Споделена история от Секс и интимност

Mъжът ми иска да го правя с други
Мьжьт ми иска да се виждам с други мьже и да правя секс с тях за собствено удоволствие, без пари. Това му харесва и го вьзбужда, после прави с мен луд секс. Хубава жена сьм, доста секси, на 38г., в топ форма и нямам никакви проблеми да си намирам любовници, обичам много секса, правя го, харесва ми тази свобода, но защо той има толкова нужда от това, така и не мога да разбера...

Коментари

1-50 от 68

1.   Защото мъжът ти е извратеняк и мозъка му е тотално изпържен от порното

2.   авт. сьм-
Може и така да е, но иначе си е напьлно нормален, просто това му е фиксидея. А и на мен ми харесва, без угризения и криене получавам толкова много мьжко внимание и секс, и с други и с моя в кьщи, че като жена сьм направо суперзадоволена, усещам се страхотно.

3.   Куколд му се казва на такъв.

4.   Аз съм от така нареченото поколение "бумър" и трудно мога да разбера, как някой ще държи краката на съпругата си разтворени, за да му е удобно на някой друг да я чука. По принцип това са така наречените "cucould", гнусни и противни същества без чест и достойнство. Характеризират се с жена курва по възпитание и проститутка по държане. При нормални семейства няма как да стане. Ако жената реши да стане много инициативна, има голяма вероятност да се отзове, я в бидон, я в куфар, я да се превърне на русалка с джанта привързана за кръста и да плува на пет метра под нивото на водата в някой язовир. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

5.   Е как що. Защото ти изневерява. Добро утро. Сега уж ти предлага отворена връзка и после като разбереш за изневерите, ще каже, че е по взаимно съгласие и сте квит.

6.   Айде, след прайда се появиха и очакваните мокри сънища във форума...

7.   Има мъже ги възбужда това. Ако ти си ОК не виждам проблем.

9.   Много е възбуждащо за доста мъже. Мен също страшно ме възбужда други да я желаят и чукат даже искам да я гледам. Мисля че научно се обяснява с това да се конкурираш един вид с други мъже за жена ти. И това ни действа много възбуждащо да знаем, че нашата жена е желана от много мъже!

10.   Нормално е, иска разнообразие, да не ти пука, радваи се, прави каквото ти казва, тои знае кое е якото удоволствие за пълноценен сексуален живот, това е щастието в живота.

11.   Явно мъжа ти има проблем с ерекцията.
Научно доказано е, че мъжката ерекция е по-голяма ако иам конкурент - тоест друг мъж с ерекция, с който да се състезава за същата женска.
Разбира се, това е чисто животинско. Аз лично го намирам за ужасно.

14.   Cuckold е термина. Тоест има мъже които се възбуждат от това и харесват да гледат как други мъже чукат жените им.
Явно мъжът ти е Cuckold ако темата не е провокация.

15.   От авт.
Не знам дали мъжа ми нещо не му е в ред, но когато се върна от среща с друг, било в малките часове, било сутринта, получавам такова зверско чукане от него, че после не ми се ебе с никой цяла седмица, скъсва ме, свършва по 3-4 пъти и ме чука по 2-3часа, като разгонен звяр е. Това ми харесва не по-малко от свободата, която ми дава, да си го слагам с който си поискам.

17.   От авт.
Не знам дали мъжа ми нещо не му е в ред, но когато се върна от среща с друг, било в малките часове, било сутринта, получавам такова зверско чукане от него, че после не ми се ебе с никой цяла седмица, скъсва ме, свършва по 3-4 пъти и ме чука по 2-3часа, като разгонен звяр е. Това ми харесва не по-малко от свободата, която ми дава, да си го слагам с който си поискам.

18.   Авторке,
като ще се разнообразяваш с чужди мъже, нека ти оставят някой лев. Да имаш пари за презервативи:-) Ако го правите без, може да се заразиш. Заразите идват от хора като теб и мъжът ти...

"иначе си е напьлно нормален"

20.   Това е нормално, друг вид възбуда и преживяване е. Не значи че е извратен. Пробвай, може да ви допадне и на двамата.

21.   Ти тази тема я пишеш за да се самоутвърждаваш и тук да те убеждават колко си хубава и колко мъжът ти те желае. Ако те желаеше истински щеше да те пази за себе си само, а в това да те третират като курва няма нищо хубаво. Като си толкова хубава те съветвам да си намериш някой, който да те обича.

22.   Жена на 46. Моя мъж е ревнив, не иска друг да ме чука. Иска да го правим на публични места, другите да гледат. Мачка ми циците пред хората. Иска да се показвам по така но без друг да ме пипа.

24.   18 - Ти откъде знаеш, че не ѝ плащат и мъжът ѝ не е сводник?

25.   Темата ми намирисва на фейк от самото начало, но след 17-ия пост се разсеяха и последните ми съмнения ;)

26.   А ти защо, правиш нещо, което някой иска, а ти не. Лични граници, достойнство и отстояване!!!

27.   Имах една бивша, която понякога сама отваряше приказка за това какво са правили с бившия ѝ. И след такива пикантни подробности нямаше как понякога да не си помисля за подобно нещо, а вероятно и тя, но така и не отворихме дума сериозно никога.

28.   А намират ли се мъже които искат да чукат чужди жени пред мъжете им и това да ги възбужда, че мъжът и само гледа до тях?

29.   До номер 28, Ами гостите в една тройка са такива мъже

30.   Здравей авторке! Жена съм на 38, на твоята възраст и в абсолютно твоето положение. Моят мъж, също ми дава и подтиква да спя с други мъже. Това го възбужда и после се люби здраво с мен!
Чака ме с нетърпение да се завърна от срещите и ме чука с удоволствие, дори и лиже!
На последък ми подхвърля идеята, да го правя и с жени или да участвам в тройки с мъж и жена, без него, но не мога да се реша! Би ли споделила, при теб има ли, такова нещо?
На няколко пъти се срещам с мъже, без да му казвам, все пак, удоволствието си е лично мое, нали?
Сподели опита си, моля!

Ж 38

31.   30 - После може да започне да те кара да го правиш и с животни. Сигурно няма да имаш нищо против?

32.   Брейй, че вие какво ядете? От толкова мъже едва ли сколасвате на работа да идете.

34.   До 30 от авт.
Да ти кажа честно и аз имам един, с който го правя без да казвам на мьжа ми. Не често, той е женен и доста зает, но си е само мой проект за разнообразяване. И да, той ми помага финансово без да му искам нищо, просто ми прави разни изненади като се виждаме, на които не мога да устоя. Харесва ме ужасно много, но никога не ме е льгал, че иска да ме развежда или да ме краде от мьжа ми. Обича и жена си, просто аз сьм му идеала за секс. Иначе мьжа ми не ме кара да тьрся тройки или жени, на него му харесва да излизам и да се забавлявам само с мьже. Даже ме праща 2-3 пьти сама на кратки почивки, кьдето знае, че ще ми се залепи някой. Ведньж и на круиз ме прати сама, 5 дена, беше страхотен кеф, но понеже всички бяха семейни, завьрзах флирт с един пом. капитан, словенец, бьрзо се получи, и после всеки ден се чукахме здраво, а после пишех имейли на мьжа ми с подробности... Като се прибрах, да не ти разправям какво ме чакаше в кьщи, три дни и нощи не спря да ме ебе, като луд беше. Така че, изобщо не се оплаквам от тази ситуация.

35.   Много, много извратена работа, ама щом ви харесва, п.тките са си ваши, мъжете ви пък ги кефи да са с рога като елени лопатари, всичко е точно:)

36.   Мда, интересна ми е психиката на такива мъже и ви казвам, че ги има, не са форумски измислици. Адски ги възбужда жена им да се чука(ла) с други. Явно чувствата и секса нямат никаква връзка при тях

37.   Че какво лошо има в това? Аз лично харесвам такива жени.

38.   No 30 съм! Авторке, благодаря за отговора! Е аз нямам, чак твоите възможности за круизи и самостоятелни екскурзийки, но и така си ми е добре.
До моралистите: по добре е да се договорите с половинките си и да се радвате на сексуална свобода ( ваша и радостта от тяхната) от, колкото да си ви слагат тайничко рога и да се чудите, защо не можете да минете през вратата:)

39.   Айде, авторе, давай бонус изненадата и да платиш на масажиста за историите.

42.   Харесвам такива хора. Никой не е твоя собственост и никой не е длъжен да е вързан за друг човек до смъртта. С моя приятел сме така от години. Сега ще имаме бебе. Но и двамата винаги сме имали свобода. Ако той хареса момиче нямам проблем да прави секс с нея. В момента съм бременна и съм ограничила моите срещи заради бебчо. И съм само с мъжа ми. Но ще се развихря след това. Важни са други неща - спокойствие вкъщи, разбирателство, уважение към родителите на другия. Само с поглед се разбираме. Вечер заспиваме хванати за ръце. Не помня някога да сме се карали за нещо. И това е именно защото не сме се оковали във вериги. Имам приятелки, които полудяват само ако мъжа огледа друга в ресторанта. Ако пък видят чат с друга става страшно. Следват мутри, фасони, драми., заплахи... Никога не бих си причинила това. Живеем си, пътуваме, купонясваме и се наслаждаваме на нещата. Животът е един и не го живеем за псевдоморалистите
Ж, 29

43.   Сега, остава някои да повярват на така описаните историйки. Вярно е, че има така наречените cuckold, ама те в България са огромна рядкост. Като правило българина е здраво стъпил на земята и демократичните и неолиберални ценности не са му приоритет. Българина държи на съпругата си и не и няма вероятност, да изпада във възторг, че някой Я "обслужва пред него или отделно, но с негово знание. Такива случаи завършват като правило със смърт или сериозни физически травми, а не с радостна целувка и "конгратюлейшънс". Характерни са за, среди отличаващи се с любов към перверзиите.

44.   Тая тема не е писана от жена, а стар педераст, който обича да се пипа, докато чете и си представя как млади мъже точат лиги и пишат сочни коментари към измислената героиня в историята...

45.   43 рядкост са друг път само тук виж колко такива теми и коментари има! Това дето ти го описваш важи за анадолски субекти и забулени були от близкия изток. Сакън някой да не погледне ханъмата му! Ти като си купиш Ферари в гаража ли го държиш? Или искаш да се похвалиш и да го караш? Същото е!

46.   До 42. От кого е бебето?

47.   42. до 46 - Приятелят ми няма съмнения и не ме пита. Ти кой си че питаш?

48.   За мен историята е измислена, но темата е съвсем нормална. Човешките сексуални фантазии са безкрайни и в реализирането им няма нищо лошо, но само, ако участниците в нова са пълнолетни и всеки от тях е съгласен с това което се прави. Нашето семейство също е преминало през период подчинен на девиза "Човек трябва да живее така, че да го е срам да разказва, но да му е приятно да си спомня. " Беше забавно и пикантно.

49.   От някой трети в диалога между 46 и 47
Он пита, защото се чуди дали той не е бащата на детето ти, също както се питам аз! :)

Аз ли съм бащата? Не вярвам на писаници! Искам ДНК-тест!

50.   До 42

Ммммм, палавница такава! Лошо момиче, искам да те (на)пляскам по дупето. След като снесеш яйцето и отново решиш да се развихриш в креватната гимнастика, то може ли да съм сред първите нови твои партньори? Докато мъжът ти приспива, преповива, храни бебето, аз искам да насищам тялото ти с огромни количества окситоцин, правейки луд секс с теб и целувайки те по тялото.

51.   Мъжете това ги възбужда. Някои повече, други по-малко. Като някакво състезание ли е…
Но замислете се - любовник на омъжена жена е щастлив “Аааа чукам на тоя тъпак жена му”
Любовница на женен мъж е нещастна: “Защо не избира мен, с какво онази е по-добра”

По природа мъжете сте по уверени някак.

52.   До 51, не става въпрос за увереност. Просто мъжете и жените влагат различни емоции в секса.

54.   От №43 до №45. Примерът с Ферари-то не е особено удачен. Ако имам Ферари може и да го изкарам от гаража, но аз ще го карам, аз ще съм на волана, аз ще натискам педалите и друг няма да се докосне до него. Моето е мое, чуждото, е за мое ползване при подходящи условия с всички уважения към съответната жена.. Всеки сам си избира другарчето в живота. Това, което е разрешено и нормално за мъжът, не е разрешено на жената. Жената е основният пазител на генетичната линия на следващите поколения. Според теорията за Телегонията, първият мъж в живота на жена, както и следващите И партньори, оказват основно влияние върху децата И, а не толкова биологичният им баща. Така, че в тази игра, всеки отговаря за себе си и защитава и пази своите интереси. Ако искате да имате съпруга, която вършее всичко, което мърда, а може и да не мърда е Ваш проблем. Няма мъж, който да държи краката на жена си широко разкрачени, за до му е удобно някой да я изчука по-добре и качествено, а защо да не подложи и възглавничка на подходящото място, демек под дупето И. Хайде бе, а каква е вероятността съпругата да се отзове я в куфар, я в бидон, я в сандък, я в няколко сака, но не на едно място, я някоя женица пада от балкона. -Казват, че джанта привързана на кръста на съпругата любителка на такива изпълнения, а превръща на нещо като русалка, ама приказният принц го няма, я тя плува под водата. В огормният процент от такива случаи, за каквито Вие копнеете, /ако има такива/, някой преминава в друго време -пространствено измерение

55.   Но - 54, вероятно ти би постъпил така със съпругата си: да я нарежеш на парчета и поставиш в бидон, найлонова торба, куфар или сак?? Или пък, би привързал джанта на кръста й??
Ако не си семеен, то по - добре, защото един ден благоверната ти, би стъпила на криво и тогава не ми се мисли!

56.   Mоя мъж иска да го направя със сина. На 16 години е, добре развит но много срамежлив и затворен. Изглежда добре на външен вид а и сутрин е винаги в ерекция но няма приятелка. Моя мъж се страхува да не би

57.   47 - до 49 - Не се безпокойте, не си нито ти, нито другия. Най-вероятно сте на къс синджир и завиждате като видите двойка като нас. Такива са повечето казващи "отвратително", ама иначе ви се иска. Много се кефя когато други мъже завиждат на приятеля ми. А други жени на мен. Ние си живеем вие се молите за секс един път в месеца и сте доволни ако има. При нас ако на единия не му се прави, другият си го получава. И двамата заспиваме щастливи. Няма сръдни, няма нелепи извинения, няма "боли ме главата"...
50 - Няма шанс. Партньорите си ги търся другаде.
54 - Куче, което лае не хапе. Жена ти сигурно яко те командори и като ти се натрупа идваш да ръсиш тъпизми.

59.   От 50 до 57
А ти защо си толкова уверена, че аз се подвизавам само тук?
Или че не се познаваме ирл?

Ако живееш във Франция, Германия - това е едно, но ако си в София - това е съвсем друго. Ако си в София, защо си мислиш, че не сме се засичали някъде навън - я във фитнес салон, я да работим на едно и също място, я в магазина? Може да членуваме в едни и същи поверителни фейсбук групи, да се познаваме. Да сме спали заедно...

По отношение на секса с други - когато спиш с други - караш ли ги да си слагат кондоми? То не, че с тях е гаранция за безопасен секс (предвид, че понякога се късат).. Или сексът с други не го практикуваш тооолкова често, колкото го описваш тук и по тази причина си толкова уверена, че точно приятелят ти е бащата на детето? И защо толкова решително отхвърляш възможността да се пробваме един-друг след като родиш? Само защото се разписвам в подобен сайт, то това веднага ме прави маргинал, човек с някакви физически и/или психически недъзи? Да припомня, че и ти пишеш в сайта - та ако съдиш за останалите според теб самата, то да попитам тогава на теб какво ти има - грозна си? Дебела си? С обременена психика от лошо детство или зависимост от алкохол и наркотици?

Ако при теб всичко е ОК, защо си мислиш, че при мен не може също да е така?

60.   До №57, от №54. За взаимоотношенията ни със съпругата ми, Вие може само да проектирата Вашите постъпки, спрямо Вашият "любим " кукул. Със съпругата ми сме от една социална група, родителите ни живееха в близки комплекси, нейните в "Изток", моите в "Яворов", но те вече са покойници. Един факултет на ВМЕИ -Ленин ФРЕ /факултет радио-електроника/ сме завършили, но различни години. Ходили сме три години преди брака, водил съм я на състезания-тренирал съм джудо повече от 9 години и две години бойно самбо в казармата -бях десантчик. Знае какво мога да И сторя, знае за един от нашите, който при някакво сбиване уби без да иска, този, които беше започнал боя и отиде за 3, 5 години в затвора. Беше нещастен случай. Да обича да командва, технически директор е и ръководи над 300 мъже в голяма технологична фирма, много е умна и организирана, работохоличка.. Ревнива е, но аз съм достатъчно мързелив и не И обръщам внимание. Никога не е била много сексуално активна, по-скоро е асексуална, но беше патологично ревнива, нападала ме е с нож два пъти и един с отвертка, само защо съм се прибрал някъде след 00 часа и съм миришел на дамски парфюми. Не съм бил съпруг за образец. Имаше много изкушения както в института, така по симпозиуми и конференции- дискотеки, дълги блусове, море, прегръдки и т. н. Дългите командировки в Съветският съюз не ги коментирам, все едно не са се случили.

61.   Но 60, освен, че си потомствен партиен апаратчик си и потенциален престъпник - убиец!
Мисля, че админ трябва да подаде сигнал в полицията за теб!

1-50 от 68