Споделена история от Секс и интимност

Какви жени на външен вид искат мъжете?
Здравейте! Правя малка анкета за това какви жени на външен вид предпочитат мъжете? Другият въпрос е дали бихте платили за секс?

Коментари

1-50 от 57

1.   Не бих платил, освен ако съм много закъсал. Нямам определен тип.

2.   Такива който носят поли, секси чорапи, чорапогащници, токчета и рокли и то БЕЗ специален повод! А не повлекани, който носят само дънки и маратонки без да си дават зор!

3.   Красиви, естествено, без грим! А за проститутка-забрави! Четох, че за час си е платил човека, пък тя го изстрелва за 10 мин. И беж при сводника да се отчете! Изобщо не ги и търся, че когато човек си признае, че е ходил при проститутка, обществото започва да страни от него! Защото това си е омърсяване!

4.   Различните мъже харесват различни жени (и обратно). Няма как всички мъже да имат едни ш същи виждания и да харесват едни и същи жени.

Аз например харесвам жени, които изглеждат като тези от порното, тъй като прекарвах много време в гледане на порно, което доведе до отчуждаване от реалността и изкривена преценка реалност. Ако дадена жена не прилича на проститутките, които гледам по порното, просто няма да ми стане. Но има въже, които имат по-нормални виждания и предпочитания от мен, следователно дадена жена не е нужно да бъде порно актриса, че да я харесат. Аз имам строго фиксирани предпочитания, но повечето мъже, които са нормалний са по-умерени.

5.   Не бих платил директно за секс, индиректно - винаги си плащаме.
Иначе какви жени - не мисля, че има някакъв тип - първо харесваме човека, после решаваме, че този тип жени ни допадат.
Само за пример ще дам - бях уберен, че жените със сини очи са ужасни - винаги са ми изглеждали грозно... докато не срещнах една жена с най-прекрасните сини очи на света. Същото важи и за останалите характеристики - като ръст, гърди и килограми, акъл и каквото се сетиш.

6.   Обичам жени с големи силиконови гърди и устни, тунинговани, с татуировки, лифтинг на лицето, пухкави сладки устни и тъмничък тен, и облечени с къси роклички и полички, жартиери, чорапогащи, дълбоки деколтета, екстеншъни, поддържан маникюр и високи токчета. Да, плащал съм вече много пъти на такива дами за секс, предимно на зрели и опитни на 40-45, а понякога и на 50-52, и то не поради липса на избор, а просто защото повече ми харесват опитните, обиграни и отракани дами, защото могат да ме научат на много нови неща в секса, а и са много по-интелигентни и имаме за какво да си говорим с тях след секс, за разлика от младите ми връстнички, които едно смислено изречение не могат да конструират на кръст.
Момче на 19

7.   Всеки е с различен вкус, но едно съм забелязала - руси.
Всеки мъж с който съм говорила ми е казвал, че русите са им слабост. А и съм забелязала, че когато минат две готини мацки повечето точат лиги по блондинката.

8.   Като външен вид бих казал че харесвам предимно жени с черна дълга коса, но има и изключения разбира се, като тяло ще кажа че харесвам жени които определено не са слаби, някъде в порядъка на 60-80кг да не е над 170-175см. За плащането за секс определено не е моят начин, за мен е важно да стане самата свалка, мога да инвестирам повече във свалянето на мацката но директно да платя за секс по скоро не бих го направил

9.   Аз съм мъж, но според мен различните поколения жени харесват различен вид мъже. Това какви мъже ще се харесват от жените зависи и от поп културата.

10.   Да не е с къса коса!
Да е слаба, със средни гърди и стегнато дупе!

11.   Всеки има различен вкус, предполагам. Аз харесвам високи, слаби(много слаби), с малки или съвсем малки гърди, до към 45, предпочитам светли, но това не е толкова важно. Мъж съм, на 51, доста едър.

12.   Чалгаджийки

13.   С големи, сочни задници. Не бих платил никога, от това по-голямо самоунижение трудно мога да си представя.

14.   Външния вид на една жена зависи пряко и от вътрешното и поведение. Подобно, както е при мъжете по отношение на жените, където парите им са мощен разхубавител в очите на жените. Една жена може да е мис свят, ако се мисли за голямата работа, ако е нищожество е кръгла нула в очите на който и да е истински мъж и той няма да я погледне за нещо сериозно за което и топ 10 милиардерите на света са предпочели съвсем скромно изглеждащи жени, повечето на по 50 години, но с извисен характер пред всяка мис свят която се е редила на опашки за тях. Говоря за мъже, а не за тъпи мутри и ганьовци, които не могат да свържат 2 и 2. Надявам се съм дал ясен отговор.
Иначе като външен вид изначално най-много ме привличат жени на които челото им е покрито с бритон и са облечени в розово особено в анцуг. Най-красивите жени които някога съм виждал от известните са Шарлиз Терон като беше по-млада примерно по времето във филмът Мъже на честта. Въпреки, че винаги се ме отблъсквали негрите има и тяхна представителка, която е пример за максимална красота-Уитни Хюстън. Други примери за максимална красота са Тия Карере като по-млада примерно във филмът Конфликт в Малко Токио. И най-вече Дженифър Конъли(беше най-красивото създание което бях виждал някога), като по-млада през 90-те, примерно във филмът Career Opportunities, но колкото и да беше невероятно красива(беше най-красивата от всички изброени) е и също толкова грозна, задето е невярна жена и беше казала в интервю, че страшно и харесвали секс сцените които прави с Ръсел Кроу във филми и, че двамата правили нещата с еднаква страст, а после поведението и беше като на негова любовница и извън филмите. А беше омъжена тогава и съпругът и сигурно е държал страшно много на нея и я е обичал страшно много, което наистина ме отврати от нея за което от първото място като красота падна на дъното и от тогава за мен е най-грозната вещица на света. От най-красивият ангел стана сатана и не струва и жълти стотинки. Аз не бих се докоснал до нея, ако имах възможността да съм с нея, бих и и отхвърлил любовта и бих я отбягвал по всякакъв начин, защото от тогава ме отвращава истински включително и физически до степен да повърна ако се докосне до мен и по-скоро бих бил с циганка отколкото с нея щом е такава. Това е пример колко относително нещо е женската красота.

15.   Да са секси, да имат излъчване.
Най- важното - да се поддържат. Маникюр, педикюр, от време на време секси дрехи.

16.   Красиви искат. И получат ли ги почват да ги мачкат, сами да пускат клюки по техен адрес сред роднини и приятели "тя жена ми това и онова" и жените до такива увехват, обикновено много отслабват от стрес.

17.   Да има хубаво дупе или хубави гърди, в идеалния случай и двете. Ръст между 168 и 176. Дълга, права или леко чуплива тъмно руса, кестенява или черна коса. 52-62 кг. Важни са и детайлите - устни, зъби, пръсти, нокти. А най-важно е излъчването на женственост, което може до голяма степен да компенсира липсата на горните физически качества. И това е описание на жената, с която да прекараш живота си. Иначе, за други неща неща, може да се търсят други характеристики. За приятелство едни, за колежка други, за вечерта - трети :)

18.   С дълга, пусната коса.
Хубави крака и дупе
Приятно лице
Сексапилни. С излъчване на жена
Готини, усмихнати, уверени

19.   Харесвам жени, които изглждат секси и се стремят да изглеждат така. Жени които се грижат винаги да изглеждат добре, макар и облечени в дънки и маратонки. И в най-семплото облекло една жена ако иска да изглежда по-така, може да се заиграе я с прическата, я с някакъв аксесоар. И да, бих си платил и си плащам за секс, но на елитни компаньонки. Моята половинка може да изкара месеци без секс, а аз въпреки че съм вече стар, на втория ден започвам да полудявам и му извивам врата. Естествено с жена е далеч по приятно, отколкото ръчно. Да кажем, че използвам проститутките като един вид чикия с жив материал. Защото едва ли ила мъж, който да се самозадоволява без да гледа нещо, ако е възможно. Е аз вместо да гледам порно, направо си го викам порното, да ме обслужи без никакви други чувства. И обичам партньорката си.

20.   Аз харесвам жени, които биха искали да са с мен. Ако съществуваха, щеше да е още по-добре.

21.   И да допълня, за подрастващите 16 хубава е почти всяка дето пуска, а за 50 годишните са хубави почти всички на 25 . Така че диапазонът е изключително широк. Важното е да има женственост, без лигавщини, превзвмки или мъжкарани.

22.   Напляскали сте единичките на номер 16, ясно е каква ви е мотивацията да го правите. Припознали сте себе си. :)
НЕ всички мъже са такива, но е факт че за огромна част това е практика.. а именно да се опитват да намалят стойността на жената до себе си с цел да я вържат за по-дълго... изключително примитивна практика, но предполагам че и жените които го търпят - толкова заслужават. Защо просто не вярвате в себе си, не се развивате физически и професионално и сигурността в личния живот сама ще дойде.

23.   Аз като обикновен мъж харесвам, симпатични, лъчезарни жени, които излъчват позитивна енергия, добре сложени, може да не са тип манекенки, щото и аз не предлагам тяло на менекен и се съобразявам с принципа "какво давам, че какво искам". Много важно и на 1-во място, трябва да може да води смислен диалог, на всякакви теми от живота. А относно дали бих си платил, че то всички си плащаме индиректно. То екскурзии, то ресторанти, излизания, барове, подаръци... а иначе директно не бих, защото ние мъжете искаме да си извоюваме правото да правим секс, поне така си мисля аз, това е вид награда когато успееш и правиш секс с желаната жена, а не да го получиш наготово. Аз мисля, че жените имат правилно разбиране за секса-емоции, чувства, тръпка, така го разбирам и аз... не е само да ръгаш 2-3 минути за да свършиш, то може да свършиш и на чикия, въпроса е цялостната емоция, то е като яденето... и на фаст фуда ще се наядеш, но си е друго да седнеш на хубав ресторант с хубава храна, приятна атмосфера и да се насладиш на всеки един акцент от процеса....

24.   Слаби Азиатки

25.   На външен вид харесвам и се възбуждам от жени облечени спортно, например с клинче, харесва ми когато клинчето така се е впило в путето че се е образувало "камилско копито"

26.   Искаме жени, които не са лапали километри пикшки.
Другото е на второ място.

27.   Здравей,

По-височки стегнати негърки. Не е задължително да са слаби, а просто по-стегнати - да имат хубаво дупе, цици, бедра дето можеш да хванеш.

Бил съм с разни "анорексички" и по-тесни и сексът е "тегав". Пенисът ми е среден на дължина, но дебел и понякога им е доста трудно. Случвало се е и да им пусна кръв.

А с някои по-дебелички и по-широки сме правили супер секс. :)

За платения секс - плащам с удоволствие. :D

Ебал съм по две проститутки наведнъж, ебал съм 3 курви (дето са с отделни обяви) една след друга в рамките на един ден, негърки съм ебал. По стриптиз барове съм ходил да еба стриптизьорки. Кефи ме - искам да еба много, много жени.

И с проститутките е бързо - чувате се, уточнявате адрес, час и отиваш да ебеш. Някои са много забавни и си лафиме доста.

Една ми обясняваше как си оправила климатика сама и се избазиках, че ме възбужда "да ми говори за климатици". :D

И и казах, че ми е писнало от некви кифли с 100 претенции, дет едни яйца не могат да изпържат, а и секс не могат да правят.

А тя е майка с две деца - тегаво и е, ама си ги издържа.

Даже една проститутка дето свърших ме кани да я еба "извън работа", ама не ми се занимава (а и не им вярвам много много на проститутките) - да не врътне некой номер. :)

Изобщо сред проститутките има много яки и забавни жени - изобщо не са "митичните чудовища" дето ги описват разни хейтъри.

Някои от тях даже си ходят редовно на прегледи и имат по-добра "сексуална култура" от "нормални жени" (примерно "люлинчанки").

Проститутките масово "не спят с роми и турци", "не спят без презерватив" и др. - а едни познати люлинчанки знам, че са спали с цигани, наркомани, некви с болести (минал ги половин Люлин, но... не са "курви" иначе). :D

Половината от тея люлинчанки са били изнасилвани по некви клозети, а бе пълни мърши.

Поздрави!

28.   До 27
Аз не съм попадал на свястна проститутка. Затова и спрях да ходя при такива. От 10тина само с една ми хареса горе доло.
"Някои са много забавни и си лафиме... "
".... сред проститутките има много яки и забавни жени... "
- от кой град си? Как ги намираш? В Пловдив не съм попадал на такава. От обявите са пълна скръб- гледат само да ти вземат парите. Някои са хубави но старание нула. Секс кукла ще свърши по добре работата.
"А тя е майка с две деца... "
- от раждали жени трудно ми става кеф- онази работа става доста широка, особено след 2 деца. Струва ли си да плащаш за такава?
" имат по-добра "сексуална култура" от "нормални жени"
"не спят без презерватив"
- това е вярно (ако не е ромка разбира се). Хигиената обикновенно им е отлична за разлика от някои курви.
"не спят с роми и турци"
- и това в общи линии е вярно. Поне в обявите на повечето пише че не работят с малцинствата.
Като цяло с проститутка е по- сигурно отколкото с курва за "без" пари. Пък дори обикновенно излиза и по- ефтино.
По въпроса на автора:
- без наднормено тегло
- по възможност над 165см
- по възможност спортни (май съответства на първия критерий)
- сексуални, да обичат секса (рядко срещани)
- да пият умерено или никак (рядко срещани)
- по възможност да не пушат (рядко срещани)
- по възможност руси (не е много важно)
- по възможност без очила (не е много важно)

30.   От 27 до 28:

Ще ти отговоря на въпросите на кратко:

1. От София съм - ходил съм на над 40 различни. Намират се и читави. Имало е и много зле, но повечето са ОК, а някои и уникални (и си ги повтарям чат пат). И пловдивски и бургаски курви съм ебал. Има си топ курви и там.

2. Старанието на курвата зависи от 2 неща - как се държиш с нея и как изглеждаш. Ако се държиш като с жени с тях (а не като с "отпадък") и си красив и нацепен - ще те дарят с як секс.

3. На мен кура ми е дебел (даже ще ходя да си го одебеля с още 4 сантиметра). Малките тесни пичета направо ги пръскам. По-широките са ми тамън.

4. Чат пат се случва и курва да не иска презерватив, но аз винаги настоявам. В повечето случаи държат на хигиена и предпазни средства.

Едни приятели са спали с негърки по Турция и Африка - ще ги поразпитам, щото и на мен това ми е мечта. Само с 1 негърка съм спал в България.

Иначе си е яко да си ходиш по курви (стига пари да имаш) - разнообразие. Пробвал съм 3 в един ден.

Жоро Илиев е карал по 10 курви с 10 бели линии. Аз скоро ще пробвам 5 в един ден (с по 1-2 часа почивка). Може да си ги викам в нас за по оптимално.

10 сигурно ще са ми много. :D

Въпреки, че като се замисля - мога да си викна (или по-скоро да отида на) 5 обяви за "тройка". Т. е. 5 пъти за по 1 час с по 2. Което си е 10. :D

Ама след 6-тата, 8-мата най-много нема да имам силите. Ще трябва да взимам яки стимуланти. По-нататък ще го пробвам. :)

Поздрави!

31.   Едра, сочна зъкръглена с големи цици и натурално окосмена навсякъде!

33.   Жената е готино да е секси котка.

34.   Хубава фигура, поддържан външен вид, готин стегнат задник и големи цици. Като видя хубава жена с големи цици си представям как ще и ги осмуча и накрая ще и ги залея с белия нектар. Няма по-яко нещо. Цветът на косата е последна грижа.

35.   Кло(у)нинг от Планета Пайнер.

Black Sabbath

36.   Харесвам голи жени. Без значение на години и външен вид. Важното е да са ебливи.

37.   Ми огледай се по улиците и ще разбереш. Навсякъде ще видиш мъже, които се движат с неугледни, грозни, дебели, кривокраки жени с криви зъби, криви носове, с кофти коси.

38.   37, движат се с такива защото нямат избор, а не защото такива харесват. Всички хубави, красиви, млади момичета в плодопвита възраст избягаха да проституират в щатите и няма коя да ражда български деца. Останалите се изпонаебаха с мутрите и богатите дъртаци, и за нормалните български млади мъже жена не остана. Единственият избор вече са дърти лели или проститутки.

39.   А мъжете в бг понеже масово са много готини, та да се чуди една жена с кой по-напред да си легне. До такава степен съм се отвратила, че хич не ми се занимава с изтърканите номера на поредния "играч".

40.   39, би ли дала класическият отрицателен пример за бг мъж. Като външност, а и като поведение с което масово толкова много те отвращават ганчовците?

41.   Никога не бих платил за проститутка, отвращава ме самата мисъл за това.
Какви жени харесвам - сочни налети, пухкави, едрички цицорани, без пирсинги, татуировки и нормално естествено окосмени.

42.   Честно казано, колкото и да се правя на безкритичен, не мога и да лъжа, че всяка би ми свършила работа, понеже не е така.

Да споменем за ръста. Ако е 140-170 см, сме добре. Не ми пречи да е дребничка, но става проблемно да е висока и не е приятно да бие на моя ръст (180 см), да не говорим и по-високи. Да не казваме на какво ще прилича ситуация с висока жена, ако реши да сложи токчета. А честно казано хич не обичам жената да има токчета, независимо от ръста. Фалшиви неща хич не ми харесват.

Косата е хубаво да е среден размер или дълга. Късите къси при жените принципно ги правят по-мъжествени и развалят цялата картинка редовно, ако и всичко друго да е наглед хубаво.

Твърде тънките жени са проблемни, но едрите - още по-проблемни, осоебно ако са се изпуснали. Реално в много от случаите обаче жените се престарават в поддръжката на тялото, дори в злоупотреба с неща като грим, силикони, ботокси по устните, операции и т. н., но облъскват мъжете с лошо отношение, та не знам. И мис свят да е, ако ме сецне с нещо неприятно, предпочитам да офейкам и да си стоя сам пред поредното мъчение.

И факт, ако е с негативно отношение към секса, няма вече смисъл да се говори. Но пък ако е настроена добре към тези неща, много недостатъци могат да се пренебрегнат. Религиозните жени, правистките и някои други, да ги наречем "съвкупности", са принципно неподходящи за мен поради моите нужди и възгледи, но какво пък, виждал съм мъже, дето имат нужда от псевдоморал и такива неща. Тъкмо ги разчистват от хоризонта, за да не се объркам.

Реално много случаи иначе ме отблъсква не самата жена, ами крайно неблагоприятната ситуация за свалка или неувереност в мен самия (не съм милионерче с плочки и т. н., всичко си има резон на тоя свят. Далеч съм от перфектното и си го знам. ).

Компаньонките стават донякъде, но има един тежък недостатък при тях - те са с теб за парите, и ако нямат чувство към секса, си на пълна загуба. Тъй де, разни хора, разни идеали.

43.   То е ясно всички мъже, какви жени харесват. Да са красиви с големи гърди и добре окосмени отдолу. Вече леличките с 20-25 години по-големи от мъжете са само за интелигентни мъже ценители на женската красота, не са за всички мъже. За секс при проститутка или компаньнока никога не бих платил. Но бих платил за следното. Ако примерно срещна леличка с 25 г по-голяма от мен с тъмна коса, светла кожа, леко закръглена с едро сочно дупе и черно окосмение долу, която да има спешна нужда от много пари и да и кажа, че ще и дам парите само, ако се виждаме и се държи мило с мен и ме остави да я опозная като жена. И имаме дискретна връзка три месеца в която тя да се държи с мен като съпруга за да видя каква е тя като такава и да прекарваме като съпрузи през целия ден уикендите на седмицата заедно. Страшно да и харесва и да се чувства страшно обичана когато лятото се прибере потна след работа и тогава и изям косматата путка както е потна и влажна и да излее страшно много сокове в устата ми. Тогава с удоволствие бих платил на леличката на всяка от срещите ни като съпруга под наем един вид и даже бих и давал и подаръци на срещите ни и я водил на романтични заведения като тя там е със секси дрехи които съм и подарил. Но в случая аз плащам не за секс, а за изживяване, което не може ми даде млада жена като гадже, още по-малко мога да получа от проститутка.

44.   Погледни по улиците с какви жени се движат мъжете - грозни, дебели, кривокраки, кривозъби, кривоноси, може и криви дръгели. Всеки може да ти каже, че хареса хубави жени ама на практика харесва такива с каквито е. Не знам как им става та и даже чукат такива квазимодота.

45.   44 и 43, не е точно така, не е до харесване толкова, но конкуренцията редовно взима по-ставащите жени и накрая се принуждават много от нас да вперят очи на другаде. Пък това със съпрузите като понятие беше леко смешно, понеже бракът си е тотално обезличен като понятие и реално в днешно време хората сключват 5-10 пъти повече бракове отколкото е нужно. Дет'се вика на мен ми трябва приятелка, гадже, не оженване. Иначе аналогията се разбира, наистина твърде много жени са несклонни да дадат нормална близост. И... са сухи отдолу и отвън.

43 по-горе показва просто едно алтернативно мнение. Не е лошо, просто далеч не всеки би го споделил. Проблемът на 20-25 по-големите лелички е, че са много възрастни вече, над 40 г. жените тогава вече се пресичат и доближават до менопаузата, а ако все пак човек има планове да създаде семейство, нещата вече стават нестабилно, а дори и без това хормоните им вече заминават на кино и е принципно по-добре човек да е с жена под 40, освен ако той самият вече не е прекрачил тази граница. Иначе факт, при много иначе хубави и читави жени изживяването куца страшно, най-вече поради тяхната напрегнатост, и много от нас се чудят вече накъде да насочат поглед, за да намерят нещо истинско.

46.   44, то аз и много "БратПитовци" не съм видяла в България. Бг мъжете са ниски, дебели (почти всички над 30-35 г. ), плешиви и с нереалистични очаквания за жената до тях. Определено не изглеждат като скандинавците или германците. Каквото предлагате, такова получавате.
Аз например, също не съм нито особено красива, нито особено поддържана, но и моя мъж не е красавец.
В този ред на мисли, не е нужно да си красив за д бъдеш обичан. По-важно е отношението и разбирателството с партньора.

47.   Най-много ме привличат жени с голяма уста и устни. Може би защото съм силен ценител на оралното празнене.

48.   44 - чукат такива, защото нямат друг избор, а не защото такива харесват. В България малко красиви, стройни момичета има, и те са заети от брадатите, татуирани, анаболни батки с коли и апартаменти (10% от всички мъже). Останалите 50% го карат на чекии, а последните 40% криво-ляво каквито намерят дебело, грозно, дърто ще са благодарни, стига да има путка между краката. Знам, че жените не ни разбирате, защото сте жени и имате голям избор, но това е мъжки нагон и не може да се спре, и не пита каква на външен вид и характер е жената. Важното е да си го наръгаш и да се изпразниш накъде, за да не ти гръмнат топките от напрежение. Иначе ако имахме избор да не мислиш, че нямаше да чукаме Виктория Силвстед.

49.   Чалга кифли. Екстеншъни, боядисани, изправени коси. Фейк мигли, фейк вежди. Силикон където може. Дрехи 5 пръстта дълги.

50.   48, аз съм мъж и подкрепям думите ти. На 35 съм. Инженер съм от София. Имам собствен апартамент в центъра, имам и кола /най-обикновена/, визуално изглеждам добре, но и аз го карам на ръчна. Никакъв шанс нямам с жените. Дори и по-грозничките и затлъстели не ме отразяват.

52.   48, с такива батки обикновено ходят руси жени, демек женските тотал щети. Аз по-скоро ги съжалявам такива батки. Но анаболите не прощават. Но днес отново страшно яко ми паднаха в очите хубави тъмнокоси жени които видях да ходят с одърпани, хилави, дребни келеши, абе чисти отрепки. На българска жена не отговарям, като ме търси и колкото и да ме търси. За мен българските жени са приключен случай, като опция за партньор. С такова тъпо същество няма да се хвана и с опрян пистолет в главата. Нали ще ми се предаде и на потомството това. Освен това ще излезе, че не съм по различен от отрепките с които са били преди мен, как ще се гледам в огледалото от срам после, айде беш. Като оная дето се чуди тука защо приятелят и променил в такъв негативен план отношението си към нея като разбрал че преди него ходила с мюсюлманин. Та това е умствения багаж на българката, как само не е тръгнала с куче, то акъла и още малко и няма да различава от мъж и мъжко. С такова недоразумение никога. За малко да се забъркам с травестити, ако не бяха чужденките. Толкова са зле българките, че ми трябваха месеци за да повярвам, че това което ми казва чужденката е истина и има нормални жени.

53.   А, не споменах по-горе, че лично аз силно предпочитам брюнетки с кафеви очи пред руси синеоки дами (аз съм номер 42 & 45). Но може би е вярно, че болшинството пичове препочитат обратното. Реално чернокосите кафевооки момичета генетично са в по-добра позиция и има по-голям шанс да са развити по-добре, но малко от нас мъжете го знаят. За червенокосите не съм сигурен, но моят опит с тях пък е най-лош от трите варианта. Бялата коса е принципно най-проблемна генетично, но макар да не съм се занимавал интимно с "четвъртия" вариант, на общуване пък все съм нацелвал кротки същества от тях.

За жалост нещо наистина неприятно се получава с българките и аз също имам чувството, че ако се позанимая повечко с чужденки, по-голям е шансът да попадна на нормална женичка. Близо три десетилетия живот, имам чувството че ако така продължава житейският ми опит, живот истински пълноценен с момиче никога няма да видя. Пък трябва и семейство с деца да създам някога... не знам. Ще трябва май да понауча език и да се поразходя из чужбина, макар че принципно това не ми се правеше.

Едно от най-лошите неща, което може да се случи на мъж наистина си е да се срещне с транс в живота си. А траверсите не са никакви жени разбира се, те са си сбъркани в главата мъже = геюве. Съответно това, което правят, не е секс, ами попада в една друга графа, която не искам да коментирам тук.

1-50 от 57