи, аз съм така от години, вариантите са да си намерим любовници. И аз не искам да напускам жената но не мога без секс, мисълта ме побърква

14.   Авторке не виждам как ще си оправите секса като очеизбождащо не му пука за това как се чувстваш ти. Според теб такъв човек обича ли те наистина?
Иначе жестове на обич е лесно да се симулират, подаръчета алабала. Но ако не му пука за нещата които наистина те притесняват - работата е ясна.

15.   Еха, 3 ч секс. Като не ти е хубаво, не пресъхваш ли за толкова време. Явно тези докосвания не го възбуждат. Моят в началото не искаше да ме лиже, не му харесвало, явно и миризмата не го възбужда. Има мъже полудяват от миризмата на вагина. Имах един излизваше всичко, не оставаше мъзга за секса. Но после с времето, мъжа ми видя колко съм всеотдайна в секса, с какво удоволствие му правя орална любов, колко му е хубаво и явно реши, че е длъжен да отвърне със същото. Е, с лизане до сега не ме е свършвал, то ми трябва и повече време, но го прави добре и откри начин да ме побърква от оргазми и винаги скуиртвам. За това си мисля, че ако твоя приятел те обича и иска да ти е хубаво, ще направи всичко възможно да е така. Ако трябва ще го упътваш всеки път кое как, мъжете имат нужда от повечко напомняне. А в крайна сметка щом нещата не се подобряват, няма смисъл да инвестирате повече време в тази връзка.

16.   Принципно над 90% от мъжете са трагични в леглото. Такае, авторке, това, което ти се случва не е нещо необичайно.

17.   Поне браво за ориентирането да приключите, защото много други са на мнение, че кофти секса не е най-важното и трябва да се цени повече разбирателството. Ок, ама без секс не сте интимна двойка и така се отразява и на разбирателството.

18.   Е ти въобще не си сексуална. Оплакваш се, пе той иска секс по 2-3 часа, а на тебе ти е досадно. Ами аз пък си мечтая за такъв мъж, но съм много сексуална, също като него. Намери си някой с ниско либидо като твоето.

19.   Не знам какви глупости пишете? КОЙ ПРАВИ СЕКС ПО 2-3 ЧАСА?

Вие отпуска ли си взимате, за да се чифтосвате? Кога успявате? Или въобще нямате никакви ангажименти и не ходите на работа? Всеки ден по 2-3 часа или през ден... Бре!

Че ние мъжете сме готови да свършим до 5-тата минута от началото на половия акт, след това се опитваме да задържаме по един или друг начин. Какъв е тоя секс с часове? Не мога да си го представя. И аз съм правил по-дълго секс, но жената след някакво време (примерно 30 минути) започва да губи влага и сексът става все по-труден. Ако трябва да блъскаш нонстоп 1 час, да не говорим два, пенисът ти ще заприлича на сварена наденица, ще цъфне целия разранен, ще посинее не, ами ще стане бенбен! Ще свалиш 2 кила от блъскане, чаршафите ще са мокри от потта, която се стича от тебе. Първоначално краката ти ще се схващат, а после ще са сковани като камък. Което ще доведе до това, че след великото креватно изпълнение, няколко дни подред няма да можеш да ходиш нормално и ще имаш мускулна треска по целите крака, ханш, талия и гръб. Абе пълни измишльотини пишете.

Въобще някой от вас наистина правил ли е секс повече от половин, един час някога през живота си? Иначе щяхте да знаете какво е да блъскаш с часове.

Имам чувството, че хората са толкова зле в леглото, че като се озоват в една стая насаме, като легнат в леглото и изпадат в някакъв делириум. Въобще не знаят какво правят и къде се намират и то така минават часове и после викат сред приятели и се хвалят как правили 2-3 часа секс, а те бате са седели в ступор един срещу друг. Пхахахахахахаха

20.   Авторката
Никой не изскочи с решение на проблема. Последната ми оферта към него беше да намерим сексолог, с който да работим, за да можем да бъдем щастливи заедно. Идеята беше отхвърлена с лека ръка и се разделихме с гръм и трясък.
Ако някой в бъдеще стигне до тази тема да си знае, че не съм открила какво мога да направя повече. ;-)

21.   Номер 19, има хора правят секс и по 2-3 часа. Е, не всеки ден разбира се. И не пресъхва жената и мъжа не гъбясва. И секс не разбирай само търкане навън навътре, а всичко, игри, целувки, френска. А може и да са няколко тека (дай боже всекиму! ) И да има мускулна треска и много пот и много скуирт, но после имаш криле и си готов да полетиш. Аз поне се чувствам като след хубава и дълга баня.

22.   Авторката, добре е станало така. Сексуалната съвместимост е важна, когато куца или я няма трябва много такт, търпение и обич от двете страни за да я замажат. Ако няма желание, пиши го край, както всъщност е станало при вас

23.   Какво има да правиш? ! Двамата имате различна представа за секса и ако постепенно не си сближите позициите, нищо няма да се получи, както е и станало. Няма виновни, има още много потенциално възможни партньори. Аз не бих стояла във връзка, което от самото начало не ме удовлетворява. И, да, повече мъже са мега зле. Сигурно и мъже могат да кажат същото за жените от своя опит.

24.   19, изрично съм уточнила - 2-3 часа с почивки! Не може 2-3 часа да блъска нон-стоп. Но става, пие глътка бира, слага дърва на камината, поглежда си телефона да речем, връща се и пак мята. Или пък моето "любимо" - оставя ме, подремва 15 минути, буди се и пак почва.
Аз съм го изживяла и видяла това, така че коментарът ти не върви.
Предният ми партньор си свършваше бързо. 15-ина минути максимум навярно, не е като да съм засичала. При първият пък зависеше от ситуацията. Имаше случаи да е издържал по час, но е имало и случаи, в които на втората минута вече е готов. Може би и заради това за тях не беше чужда любовната игра, знам ли...

25.   аз сън мега сексуален но за сметна на това попадам само на дървета които си отварят краката и чакат да ги начешеш. Къде сте вие жени толкова секцуални, защо в живота си никога не открих такава сексуална жена....????

26.   Правилно си се разделила с него. От това, което описваш, той не изглежда да има желание да ти достави удоволствие.

27.   С моята бивша приятелка бяхме тотално несъвместими в секса. Все си виках, че с времето ще се напаснем, но даже ставаше все по-трагично, направо намразих секса и ми се срина всякакво самочувствие. Накрая цялата тази неудовлетвореност ескалира в постоянни караници и в крайна сметка се разделихме. Колкото и да смятам, че сексът не е най-важното в една връзка, без хубав секс връзката е обречена дългосрочно. Лош секс = акумулираща се неудовлетвореност в двете страни, отделно липсва основният отдушник.