Споделена история от Секс и интимност

Малък пенис за вагинален оргазъм?
Здравейте читатели!
Значи моето терзание е относно това дали може малък пенис като моя (14см дължина и 11см обиколка) да достави на момиче/жена вагинален оргазъм.

Нека момичета/жени които са били с мъже с по-малки размери да дадат мнение, за това дали и малките "инструменти" вършат работа!
Всякакви коментари са добре дошли!
Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Абсурд за да се получи трябва да ти е поне 28 см в дължина и 20 см обиколка. Да е като топуз.

2.   Могат, стига да можеш да контролираш еякулацията си. И тя, ако те обича, ще те насърчава, какво да правиш, а и тя да се старае. Най-добрата поза е ти отдолу и тя отгоре лице в лице. Почти легнала над тебе ще успееш да стимулираш с движенията на пениса G-точката й. И не забравяй любовната игра и стимулиране на клитора.

3.   Не е малък с тази дължина. Въпросното свършване не мисля, че толкова зависи от теб, при това положение. Има много момичета, които биха предпочели теб, защото при по-голям може да боли, зависи от жената. До голяма степен зависи от това на каква ще попаднеш. Размерът има значение ако е много малък, но това с прекалената големина(тъй като твоят не е малък) си го измисляте главно мъжете. Недей да се притесняваш.

4.   Средно статистическият европеец има 13-15 см.
Дали жената ще получи оргазъм зависи повече от техниката ти, не толкова от инструмента. Важното е да имаш ерекция... Иначе, кой е казал, че всяка жена може да достигне изобщо до вагинален огразъм?
Изобщо, много наивен въпрос. Време е авторът да се отдаде на практиката, да спре да търси теории

5.   Искаш ли едно женско мнение? Слушай тогава: изобщо няма значение колко ти е дълъг и колко широк, важно е какво умееш да правиш с него! Ако имаш 20 см. и не знаеш как да го използваш, по-добре ли ще е? Зарежи тия простотии със сантиметрите и отивай да се забавляващ с някоя мацка. Както казаха и по-горе - само практиката те учи.

6.   Току що писах подобна тема. На мен ми е малко по-дебел и дълъг, практикувам, но се дразня че не мога да задоволя приятелката си. Аз съм много разкрепостен, тя също, но рядко я карам да свърши само от члена ми. Жените трябва да кажат какво точно трябва да се прави, за да се получи, аз вече нямам идея... Ck0pnu0H29

7.   Виж сега, приятел, тайната не е в размера, а в броя на повторенията.
FerNando

8.   Всички говорите за "техника" и казвате че е най-важно "какво прави с него". Хайде сега дайте му на човека малко напътствия в какво се изразява тази техника и какво трябва да направи за да се справи! Най-лесно е на теория да се каже - трябва да имаш техника или трябва да прави с него, а на практика... си е просто вкарване и изкарване.. Къде е разликата? .. може би в ъгъла под който влиза или в бързината или.... Хайде да ви видим сега...!

9.   Аз съм 3, 5, има огромно значение размерът и само жена, която е била само с един приказва глупостите, че нямало. Просто 14, според мен, ще е добре за повечето. Не мога да си обясня как някои хора все още вярват, че е едно и също да се вкарва 10 и 20 см. Спрете се малко, това дори не е логично. Била са разтягала вагината или се свивала... а влагалището става ли 20 см ей така. Че се вдига шийката на матката е ясно, но това не зависи от самия пенис, Боже мой, и е ограничено. Ако пък е съвсем малък, особено в някои пози нищо няма да се усеща толкова. Ширината също е важна. Ако е много широк си боли, независимо колко често го правиш, освен ако може би мускулите не са толкова стегнати, но тогава при по-малък няма да се усеща много....
И аз съм жена и се хващам за главата, когато някой каже, че нямало значение размерът. Пълни глупости.

10.   Номер 9, мацко, само искам да добавя, че зависи и от чувствата. Когато секса не е просто чукане, когато правим любов, когато душите ни се сливат в едно, тогава за мен няма значение размерът. Нищо няма значение в този момент всичко губи смисъл, защото душевният оргазъм е в пъти по силен. Разбира се говоря за истинска любов, не просто за привличане.
А лично мойто мнение е, че размерът има значение, когато говорим за секс-да. Но той никога не би бил проблем за мен в отношенията ми в една връзка. За мен секса не е всичко. В смисъл такъв, че не бих отписала някой само заради размера

11.   С половин пръст можеш да я задоволиш камо ли с такав пенис