Споделена история от Секс и интимност

Един нежен въпрос... относно грубостта
Здравейтте, хора! Ето и моя проблем, дано да ми помогнете :) Като цяло не съм сигурна в коя категория е той, но дано да съм избрала правилното място.
И така... От няколко месеца излизам с едно момче. Той е на 25 аз на 22. Всичко е перфектно... поне до някъде. Нещата са сериозни и го усещам, но рядко се виждаме, защото аз уча, а той има напрегната работа, а живеем одста далеч един от друг. Лошото е че момчето- М е малко агресивен тип. Луда съм по него и затова до скоро не ми правеше впечатление. Сега обаче нещата не са така розови. Той е с една дума груб. Не в ласките а в секса.

До колкото знам до сега е имал няколко връзки и доста си е патил от тях и малко трудно се доверявана жени. Отделно че в секса е наистина доста груб. Последният път чак ме болеше далака слуд това :D Шегувам се, но е близо до истината. Моля ви, кажете, не ме упреквайте, а ми кажете как да го науча да е по-нежен, по-добър, по -открит и спокоен. Как да премахна мнителността от душата му. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Няма за какво да те съдим, даже малко ти завиждам, но това е друг въпрос . . . Моят съвет е да го спираш винаги когато прекали и почне да те боли! Говори с него и му обясни какво искаш, няма място за тайни и срамежливост в тези отношения, едвали ще стане веднага, но ти бъди настоятелна!

2.   Всеки иска това, което няма. Покажи му ти как искаш да го правите. Покажи му твоя ритъм.

3.   Просто директно му кажи. Бъди по-мил. Знам че мъжете харесват жените открито да им казват какво искат. Ако не може друго яче, нека сам да ти го каже. Успех :)

4.   Кажи му, дай му насоки, когато сте двамата в леглото, прошепни му да се движи по-бавно, по-спокойно, къде да те докосва.. Мисля, че и двамата ще спечелите от това. Колкото до мнителността и недоверишто му, това става с време и търпение. Бъди винаги коректна, дай му чувството и доказателството, че винаги може да разчита на теб... това е начина. Но се въоръжи с много много търпение.

Лола

5.   Просто следващият път, когато почнете да правите секс, му кажи: "искам днес аз да командвам парада". Нека той ти се "подчинява". Кажи му да е нежен и мил, не му позволявай да забързва темпото. Изобщо направи го така, както ти искаш, после го питай как му се е сторило. Постарай се да му харесва и на него и едва ли ще откаже и занапред да е по-мил. :) Успех!

6.   Кажи му че те боли!!! Да бъде по-внимателен!!! Все пак и ти имаш думата, нали и ти трябва да усетиш удоволствие от секса с него.

7.   Ех, повече момичета да бяха така разбрани. Относно въпроса, говори с него, казвай му, какво ти доставя най-голямо удоволствие. Питай го какво му харесва на него, ако това нещо е да те вижда да те боли е проблем. Успех

8.   За съжаление няма оправия щом е такъв дръвник, ама щом си го харесваш ще му свикнеш

9.   От авторката. хахаха номер осем ме радва :P не искам да има свикване, искам да бъдат нещата наред. дано да се получи и с времето да се научим да бъдем добри един към друг