Споделена история от Секс и интимност

Здравословен проблем или друго?
Здравейте,
С жена ми сме повече от 10 г. заедно, като през това време, а и преди това, по време на предходните си връзки, тя твърди, че не получава никакво, ама никакво удоволствие от стимулация/галене/лизане по клитора?

Овлажнява се едва при леко проникване. Възможно ли е това или нещо друго е причината, след като клиторът е единственият орган в човешкото тяло, който е само за удоволствие?

Има ли жени с друг подобен проблем? Пробвали сме и с нежна стимулация, и с език, и с пръсти, и с пенис. И сама тя с ръка. Нищо.

Очаквам вашите коментари, надявам се админите да публикуват темата, която трети път пускам, но не знам и не знам, защо не одобряват....
Мерси!

Коментари

1.   10 години си с нея и сега реши да промениш връзката си с цел да я развалиш ли?
НА ТВОЯТА ЖЕНА КЛИТОРА Й Е РАЗЛИЧЕН, приеми го и спи спокойно!

2.   При мен е обратното. Обичам по клитора, а проникване вътре не харесвам и ако го правя е по задължение. При всяка жена е различно.

4.   До номер 1: Как реши, че Искам да Променя връзката ни? !
Задавам нормален въпрос, тъй лато се надявах, че с времето и усилията ни това ще се промени. А и не съм чел за подобен случай.

За случаи като на номер 2 съм чел и срещал немалко.
От автора

5.   Вариантите са само два:
1. Не и функционират нервните окончания в клитора
2. Лъже те, че с други не се е получавало също, за да не се обидиш, че с теб не се получава

6.   Тази история е от жена, а не от мъж. Как разбра, че клитора е единствения орган в човешкото тяло, който е само за удоволствие.

7.   Има много жени които не могат да изпитат оргазъм и вършат секса по задължение с неприязън просто да отбият номера. Причини много, основната е възпитанието, втълпяването че мастурбацията в пубертетна възваст е нещо много мръсно, че секса е нещо грешно, мръсно, неприлично и т. н. Просто това са нещастни комплексирани жени, които обаче не могат да надраснат комплексите си. Примерно жена ими такава колежка, която нарочно спи със синовете си близнаци на спалнята, между нея и мъжа й, той да не си иска секс.

8.   Купил си фабрика на 8/9/1944...

9.   Към номер 6: няма друг в тялото (а в мъжкото - въобще), който да служи Само за удоволствие, Освен Клитора!

10.   От автора: в темата говоря единствено за липса на чувствителност при стимулация, от какъвто и да е вид и характер, по клитора.

Това дали е срещано при други дами, нормално ли е и в такъв случай: как достигат до удоволствие, само чрез проникване ли? Това, което съм чел е, че доста жени не успяват да достигнат до оргазъм при проникване, но нямат никакви проблеми с клитора.

Към номер 5: какво значи "не й функционират нервните окончателния на клитора"? Има ли такава медицинска диагноза?
И аз в началото мислех, че ме послъгва, и че при мен не се получава, но... опитите бяха многократни, по най-различен начин, разговорите доста и.... така. Знае ли човек пък, но да ме лъже 10 години и две деца по-късно, някак... нали, не върви. Все щеше да си го каже, ако нещо можех да сторя.

11.   Ееее, никоя дама не пише! Значи, доказателство, че в сайта 95% са мъже....

12.   Вероятно е прекалявала с мастурбацията на млади години в резултат на което се е обезчувствил клиторът. Съветвам ви да се обърне към сексолог, гинеколог.

13.   До 12: не сте прочел, авторът е написал, че тя НЕ маструбира и не е маструбирала...
От какво да се е обезчуствил? Пенисът от чекии да не би да се обезчувствява? !

14.   До 13, това че тя твърди, че не го е правила, не означава, че е така, жените не си признават такива неща, пенисът се обезчувствява от честата мастурбация, кожата загрубява от честото триене.
/12/

15.   Гледайте порно. Менталната възбуда също е важна. Опитайте нищо не ви коства, само да е по нейн вкус! Сух клитор не се търка! От опит ви казвам не е приятно!