Споделена история от Секс и интимност

Фетиш
Здравейте. Искам да ви споделя някои мои фетиши. Имам приятелка от 4 години. Всичко е много добре между нас, караме се доста често, но е за кратко - не сме само ние така. Правим хубав секс.... обаче мен това много не ме възбужда. Нещата които ме карат да откачам са краката и. Не мога да се възбудя максимално, ако не си е лакирала краката и не ми даде да ги лижа. Изключително много харесва когато си сложи лъскав клин или чорапогащник а за финал едни нейни обувки с 14 см ток. Кефят ме и други момичета обути по същия начин. Направо се побърквам като видя добре нагласени девойки. На 22 години съм, но се кефя и на 30-40 годишни дами. Повечето мои приятели гледат цици... обаче аз си падам по ходила :) Не мисля, че е много нормално като се има в предвид, че всеки ден ми се насъбират по няколко часа мислене за това, но за разлика от някои други влечения които имат хората е невинно :) Да драскат по един отговор колегите

Коментари

1.   Често срещано, и аз съм така!

2.   Да, женските крачета са готино нещо :))))

4.   Само няма да се притесняваш. Ако не беше нормално Мулен Руж да е фалирал отдавна и никой да не е чувал за него.

В секса единственото правило е, че страните трябва да са взаимно съгласни с това което ще правят.

5.   По метър и 50 съм хвърлял като си заклещя основата на главичката между палеца и показалеца на крачето й, и тя мърда пръстчета докато свършвам!

6.   Това което е написал номер 5 е абсолютно вярно! За хората с такъв фетиш това е толкова силна възбуда, че може и повече от 1. 50 да стигнеш. Жалко, че не съм го изпитвал все още... Блазе ви момчета, дано да осъзнавате какви късметлии сте с такива жени!

7.   Пусти те им и крака, и мене страшно много ме вазбуждат като се почне от пръстите на краката та чак до дупето, а ако и то е хубаво просто мацето кърти, та за краката изглежда на много хора като на нас са им фетиш, и когото си сложат едни сандалки със средно високо токче и тънки каишки около крачето и така ходилото им е заело една секси форма направо не се издържа :)

8.   Да, определено тея лъскавите чорапогащници са готитни. Много ми беше приятно, когато приятелката ми, стъпваше върху мен. Май доста хора си падаме по крака, сандалки с токчета и сатенени каишки на глезените. Искам да оближа цялата мтъсотия от подметките и, а тя с небрежна елегантност, да забива токчетата си в топлата ми плът.

9.   И аз съм от групата на кракоманите, но не боси.
Задължително с високи токчета и чорапогащник.

10.   Няма ли някой да пусне тема за мъжките крака - те нямат ли обожатели?