Споделена история от Секс и интимност

Без секс?
Закачам се от известно време с едно много старо гадже. Тя е разведена, аз съм семеен. Нямам наменерение да правя секс с нея поради ред причини - тя макар и с малки деца си е свободна и нямам никакви гаранции къде ходи, с колко го прави и какво би ми "подарила" /някога си беше палава/. Нямам сериозно основание да рискувам брака си, а нямам никакви гаранции, че тя тайничо не се надява на това и един господ знае в какво би ме забъркала. В крайна сметка не се чувствам в перфектна сексуална форма. Това последното съм й го казвал в прав текст. Нямам и сериозни финансови възможности, без които тези работи не вървят. Изобщо направо никаква перспектива. Обаче тя ме търси. За сега - достатъчно дискретно. От своя страна аз нямам нищо против компанията й /на скайп/, понякога й помагам за дребни неща според възможностите си, съвсем безкористно. Предразполагам я към доверие в чата и понякога я провокирам на сексуални теми. Допускам, че не е особено откровена с мен, тъй като твърди, че не е правила секс много отдавна, не крие, че и се ще, но и неиска да си търси партньор.
Дали е възможно наистина да стоят така еднозначно и просто нещата? Дали трябва да прекратя тази връзка незабавно? Да си призная чувствам нужда от точно този вид връзка - толкова искам да споделям/само! / с някого извън семейството... , но дали няма да се оплета? Питам основно женското съсловие четящо този прекрасен сайт.

Коментари

1.   Щом чувстваш нужда да правиш каквото и да било извън семейството, занчи вътре в него нещо липсва - близост, доверие, взаимен интерес, тръпка, емоция и.т. Според мен по-скоро се замисли какво точно не намираш у дома, за да търсиш близост с друга жена, и първо се опитай да отстраниш 'проблема' със законната си половинка. Ако нищо не с епромени, тогава ще му мислиш какво точно да правиш, но не се заблуждавай, че всичко в семейството ви е наред. Любопитството ти е симптом на нещо по-дълбоко и сериозно.

2.   БЯГАЙ! Бягай далеч, защото ще се оплетеш и после ще страдате всичкиб и ти и тя и съпругата и децета/
Просто си отиди у дома!

3.   Не съм от женското съсловие. Но мога да кажа, че като нищо можеш да се оплетеш. Не е препоръчително да се тестваш и да пробваш какво ли ще стане. Видимо си искрен със себе си, което е много добре. Та с тази искреност се опитай да намериш нужното в брака със съпругата си.

4.   Аз съм мъж, допускал съм подобни закачки, започва и се изживява.. и свършва... ако обичаш съпругата си и имаш хармония в семеиството не го допускай... това е моето мнение... защото ще получиш моментно удовлетворение.... разбира се, ти решаваш

5.   А, повярвай ми, нещата рано или късно ще стигнат до секс, още повече, че говорите на тази тема, така че е неизбежно. И ми се струва, че няма да се опъваш много.

6.   Ами щом не искаш да прекратите тази връзка недей. Но малко се отдалечи от нея. Ти семеен мъж. Не повдигай сексуални теми с бившата си, защото тя може би иска да спи с теб и ако ти се поддадеш... проваляш всичко. Моят съвет е да се отдалечяш малко и да не засягаш такива теми, що искаш да продължиш връзката ви

7.   Съгласна съм с Н1. Помисли от какво си лишен в семейството ти, съпругата ти, преди да започваш с изневерите и филмите.
Г.

8.   Ти си просто поредният гл*пак, който причинява това на съпругата си...

9.   Автора

Благодаря на всички за отзивите и специално на №3. Нещата ми в брака са далеч от това, което би Трябвало да бъдат, но това е съвсем друга тема. Гледам си семейството, отдавам се на макс и нямам никакво намерение да спра да го правя. Секс с въпросната особа няма да правя поради горе изложените причини и най-вече, защото знам, че не само няма да я впечатля, а и ще се изложа. На мен тази връзка ми действа разтоварващо. Нямам нищо против да бъда междувременно и полезен на човек нуждаещ се от подкрепа.

Въпрооса беше, възможно ли е това да става безкористно, когато човека е от другия пол! Отговорихте ми категорично - НЕ! Не случайно бях помолил да отговарят основно жени ...

Едно уточнение: подхващайки сексуални теми, по-скоро проверявах ориентацията й - разбрах, че не гледа на мен само като на приятел, на когото да се довери и да разчита в някаква степен ... Потвърдихте и всички вие, че "където е текло пак ще тече". От моя страна съм сигурен, че Няма! От другата - да очаквам всичко ...
Жени ... какво да ви правя, като имате невъзможен мироглед...

10.   Към Номер 1 - закономерността е точно обратна.
Не поради нещо липсващо в семейството се е ориентирал навън, а поради разпиляването на ресурсите му в произволна посока нещата със жена му все повече окуцяват.

Към Автора - смешно е да твърдиш, че в семейството ти се раздаваш на макс. Да кажа ли защо? Ето, например висиш с часове в скайпа и закачаш чужда жена на сексуална тема, а после ходиш по форуми за споделяне, питаш за прогнози и стигаш дотам да се подиграваш, че жените били особени, как лесно се хващали и кълват. Какво видя семейството ти от цялата тази работа...

Освен това щом в половата сфера не си на ниво - означава, че си се занемарил физически и си зациклил психически. С други думи - типичен интернет синдром. Надали със семейството ти се разхождате и спортувате.
Пак питам - това ли е раздаването ти на макс?
Най-голямото ти вълнение е дали ще се изложиш пред старата любовница и дали не е пипнала хламидии някъде :/
Не лъжи, че я искаш само за споделяне. За споделяне е сайтът тук, а не закъсала без секс жена, с която някога си го правил.

11.   Много як психоанализ. Само дано не го правите професионално - почти нищо не е така! Но аз ви разбирам напълно - то обществото ни е такова, с какво тук може да е различен някакъв си индивид ... Извинявам се на женската "аудитория", ако наистина последната ми фраза от миналия пост е прозвучала като подигравка! Мислех да прозвучи като:"... а аз се надявах да ме убедите, че греша ..."

Относно ... че не съм на ниво - да има причина, но физически... оцеляваме на село /едва ли схващаш какво означава това/, психически - някога, макар и без интернет беше по-лесно, но след преживяна белодробна тромбоемболия нещата са съвсем различни - и като цели, смисъл и възможности!

За хламидиите също знам и по фразеологията ви - сигурно повече от вас! Оборете ме: каква е вероятността постоянния ви сексуален партньор да е с различен статус от вашия - т.е. единия да има, а другия да няма хламидия?!

Сайтът е прекрасен за изливане на насъбрал се психически товар. Споделянето все пак е по-различно - трябва да разчиташ на разбиране от отсрещната страна - нещо, което в български сайт май е невъзможно. От доста време се опитвам да установя точно такъв контакт през сайтовете за запознанства, но няма обява, в която да няма някакви изисквания - ръст, килограми, снимка, град /област/, финанси ... Защо са тези неща ако няма друга "крайна" идея? /друг е въпроса за професии, образование, възгледи и интереси/.
Ами ако щете вярвайте, но не ми е до секс!

12.   От 10 към Автора -
Приятно съм изненадана от умерения тон, с който реагирате. Вземам си думите обратно.
Само не се плашете от преживяната емболия, нали има разреждащи кръвта препарати, които предотвратяват рецидив... Още повече като живеете сега на село - би трябвало да е достатъчно здравословно, за да се оправи организмът ви сам. И повече от аспирин едва ли е нужно..
Баща ми преживя същия ужас преди повече от 10 години и ако се вярва на думите на майка ми - няма влошаване в сексуалния им живот и здравето изобщо...
Дано да не пушите, защото това вече е от огромно значение.
Да дам някакъв съвет относно общуването... Има много форуми - за дома, здраве, спорт, забавления и още къде-къде повече тематики... Хората там си говорят свободно, сприятеляват се без никой да има очаквания за нещо повече, а пък чувствата там са дори по-приятелски и задушевни от очакваното.
Успех и дано скоро почувствате, че сте напълно здрав - защото най-вероятно СТЕ.

13.   Прави Ви чест промяната на тона!
Принципно отдавна съм се стабилизирал, но съм на синтром завинаги. Остана ми едно малко по-високо кръвно, за което пия хапчета почти без полза. Та тези хапчета имат отрицателно въздействие върху либидото. Не казвам, че съм импотентен, но и не ми бушуват хормоните.
Не пуша. Бях спрял цигарите година по-рано.

Относно форумите - не благодаря! Имал съм неблагоразумието да повярвам хрисими юзъри. Иначе влизам и пиша в разни технически форуми, макар че и там честичко има неприятни, безмислени нападки.

Всъщност не се оплаквам от каквото и да е. Не търся съчувствие, още по-малко - съжаление. Искаше ми се да чуя тези, които по природа сте от другата страна. Да ме окуражите, че е възможно все пак обикновено приятелство между различни по пол, без задкулисни намерения. Е, поне ме отрезвихте, което си е важно.