Споделена история от Секс и интимност

Всички ли мъже се чукат тайно с други?
Нарочно публикувам темата тук.
Всички ли мъже имате нужда от разнообразие и секс с други жени, различни от вашите?
Какъв е смисълът на брака в такъв случай, освен че една жена остава дълбоко заблудена, докато не прогледне?

Наскоро разбрах за мръсни тайни на мъжа ми, които макар и добре прикрити, болят. Мисля за раздяла.

Коментари

1-50 от 58

1.   Не, не всички. Но всички имат чудовището в себе си. Тоест въпроса не е дали всички мъже имат такива желания, защото всички имат. Въпроса е да можеш да контролираш това чудовище. - Мъж на 52 години, в 25 годишен брак, никога не съм изневерявал.

2.   Всички привлекателни мъже. Грозните не могат.

3.   Не всички. Ако си хванеш някой с малка пишка, проблеми с ерекцията, който трудно го вдига, дебел, плешив или супер задръстен, ще ти е верен. Просто не му връзват жените и затова. Сексапилните мъже, красивите, готините, тия, които правят хубав секс, спят с много.

4.   За да не си дълбоко заблудена, просто недей да бъдеш върна на никой. Аз съм сигурна, че си достатъчно хубава и поддържана и не е тва причината за изневяра. Авно за да ти изневери, значи той също има избор сред жените.

6.   Въпрос към авторката : а с кого се чукат мъжете, за да са заблудени жените? !?

7.   Няма смисъл от брак или каквито и да било сериозни отношения с мъж. Много мои приятелки са в твоето положение. Една спи в стаята на детето, друга се е изнесла, трета спи в стаята с майка си. Живеят като съквартиранти, зависими са финансово и мълчат и си затварят очите. Сигурна съм че в 80% от двойките има изнвеври. Може и повече да са.

8.   Абсолютно и аз си задавам този въпрос и нямам отговор. Много рядко мъже споделят, че са моногамни през годините, което не значи, че да си моногамен е странно и трябва да свикване с изневерите. Категорично съм против, такива мъже са мишки по душа, ако искат отворена връзка да си намерят човек за отворена връзка.

9.   Аз не. Като съм с една жена, съм само с нея. За останалите мъже не знам.

10.   Не, сигурна съм, че не всички. Някои контролират животинските си инстинкти, еволюционирали са.
А повечето просто лъжат. Ей така, нямат чувство за срам или съвест, просто да избягат от проблем, да не изгубят сигурното, да си мишкуват.

11.   Аз съм мъж и никога не съм изневерявал на половинката си. Така, че не всчики сме такива, а и нямаме нужда.
Разбира се приятено е понякога да пофлиртуваш с някое по-малдо момиче, но това няма нищо общо със секса или с изневяра.

12.   Не.
33% от мъжете или са девствени или не са правили секс от поне 1 година.
Това избирате жените.

13.   Повечето не се чукат щот не могат. Но някои ходим при проститутки. Най често причината е недостатъчен секс в къщи? Не всички могат да получат секс на аванта.

16.   Нормално е, свиквай, поне си наясно, само номер едно е опция за да си добре с мъжът ти, тия неща с две където са не са опция за нещо окей за обикновения човек.

17.   Не. На повечето мъже им се иска, но просто не са особено добри свалячи и им е доста трудно да хванат друга жена, колкото и да се пробват. Има такива, които ходят на проститукта. Определено жените изневеряват много повече.

18.   Не! Не са всички.
Твърде генерално е така.
Мъжете, при които разумът, моралът, ценностната система или нещо си тяхно надделява над нагона - не изневеряват.
Но съм напълно убедена, че няма мъж, който да откаже невинен флирт, да пофантазира малко, да притисне друга жена до тялото си в прегръдка, танц.
А и дали ще стигне до леглото с друга… мисля си, че и съпругата има “вина”.
Примерно няколко пъти е порязала мъжа си с “Ти луд ли си? ”, когато той ѝ е споделял, че иска да опита нещо нестандартно. Той е спрял да пита. И среща жена, която обича точно неговите фетиши.
Това ще го подтикне да пробва.
И още нещо.. на усмихната, готина, немрънкаща и неревнива жена, която е уверена в себе си, в сексуалността си, която умее да се смее, да се радва на живота…. не се изневерява

19.   Аз не изневерявам.
Според библията изневярата е грях.
Някои мъже ако спре секса и имат брак и деца от тази жена то почват тайно да си търсят друга жена за секс.

20.   И аз така, но реших да изчакам бебето да порасне, през тпва време си заделям пари и събирам доказателства щ.

21.   За съжаление понятието моногамия е непонятно за някои хора. Аз се разделих със своят съпруг преди година, заради същите мръсни тайни. Обидата е огромна, разбирам те напълно. Винаги съм била ЗА това да се бориш докрай за брака си, но не мога да си легна до човек с който съм била 8 години вярна, а той си е лягал с кой ли не. Това не е за прощаване.

22.   Това се случва и с жени, не само с други меже. Погледни книгата "Изневярата" на Демиан Букай, не бързай със заключенията относно изневярата. Проблемът не е в теб.

23.   Не са всички. Но общо взето, ако си си подбрала мъжа тип голяма работа и "мъжага", тогава сигурно ще иска да се докаже пред себе си с нещо странично.

24.   Хората като вид не сме моногамни... Бракът е наложена привичка на модерното общество. Повечето хора имат нужда от разнообразие поради това, че в даден момент човекът до теб не може да задоволи даден тип нужда. М 37 не изневерявал от както имам брак, но палувал и изневерявал когато съм бил във връзка.

25.   Това го правят мъже, които не обичат истински. За съжаление ти си тази, която го е допуснала до тялото си, душата си и живота си, преди наистина да си се уверила, че този мъж обича това коя си, че те вижда, цени дълбоко. Един мъж трябва да изстрада една жена, за да я цени. В днешно време всички бързат за леглото, но не там се ражда дълбоката привързаност и обич, които крепят човека да иска само теб. Това е единственото нещо, което прави една жена несравнима, душевността и характера и. Ако се надяваш да задържиш мъж дългосрочно с дупе, цици и т. н са глупости това. За мен Вашата връзка се е градила предимно на сексуална основа, която в даден момент винаги рухва, нямате духовна интимност и принадлежност. Изчакай и си Намери мъжа който ти е сродна душа. Нито той нито ти ще имате нужда от нещо друго.

26.   Не, 80% от мъжете не се чукат с никой
80% от жените се чукат с останалите 20%.
Затова масово жените остават с такова впечатление

Край на диалога

27.   Мъжът има нужда от разнообразие. Жената също. Когато са се появили хората, са живеели по 25 години средно. Една жена стигала на мъжа. Ама сега живеем по 60 години. Поне две трябват.

28.   Към авторката

Ааа, мен не ме слагай под общия знаменател! Аз нито тайно, нито явно еба чужди жени! Проблемът е, че и своя жена нямам, която да еба. Самозадоволявам се с ръкохватки вече 23-24 години. Вече съм на 37 години. Като изключа липсата на деца - дясната ми ръка никога не ми е възразявала, а и липсата на жена сериозно подобрява "здравето" на портфейла ми.

29.   От авторката, благодаря на всички за вашите коментари. Вие обогатявате моя мироглед. Благодаря!
Аз съм жена, която е отказвала секс, много пъти. Не мога да си представя, че ще допусна някой толкова близо до себе си, при условие, че споделям едно легло с друг. Спомням си, имах предложение още на първия месец от нашата връзка. Отказах категорично мотивът, че имам гадже. А насреща момчето (това бе преди 11 г. ми каза, че и той има приятелка, но тя е в друг град. )
Имаме дете, на 10 г. И вчера той ми сподели, че родителите на негов приятел са разделени и колко много страдал този негов приятел затова и че не понасял новият мъж на майка си.
Отделно, че аз се омъжих много млада, той ми е първият и единствен и не мога да си представя как бих живяла без него.
И така, мразя лъжата и за съжаление, мъжът ми наистина не е моята сродна душа. Не мисля че някога ще я открия. Но просто боли да паднеш от високо, защото аз му се доверявах, безрезервно, той бе моят най, най -близък човек.

30.   Не всички. Но доста вече го правят с други мъже. Първо е по-трудно да ги хванеш, второ им е много по-интересно и трето се отдават на мъжката си природа.
Напримен имам един с който ходим на фитнес. Той и жена му. Тренираме и след това всеки си ходи под душа в съблекалнята. Само че с нашия пич душа включва задължително изпразване би ли то с ръка, уста или секс.
После си се разделяме с тях с жена му и така...

31.   Би ли споделила какви точно са тези мръсни тайни-да не би да си го хванала с някоя много добра приятелка?

32.   Чукам съседката вече 10 г. Жената ми е готина, ама все е в цикъл, уморена е, не се е къпала, няма желание, боли я главата и пр. Съседката е омъжена, ама мъжа и е мухльо. Звъни ми, когато има възможност, отивам и я праскам както си искам. Винаги и свършвам в дупето - много обича.

33.   Вероятно над 90 % от мъжете се чукат с никого или само с жена си, която някакъв батал, средна хубост. Чукат топ мъжете - баровци, мутри, тарикати. Въобще на боклуците им върви.

34.   Абе има едни 10%, които са верни, ама те са им скучни на повечето жени.

35.   Защо ли? Защото е пълно със самотни и изоставени писани, а на тях им се такова, та две не виждат. Толкова им е един, два пъти як секс и после цяла година пас. Но защото са преобладаващо мнозинство от дамския състае изглежда като епидемия.

36.   Момчета, нещо леко сте се объркали. Чукат комплексар четата и смотаняците взели се за вървежни само в собствените си очи. И по този начин си потвърждават колко са велики. Истинските вървежни пичове нямат нужда да се доказват по този начин и не си губят има като видят пу** ка. Така че не всички мъже ръгат където им падне

37.   Мъж който на първо място не уважава себе си, би изневерил на жена си. Разбира се, ако вижда в жена си истинска Жена. А ако не вижда, то не знам защо въобще е с някаква жена, ей така, за да не е сам предполагам. Аз лично съм дълбоко моногамен и не забелязвам останалите жени около мен, за мен има само една Жена, която боготворя и с която се надявам да остарея и да умрем в един ден, както се казва, толкова я обичам и държа на нея, вярвам и тя на мен.
И тезата, че само смотаните мъже не изневеряват, защото не биха могли, е глупава. Аз лично съм имал безброй възможности през годините, може би защото не изглеждам зле, а и скромно казано съм финансово стабилен мъж, но просто гледам със съжаление мацките, които ми пърхат с изкуствени мигли и ме гледат многозначително с изкуствено уголемените си очи. С две думи ги поставям на място, но така е в живота, всеки трябва да знае какво иска от него и аз определено нямам нужда от тях, за да бъда щастлив, защото просто вече съм щастлив. Пожелавам го на всички!

39.   Номер 2, не си прав!
Моя приятелка навремето все ме съветваше да не се женя за хубав мъж, защото няма да мога да го "опазя". По това време имах връзка с много привлекателен мъж.
Тя се омъжи за тих, скромен, посредствен бих казала.
Каква беше изненадата и в едни момент, когато разбра, че нейният добър съпруг няколко години е имал 15 години по-млада любовница.

40.   От авторката, моя съпруг е съвсем обикновен на вид, обачеее винаги много мил, възпитан, галантен, но само с чуждите жени.
Кажете как да си намеря нов мъж, добряк, няма да му се качвам на главата, който да е нормална хубост и да не изневерява? Не ме интересува колко пари има, може да кара и 30 годишна кола, не ме интересува. Нито дрехите му ме интересуват, нито марките. Нищо, само да се обичаме и да ни е хубаво заедно.
Мръсните тайни на мъжа ми са че ме лъжеше че говори с колежка по работа, а след мое проучване разбрах, че те въобще нямат допирни точки, тя работи в друг град и клон на фирмата и друг отдел. Но са си звъняли през нощта тайно и са си писали. Много добре беше прикрил следите си и най-гадното е, че не си признава.
Отделно намерих в скайпа му блокирани над 100 контакта на жени и мъже.
Но той не си признава и отрича всичко. Естествено аз съм лудата.

41.   На всички им се иска, но не всички го правят. Някои целуват само бутилката и чукат чашката.

42.   Всички тези, които пишат, че не изневеряват на жените си, са типа, , чехльовци, , Те са мъжете на жените си. Те не пробиват при други, защото не могат. Имат една, защото тя ги е избрала. И те на това са доволни. Въпреки, че много вероятно е да си мечтаят или фантазират за, , чуждо, , , но ги е страх да си признаят дори пред себе си. Може да им чуят мислите и ела виж, какво става. Ще спят в другата стая или ще я видят гола, ама друг път.

43.   Мъжът има нужда от секс няколко пъти на ден. Аз съм на 47 и постоянно за това мисля. Жената иска веднъж на седмица. Естествено че ще търся навън това което ми липсва. Най хубаво е да еба жената след като съм бил с любовницата.

44.   42, що за тъпо самочувствие имаш!? Преди настоящата ми жена съм правил секс с около 40 мадами. С още поне толкова съм имал флиртове. Днес не правя самосиндикален секс навън. Правим си заедно разни неща, от които и надвамата ни е хубаво. Обичам и флиртувам по някога при определени обстоятелства, но само толкова.
А мъж може да не изневерява поради много и различни причини. Една е финансовата - няма как сексът навън да не е обвързан с едни значителни разходи. Друга е зравословна - ниско либидо, еректилна дисфункция, преждевременна еякулация, увеличена простата... не особено голям размер. Има и високо морални. Вероятно има и още куп причини възпиращи един мъж да изневерява.

45.   Падне ли ми не прощавам. Лошото е, че се случва 2-3 пъти годишно. Както всеки нормален мъж си имам и жена и официална любовница. Но се привиква.. Трябва човек да се забавлява. Не познавам мъж, които да е само с една жена. Даже един комшия-пълен мизерник и антипатичен тип чукал приятелка на жена си.. Това го разбрахме след един скандал във входа... Аз бях потресен..

50.   45, брат, ти не си нормален мъж.
Аз пък не познавам такива като теб, сред приятелите ми. Явно сме от други планети.

51.   Номер 13 най правилно се изказа. Това е истината.
Лубовта и секса са различни нещаи. Мъж на 54год.

52.   45,
Мен пък нито ми е падал такъв случай, нито пък си имам любовница. А и мъжете които познавам също нямат. Не знам откъде ги намирате тези любовници, нито пък кога и къде се срещате с тях без да ви усетят жените. Всичките тези хвалби ми се виждат силно преувеличени. Със сигурност се случват и такива неща, но на малка част от мъжете.
"един комшия-пълен мизерник и антипатичен тип чукал приятелка на жена си.. "
- навярно не е бил пълен мизерник и антипатичен. Малко объркан ми се виждаш.

53.   Няма лошо да удариш нещо отстрани... важното е да е дискретно..
в най-добрия случай мадамата да е също семейна..
Просто дискретен секс, за разтоварване и да няма обидени и наранени...
М48

55.   Да 53 и после като се появят чувствата, ще има обидени, наранени и зарязани.

56.   Мда, номер 53, никога не е само секс

57.   Номер 53 съм,
До номера 55 и 56...
Като знаете, какво търсите, искате и правите, знаете и докъде да са чувствата. И от опит казвам, напълно е възможно...

58.   Н 43 "Мъжът има нужда от секс няколко пъти на ден. " - за по 2 минути ли всеки?
Всички мъже имате две глави, а малко сте, които можете да ползвате поне едната пъоноценно...

59.   Предполагам че не всички мъже са така и със сигурност не са всички, но и жените имат в някой моменти вина, примерно ако някой мъж иска нещо по специално да направи половинката му а тя не го прави идва момент в който може би ще го потърси другаде, така е и в двата случая мъж-жена

1-50 от 58