Споделена история от Секс и интимност

При мъжа на колко години либидото му изключва?
Здравейте. На каква възраст при мъжете либидото изключва и секса и желанието спират?

Коментари

1.   Всичко е до природа.

2.   Зависи - към собствената жена изчезва някъде на 10-тата година от брака, към чуждите - никога :)
Не мисля, че възрастта е чак такъв критерий. Аз лично като бях на 20 не ми се правеше толкова много секс, сега съм на 50 и когато има с кого, го правя сутрин и вечер.

3.   Ако води активен и здравословен начин на живот, може да не изключи до преклонна възраст. Познавам един дядо, който на 80 си е жив коцкар. Но в днешно време мъжете се тъпчат с какви ли не отрови, тъй че въобще няма да е учудващо, ако откаже и на доста по-ранна възраст. Няма универсална възраст.

4.   Не е до възраст, а до много фактори. Най-важният е сърцето, ако то не е здраво, по-добре да забрави за секс. Моят дядо май и на 70 лъскаше бастуна, хахах...

5.   Зависи много. Има активни и добри мъже и на 60. Въпроса е начина на живот.

6.   Не мисля, че има възраст. При всеки е различно и зависи от начина на живот и стреса. При съвременните мъже се случват много проблеми с либидото на база на ежедневието им.

Аз съм на 38 и от стрес около 29-тата си година бях загубил желание за секс.
После се оправих, но ми отне време. Баща ми направи четвъртото си дете на 70 години. Сега е на 72 и не му липсва либидо.

Така, че няма еднозначен отговор.

7.   40

8.   Като му свършат парите.

9.   Когато жена му спре да му дава.
Ако има пари за проститутки не спира.

10.   При всеки е различно. Има хора които и на 90 имат желание за секс.

11.   Да и на мен ми е интересно да видя отговорите, моят е на 38 и за момента са ок нещата, макар, че има и слаби моменти, но обикновенно е свързано с напрежение и умора.

12.   Либидо си има до 65. Само да има нещо младо и пръта се вдига. Естествено - от лелки над 45 поява на мъжки ищах трудно.

13.   Ако има коя да му се върже, ще ти изневерява докрай :):)

14.   На 45, простатата се обажда, хемороидите напират и вече ставаме само за гледане.

15.   Най- добре въобще да не ми се беше включвало. Сексуалият нагон е най- голямото проклятие, ставаш едно говедо, чийто разум е замъглен и няма сетивата да разбере що за същество е жената- грозна, мазно тяло тип амфора, лукаво, тъповато и повърхностно. Мъжката потребност за жена не е нищо повече от потребност за секс породена от нагона. Както всъщност и желанието за живот е страх от смъртта и неизвестното. Няма женска красота- има мъжки полов нагон.
„За жените”, Артур Шопенхауер

„Само мъжкият интелект, замъглен от сексуален нагон, може да нарече недоразвития, тесноплещест, едрогъз и късокрак пол – нежен: защото точно с този нагон е свързана цялата представа за красота. Вместо нежен, този пол трябва да се нарича неестетичен... "
Най- голямата грешка свързана с това проклятие е да се правят деца. Аз съм на мнение, че колкото и грешки да прави човек, колкото и мизерно да живее, ако не е имал глупостта да направи деца на този свят, може да се чувства спокоен, че е избегнал една голяма злина.
Сексът за съжаление е съществена част от жалкото и примитивно човешко съществуване.

16.   Физиологично след 30тата година на всеки 10г. пада с -10%.

17.   Много е индивидуално. При моя мъж възможността за нормален секс изчезна на 60-61 г. А преди това беше перфектно.

18.   Думата либидо се превежда като желание, то никога не спира. Колкото до моженето това е свързано с начина на живот, хранене с био храни, дали е пил алкохол през живота си, дали е работил с отровни материали и т. н.
Дядо ми е бил полицай, не е пил алкохол никога и се е хранил главно с храни произведени от родителите му на село. Сварих го да прави секс на 84г с 52 годишна чужда жена (сварих ги на калъп, мисионерска поза) беше вдовец, после продължи да сваля чужди бабички и да ги води в дома си. На около 90г започна да си купува виагра, и когато почина на 96г почиствахме стаята му, в нощното шкафче имаше виагра в срок на годност, беше увил блисера в вестник.

19.   На 59г съм. Жена ми неме задоволява (веднъж по някога два пъти месечно) лъскам чикии почти всеки ден.

20.   Либидо, демек мерак имам огромно...
Е#е ми се постоянно, ежедневно...
Ама вече трудно ми става достатъчно твърд....
И затова само на свирки и чикии.
И лизане и пръсти....
М51

21.   Някои мъже сдават багажа на 30.
Други се раздават докато дишат.
Въпрос на физиология, строго индивидуална.
Ебливият мъж знае как. Той иска, намира си и действа.
Има мъже които правят по 8-10 тека на нощ.
Те са божа благословия.
Но има и такива дето са сдухани, ебат като зайци, съответно не ги искат и рано приключват с ебането.

22.   До 21:

8-10 тека били благословия???? Ти нормален ли си? Аз трябва да не живея или работя само с вдигнати крака да съм! Живо проклятие е тва... слава Богу че не съм попадала на такъв

Ж32

23.   Защо пускаш тема? Нямаш ли познати по-възрастни мъже? Разпитай всички от 50 нагоре и си направи статистика. Някои могат и на 75-80, други и на 50 са провесили нос.

24.   Мисля че на нормален мъж либидото никога няма да изключи когато е с нова и секси жена. Ще изключи ако прави секс с жена си, с която го правят от 30 години.

25.   До н 22. не пиши глупости жените след 32г(в момента съм на 47) стават наи активни. Поне при мен е така. Семеина

26.   Мъжът ми е на 62, аз съм на 53. Има ерекция още, но не е както преди. Любовникът ми е на 47 и много добре се справя. Всеки път го изнудвам за пълна програма.

27.   Ходих с един на 45 г., не му ставаше, ако не му правя свирки и пак не беше като хората. Втърдява се за известно време и поумеква, не го чувствах много добре. Някой път не свършваше, а друг път на първата минута. Явно се беше прецакал от дългогодишно пиене, всеки ден пие. Казваше, че е много сексуален, ама май само на мерак. Понеже обичаше да говори на тема жени, споменаваше, че и с други или не му станал, или не свършил. Трябваше да го отсвира след първия път още, но ме беше подлъгал с приказки за да ми предизвика чувства и с това да ме държи. Е усетих се и го разкарах. За съжаление искането не е равно на моженето. Разбрала съм, че мъж, който прекалява с алкохол или наркотици на средна възраст е гола вода.

29.   На 35г съм. Бил съм с доста жени. Общо взето след 2-3 месеца вече нямам никакво желание. С настоящата ми приятелка сме заедно от 7 месеца и вече ме отблъсква. Но хвана ли друга, направо полудявам. А чекии блъскам редовно.

30.   Към 29 Такъв тип мъж си, обикновено хората, които не търсят на по-дълбоко, духовно ниво друг човек, а са по-повърхностни, бързо им доскучава, защото е ясно, че един гол секс връзка не прави. Всички си поомръзват все някога, ама на 35 г. да търсиш само бройката.. и на 2, 3 месеца смяна е доста тъжно, на дърти години обрича на самота.

31.   Зависи от главата, здравето и начина на живот. Моят съпруг е на 76, но само да го пипна или да си помисли за секс и е готов. Не е е като на 18, но ми прави пълна програма. Освен това го прави два, три пъти седмично. Често вкарвам и някоя по- млада. На 70 беше, когато свали дъщерята на наши приятели. Мисля, че тогава е била на около 16-17, тъй като скоро ѝ празнувахме 23. Тя много често е с нас и прави секс с него.

32.   Когато умре.

33.   Минеш ли половин век, хуя става мек. това е народната мъдрост, а тия дети им става и на 80 години лъжат.

34.   33
не при всички. Аз съм минал 50те но нямам проблеми с ерекцията. Дори заплаших жена си с развод понеже беше намалила секса. Но не пия, не пуша, спортувам и работя лек умствен труд, а понякога и тежък.

36.   Зависи от фактори като ген, стрес... дали тренира, диета, болести/усложнения. Ако не е сексуален като цяло, пие, пуши и е с наднормено тегло... не очаквай да е "жребеца" за който се представя на масата. Ако не яде много месо, тренира... не е стресиран и пр. Ще те изкара до старини. Има и фактор жена разбира се. Ако сте си на един акъл и си споделяте за фетишите, желанията и фантазиите, това също спомага да за възбудата и предразположението. За по-простичко обяснение, направете съпоставка с една добре поддържана кола и една където се лъзга и не се поддържа изобщо. Не си представяте, че добре поддържаната кола ще сдаде багажа нали?