Споделена история от Секс и интимност

Отговорът в винаги ДА, което ме кара да "опъна палатката" моментално
Здравейте. Искам да ви споделя нещо... Попринцип съм ревнив, не правя скандали или да вдигам 200 на 150 кръвно, но реагирам нормално за момче когато някой почне да заговаря много приятелката ми. Проблема е, че един път както си гледахме един сериен филм въртящ се в момента по национален канал, приятелката ми каза, че единствения мъж на който би пуснала освен на мен е главния герой. Когато чух това много се възбудих... представих си каква мръсница е ако го направи. Ако някога разбера, че някой е наебал приятелката ми ще го направя инвалид... но пък не е и лъжа, че се възбудих когато ми каза това. И друг път съм я питал на бъзик " ааа би ли се изпраскала с него" и отговора винаги е ДА, което ме кара да "опъна палатката" моментално. Дайте съвет на какво се дължи това. Имаме си супер яка връзка от няколко години :) Благодаря. :)

Коментари

1.   Не знам, но приятелката ти няма никакъв вкус и поведение, щом говори такива глупости. Може би, това покачва тестостерона ти и желанието да се докажеш - чисто физически - спрямо другия мъжки - конкурент. Гледай филми за лъвове, мъжки лосове и петли - и те „опъват“ грива, когато се появи конкурент.
ж26

2.   Ревността не е лоша, стига да не се превръща в мания.
Тогава вече е лошо.
Съгласна съм с Номер 1, за това, че щом приятелката ти пожелае някого - ти искаш да се докажеш. Нормално е.
Мъжкият индивид е създаден от природата с инстинкт за популиране , за да увеличава... гените си - да запази себе си , както искаш го наречи.

И да ти кажа - леко с ревността, защото на някои жени не им харесват за дълго ревниви мъже.

Емануела , 22 г.

3.   Абе много ме обича и винаги ми го е показвала. Никога не се е заглеждала в някой, или поне аз не съм забелязал. Просто... се възбудих от тези странни нейни думи

4.   Сексуални фантазий. Хората разглеждат списания, гледат филми и т.н. с цел да се докарат до "вдигане на палатката". Фантазийте не са обаче реалност.

5.   Дълга е темата но не си единственият мъж, който вдига палатката от това. Това се знае и се прилага от много мъже по света. Сработват стари механизми, колкото самият свят.

К.

6.   @Коментар 1: Защо да няма вкус и поведение?! Къв е проблемът? Това какво си говорят двама човека в една връзка и кои неща са табу, си определят самите те. С моята приятелка примерно като вървим по улицата и аз видя някоя мацка или респ. тя види някой "пич" най-редовно си пускаме реплики от рода на "е на тая ся ше й сцепя задника", съответно... не помня вече тя кво точно казва :-) Понякога като сме в компания хората ни гледат тъпо и се чудят, че другия не се дразни от тия подмятания, но тва е положението. Проблем? Тц.

7.   Аз само не разбрах къде е проблемът в тази история? Щом това те възбужда, какво лошо има? Нали така или иначе, тя няма да спи действително с него... Всеки човек си има фантазии, нещо, за което като се сети и се възбужда. На теб явно ти се струва странно, но всъщност не е така. Всеки си има някаква подобна на твоята фантазия и аз не виждам нищо лошо в това. Радвай се на приятелката си колкото можеш :)