Споделена история от Секс и интимност

Окосмени на плажа
Здравейте,
Какво Ви е мнението за хора, които отиват на плаж, без да се обезкосмили? И мъже и жени.
Вчера край мен минава жена около 50те... вдигнала високо банските си.. и отстрани стърчат косми...
Честно.. много се възбудих.. и даже се надървих..
Аз пък си ходя, натурален.. с косми по гърдите и малко по гърба....
Не харесвам да се бръсна там....

Коментари

1-50 от 63

1.   Не ме касае, който както иска, така да се грижи за окосмяването си.

2.   Ако човек си е поддържан, какво лошо има в това?
То да ти писне от стереотипи, братче! Ако мъжът не е еди как си е гнусен, ако жената не е еди как си е гадно! Айде стига с тия предразсъдъци.
За всеки тип си има предпочитания. Едни харесват високи, други ниски, атлетични, с къси(дълги) коси и т. н.
Аз съм мъж и честно казано дали има прическа долу или няма не ми пречи особено, стига да се поддържа хигиена.
Все едно някой да ми каже, че ако даден мъж е с брада е нехигиенично :D

3.   Мисля, че не искам да имам нещо общо с такива. Нито да ги гледам.

4.   На кой както му харесва. Не ми прави никакво впечатление.
За мъже - твърдо съм против обезкосмяването - единствено под мишниците.

5.   И аз харесвам. Много е яко. Тук обаче пуританите и модните дизайнери ще ни обесят за това, че сме извън стадното мислене.

6.   По голяма гносотия няма, като видя нещо подобно и може да не ми стане цяла седмица

7.   Ако трябва да съм честен, бръсна само подмишници и интимната зона не знам каква е тази мода да си обезкосмяваш гърди крака и ръце особено при мъжете? А като видя космато пиче и аз пошурявам. М32

8.   Е, какъв е проблема... и аз и жена ми си ходим почти натурални на плаж.
Скоро бяхме с приятелско семейство, заедно, и те доста се зачудиха, ама за кратко...

9.   Аз съм естествена отдоло. Мъжът ми така ме харесва и не си чистя триъгълника, освен това което излиза от банските. Като ме види естествена отдоло, направо полудява по мен.
Ж 40

10.   Преди два месеца на плажа до Шкорпиловци имаше компания от три мацки, две от които нудистки. Едната бръсната, другата червенокоса, с естествено окосмено рижо путе. По-готина гледка отдавна не бях виждал, събираше погледите на всички.

12.   Номер 8 съм- до номер 9.
Е, аз както писах по- горе, ние сме почти натурални....
Жена ми си чисти само краката... долу е естествена, и това което излиза от банските... радва мен и околните..

13.   То женското окосмяване е със силно еротично въздействие върху мъжа, но днешните извратени поколения предпочитат урогатите и са лишени от тази естествена сексуалност.

15.   Мъж съм и смело мога да кажа че обичам космати между краката жени. За съжаление моята се бръсне. Бях убедил една любовница да си остави прическа. Много по добре е натурално, възбуждам се много по вече

17.   До №15
Ами след като искаш жена ти да е естествена, тя защо се бръсне напук на теб? Не се ли обичате вече, та не е на твоето мнение?

18.   До №17, те жените са такива откачени патки и овци всяка гледа да е като другите. Моята я харесвам не само окосмена отдолу но и с окосмени подмишници. Ей, искам от нея поне зимата да не си бръсне подмишниците. По-рано като беше по-млада си ги оставяше и това много ме възбужда. Сега напук се бръсне, какво щели да кажат колежките и, защото се преобличат в работно облекло на работата. Колежките са по-важни, пък се чуди защо секса започна много да се разрежда. Путката поне не си я бръсне, защото я мързи, но я подкастря от страни което ме дразни.
Абе направо загубен свят, откъде ни сполетя това епилаторско нещастие. През 80-те години какви хубеви жени имаше, сега отврат! На стари години да гледам натурални чужденки по нета и да плющя чекии, щото вече истинска жена няма къде да се види в БГ-тъпата ни държавичка. Виж на Цеци Стоянова (Цеци Клизмата) шапка и свалям, суперсимпатична и натурална българка и изобще не и пука от простаците дето я одумват. Добре че има голи филмчета с нея в нета че да плакна окото. Що чекии съм ударил по нея.
Сега израснаха вече поне две поколения младежи които истинска гола жена не са виждали през живота си, само ощавени тъпанарки. И после що младежта ни се изпедерастява, какво да очакваме. Култът към ощавената жена гола като охлюв, който идва от САЩ провокира единствено долни педофилски нагони и ги развива в младежта.

19.   Например през 70-те и 80-те години на плажовете в България всички жени си бяха естествено окосмени, путки, подмишници, ръцете изобщо не си скубеха, а мнозинството не си бърснеха и краката и беше супер. Всяка си имаше косми в слабинните гънки, които стърчаха от банските. Ходехме да легнем близо до нуди-плажа да гледаме голи германки от ГДР, и жени от другите соц-страни, имаше и малко западнячки, но всичките натурално окосмени.

20.   До №18
Точно така е както го описваш. Само да споделя, че моята жена не си чисти триъгълника, защото аз така я искам и тя се съобразява с моето решение. Полудявам като я видя гола. И на нуди плаж сме билис нея в Поморие и там на плажа също си беше естествена. Подмишниците обаче си ги чисти, но аз там нямам драма.
М43

21.   Абе една естествена жена.. с окосмена путка и окосмени подмишници си е супер...
Въпроса е че, болшинството мъже харесват това, но болшинството жени се обезкосмяват...

22.   Обичам да лижа космати путки. За съжаление рядко се срещат. Трябва да се молиш на жените да си останят косми. Чувал съм няколко космати, едната бе на възраст и бе побеляла но пак ми харесва.

23.   В петък до неделя ще сме семейно на нуди плажа на Слънчев бряг. Ако има желаещи двойки да заповядат. Окосмени или епилирани, няма никакво значение. Няма да им правим сравнение.

24.   Eee, а защо жената да няма косми на гърдите, а също така и мустак? Кви хора сте вие? Неща е още по-натурална, хаха... и жена ми, и приятелката ми са 100 % почистени и е супер. Носи идеята за перфектното.... както казваше приятелката ми като се запознахме: единственото окосмяване по мене е косата ми. И така трябва! Маймуните си имат козина на всякъде

26.   Когато жената е окосмена долу... е невероятно възбуждаща...
А ако е и подмишниците... вече е супер надървящо ме.
И моята е такава... всеки път е чукам с невероятен кеф...

27.   До всички привърженици на космите!
КАК НЕ ВИ Е СРАМ! Аз цял живот слушам от всякакви мъже как било грозно да имаш косми, как си непотдържана, маймуна и т. н Години наред се бръснех само и само да бъда "одобрена" и приета, (което си е страхотен тормоз под душа, и всяка жена може да го потвърди) накрая си направих лазер за да приключи вечното болезнено щавене, да може ВИЕ да сте удовлетворени! И сега ВИЕ ОТНОВО СТЕ НЕДОВОЛНИ защо сега пък нямало косми! ... на майка ви в...!!!

28.   27, тъкмо се чудех какъв бизнес да подхвана. Май е време за "срамни перуки". Супер е, че си епилирана. В чантичката си носиш една такава и ако нещо се заотваря парашута с някой нов, подпитвайки го и научавайки какво предпочита, може да си я лепнеш набързо във WC-то ;) :)))

29.   До 27

Нещо май не ти издържат нервите, а? Никой не ти е виновен за избора на мъже! Никой! Има мъже и "мЕже".

Жената е нормално, даже ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да има окосмяване на Венериния си хълм! Под мишниците е трудно да не се бръснеш в топлите сезони, защото ходиш разхвърляна по улиците и ще се вижда. Има мъже, които биха се изкефили жена им да не си бръсне подмишниците. Лично на мене ми е все тая. За ръце да бръснеш - само ако са големи и черни косми. Крака - да. Т. е. само мишници и крака е нормално. Много ли ти се вижда? Все пак е хубаво да сте по-женствени, но не и ощавени кокошки.

На мен пък ми е страшно противно мисленето на жените, че мъжете трябва да си бръснат ташаците. Вие ташаци имате ли и знаете ли как се бръснат, че да ми говориш на вас колко ви боли? Деградирало поколение.

30.   Върнахме се от слънчака и по точно от нуди плажа. Имаше доста войки до нас, но имаше и доста самотни мъже, но от това не ни пукаше. Беше супер. Натурално окосмени - да доста, но има и такива нула номер. Кой както иска. Времето беше чудесно. Водата приятна. Никой не се нави от тука да отидем заедно, но там имаше достатъчно двойки.
М 43 и Ж40

31.   Не обичам да се бръсна... гледам да махам това което стърчи отстрани на бикините ми.
А за мъжете.... еми друго си е да те награби окосмен мъж...
Колкото по окосмен.. толкова по- потентен - от опит го казвам.
Ж39

33.   Имах едно гадже което не се бръснеше, на море когато бяхме банският и беше болсерки, когато излизаше от водата беше много яко... все едно извираше вода от нея-одпред.... беше силно окосмена мацка

34.   до номер 31 – да не ти дреме, даже и това извън бикините не го махай. Пускай гората да расте, а другият орангутан с космите може да се загуби в тая растителност

35.   Много по хубаво е жената да е натурална долу. Под митниците нямам претенции но да бръкна в бикините и да напипам първо косми е незабравимо. Гола путка е малко педофилско. Интимното окосмяване показва че жената е готова

36.   N 19, напрао ме върна в детските години, от 70-те спомени няма как да имам, ама в средата на 80-те баба ми бачкаше на станцията на Кремиковци в Китен и летните ваканции ги карах при нея, по цял ден с местните лапетии обикаляхме къмпинга до Караагач дето бяха все чужденци и нуди зона да зяпаме голи германки, чехкини и полякини, я на плажа я под душовете някои ни се радваха и ни черпеха с дъвки. Нагледал съм се на цици и путки от 11 годишен, ама верно бръснати нямаше, тая мода дойде чак като завършвах следването.

38.   Мисля че това трябва да бъде забранено. На подобни гнусари да ходят безделниците от общинска полиция да им бият по 50 лв. глоба при първи път, ако повторят по 100 или повече.

39.   Жената окосмена отдоло си е класика. Дано по бъзро се възвърне това нещо.

40.   Голяма гнусотия е да натрисаш космите си на хората в лицата особенно жена на 50, ако е някое младо момиче може би не е толкова гнусно но на 50год си е гнусотия, нямам против да не се бръсне или обезкосмява жената но все пак поне да не излизат навън от банския, миналата година на морето една подобна лелка около 50-те също беше така, направо щях да повърна, после 2 дни не ми стана кура само като се сетщах за гледката

41.   Твърдо съм за женското интимно окосмяване. За съжаление модата все още не го позволява.

42.   39 и 41 - на същото мнение съм и аз. Моята жена е естествена и това е защото аз така я искам и там на това място не се обезкосмява.
М 43

43.   Хора, има зоопарк, маймуните са космати. Бъдете доволни. Имам приятели, които казват, че всяка косата путка идва от 19 век

44.   За съжаление жена ми почина много млада, детето бе на четири години. Тъщата живееше с нас но на другия етаж. След смъртта на жената тя се грижише за домакинство а и гледаше детето. Премести се при нас за по лесно. Една вечер си наляхме повече вино и тя взе да ме разпитва дали няма да търся друга, млад съм бил още... Детето си бе легнало отдавна. Казах и че така ми е добре и само едно ми липсва и я хванах за гърдите. Бузите и явно не бях само от виното зачервени. Искаше да прибира масата първо но аз я дръпнах в спалнята. Невероятна натурално окосмена за разлика от жената. Аз бях първият който я лиже, свърши след пет минути игра. Сега след двадесет години е побеляла но все още видя ли я се побърквам. Имах и други жени през годините, колежки, клиентки но все бръснати. Друго си е интимното окосмяване.

45.   До №43 - Вие те сте добре.
До №44 - съжалявам за съпругата Ви. Разбирам Ви напълно че натуралното окосмяване в интимната област е много секси и възбуждащо.
Дано все повече дами се върнат към тази мода и козметичните студия да намалеят.

47.   Защо да си бръсна тялото, като си се харесвам окосмен?
Жена ми не и е проблем това.

48.   Жена на близо петдесет години. Мъжът ми е космат и то доста. Когато ме надупи и започне да ми маже дупето с крем всичко друго е без значение.

49.   До №47
Пич, говорим за женски интимно окосмяпане на пубиса, а не за мъжете.

52.   Това лято забих едно момиче на плажа в Созопол. Бяхме мъжка компания от трима и хоп на плажа две момичета до нас. Дъра-бъра с тях, оказаха се от Стара Загора и така и не разбрахме как беше минал денят. Почерпихме ги по един коктеил на плажа и вечерта се разбрахме да излезем. Стигна се до секс на третия ден. И за мое очудване, мацето което ми даде да я чукам беше доста силно окосмена по интимната област. Единствено отстрани беше почистена, за да не и излизат косъмчетата от банските. Така и приключи връзката до края на почивката. Другото момиче, не даде на моят приятел, освен прегръдки и милувки.
М 23

53.   Секс трябва да има често, пък на който както му харесва - епилирани или окосмени, няма никакво значение.
Ж 38

54.   След шест месеца в чужбина, прибирам се в България. Съпругата ме чакаше на летището. Децата пораснали и така първата вечер правим секс с жената от 6 месеца. Свалям и бельото и за моя изненада отдоло естествена, а тя винаги е била гол охлюв. Викам и какви са тези работи. Тя ми се извини че нямала време да се обръсне преди да дойде - деца, училище, малката на детска градина, чистене, готвене, работа и т. н. Викам и изобщо да не се притеснява, дори така е много секси. От тогава и казах - вече никога да не се бръснеш. Така си супер и изкам да те чукам такава каквато си в момента. На нея сякаш и олекна, че и отпадна един ангажимент. Та чак сега и аз разбрах, колко по красива е жената с окосмяване между краката.
М38

55.   До 54 : Дано да е така както ти казва жената. Защото аз бях убедил една любовница да си остави интимно окосмяване. На нея мъжа и работеше на смени и отсъстваше често. На тя си остави само бразилска лента направи го заради мен макар че не и допадаше.

56.   Евала на коментар 54. Мъжа трябва да разбере, че и на нас ни е трудно понякога от ежедневието да се поддържаме красиви. Правим го единствено за пред тях да изглеждаме хубави.
Ж 38

57.   До 54...
Ей, ти си открил топлата вода, ве пич..

58.   То е ясно че всеки сам избира как да се носи, със или без косми ама тук се говори за по бански на морето не е готино да се виждат космите на жена особенно ако е и на 50г

59.   До 58
Готино е... зависи и от жената и от космите и....
Така или иначе, обаче, е възбуждащо, за мъжа...

1-50 от 63