Споделена история от Секс и интимност

Ако не ми прави френка любов, ще ме изгуби!
Здравейте казвам се Кирил и съм на 22 години, студент съм. Искам да споделя с вас следния проблем. Имам сериозна приятелка от 1 година тя мен ме обича и в това съм сигурен и тук идва проблема. Тя до сега не ми е правила френска любов, а аз съм го правил и го правя почти всеки път...

Повдигал съм темата не веднъж и тя ми казва не мога не искам... И така се стигна до моите изневери заради липсата на френска любов аз го търся и намирам при други момичета и и изневерих 3-4 пъти само поради тази причина.

Според мен не я обичам, но ако го направи съм готов да съм само с нея, защото тя е стойностен и красив човек. Искам от вас съвет как да постъпя какво да и кажа, за да разбере, че ако продължава така в крайна сметка всичко ще приключи и аз ще бъда с момиче, което ми дава всичко (без задръжки).

Говорил съм с нея хиляди пъти и и казвам, че това е нещо напълно нормално и т.н., но тя просто се разплаква и не иска да повдигам повече темата. И аз в крайна сметка намирам това удоволствие при други жени.

Дайте ми съвет... Всичко между нас е приключило или Моля дамите да кажат как да я накарам да разбере, че ако не го направи ще ме изгуби... Благодаря ви предварително !

Коментари

1.   Не се притеснявай тя ще се оправи, няма да е голяма загуба. По добре нищо не прави. Сигурен съм че някога тя ще срещне мъж на когото сама да поиска да направи.
М37

2.   Здравей.

Така като чета не намирам много смисъл в цялата работа. Ти не я обичаш и това си личи. Не разбирам защо си още с нея, така заблуждаваш и нея и себе си.
Изобщо интересувал ли си се каква е причината да не иска да ти прави френска? Разговаряли ли сте по въпроса или само си й намеквал и до там се е приключвало?

3.   Ще те изгуби... ок!
После ще срещне някой, който няма да е така настоятелен и самичка ще поиска да му го лапа, а после ще й хареса, ще се оженят и ще си родят дечица и докато е бременна ще го дарява обилно със свирки. Ще го моли да свършва в устата й и ще преглъща лакомо и сладко...

Глупчо... нещо я притеснява. Вместо да се дърпаш като ощипана девойка и да й натискаш главата или да й заявяваш 'ако не ми го полапаш, късаме" земи и разбери причината. Може да имаш неприятна миризма, може да се притеснява от факта, че не знае как става. Може да се плаши от това да не се задави. Може някога като е опитвала и да й останал неприятен спомен. Може да е възпитана така... десетки причини може да са.

Аз на моят приятел не исках да му правя френска... доста време беше... може би около 5-6 месца. Човекът какво ли не пробва. Предлагаше ми да отидем в банята, защото си мислеше, че ме е гнус. предлагаш ми 69, за да н се почувствам неуважена. Опита и със сила, опита да говори, опита да се сърди. Всъщност направих му свирка, когато той ми каза "Слънце, разбирам, че те е гнус от оная ми работа и повече думичка няма да ме чуеш да кажа по въпроса"

А мен не ме е било гнус. при мен причината беше много прозаична и изцяло на психично ниво - не знаех как и много се плашех да не го нараня нещо със зъбките, или пък да не се представя добре и на него да не му хареса. А иначе въобще не ме е гнус. като разбра каква е истинската ми причина, много се трогна явно. Следващият път се излегна по гръб и само ми направи знак и през цялото време ми повтаряше колко му е хубаво. А когато изкрещя и "обичам те" и ме смота набързо, за да "върне" жеста.... бях уникално доволна от себе си.
На мен ми липсваше увереност, при приятелката ти съм сигурна, че има също някаква причина. Разбери я и постъпи като джентълмен.

4.   Проблемът е решен при теб - не я обичаш. Не вярвам, че е и като номер 3, това е частен случаи. Познавам лично жени, които нарочно не искат да правят френска на приятелите си. Обикновенно и сексът не им е много-много любимо занимание по принцип. Като не я обичаш, какво правиш с нея?
И аз съм на мнението, че това е 50% от удоволствието на един мъж... зарежи я, особено като не я обичаш
ж26

5.   Тук не става въпрос, че не иска просто да му лапа. Тук става въпрос, че не е склонна да направи компромис или дори да пробва.. Разбирам да е пробвала и да и е било гадно, това е друго. Това значи, че и за други неща не би преглътнала себе си в името на това ти да си добре и в името на връзката ви.

Лично ти за себе си можеше да си затвориш очите и да се примириш, ако я обичаше много. Но от километри си личи, че не ти е толкова важна и специална. Какъв е смисълът тогава?
По-добре я остави и си изживей най-хубавите години така, както ти искаш. Иначе си е чиста загуба на време и нерви.
Намери си някое хубаво момиче, което да си обичаш още преди да ти е правила френска любов и същото това момиче да се стреми да те задоволява, защото те обича и уважава.

Лоша

6.   ЕВАЛА номер 3!!! :)
Много правилно казано, особено в първите няколко реда...

7.   Интересувал съм се каква е причината и съм разговарял с нея като зрял човек, но така и не може да ми обясни. Казвам и, че щом не иска аз така или иначе ще го намеря някъде другаде и тя от тези думи много страда и се разплаква. Аз съм напълно съгласен с Номер 4. Това е 50 % от удоволствието и тя ме лишава от това 1 година. Това ли е момента да сложа край???

8.   Моето мнение да не си губите времето взаимно повече.

9.   Ти от къде знаеш че тя не го лапа ама на друг? може да не и харесва твоят и не забравяй че колелото се върти сега ти го правиш след време тя :) айде успехи

10.   Не иска момичето и какво от това, щял да я зареже, еми зарязваия и толкоз, егати и Повърностното мисленееее. Ти пък сигурно си Големият любовник в леглото.

11.   Щом не я обичаш, напусни я. Безсмислено е да я лъжеш и мамиш. Според мен твоят проблем не е френската любов, а в това, че не изпитваш чувства към момичето. А това определено е нещо, което не може да се поправи. По-добре вместо да и изневеряваш, намери си друга, но не само за секс, а такава, която наистина ще цениш и уважаваш.

13.   Супер тъп въпрос и без това не я обичаш значи не ти пука много пък и без това си изневеряваш, аз не виждам смисъл от нашите коментари и съвети.
Между другото не всеки обича да прави френска любов!

14.   Аз пък изобщо не съм съгласна с 1 и 3. Има хора, които не искат да правят орален секс и толкоз. Толкова ли е трудно да се разбере? Не всички са еднакви. Може в случая да не е така, но е много арогантно да се говори иначе.

3, това, че ти обичаш да гълташ, не означава, че всички жени обичат, независимо от това с какъв мъж са. Запази си преживяванията за себе си и не си слагай под общ знаменател.

16.   Зарежи я и си намери друга, това ми казвате. Добре казано, но трудно постижимо знаете, че много трудно се намира човек с който да си една година. А аз знам, че това момиче е с мен и ме обича! Винаги съм налагал за мислене двойният стандарт За мен МОЖЕ за нея НЕ. Тя никога не ми би изневерила, защото ме обича тя е всеотдайна, но в секса не получавам това което искам и го намирам при други момичета това е. Ако тя ми даде това което искам и е малко по разкрепостена бих останал с нея. В противен случай ще трябва отново да ""леки жени"".

17.   Авторе, що не ходиш да ти лапат някви курвета и не остави момичето? Не я обичаш - очевидно беше и преди да го кажеш. Ми тогава защо я насилваш? Ходи си изневерявай с ония тъпи кифли и я остави да си живее живота. На такъв като теб и аз не бих лапала!

18.   То пък голямата загуба сякаш си само ти на тоя свят други няма. Хектор

20.   И гледай да не и лепнеш някоя болест, че тогава направо ще си гадже мечта

21.   Ами зарежи я-остави я да е щастлива и да си намери някой, който да я обича и уважава. Като гледам ти не се справяш. Явно е че не иска да ти го лапа, нещо в тебе я отблъсква- да видим какво ли е... хаха ами тъпото ти използваческо комплексарско поведение може би? Вярно е, че не всички си падат по френската, но и най-голямата свиркаджийка може я отблъсне някой като теб!

Next

23.   Толкова нападателни коментари като на 17 и 21. Жалко, явно не са наясно много с нещата от живота. Секса е важна и неделима част от щастливата любовна връзка. Оралният секс е много важен за мъжа, защото така един мъж се чувства изцяло приет. Отхвърлянето от страна на партньора за "френска" е отхвърляне на много повече от едното лапане. САмият факт, че няма и намерение да пробва и да положи усилие за да достави удоволствие на партньора е сигурен знак, че тя не те обича. Ако те обича поне ще пробва и после ще каже - не ми харесва.

Любовта е и да даваш и то много. Това включва и кревата. Най вече там, защото страстният и пълноценен секс е много важен за един мъж. Повече от колкото за една жена. А аз не виждам тя да е готова и да дава! Не става така. Доставянето на удоволствие на партньора и по този начин и по много други е сигурен показател за приемането на партньора и неговата съшност. Нещата са много по дълбоко психологични от самият процес на "лапане".

Пениса е отражение на цялата мъжественост в този момент на мъжа. Мъжа е изцяло подвластен и когато иска да бъде орално "приет", той всъщност казва "приеми ме мен". Жал ми е за жените които не са го осъзнали това и им препоръчвам да прочетат повече литература по въпроса, нещо което аз от много отдавна съм направил.

Даже мога и конкретни книги да ви препоръчам. Авторите са и мъже и жени. Дори обикновена книга за общуването, като - "Тайните за мъжа, които всяка жена трябва да знае", го описва това. Секса е много важна част от връзката. Който не го е разбрал може само да си пати от това. А да даваш във връзката е важно и основно правило. Изобщо авторе остави я тази твоята. За каква любое говорим, ако не иска дори да пробва да ти достави това важно удоволствие.

К.

24.   Моят съвет е да спреш да и правиш ти орална любов на нея. Рано или късно ще си поиска :) тогава и ти ще си поискаш и готово - танто за танто. При мен е обратната работа. Приятелят ми прави страхотен секс, но по-рядко орална любов. Поради тази причина и аз му правя рядко. Просто иначе се чувствам ощетена.

25.   Номер 23. И аз говорих за този момент не само да ме критикуват и да казват, че не съм прав. След като не получавам нещо толкова съществено аз просто го намирам другаде това е. В случая вината изцяло е в приятелката ми, но просто съм си свикнал с нея. Благодаря за интелигентния и начетен коментар личи си, че имаш стил и разбираш точно за какво става въпрос за разлика от Номер 19 и 21 които не могат да разберат същината на проблема!

26.   Мисля, че постъпваш лошо. Имате проблем, ясно. Тогава не пиши тука глупости и не искаи мнението на хората, а се опитай да разрешиш проблема. А щом неиска я остави, така ще е бъде по-добре за нея.

27.   Дай й линк към тази страница:)

28.   Ами зарежи я-остави я да е щастлива и да си намери някой, който да я обича и уважава. Като гледам ти не се справяш. Явно е че не иска да ти го лапа, нещо в тебе я отблъсква- да видим какво ли е... хаха ами тъпото ти използваческо комплексарско поведение може би? Вярно е, че не всички си падат по френската, но и най-голямата свиркаджийка може я отблъсне някой като теб!

30.   Причината може да е и в нея, да има не добри спомени от други опити, да е насилвана от предишен, да я е гнус, или да и е такова възпитанието. Но лично според мен, отговорът се крие в думите ти. "Според мен НЕ Я ОБИЧАМ", Може да е разбрала, че не я обичаш, жените усещат много добре това. А с тези ти думи, "Казвам и, че щом не иска аз така или иначе ще го намеря някъде другаде и тя от тези думи много страда и се разплаква" (и тези думи много говорят, че не я обичаш, даже са твърде груби), "как да я НАКАРАМ да разбере, че АКО НЕ ГО НАПРАВИ ЩЕ МЕ ИЗГУБИ" (ако го е усетила, отново никакъв шанс). Можеш да си направиш извода, че си я притискал. За такива неща не трябва да "караш"(притискаш), а да предразполагаш. "изневерих и 3-4 пъти" (ако и това да е усетила... ), Имайки в предвид всичко това, няма как да повярва на, "АКО го направи съм готов да съм САМО с нея"(ако и това си и го казал, просто забрави да го направи). До тук според мен си постъпил егоистично, без да си разбрал деликатно причината. И поради това тя вече да е охладняла към теб, и даже да не те обича. Френската любов, за много хора е по-интимна от класическия секс, и затова това не биха я правили със всеки партньор. Не трябва да се обиждаш, от критиките в другите коментари, това просто е тяхното мнение. Имайки в предвид твоите думи, "В случая вината изцяло е в приятелката ми", много хора с повече опит в живота биха ти казали, винаги първо да търсиш вината в себе си. Относно коментара на №23 "Любовта е и да даваш и то много". И според мен, като обичаш. Но ако разбереш, че другият не те обича, колко и какво би давал? До тук, моят извод е, че нямаш никакъв шанс. За в бъдеще бъди по-деликатен и търпелив. Предварително се извинявам, ако съм те обидил с нещо до тук, не съм целял това.

31.   Ритай я от кораба, какво я бавиш? Една година без свирки? Тая нормална ли е??? При положение, че не я обичаш не разбирам защо си с нея? Аз съм на път да разкарам моята, въпреки че я обичам само защото не иска да правим секс докато е в мензис. Нямам намерение всеки месец да чакам по 7 дни за секс. Решил съм ако и този месец се дърпа като и дойде веднага я сменям с Росито от работа ;) Обичам я, но за секса ще я прежаля.

32.   31Ами Росито дали ще ти пуска по всяко време? ! Чудя се дали има жена, която не обича да я лижат, щото разбрах, че да духат ги мързи доста... Авторе мн. си зле! А си едно бебе да го ева... Спирай секса въобще, това води до целувки, а скоро ще трябва и да си говорите!

34.   Големи ебачи тука 31 особено :))) Росито да не би да е мъж и да няма проблеми с цикъла!

35.   Пич, бий и шута и си намери нормална мадама. Живота е хубав, секса е хубав, всичко е прекрасно, но с нормален човек до теб. Ти отсега щом имаш проблеми в секса с нея... Сещай се какво ще стане след време. Има толкова много нормални момичета, които умеят да се наслаждават на секса с любимия човек без скрупули и превземки. Махай откачената кукумявка и я пращай в клуба на старите моми, а ти си живей живота ;)

36.   Вижте какво... има смисъл да се коментира само и единствено ако разказа на момчето започваше така:"Много обичам приятелката си. Искам да съм с нея, но как да направя да пожелае сама да ми прави еди какво си".... тогава има смисъл от коментари и писания. Но при положение, че той сам си казва, че няма чуства към това момиче.... еми какво изобщо има да се коментира тогава? ! Като не я обичаш(както сам казваш)просто се разделяте всеки по пътя си, рано или късно и ти и тя ще срешнете хора, които обичате и това е. И тогава дори тя да не прави свирки човека до нея ще е с нея защото я обича истински заради 10000 други нейни качества, а може пък и тя на него са иска да му прави.

37.   ЖЕНА.
НЯМАМ ДУМИ ДА ОПИША КОЛКО СЕ ПОТРЕСОХ ОТ ГРУБИТЕ И БЕЗДУШНИ МЪЖКИ КОМЕНТАРИ ТУК!!!
Ако двама човека не си пасват сексуално и това е по-доминиращ мотив от любовта-тогава следа да се разделят човешки.
Но разни мъже да пишат"Разкарай я като не духа", или "щом не лапа да се маха"... и тям подобни...
АБЕ ХОРА(МЪЖЕ) вие ХОРА ли сте, или скотове????
Не духало момичето и налетяхте с животински коментари.
Като не му допада на момъка, че не му духат да се радели човешки и толкова.
Аз лично обожавам да правя френса на приятеля ми. И по думите и вида му разбирам, че е на седмото небе от удоволствия.
Но виж анална любов ме отвращава да правя. И няма сила да ме накара и манипулира да правя нещо, което не харесвам.
Вероятно и това момиче изпитва някакво отвращение(или неувереност) да прави френска любов.
Е, ДОБРЕ ТОВА БОКЛУК ЛИ Я ПРАВИ? НЕ Е ЛИ И ТЯ ЧОВЕК???
Заради мъже като горепишещите жените се страхуваме да се обвържем...

39.   Решението е много просто. Всеки път когато откаже да ти лапа я чукай в дупето, един вид като наказание, и също може да и се празниш на лицето. След време ще трябва да избере или свирки или в дупето и сперма по лицето. Успех

41.   В живота, като те удари горния и видиш долния, ше видим дали ше ги режеш момичетата, понеже не са ти го лапали. Ше търсиш някое момиче, което да ти е подкрепа в живота, че ти като си студент... още си с парите на мама и на тати май, нема значение, още не си видял колко е сложен живота, не че аз съм некъф напреднал в живота, само на 20г. съм, но постоянно ми повтарят, че живота не е шега работа, и сега като бачкам по 12 часа на ден, без почивен ден виждам кво е ;)

Аре чао, и мисли с горната глава ;)

Едно Момче-20г.

43.   БРАВО НОМЕР 41!
Твърде млад, но с разсъждения на място!
И много човечност като за мъж...

44.   Евала на №41 !!! Повече момчета като теб да има! Браво!

45.   Ти си егоист. И нямаш право да я насилваш да го прави. Ако я оставиш - ще й направиш услуга. :))Малката

46.   31-страхотен коментар бате. Искам само да ти напиша обаче че ако си с толкова палаво момиче което да няма задръжки бъди сигурен че ще ти изневери или ти изневерява бяз да знаеш и ако я заобичаш ще страдаш! иначе не виждам какво толкова се правят жените, Не правели свирки, не давали отзад, ми то предполагам има някой не искат да се целуват :)! Аз бях с едно гадже ми ближеше точката на гъза и си се чукахме като зайчета и денем и нощем обаче момичето е ненаситно и се оказа курве в един момен разбрах че не съм сам ама това не ми попречи да съм с нея заради секса, правех се на луд че не знам за кво става въпрос и си я чуках и радвах като полудял! В секса всичко е позволено и всичко е готино!

47.   Прочетох всички коментари и честно казано се отвратих и нямам думи. Как може.. сякаш жените са някакви животни "като в мензис не мога да я ч*кам" /с извинение/.. ми ходи ги сменяй всеки месец.. като дойде време за "паузата. Бахти мисленето и чудото. Вярно - любовта е да се дава максимално да партньора. Но това, че не иска да ти духа и айде ще ходя при някоя друга дет да може да ме оправи.. не знам още как стои с теб, авторе. Не знам, дали изобщо има някакви подобия на нормални зрели хора.. някъде тук?

49.   Номер 31 изби рибата просто с това изказване... Нямам думи. Темата е стара, но все пак мисля, че авторът трябва да се раздели с това момиче (ако още не го е направил). Не си ли пасвате в леглото, нищо няма да излезе..

50.   Предложи и да замените свирките със турски чекии,предполагам няма да има против да я чукаш в гърдите и със времето може да свикне да ти го лапа по малко.

51.   Прочетох всички коментари и наистина съм шашната. Момичето или се притеснява или наистина не ? харесва. Имам много приятелки, които също не харесват да правят свирки, но го правят само по задължение. С времето ще се отпусне и ще го направи. Да не мислиш, че е толкова лесно. Някои хора не са толкова разкрепостени в секса и им трябва време, за да се отпуснат и да дадат всичко от себе си.
Аз имам приятел от 1 година, а преди няма и месец му направих за първи път френска любов (тогава и го направих за първи път на някого). Преди това много съм мислила за това, но винаги се вцепенявах и не правих нищо. Не бях сигурна в себе си и в това дали няма да го нараня по някакъв начин, дали ще му хареса и т. н. Той знаеше за това и никога не ме е притискал по този начин, нито ме е натискал да го правя, за което наистина му благодаря. Да, той ми правеше и може би и това ми даде сили да го направя и аз. Сега мога да кажа, че това е едно от най - приятните неща и не знам защо никога не бях го правила преди. Явно трябва да срещнеш човек, на който наистина много държиш и обичаш, за да искаш да му доставиш удоволствие по всякакъв начин.
Един съвет към теб : щом не я обичаш, по - добре я остави (ако вече не си го направи). Няма смисъл и двамата да се измъчвате взаимно. За нея ще е по - добре да срещне някого, който няма да я принуждава и да ? казва, че ще я остави "ако не му прави френска" (след време тя сама ще иска да го направи). Колкото до теб, разбирам защо го искаш, но не е това начина да го получиш. Няма да те съдя, нито нещо подобно, просто потърси някъде другаде това, което търсиш в секса. Успех!

53.   Виж какво приятелю. Остави момичето защото явно тя за теб е просто секс. Какво я заблуждаваш-то е ясно от самите изказвания че нямаш ама капка човечност към нея и никакво уважение. Кво е тва нещо. Като не и харесва какво я притискаш.. Голям си мачо, но явно ти си ПЪЛЕН БОКЛУК и ако още си с такова мислене, бог да дава сили на бъдещите ти приятелки. Жената е сътворението на живота тя трябва да бъде уважавана, но повечето мъже я приемате като средство за задоволения. Кво да ти кажа, търси си свирките при проститутки, пък после ще има въпрос "Дали съм болен от спин? "

П. П. :Отвратих се от коментарите ти къмм приятелката ти/ако вече не е бивша/

Едно здравомислещо момиче на 14.