Споделена история от Секс и интимност

Объркване след страхотен секс
Здравейте, аз съм мъж на малко над 40г. Преди месеци се разделих с жена си и скоро след това се обадих на една млада колежка от друг град, с която се бяхме спогледали на един курс и само веднъж пили кафе на работа година по-рано (разговорът ни беше професионален). Интуицията ми не ме беше излъгала и след 3 седмици се срещнахме, любихме се "от вратата за краката" - много красиво и до насита и така три уикенда на различни места. Много си паснахме в секса и не само, но това правехме най-често. Влюбихме се и решихме да заживеем заедно след 3 месеца, докато тя си приключи двете работи в нейния град - имаше ангажименти. В края на първия уикенд тя изпита желание да ме провокира отново много скоро след като бях свършил, за своя почуда отново се възбудих, тя поиска да се отпусна напълно, т.е. ако искам, да и бия шамари, да и викам "курво" и др.т. и аз подивях... Стана чудесно, изпразних се яко (а беше за 9-ти път за три дни, като повечето актове траеха между 1 и 2 часа), но тя започна да ме разпитва колко жени са ме довеждали до това състояние и пр., като си мислеше, че съм в несвяст - оргазмът ми е много силен - рева, ръмжа и после, отпуснат, имам конвулсии... след час реши, че съм опасен и тръгна да си ходи посред нощ...трябваше да я пусна. На сутринта се обади и ми писа по нета, че съжалява и иска да се върне другия уикенд и се видяхме още на два пъти. Станахме още по-добри, паснахме си съвсем - веднъж се любихме почти 6 часа в една планинска къща, като сменихме всички стаи... тя свършваше два пъти на един мой... След тази среща всичко се развали от общуване по телефона и скайпа: веднъж я помолих да се обажда по-навреме, защото ако не уцели почивките ми, за които знае кога са, просто ще пропуснем; втори път (понеже тя, след като беше с мен първия път си напусна гаджето и излезе на квартира) видя у мен желание да я контролирам, защото нямаше пари и й предложих да й платя интернета, та да се чуваме и виждаме вечер, както преди по скайпа. Виждате ли, за мен това бяха глупости, щото като си изключиш компа и дори програмката можеш да си правиш каквото искаш, нали? Майка й също нещо и се бъркаше... Тя първо поиска да не се виждаме следващия уикенд, второ ми каза, че се е влюбила в мен на базата на чудесния секс, а пък той нямал значение - били сме различни хора, искали сме различни неща (но нищо конкретно не каза)... Много сме избързали с връзката си, аз съм бил всичко, което си била поискала и което й било липсвало, но толковахубави неща накуп изглеждали недостоверно, не било за вярване, т.е. грижовността ми била манипулативна и т.н. Ако съм искал да чакам да реши какво да прави, в момента й било добре сама... Обясних й, че с предишната ми не съм живял добре последните години, затова съм чувствителен към дори дребни жестове на внимание и ми е хубаво да съм грижовен... Аз доста се бях разтоварил, смятам се за по-зрял и приех реалността. След още една седмица, в която не ми четеше писмата, тя се обади да ми каже, че нямало смисъл да я чакам, защото колкото повече мислела, толкова повече се убеждавала, че сме несъвместими... След още 10 дни дойде по работа в моя град, посети ме вечерта, но се държеше дистанцирано - каза ми,че не може повече да бъде с мен и сякаш ме мразеше... тръгна си пак посред нощ и ми се развика да не я изпращам, изпадна дори в афект... а мен ме беше страх да не я изнасилят из квартала (беше полугола нагоре). Както и да е, пак и писах, видях, че тя е прочела писмата след чак 11-12 дни... знам го, тъй като направих наш общ мейл с първите ни букви + думата "любов", за да си го ползваме само двамата, като наше убежище...
Много съм объркан, струва ми се абсурдна ситуацията... Може би само да добавя, че тя е психолог, а аз съм наблизо като професионалист - PR и това май повече й попречи да се разберем - мислеше, че "прекрасните ми писма" са манипулативни послания, щото нали това ми е работата... Проблемът е, че аз много я обичам и до днес, а в това състояние съм искрен и раним, но си налагам да не я безпокоя, щом това иска... Накрая: беше казала на двамата си шефове, че след 2-3 месеца напуска и сега, въпреки че скъса с мен, пак щяла да напусне, защото имала достойнство и щом била им казала...а аз не искам да си губи работите - може би затова ме намрази (а се била обадила и на двама любовници, с които имала редки срещи, че също ги напуска)... На Вас как Ви изглежда тази история (стана малко дългичко, не исках да Ви отегчавам, а да представя фактите по-пълно...)??? Четох за подобно отдръпване при Карен Хорни - "Женска психология", гл.6 - "Недоверието между половете" и малко при В. Райх...
Какво да правя, да се надявам ли? Чоглаво ми е и шантаво, вместо вече да сме на море - имам апартамент и седи празен...
Благодаря Ви за мненията!

Коментари

1.   Доста шантава ситуация.Тази жена маи не е много наясно със себе си.Може би всички жени желаеме да бъдем обгрижвани и сексуално задоволени а тя бяга от това.Повечето хора както и аз самата смятаме всички психолози,психиатри и т.н. че са доста чалнати в главата.Тази история маи го доказва.Съжелявам че не мога да ви дам съвет но нещата наистина са доста объркани и неразбираеми,но едва ли ще разбереш какво и се върти из главата.

2.   Аз може и да не съм колкото Вас на възраст и,най-вероятно на акъл и опит,НО за всичките си почти 30 години съм срещнал не една и две такива жени.Такива означава незнаещи какво искат и наоценяващи какво имат.Тази жена явно е поредното доказателство че те наистина не знаят какво искат.Да се тормозите за нейните подбуди и реакции,според мен е абсолютно излишно-няма как да разберете.Моят съвет,ако мога да го дам,е-запазете прекрасните си спомени и продължете напред.

3.   Когато се събрахме със сегашния ми приятел бях изумена и дори стресната от това колко добре мога да се чувствам. За мен това беше една екзплозия от нови преживявания и чувства. Сексът беше повече от невероятен, когато бях с него се чувствах изумително. Никога не си бях представяла, че това е възможно. На моменти се чудех дали изобщо е реално и дори се изплаших, че може да свърши. Мисля, че това е напълно нормално. Когато намериш онова, което винаги си търсил и то във един човек следващото логично нещо е безпокойството и страхът да не го изгубиш. Понякога хората умишлено се отказват от щастието и радостта и тънат в самотата, защото тя им дава спокойствие и сигурност а щастието е несигурно и може да бъде загубено.

4.   Зравей, приятелю по садва. За мое сажаление и за твое май се срешат много такива жени които наистина не знаят какво искат от живота ,вечестигам до извода че те не тарсят хубавите качества на един маж , сякаш са станали мазохиски, желаят мака и страдание. Приеми савета на 2 то е най точен и най правилен , аз сащо ще се вазползвам от него...

5.   така както е написано излиза че тзаи жена има психологически проблем-среща с по авторитарно държание откоето се страхува! Дали не искате подсъзнателно подчинение,което е готова да даде по време на секс,но след това изпитва стрхове. Може би не е достатъчно реализирана и това да и създава страх че ще бъде подчинена. Помислете дали има нещо което я плаши във вашето държание!

6.   Здравейте, благодаря Ви за мненията и съпричастността... Във всяко от тях има истина, проблемът е, че само обяснения не помагат...
До "5 ": Може и такъв елемент да има, но говорихме, че с мен, в по-голям град ще си реализира потенциала и тя сякаш беше готова да приеме предизвикателството. По-скоро започна да се сравнява с предишната ми жена (а са твърде различни), която аз издържах почти изцяло и нали се разделихме, тя реши, че ще стане същото след няколко години и ще възникнат проблеми помежду ни - ако не сега, след 10г.... Много обича да казва, че е изманипулирала нещо или някой, или че нея са се опитали...на два пъти при афектите си каза, че я подценявам... все едно аз нещо се пробвам да я "изработя "... накрая изтърси, че целта ми била "да я прекарам " (а аз бях готов живота си да прекарам с нея, от първият път говорихме да имаме деца). Отключи й се някаква травма, явно... на провинциалното момиче, прелъстено от "софиянец ", което всъщност иска да се оправя само в големия град, да не дължи нищо никому, но едновременно с това не смее да направи нещо повече, например да погледне по-далече от носа си и по-широко от устата си, сиреч от родното си градче... Защо да е недостатък, че живея в служебен апартамент и имам свой на морето и тя можеше да дойде "наготово "? Според мен е предимство, човек над 40г. не е добър знак нищо да не е постигнал... Да, може да я плаши "подредеността " ми, в смисъл, че обичам да планирам нещата, да правя резервации за хотел и ресторант - за мен това е хубаво, авторитарността е друго нещо... не ми е присъщо - винаги се консултирах с нея, питах я за мнението й какво мисли...но тя сякаш още живее да импулси, като животно... което за мен е незряло, минава 30... а има и "възпитание на чувствата "... Или не мислите така?
Благодаря Ви още веднъж!!!

7.   Приятел некой жени са тъпи и не знаят кво изкат.Ше видиш че след некой месец пак ще търчи при тебе,ама не се занимавай ако я пак допусне в живота си случката ще се повтори.

8.   Това съм аз-5,тази жена е оставила голям отпечатък върху теб!Задаваш ли си въпроса дали харесваш само секса в нея или има и още нещо?Разбирам че си сравнително успял мъж,в днешно време в България ситуациата е такава,че да направиш успех се изисква доста усилия с лакти и зъби,това налага да имаш доста авторитарно държание, което неминуемо се прехвърля и върху отношенията между хората.Тя е изплашена от нещо в твоето поведение, ти си по възрастния и по зрелия ,и както разумният родител знае кога едно дете трябва да се държи за ръката и кога да бъде оставено само да се справя, така трябва и всеки един от нас да постъпвва с човека до себе си.Друг е въпросът дали твоята партнъорка заслужава това! ! Помисли какво харесваш ? Замисли се и за причините довели и до първия развод! Всеки от нас трябва нещо да поправи за да има хармония!

9.   Здравейте, още веднъж Ви благодаря за мненията!
Разбира се, всеки трябва да измине своя път към другия и аз също съм динамична натура - мога да се променям... но трябва и другата страна да е склонна и способна да го прави.
Как ще се чувствате, ако след всичко хубаво Ви изтърсят като "гръм от небето ", че ако не сега, след 10г. ще имате проблеми, защото тя имала такова вътрешно чувство, което се засилвало, докато не се виждате?
За секса: така станаха нещата при нас, че се настървихме с писма и когато се срещнахме, го направихме с диво влечение, "от вратата за краката ", без да се познаваме - чудесно си паснахме на фантазии, стил, размер и каквото още трябва, тъкмо затова после на нея и изглеждало толкова идеално, та чак недостоверно... Сега животът е такъв, че първо се любиш с непозната и после градиш нагоре връзка върху тази основа (ако намериш смисъл и желание)... Тя обясни, че се влюбила в мен на основа на секса и това не било хубаво (а аз мисля, че е прекрасно, че и аз се влюбих), много ме уважаваше като професионалист... аз нея също - друго не знаехме за себе си? Срещите ни бяха през уикендите, изпълнени със страст... Защо съвместимостта в секса да е проблем? Точно обратното е!

10.   Господине Малко над 40-те! . Без да познавам нито един от двамата Ви казвам ,че с тази жена наистина не си пасвате и нямате бъдеще заедно. Познавам хора като Вас -така че мога да предположа какво дразни тази дама. Огромно самочувствие (граничещо с това на някой БОГ) ,неистова нужда всичко да Ви е подредено... да е точно както и когато Вие кажете...без изненади и объркване на собствените Ви планове.... усещане че сте над всички жени (особено провинциалистките разбира се) и затова съвсем с ГООЛЯМото си великодушие им подавате мизерни жестове за помощ за да може подсъзнателно да ги манипулирате и тези жени да усетят колко са жалки! Поздравявам тази жена за силата ,която е имала за да се откъсне от Вас,защото тя заслужава да има мъж ,който да не я променя,да не и нарежда кога да му се обажда по скайп и да не и предлага да живее "НАГОТОВО "
и Г-не малко над 40-те, забравяте ,че става въпрос за човек по-млад от вас с повече от 10 години и ако вие за толкова време сте улегнал и сте изгасили всякакви импулси в подредения си живот-оставете тази възможност на това момиче,както и избора доколко да си "възпита чувствата " или не сте съгласен???

11.   Вижте,прекалено е лесно вс да е наред...Някои хора просто бягат и търсят и търсят и търсят(по правило без ясна представа какво)...Няма значение дали им е било хубаво или лошо,дали е било дълго или кратко.
Тази жена е от тях...Може да не се е наживяла,може да я е страх от обвързване по причини ,които понякога е трудно да се проумеят,ако щете може просто да иска да избяга от целия свят...или да се чувства стара...или да усеща че почва да се влюбва и да иска да спре процеса...
Изчакайте...
Не се опитваите да проумявате каквото и да било и да обвинявате нея или себе си...Просто си дайте време...

12.   До 10 - На мен пък поведението на дамата ми прилича на белязано от тежък комплекс за малоценност, не на господина. Тя сякаш е създала връзката, за да я разруши подсъзнателно, а от информацията се вижда, че е имала още връзки, с които е направила същото. Аз като жена не Ви разбирам атаката срещу "успелия " мъж - нали не очаквате той да се извинява, че е такъв? След като са говорили за семейство, деца и пр. според мен са ценни неговите качества за организираност, уреденост и пр., а не нейното доста незряло поведение. Ситуацията на жена над 30 е същата като на мъж над 40 - имат 5-6г. да хванат "последния влак ". Аз се радвам на зрял съпруг и колеги, но докато намеря моя човек, доста ядове имах с комплексари. Мисля, че господинът се е отървал от по-големи бъдещи проблеми с такава "мацка ".

13.   ЗДРАВЕЙТЕ, ИМАМ СЪМНЕНИЯ, ЧЕ ТАЗИ ЖЕНА Е БИЛА РАЗОЧАРОВАНА ПО НЯКАКЪВ НАЧИН ОТ ПРЕДИШНАТА СИ ВРЪЗКА И ЗАТОВА ТОЛКОВА БЪРЗО СЕ Е СЪГЛАСИЛА НА СРЕЩА С ВАС, ИЗЖИВЯЛА Е ВЕЛИКОЛЕПНИ МОМЕНТИ И ПОСЛЕ СЪВЕСТА И Е ПРОГОВОРИЛА.ПРОВЕРВТЕ ДАЛИ НЕ СЕ Е ВЪРНАЛА ПРИ СТАРИЯ СИ ПРИЯТЕЛ И ЗАТОВА ДА НЕИСКА ДА СЕ СРЕЩА С ВАС.....

14.   Според мен всичко се е развило прекалено бързо, не говоря за срещата и секса.. а за плановете за общо бъдеще. Мисля че или е била наистина наранена при предишна връзка или тя има и друг мъж в живота си, за който вие не знаете. Ще ми е интересно да прочета какво се е случило или как се развиват нещата?

16.   Смятам, че това илюзорно познаване на другия партньор само чрез разговори и чат е създало усещане за близост и извън секса. Дали това е влюбване или само привличане на двама души? Дамата е с практична нагласа и не желае да експериментира. Тя има други връзки, явно държи на тях и не е привлечена от добрия Ви материален статус. Струва ми се, че Вие сте прекалено откровен, а това с жените не носи ползи. Бъдете загадъчен и не разкривайте плановете си за съвместен живот прекалено бързо.

17.   Здравейте! Искам, само, да Ви поздравя, че сте такъв прекрасен мъж-нежен, искащ да обгрижва жената, откровен и честен! Изключително рядко се срещат мъже като Вас! За мое съжаление, аз още не съм го срещнала!

А колкото до тази жена - не мисля,че Ви заслужава изобщо! Жена, която не може да оцени малките жестове, която не е наясно със себе си и с това какво иска - според мен няма място в живота Ви! Останете винаги такъв!

Искрено Ви пожелавам да намериете жена, която ще Ви
оцени и ще бъде достойна за Вас!

19.   Как изобщо Ви се занимава с такива жени? Просто нямам думи...

20.   Да не забравяме едно обстоятелство. Тази жена е психоложка и е срещала какви ли не хора през живота си. Това не ви ли говори нещо. Мисля, че е достатъчно зряла и има опит. Явно е видяла нещо, което не и е харесало. Има нещо вярно в думите на номер 10 за авторитарно отношение, не мислите ли. Не на всяка жена и харесва да е в подчинено положение. Така мисля аз, възможно е да греша.

21.   Грешите. На много хора специалните знания повече им пречат, отколкото помагат. Тя разглежда себе си като непроменима, а изисква всичко, което господина представлява. Когато той й го дава и отговаря и на най-подробните й очаквания, тя започва да се съмнява, че е реален и възможен, т.е. не можело да има такова съответствие... заради което иначе му е скочила "от вратата за краката".

Проблемът определено е в нея. Сигурно се е върнала при старото си гадже и сиво си живурка, криейки от него за триседмичните си бурни и полярни страсти.

22.   Ако бях на нейно място и аз щях да се съмнявам. Както се казва в една поговорка - много хубаво, не е на хубаво. Не може да няма някаква уловка. Малко недоверчиво звучи, но по-добре малко недоверие навреме, отколкото много страдание след време.

23.   А сигурен ли си, че не е разбрала нещо за миналото ти от някого или от някъде, което да я смущава до такава степен, че да се плаши от теб и да иска да прекъснете всякакви отношения?

24.   Ще изкажа мнение и ви дам съвет според собственият си опит .Жена съм на нейната възраст и дано ме разберете , изпадала съм в сходна ситуация и ще се опитам да обясня поне според това какво чувствах аз. Казвате те жените не знаят какво искат защо си бягат от късмета. Ами защото , ако не си поддържал до скоро сериозна връзка и си си свикнал със свободата едно такова "пълно обгрижване" ти идва задушаващо .Уж всяка го иска ама на думи е едно а в действителност като ти се случи ти иде да го цапнеш с нещо твърдо нахала и да изкрещиш махни се не мога да дишам. Разбирам ви напълно, че когато сте влюбен искате да направите всичко за партньора си , всичко което мислите за добро . И вярно е , че всяка жена(повечето в това число и аз самата) си мечтае да бъде обгрижвана и глезена ...но от човека в когото е влюбена в момента и към когото тя изпитва такива желания. От всеки друг се изпитва само досада . Но такива сме ние хората и мъжете и жените усетим ли че адски много ни обичат започваме да се отдръпваме , мазохисти ли сме , ловци ли сме не знам , но е факт . Но има и добра новина, нищо не е предречено. Ако държиш много на тази жена и искаш да сте заедно просто ...и досаждай . Търси я , настоявай не се отказвай. Ще срещнеш неистова съпротива, криене ..но ако не се откажеш от грижовността си и доброто си отношение към нея , повярвай ми ще успееш.Търпение и упоритост му е майката. Постепенно ще се зародят и в нея вече истинските чувства и скоро и тя ще пожелае да се грижи за вас и тъй след няколко месечен труд после цяяял живот ще си лежите по гръб и жената ще ви дундурка и угажда . Хайде с късмет и невъзможни неща няма.
П.П щастливо омъжена , за един такъв от когото се криех ;)

25.   Тази жена категорично не знае какво иска! Споменахте майка й... Явно и тя като много момичета е под силното влияние на нейната крепка педагогическа десница. И щом мама е изтърсила някоя селска "мъдрост" от типа на: "много хубаво не е на хубаво" или "по - добре е първо да се влюбиш и после да правиш секс, а не обратното" и тя вече се навива. Как, моля ви се, разбра, че сте несъвместими, като даже не сте се виждали? Абсолютно е незряла... И щом минава 30-те, не вярвам да се оправи. За съжаление познавам цели три такива жени - и едната на 22, другата на 34, а третата на 65... и трите са абсолютно луди. Не знаят какво искат и много обичат да философстват на тема "независимост", "развитие", "достойнство" и пр.

А, забравих да отбележа и че са изпълнени със страхове! Двете по - млади никога не са имали връзка, а старата никога не е могла да създаде трайна такава... За нея няма мъж просто създаден... И си кукуват сами и целият свят им е виновен, а другите жени са курви и нямат принципи. Те са сами, защото имат "високи критерии". Забравих да допълня, че и трите смятат мама за абсолютен кумир и също като описаната по - горе често се афектират по незначителни поводи и надават вой до небесата. Не ви трябва такава истеричка! Забравете я и давайте смело напред. Жалко е, че нещо толкова прекрасно като любовта и секса трябва да страда заради нечии предразсъдъци и заради селското черногледство, така "модно" в тая държава... Искрено Ви желая успех и щастие! Борония

26.   Много дълго писание, не успях да го дочета...

27.   Милата тяв. Притеснява се че някои е и удари едно рамо. Че ще плати нещо вместо нея. Че ще живее в твоят апартамент. Притеснила се е че си подреден и мислиш за всичко. Щот не е емала готованец в дома си. Защото не се е чудила как да пома грижите за семейството сякаш е мъж. Ех някои жени са тъпи та пак тъпи. А тази явно е още и пикла. Съжалявам за теб че си попилял време и чуства за тази която не може да оцени истинското мъжко присъствие. Да имаш истински мъж до себе си е рядка привилегия.

28.   Извинявай, Авторе, ти това да се оплачеш или да се похвалиш го написа? ;)