Споделена история от Секс и интимност

Как да накарам приятелката ми да си остави триъгълника космат?
Здравейте, днес съм в много добро настроение и четох тема за обезкосмяване на триъгълник. А защо пък да не стане обратното - жените да не си махат космите от интимните места? Искам космат триъгълник, поне с по 2см косъм, а приятелката ми си ги маха. Тя има много красива слива, ако бъде космата бих се зарадвал и ще я спукам от секс. Има ли и други, които ме подкрепят? Ck0pnu0H29

Коментари

1.   Ти си падаш по прическа тип гори Tилилейски :D аз пък си харесвам катерички с така, ако мога да нарека по къса козинка.:D
Разби ме признавам си човече ;D

2.   Ами кажи й направо какво ти харесва, какво те възбужда и тя би трябвало да се съобрази, защото прави секс /предполага се само/ с теб.

4.   Някой от модераторите явно се е изсмял на тази тема, затова е пусната, за да се посмеем и ние. :D:D

5.   Кажи й, че я харесваш малко по-космата. Или я накарай да си остави косъмчета на някоя буквичка, ако толкова я дразнят.

6.   Аз пък харесвам момичето да има една вертикална лента, но не обичам по срамните устни да има косми. Е добре де, не можеш ли да помолиш приятелката си, сподели и какво ти харесва, кажи и да не се бръсне и готово.

7.   Поговори с нея. Но наистина е по-хигиенично без косми.
***Кървавата роза***

8.   няма лошо пича ги обича от старата генерация:) Хектор

9.   Добре де, а какво те спира да й го кажеш директно?

10.   Ти си луд...

11.   Пускай и един френски порно-канал. Там вече, всяка трета порно артистка е с окосмена катеричка. Мода, нещата ще се върнат към тяхното естествено състояние!

12.   Абе и на моя приятел му харесва да имам малко косми. На мене ми е много по-удобно да съм епилирана, чувствам се по-секси. На него не му пречело да имам косми, даже му харесвало. Но аз не съм съгласна и продължавам да си ги махам. :D Еми кажи й, че няма нужда да си ги маха толкова често и готово.

13.   Номер 7 защо да е нехигиенично? Има сапуни, гелове и т.н.
Кой както му харесва. Аз пък се чудя що аджеба природата е решила там да ни пльосне тез косми тогава.

14.   Както казах вече, който е луд да си харесва космака. Мен лично ме отвращава и ми пада....

15.   Скрий и бигчетата :D

16.   Аз съм момиче на 17 години. Преди да правя секс с приятелят си винаги се бръсна (ако не го направя се чуствам кофти) Повечето жени се подържат както и приятелката ти. Не можеш да я накараш да прави нещо което тя не желае!!!!

18.   Кажи и че ако не престане стези глупости да се бръсне като турска гювендия, ще я разкараш! Твърдо постави въпроса и свий сармите на твоята пачавра!

19.   Не слушай номер 18 ;) дето си мисли, че като каже нещо и става на неговата. Бе аре бегай!
Та по повод темата -
АКО приятелката ти е секси какво ти пречи, че се обезкосмява. Това, че на теб ти доставя удоволствие когато я чукаш, не означава, че на нея ще й доставя удоволствие през другата част от денонощието! Аз като жена не се чувствам комфортно космата! Така, че ще направиш изключение, ако държиш на нея!

20.   Ми може на теб да ти харесва, но в крайна сметка това си е нейното тяло. А я си представи гледката на плажа, и от банския се подава един шръкнал къдрав косъм.
Според мен ти си ревнивец и заради това предпочиташ приятелката ти да не се епилира, смяташ, че така не би ти изневерила.

21.   Вкусове различни, но според мен е много по-добре без косми. Аз също съм момиче и няма шанс да си остава косми, много по - секси се чувствам без тях и ми е много по-лекичко :)

Ненн