Споделена история от Секс и интимност

Как да заговоря момиче в дискотека?
Здравейте, искам да попитам как да заговоря момиче в дискотека? Миналата седмица бях на дискотека, харесах едно момиче погледи между мен и нея даване на наздраве от разстояние и до там, само се гледахме и натръгване реших да и поискам фбто и това беше… нищо не си казахме…
Друга случка пак на дискотека едно момиче дойде и ми даде наздраве и аз пълен блокаж не знам какво да и кажа, дадох и наздраве и това беше и тя си тръгна…
Някой който има повече опит да сподели как стват неща например отивам при нея и какво и казвам..?

Коментари

1.   Кажи и че те кефи и искаш да я бомбиш.

2.   Еми тъпо че не си отишъл. Изпуснал си. Трябвало е да действаш веднага.

3.   Поръчай ѝ питие, представи ѝ се, завърти разговора около атмосферата в заведението, музиката, дали учи, изобщо съвсем лек разговор, без да нахалстваш.

4.   Ами напиши си телефона на хартийка да имаш готовност и като стане блокажа - вадиш и даваш. Може да се направиш, че е шумно и не се чува и затова...

5.   Към номер 4: Дори да и даде номера, колко са жените в България в момента, които ще се обадят първи?

7.   Аз съм автора.
До номер 2, но какво да и кажа като отида при нея как да тръгна с кои фрази така да кажем

8.   4 - Какви листчета? ! Много повече ще я впечатли една стилна визитна картичка, отколкото някакво смачкано листче.

9.   Отиваш и казваш "Здравей, какво пиеш? " и подаваш чаша за наздраве. Ако ти каже, че ѝ е свършило питието пробваш да я почерпиш, ако ти даде и тя наздраве продължаваш разговора с това как се казваш, питаш я за нейното име. Питаш я такъв тип музика ли слуша по принцип, като спрямо това което свири в момента и отговорът ѝ можеш доста изводи да си направиш за дадения човек. Можеш да я попиташ с какво се занимава, дали учи нещо, къде учи, работи ли, да ѝ разкажеш за себе си. Като цяло дискусията в дискотеката върви трудно заради силната музика, така че не съм много сигурна колко е подходящо мястото за свалки, но колкото по-отпуснат и уверен си, толкова по-лесно ще ти бъде. Жените усещаме несигурността и притесненията в мъжете и понякога това може да ни се стори сладко, а друг път да си кажем "този е доста смотан и дървен", така че от теб зависи в каква светлина ще се представиш.

Не бива да те е страх да водиш разговори - това, че сме жени не ни прави извънземни или по-различни от теб и приятелите ти. Някои жени играят видео и бордови игри, други футбол, трети скачат с парашут, обичат коли и бързите скорости, ходят на еърсофт, катерят се по стени и много други привидно "мъжки" забавления. Винаги в разговора можеш да подпиташ за някакво хоби, да разкажеш ти какво обичаш да правиш. Имам приятелка, която покрай гаджето си се научи да кара сноуборд и пистов мотор, започна да играе WoW с него, ходят на картинг и в ескейп стаи. Преди него нямаше подобни интереси, по-скоро се интересуваше от прически и грим, тъй като с това се занимава, за да се прехранва. Не подценявай интересите на жените.

10.   Предлагаш и да седне при теб, правиш и комплимент, ако си решил, че искаш забавление с нея и я харесваш. Разменяш соц. мрежа, телефон, пишеш и смс, искаш и друг път да излезеш с нея, казваш й го, можеш и на почивка да и предложиш да ходи с теб, има много начини да прекарате хубави моменти заедно.

11.   Аз правех следното. Понеже не мога да танцувам ( нямам никакво чувство за такт и ритъм). И по принцип говоря тихо. Гледах горе долу какво прави момичето, дали танцува добре, дали е статична като мен или пък пие като за последно и тн... И казвах нещо на тези тема. В повечето случаи, казваха че е много шумно и разговора се прехвърляше на ухо. Сами се сещате че това е нещо интимно. Усещате парфюма и', тя усеща вашият, стоите пред нея мъжествен, стегнат и добре облечен дъхът Ви гали вратът на другия... И изобщо макар и разговорът да е съвсем случаен, а цялата обстановка забързана времето за вас спира и има някаква интимност. После при раздалечаването завъртате лице към нея, така че устните ви почти да галят бузата и', ако и тя направи същото целувка и тн... Честно казано така съм се натискал с много момичета в дискотеките, а в някой от случаите изобщо не съм имал такива намерения. Имало и случай да се обяснявам на някоя че ме е изгорила с цигара или ми е разляла питието и сме свършвали сутринта в някоя квартира...

12.   До 9,
"Питаш я такъв тип музика ли слуша, ... с какво се занимава, дали учи нещо, къде учи, работи ли, да ѝ разкажеш за себе си".
Мисля че този тип разговор (тип интервю) трябва да се избягва при свалки.
Наблюденията ми са (и от личен опит) че обиновенно те отрязват доста бързо. Просто не си интересен, не си забавен. Навярно и повечето мъже процедират по подобен начин и това не ги откроява от останалите.
Има си пикъп форуми където обясняват за фразите и държанието при свалки. Казват и че свалка в дискотека си е виш пилотаж- става трудно. Има си някои фрази които са проверени и работят, но не ги помня. Повечето свалячи които съм наблюдавал свалят по доста сходен начин. Фразите им са необичайни, много дръзки, понякога много нахални, демонстрират изключителна самоувереност. На мен лично ми е неудобно да ги кажа. Разправят някои небивалици, представят се за такива каквито знам че не са. Понякога се учудвам че доста от жените се закачат на кукичката. Но явно така трябва- така функционира женския мозък.

13.   До 12
а наясно ли си колко от измислените пикап неща са истина и на колко прости и неуверени жени работят (не казвам че не са красиви а че са неуверени и изживяването с тях не си заслужава въпреки външния вид) Пикъп глупостите рядко работят при жени които наистина си заслужават. А и като наизустиш 5 - 10 "яки" фрази и ти свършат после кво правиш? Или след 10те тя вече ще е луднала по теб? Всичко в пикъпа е фейк. Фейк хора предлагащи фейк отношения сигурно и секса е фейк.. трагедия. А великите "инструктори" дето правят обучения наясно ли си че уж "случайните" десятки които свалят са наети такива. Колкото в порното "фейк" незнам си какво са истински случайни жени толкова и в пикъп школите жените дето свалят са "случайни". Все пак нали трябва да им вземат парите...

От пикъпа вземи следното - бъди себе си намери си интерси и хобита и говори за тях.
И ако не се интересуваш наистина от някого а дрънкаш само заучени фразички с цел секс това се усеща. Ако и тя иска секс баш с теб ок ама ако не си чао

14.   Пускат музика над 100 децибела в дискотеките. Едва ли ще чуя който и да е друг освен музиката, камо ли пък да заговоря момиче без да викам. Виж, извън дискотеката по време на купона е друг въпрос. Виждаш я, знаеш, че я искаш, отиваш и заговаряш. 3 минути макс. И продължаваш да си гледаш кефа в дискотеката, знаейки, че си я заговорил и вече имаш резултат.

15.   Отиваш заговаряш….. бъди себе аз дрън дрън …всичко точно ама аз питам как да тръгне разговора като отида при нея какво да и кажа

16.   Ама авторе, ти никакво въображение ли нямаш? Искаш тук да ти изредим някакви заучени фрази ли? Всичко е според мястото, настроението, ситуацията, момичето... Прочети пак втората част от коментара на номер 9, ако трябва и 10 пъти, може пък да ти влезе нещо в главата. Хобита и интереси нямаш ли, че да проваш да наклониш разговора в такава посока? Какво да бил кажел... ти ако ще и 20 фрази да наизустиш, пак няма да можеш да говориш с момичета и пак ще се глътнеш граматиката ако тя самата те попита нещо или се изчерпат, така че майната им на фразите. Не бъди смотан и не се дръж така, все едно момичетата са от друга галактика

17.   Не ходи по тия дискотеки, там само разпоретини ще намериш, но не и нормални жени. А, да заговаряш някоя от там пък изобщо да не си посмял. Никога не знаеш дали тая, която "заговаряш", не е там заедно с гаджето си в този момент, и дали няма изневиделица да изскочи някоя яка мутра от тоалетната и да те пребие, като те види заедно с нея. Не си заслужава да лежиш в болницата заради една курва. А дори и да не е това, музиката е прекалено силна (и много скапана, по мое мнение) и ако искаш да те чуе, ще ти се наложи да викаш с пълно гърло, което пък ще я стресне и ще те помисли за психопат, и така пак няма да постигнеш целта си. И общо взето, тези места не са за нормални хора с ценностна система и акъл в главата, а само за курви, проститутки, наркомани, дилъри, сводници, педали и всякакви други отрепки на обществото, които не ти трябва да виждаш на живо. Ако искаш да срещнеш нормално момиче, отиди в някоя библиотека, книжарница, или се запиши на курс по свирене на китара или нещо подобно, с което да демонстрираш общи интереси, и така да можеш да привлечеш вниманието на някоя мацка. Даже и на улицата ще имаш по-голям успех, отколкото във вонящата на говна и цигарен дим дискотека. Там е опасно за живота ти, ако не знаеш какво правиш, повярвай ми, казвам ти го за твое добро.

18.   Истината е, че напоследък забелязвам че мацките основно от клубовете се надяват да се хванат с някой. Последно бях в Карусел с един приятел и едва ли не обрахме с него овациите на поне 20 човека около нас. Просто се забавлявахме и се заговаряхме с всички. Няма мъже, няма жени. От масата хора някакси се отличиха две дами, с които разговора се проточи, танците също се стесниха до само с тях. Личеше си, че ни харесват...
Излез да се забавляваш. Танцувай с всички. Престанете с това наизустено държание Ако някой ей такъв дървен дойде при вас, как ще реагирате вие самите?

19.   до 15/автора
ми виж сега отиваш правиш се че се спъваш и я оливаш цялата с питието си. На бас че ще има емоции и разговор. Тъкмо и тема за разговор. Или направо почни да я събличаш че да не е с мокри дрехи

Аман от "мъже" дето някой друг трябва да им казва какво да говорят правят и мислят

20.   Авторе сега в Лондон има нова мода. Младите 18ки ( дето ходят по клубове, когато няма вход, щото нямат 2 паундес в джоба) идват при теб и искат да си сръбнат от питието ти. "Can i have a sip". Някои от тях са супер нагли и направо ти пресушават чашата :) Ти обаче си джентълмен и направо й поръчваш ново :)
Сега, може и да те харесват, а може и просто да искат да се напият(до 22ч са дармадан).
И във двата случая обаче е повод да я прегърнеш през кръста според мен :)
Тук (в Лондон), даже и имам наблюдението, че и на други места в Европа хората не говорят по дискотеките. Твърде е шумно за това и няма смисъл. Така че заглавието ти е взаимно изключващо се.