Споделена история от Секс и интимност

Дали не е обратен?
Много харесвам един мъж, от приятели научих, че уж и той. Чудесно, аз подех инициативата. Излизахме 3 пъти вече, държи се мило, джентълменски, ама никакви намеци дори за секс от негова страна, мъж на 26г. ОК, приемам първа среща да няма, но после? И след втория път и след третия аз му предложих-отказ, рано било, само целувчица, някакъв комплимент и чао. Какво ще кажете? Аз мисля, че е педе***т. Ж на 21

Коментари

2.   Доста висока самооценка имате, щом смятате, че само обратен може да не Ви желае.

3.   Хехехе... днешните мъже са така, а:) не са ли ярко светещи превъзбудени ебачи.... са... гейове.... :)??

Не бързай със заключенията!

4.   Бе той, че не е п******т, не е, ама ти си не 100, а 100 000% долна пача. Това е трагедията на мъжкия индивид, един свестен и романтичен на 20 идиота и точно той горкичкия винаги попада на пачи. Винаги, докато не му разбият мечтите, сърцето и не го отвратят от нас. С лупа да тъсиш такива мъже трудно може да намериш, а тя патката п******т го изкара... Ж 25

5.   Аз пък мисля, че ти си изключително глупаво същество! Вярвам други също ще ме подкрепят! Това, че някой не иска да прави секс с теб означава, че хомосекусуален така ли?

6.   Зле си, Ж на 21, зле... Има хора - и жени, и мъже, които НЕ се кефят да се оправят на втора среща. Обаче веднага трябва да му лепнеш, че е педал, нали. Май не си за тоя човек ти, бягай да търсиш някой "мачо", дено само секс му е в главата, он ш`та оправи =)

bile

7.   Може да е импотентен или да има здравословни проблеми, поради които не иска да прави секс. Или пък си има друга. Или просто не те харесва, но не знае как да ти го каже, без да те нарани. Така, както ми го описваш, останах с впечатление, че е свестен човек.

Моят съвет е да не го оставяш само заради секса, ако той те обича. Все пак в една връзка има много по-важни неща от секса. Ако пък толкова ти липсва мастурбирай. Но първо трябва да разбереш дали той те обича.
***Кървавата роза***

8.   Това е курвенско поведение как да не ти откаже човекът...

9.   След 2 месеца дали няма да четем... видях го с приятелката му и разбрах че е супер в леглото, охх каква съм кифла ама нали пусто ме сърби ... пък после мъжете само са мислили с долните си глави...

10.   Ами мила човекът може да има някъкъв личен проблем. Попитай го. Моят приятел правше същото, аз се му предлагаг да правим секс а той се ми отказваше. След някоко дни му казах че ще се разделя с него ако не ми каже защо не иска да правим секс!!! Притиснах го, и той ми призна че е не е правил секс до сега, аз му казах че ще му помогна с това. Прекарахме страхотна вечер, на него много му хареса. Сега правим секс един път седмично. ПОПИТАЙ ГО ИМА ЛИ МУ НЕЩО? И ЗАЩО НЕ ИСКА ДА СПИ С ТЕБ? ако не ти отговори значи е гей!!!

11.   Първо към авторката:това твоето е долно, противно, курвенско поведение. Натискаш му се да излезете, после и за секс от първата вечер. Ужасна си. А номер 10 ме разби. Това много ли е да правите секс веднъж седмично? Че чак се и хвалиш. Някои мъже могат и всеки ден да го правят.

13.   А някои даже и по няколко пъти на ден ... :)

15.   Едва ли си толкова неустоима колкото си мислиш :)

16.   На мен номер 11 ми стига веднъж седмично!!! Може да е веднъж в седмицата но сексът става все по-хубав, пробваме нови неща и се получават стрхотно!!!

17.   Това ли остана от днешните жени? Толкова ли не можем да повярваме, че има роматика, а трябва да определяме, че щом няма секс на 3та среща, значи е обратен? Жалко, много жалко...
Човека иска да те опознае, да пожелае индивида, а не тялото ти, а ти го наричаш п@@@@ст...
Лола

19.   Евала на пича... такива сте жените... побърква ви мисълта че топката е в полето на мъжа... продължавай да си мислиш че е гей...