Споделена история от Секс и интимност

Притеснявам се и не ми става напълно
Здравейте, момче на 18 години съм. Имам проблем с ерекцията и мисля че е на психическа основа. Имам приятелка от два месеца и сме правили опити за полов акт няколко пъти, но безуспешно и не разбирам къде е проблема в моето либидо. Имам огромно желание и имам сутрешна ерекция но, когато нещата прибегнат до секс отначало нямам проблем имам желанието докато се целуваме ми става, но в даден момент пенисът ми спада на 20-30% и ситуацията става доста куриозна. Усещам че момент преди да започнем се тревожа как ще протекат нещата и дали мога да се изложа или да свърша бързо или изобщо дали ще и бъде приятно и тогава всичко пропада. Дори сега ми се изгради като вид комплекс и изпитвам малко срам а желанието го имам, както и ерекцията преди полов акт. Как да се избавя от този проблем?

Коментари

1.   Не го мисли. Много са били като теб. В такива ситуации когато психиката много тежи, физическата стимулация е твоят най добър приятел. Как се постига... нечия ръка или една хубава орална любов и след това право в целта и действаш. Без стимулация и с много мислене увисва.

3.   На 18 години, изобщо не трябва да ти пада когато с нея.
Опитайте вещо друго - двамата в банята, свирка преди това и най-важното е да не мислиш затова. Или отидете някъде на почивка в хотел. Там е романтика и ще видиш че ще има ефект. Слизате двамата в СПА центъра - басейн, сауна, парна баня, а и ако сте сами в СПА-то можете и голи да бъдете /това има много положителен ефект/ и след това се качвате в стаята и се започвате. Пак казвам на тази възраст трябва да ти е все нагоре когато си с нея.

4.   Пий малко вино за успокоение и после действай. Но не да се напиеш и да забравиш какво ще правиш.

5.   Пич не се тревожи.
Най- лошото при секса е ако се изпразниш преждевременно. Тогава жената е бясна понеже си я валидирал, дигнал си и самочувствието така да се каже, но си си направил кефа без да я задоволиш.
Обикновенно в такива случаи ти бие шута.
Ако обаче ти спадне е по- благоприятно за теб. Тогава тя се притеснява че може в нея да е причината. То често и това е- с една жена ти е камък, с друга спада.
Най- доброто е ако ти седи твърд я изплщиш бе да се изпразниш. Тогава тя се чувства винивна и се мъчи да се реваншира.

6.   Пробвай с аргинин и цитрулин.
Не знам дали ще ти помогнат понеже си много млад.
Аз съм на 54, взимам ги за спорт, преди тренировка. Разширяват кръвоносните съдове и пълнят мускулите с повече кръв. За мен полезния ефект е и че ми смъкват кръвното.. Гледам че ми дъжат и кура твърд. Мога и един час да еба без да ми спадне. Стига жена ми да се съгласи- напоследък рядко се случва.

7.   До номер 5, :)))) явно си доста млад. Ако на партньорът не му стане, не всяка жена ще се притесни, ако си говорят и са отпуснати и им се хубаво ще се получи. Ха ха жената била бясна, че свършил преждевременно???
Ж

8.   Аргинина е супер! Моя пенис е твърде като камък от една таблетка час два преди акта. И без аргинин си е твърде де, нямам проблем, но с аргинина е направо на друго ниво. Като цяло щом се притесняваш удари си една във вкъщи няколко часа преди да се срещнете вземи Дюрекс екстендет плеасуре и ще я скъсаш от чукане в буквалния смисъл на думата. Аз така правех на времето по над 4 часа секс без да спирам и свършвам. Сигурно цял живот ще съм им във фантазиите. Тъпото е че нищо няма да усетиш ще и направиш кефа и после ще блъскаш като ненормален за да свършиш, ако изобщо успееш. Друг проблем е че ако ти спадне няма как да го вдигнеш, тъй като е под упойка и все едно не е част от тялото ти... Та също е рисковано. Най-доброто е да се отпуснете да се отдадете на орални ласки и другото ще си дойде от самосебе си. Това се е случвало на 99 процента от мъжете, колко ще си признаят е друг въпрос. Отделно че първите пъти всички сме свършвали бързо колкото и да се правим на играчи.

9.   До 7,
"... номер 5, :)))) явно си доста млад... "
Мерси за комплимента. Май така излиза.
Хаш-а на 5 и 6 е еднин и същ, а в 6 съм написал че съм на 54г.
Не казвам че всички жени са такива, но при секс с нов паркньор, ако се изложиш първия път вероятноста връзката да не тръгне е голяма. Дори и в този сайт жени раказват че са изоставяли мъже по тази причина. А има дори и омъжени с деца които мислят за изневери и/или развод заради проблеми в секса.
Аз като мъж съм длъжен да се подисигуря от всякъде и не мога да разчитам на снизхождението на жените.
До 8,
Значи и ти си усетил същите неща.
"вземи Дюрекс екстендет"
- пробвал съм някакъв друг бустер който така ме превъзбужда и напряга че няма свършване (точно както ти си го описал). Само че жена ми не държи повече от половин час. Пък ако обещае секс и после реши че не ще, става страшна работа. Няма заспиване- цяла нощ тренирам дясната ръка. За женени не става. Ако не си женен и не ти вържат поне може да отидеш да изтърбушиш някоя проститутка. И най- добре повече да не и се мяркаш пред очите.
Друго дето помага е черна мака. Нея също не я взимам понеже превъзбужда. Обикновенната бяла перуанска мака е добра за спорт, за изчистване на тлъстини (поне така казват) и усилва умерено потентноста (така казват).
А иначе аргинина е чиста работа. Цитрулина се разпада на аргинин и действа продължителни време. С него даяня 2 часови тренировки по кикбокс за напреднали. За секс не ми трябва. Ако накой има жена способна на многократни оргазми, може да му свърши работа.