Споделена история от Секс и интимност

Тройка с две жени
Здравейте!
На 27 съм, имала съм връзки, правила съм хубав, лош секс.. нормалните неща като опит за тази възраст общо взето.
От скоро се срещам с мъж.. с който си допадаме в секса доста. Много ни е хубаво заедно.
Преди известно време той ми сподели, че е правил тройка с две жени и много му е харесало. Иска някой път да опита с мен и с друга.

Аз, да ви кажа честно съм навита. Не заради него. Имала съм сексуални фантазии с жени и мисля, че рано или късно трябва да се случат нещата... даже се радвам, че съм с някакъв по- разкрепостен мъж. Нямам проблем с това да го гледам да чука друга, мисля, че дори, че това ще ме възбуди. Може да ви се струва много странно, но аз с кожата си усещам, че този мъж е луд по мен... и че другата жена ще ни е някаква забавна секс играчка. Така, че нямам притеснения.

Казали сме си- не насилваме нещата, но когато дойде момента- ще го направим.

Четох мнения тук и истории, засягащи предимно тройките на жена с двама мъже. Прочетох много мнения на много хора, които правят такива тройки. Но ме инетересуват тройките с две жени. Моля да споделят хора, които са го правили.

Аз държа да го направим с някоя непозната или не толкова близка, но тук изниква веднага въпроса с болестите.. възможно ли е, ако тя е болна от нещо и той ни чука с един презерватив (много ясно- как иначе).. самия презерватив да пренесе някакви болести- като спин, хепатит с- това са венерически, които не се забелязват с просто око... дайте ми инфо.

Мерси на всички!

Коментари

1.   Много е хубаво казвам ти го като мъж

2.   Вие сте меко казано сбъркани. Няма нищо лошо да искаш да правиш тройка, но е абсолютно извратено да твурдиш, че обичап този човек...
приеми нещата - не те обича.. мъж, който обича жена, не би искал друга...
за секса е с теб както май и ти с него

3.   За евентуални болести не мога да ти помогна, макар, че и мен живо ме интересува каква е възможността да лепнеш по този начин.

Относно тройката с 2 жени-правила съм преди много години, бях 18-19 годишна, двойката с която бях, впоследствие се ожениха и все още са си заедно. Беше интересно.

Била съм и с жена 2 пъти.
В момента поддържам една странична връзка/семейна съм/, която е изцяло на сексуална основа, но аз се чувствам невероятно с този мъж, все едно цял живот съм била с него. Та той е доста разкрепостен и ми подхвърля от време на време, че иска да направим нещо с още някой, аз съм се навила отдавна де, но и мен въпросът с тези болести много ме притеснява, честно казано, аз съм изключително предпазлива в това отношение.

4.   Естествено, че така можеш да си лепнеш някоя болест! Трябва да знаеш що за човек е другото момиче, може да е болна от нещо, но и тя самата да не знае, тогава и ти няма как да знаеш. Всяко нещо си крие рискове.

Иначе не виждам нищо лошо в тройките с две жени. Аз също съм жена, но на мен лично тази идея никак не ми допада. Просто не съм такъв тип. Но това не означава, че и другите трябва да са като мен. Даже честно да ти кажа, много се кефя на по-разкрепостените и тези, които имат смелостта да експериментират.
Желая ти приятно прекарване, дано да е незабравимо! :)

5.   Абе много ясно, че можеш да хванеш болести, ако ви чука с един и същи презерватив! К'ви са тия въпроси от жена на 27 не знам!

6.   Щом го искаш няма проблем да го направиш. Мненията на околните винаги ще са на двата полюса. За и Против със съответните аргументи. Това не би трябвало да те притеснява, особено, ако наистина сама си решила да го направиш.

По въпроса за болестите. С един презерватив няма как да се предпазиш. Нали когато го извади от едната по презерватива ще има секрет от нея и този секрет ще влезе в теб. Мисли логично момиче! Не си на 14.

Аз и съппругата ми правим такъв секс. Имаме две приятелски семейства, с които често се събираме за подобни удоволствия. Въпреки че партньорите ни са постоянни винаги използваме презервативи. Запомни, че едно от основните и най-важни правила при този вид секс е следното: ПРИ ВСЯКА СМЯНА НА ДУПКИТЕ СМЕНЯШ ПРЕЗЕРВАТИВА.
Вярно е че се хабят доста, но всяко удоволствие си има цена ;)
Успех

7.   Номер 5 Тя може да е на 27, ама ако има основно образование какво искаш от нея? Или пък е от некое селце?

8.   Да вярно много се излага. На 27 години много е запозната с тройките, ама не знае че от презерватива може да се пренесат болести. А и не разбрах защо трябва и двете с един и същи презерватив, ама както и да е. Не може да си го смени ли, не продават презервативи ли. Не знам, май първо трябва да се поограмотите и тогава да се правите не много разкрепостени. Ама всеки си знае...

9.   Авторката: Ей, стига с тези жлъчни коментари. Била съм на 27, с основно.. Тези, които така се заяждат, дали в основното или гимназията, явно са прекарвали времето си в правене на тройки и четворки. И май са се образовали повече сексуално, отколто интелектуално, за да са на 0-лева база така заядливи!
Не съм правила тройка до сега- питам!

Имаше подобни други теми две или три- никъде не беше зададен въпроса с пренасянето на болести от вагина към вагина! Имаше запитване дали при лизане може да се зарази човек и така. Нека да го изясним този въпрос- к'во лошо? !?

За кондомите- признайте, че когато правиш секс постоянно се занимаваш с това да сменяш кондомите, не си толкова гъвкав, тъкмо стане готино и акта се прекъсва- онази да стане, тази да седне... тази идея за непрекъснатата верига на кефа в тройката.. отива малко по дяволите.
И пак за това попитах- за да видя кой какъв опит ще сподели и какво интересно може да разкаже.

Благодаря на всички, които се включиха до сега.

11.   аз като гледам един и същи човек е писал всичко

14.   Освен да си направите преглед, което си е сложна логистика, но това е начина. В порно филмите не ползват кондоми, но съм чел, че си правят редовни медицински прегледи.

17.   Здравей, аз също бих искала да пробвам но не мога да си представя да го гледам как е с друга. Но съм мислила много по този въпрос и стигнах до едно единствено решение. Да помолиш другата жена да си сложи тя презерватив за жени. Ако се съгласи ако не пробвай ти, за да си сигурна, че няма да лепнеш нещо.
Дано съм ти била полезна.

18.   Ще ти разкажа една случка от мнооого отдавна. Приятели от София щяха да минават през моя град на път за морето и решихме вечерта да си спретнем купон "в домашна обстановка". За целта отидохме и наехме "Тодор Живковия" апартамент в една бивша резиденция на ЦК на БКП която вече работеше като хотел и ресторант. Отидохме аз, гаджето ми и нейна приятелка с която щяхме да купонясваме заедно. Наехме го и се качихме горе да изчакаме софиянци. Имаше време, щяха да дойдат след три часа и ние с гаджето решихме да си вземем вана. Речено-сторено, накиснахме се във ваната със съответните шампоани и т.н. По едно време гаджето ми/не аз!/ попита приятелката си "защо и ти не дойдеш, ваната е голяма?" Тя отначало отказа но после с уговорката , че ще си затворя очите докато влиза под пяната се съгласи. :)) Не е трудно да се сетите , че още докато я канеше мъжеството ми беше на границата на пръсването. Та дойде тя и лаф, хилене и теми за секс. Аз пусках ръка под водата на гаджето и тя на мен, естествено:) В един момент тя се присегна, взе ръката на приятелката си и я сложи......"там"-на моя..... Думите са бедни да опиша погледа на приятелката и -битка между срам и желание. В първия момент я дръпна но после сама я пусна пак. Та така........приятелката ми си свърши сама с клитора докато гледаше как дружката и ми прави свирка. Нямаше нужда от презервативи:))))))))))))

19.   До номер17. Мъж съм. До сега не съм правил тройка. Нямам опит в тези работи. Обаче да ти кажа, женският кондом (диафрагма) предпазва единствено от бременност. А колкото до авторката евала, не всяка е толкова толерантна към партньора си. Така и так умувате и губите време, пуснете си едни изследвания и тримата, и като сте сигурни, презерватив не ви е нужен. Толкова ли една от двете не иска да го свърши с уста. Успех!

20.   Болестите се пренасят от телесните течности, а такива по презерватива остават. Вариантът без презерватив е само с познати и без анален секс. За тройка се изисква или голямо доверие между партньорите, или третия да е непознат, или комбинация от двете. По-скоро съм ЗА суинга. Иначе тройката с 2 жени за един мъж винаги е мечта.

21.   Така си е номер 20. Винаги има риск. Така, че само с доверени хора. :)

22.   То и с доверени хора не е сигурно. И след преглед не е сигурно. Дето се казва - отиваш след прегледа до обществена тоалетна и бам - хламидии. :D Ама в секса е като при белота - ако нямаш добър партньор, трябва да имаш добра ръка. :D

23.   За тройка е малко деликатно с презерватив!
Освен това забрави, че той ще те опази от всичко.
Гъбичка ако има ще я лепнеш и от докосване, имот допир с ръка. Сифилис се предава и при ръкостискане с потна ръка. С две думи освен правилото при смяна на дупките се сменя и презерватива, има и друго правило: кой го е страх от мечки, не ходи в гората! Така че... чисти и доверени хора и както се разберете помежду си!