Споделена история от Секс и интимност

Чудя се какво стана
Имам приятел от 2 месеца и половина. Ние се познаваме от доста време и си бяхме близки и преди.
В началото на тези два месеца той постоянно ми се натискаше, казваше, че го надървям и т. н. Винаги намираше начин да е близо до мен, да ме докосва.
След като се целувахме буквално ме боляха лицето и шията. Играеше си с гърдите ми.
Искаше да правим секс разбира се, но проблемът беше, че не му се полагаше усилие и все искаше да го правим на места, на които не се чувствам комфортно като за пръв път - например в колата и дори на работата му. Ако ме беше поканил някъде и предразположил, нямаше да откажа иначе.
Стигали сме до целувки и натискане, и това е.
Казах му, че се притеснявам от някои особености на тялото си (имам стрии и леко наднормено тегло), той ми отвърна с "какви са тези комплекси".
Знам, че е глупаво, но той е от типа мъже, които коментират "тази каква гадна кожа на лицето има", "последни и косата" и т. н. и като си помислих, че ще коментира и моите несъвършенства така, бързо се спрях и не продължихме нататък. Знам, че е глупаво, но така го чувствам.
Казах му и - ако мисли, че съм само опция за него за момента, да се откаже.
Работата е там, че той се отдръпна. Вече не търси близост както в началото, казва, че му се спи постоянно и е напрегнат от работата си. Гледа само телевизия и никъде не иска да ходи.
Чудя се дали не е използвал услугите на компаньонка, защото изведнъж така да спре...
Дали може да се направи нещо, или да го оставя?

Коментари

1.   Авторке-със сигурност тоя ходи при проститутки-бягай от него с 200 и не поглеждай назад. То само, като си помислиш какви гадни полови болести може да ти пренесе и къде са му били ръцете и оная работа-да ти прилошее направо от гнус.
Не знам как не си разбрала, че е тип, който си търси БЕЗПЛАТЕН секс, карал те е в колата да го правите, не знам си къде, той отпреди така е свикнал с разните магистралки-зад контейнерите за боклук, зад някой ъгъл и т. н.
Ако поне грам уважаваш себе си- бягай от тоя изпаднал Ганьо!

2.   Човекът си търси секс и след като не му се е получило, ентусиазмът му рязко е намалял. Тия коментари коя каква е са доста тъпи. Нещо, като женска чешалка ми изглежда.

3.   Ти за не знам кой път пишеш тук с едно и също питане- нали ти отговорихме в старата тема?
Добре, ето отново същият съвет- избий си илюзията от главата, че вие имате нещо общо. Как да го оставиш- той не е твой и нямате връзка!
Проблемът ти е в самочувствието- дали този или друг, няма значение. Здравословно хранене и спорт, приятелски сбирки и т. н. - гледай себе си!!! Какво си се вторачила в този, дето не му пука за теб? ! Други мъже, свестни, няма ли? !
Успех!

4.   И на мен ми се е случвало да губя интерес към някоя жена, ако ме мотае, но не съм бил за секса, а този само за това ти се натиска по думите ти.

5.   Човека е чувал, че дебеланките пускат по-лесно, ама явно не е уцелил правилната дебеланка :)
Майтапа на страна - ако не си готова да го направиш с него навсякъде, значи не е твоя човек. Аз лично съм го правил първи път с мацка в парка на пейка вечерта - още беше сравнително светло и наоколо минаваха хора - не ми пукаше.

6.   Масово мъжете търсят безплатен секс, ежедневие е, то ако и за секс плащаш егати живота, хората нямат такива финансови възможности, много малка част са богати, и не дават парите си за такива неща.

7.   Поработи над самочуствието и си подбирай гаджетата.