Споделена история от Секс и интимност

Гаджето ми иска да става татко
Моят приятел искаше дете още в самото начала на връзката ни имаше нямаше 4 мсесеца, сега вече сме заедно от 11 месеца, аз съм студентка 3 година задочно, работя и уча и ми е доста трудно, а какво остава за 1 дете. Много обичам децата, отдава ми се да се занимавам с тях, но ме е страх, че 'нашето дете' няма да има дом, необходимите условия, а и нашите родители не са съгласни с връзката ни, дори ги е страх да не стане белята!

Какво да правя доста често се изкушавам, но мисля,че за сега не бих се справила. Поговорихме с гаджето ми, но той иска да става татко и не ми възприема мнението.. а все си мисля, че някой ден ще се 'разлее' в мен без да усетя!

Коментари

1.   Приятеля ти също ли е студент? Аз не бих му имала доверие. Имам чувството, че иска да ти пречи. Ти си знаеш най-добре нещата, но така изглежда отстрани по това което си написала. Моят съвет, ако искаш такъв, е: имай си едно наум и не слушай никого. Следвай себе си и това което ти решиш и прецениш. Дори и да сбъркаш не е страшно... по-страшно е ако сбъркаш под влияние на някой друг.

3.   Пиша ти втори коментар, дано този път излезе. За гаджето ти: ако имаш такива подозрения - че ще се изпразни някой ден без да знаеш - значи е долен тип. Съветвам те да не му имаш доверие... имай си едно наум, не слушай никого. Най-добре е да постъпиш както ти решиш и прецениш. Как мислиш? Пиши какво става.

4.   А на колко сте години?

5.   Той сигорен ли е че иска да става баща. Трябва да знае че трябва да ти помага с отглеждането на детето щото ти неможеш сама и ако си сигорна че той наистина иска защо пък не.

6.   Благодаря ви много за съветите. Решила съм да следвам и отстоявам своето мнение. Иначе аз съм на 21 почти 22 а той на 23.

7.   Аа съм по голям от теб доста, та те съветвам да огледаш нещата от всички страни. Не сте много малки за деца, такаче защо не. Верно, че трудно се гледат деца на днешно време в България, но има една народна мъдрост (някои плачат от деца, а други за деца). Така че обмислете го добре. Пожелавам ви да вземете най мъдрия избор.

8.   Здравей ! Аз съм колкото теб точно и си мисля, че ако моят приятел искаше дете от мен, може би бих се дръпнала или поне замислила много сериозно. Не защото не искам дете, не защото няма да се справим /той е на 28/, просто си мисля, че аз не съм много подготвена за това. Едно дете се гледа от пораснали хора. Аз не се смятам за такава определено. А ти?

9.   Ти луда ли си?!? БЕЗ БРАК никакви деца.. аххаха

10.   според мен ти е още рано но във секса няма нищо лошо правете го а каквото стане, стане

11.   до коментар 10 добре че авторката те чака 4 години да си кажеш мнението