Споделена история от Секс и интимност

Проблем с оралната любов!
Здравейте, нужна 23 съм, пиша тук за съвет, тъй като ме е срам да потърся сексолог, а с приятелката си не бих могъл да споделя, защото усещам колко би я обидило...
От 3 месеца сме заедно като гаджета и връзката и секса вървят много добре... с изключение на това, че не мога да преодолея нежеланието си да ѝ правя кунилингус. Насилих се веднъж, но едва издържах минута и просто спрях.
Проблемът е психологически и знам колко кофти - обидно и налудничаво звучи, но мисълта, че трябва да ближа там, където други мъже са вкарвали членовете си и дори са свършвали, ме отблъсква невероятно много.
Опитах се да се успокоявам с обичайните неща като " миналото няма значение ", " това е част от нея " и пр., но не се получи.
Искам да има някакъв начин за преодоляване на тези мисли/ комплекси, защото държа на нея и не искам да имам подобни усещания спрямо нея и нейното минало, затова, ако някой има подобен опит, моля, нека сподели как го е преодолял.

Коментари

1.   Нали клитора лижеш, там членове не влизат?

2.   Такива са съвременните отношения мъж- жена, като масово жените са го ударили на курвалък, а мъжете се делят на няколко групи- такива с много лесен достъп до секс с жени, средностатистически мъже, които криво- ляво успяват да си хванат някоя уж за сериозна приятелка и са готови да търпят какви ли не изпълнения от " любимата си", защото знаят, че трудно ще си намерят друга веднага, докато пустия нагон си иска своето. Третата група е тази на девствените мъже и според статистиките тази група расте в държавите, където курвеенето на жените е издигнато в култ( разбирай права и свободи на жената, тоест курвалъкът им е морално легален). Тези три групи се делят и те на няколко подгрупи, но горе- долу положението е такова. Не ти харесвало да лижеш, ами като не ти изнася го карай на чекии ако искаш. В съвременните междуполови отношения мъжът е прецакан. Но и това ще е до време.

3.   * Мъж на 23

- Автора

4.   Пробвай да и оближеш ануса. Там може и да не са влизали други мъже, но редовно излизат разни работи.
Секса младежо не е за гнусливи. Какво и да и е влизало там - след като се е изкъпала е като нова. Иначе почни от целуване по устата (и там са свършвали други). После пробвай да я целуваш на други места по тялото. Ако и това не помага - няма спасение - не ставаш за качествен секс.

5.   Ами затова аз моята жена си я взех девствена. Станахме гаджета, когато тя беше на 18 и на 23 се оженихме. На 19 я опънах за първи път и се видя че съм и първи.

7.   Това не са никакви комплекси, а чувства и мисли, породени от напълно реални събития. Гаджето ти е употребявана вече! Не е девица. Очевидно е лапала и п*шки. Единственото, което можеш да направиш, е да не го взимаш навътре и да се абстрахираш.

Номер 2 ти е обяснил много точно нещата.

8.   А колко жени са минали през теб? Колко са се отъркали? Или нея не я гнус?
Ти си дечко.

10.   До аватара.
Пробвай с лубрикант премахва миризми те. По приятно е и прави кожата по чувствителна.

11.   Авторе, не си длъжен да правиш неща, които са ти неприятни!

12.   Моя проблем е точно обратен. Аз искам да я лижа. А тя не ми дава. И ми казва, че е поела вече пет различни мъже.

13.   Дечко.... прочети коментар 4...
Да, секса не е за гнусливите.
По твоята логика и тя защо да ти лапа кура, който ти си врял в задника на някои други..?
Ех... да Ви имам проблемите..
М44

14.   Не я обичаш просто

15.   Да, 14 е напълно прав.
Като обичаш един човек, не се гнусиш от него.
Имаше история тук за жена, чийто мъж побеснявал при всеки нейн скуирт, намокряла била всичко, не можело така…Как изобщо е стигала до скуирт с подобен пън, не знам!? !
И ти така…Да искаш девица ама ако си девственик.
Къде се буташ ти с бройките пък тя хич да няма? !?
Ще си караш на ръчна с тоз манталитет и толкова.

16.   Подкрепям коментар 11

Аз също смятам, че в интимните отношения, човек не трябва да прави нищо, което му е неприятно! А също и да иска от жена си нещо, което и е неприятно на нея!

17.   Бахти безсмислените коментари. Някой да му даде съвет вместо да му казва, че е различен от това, което коментиращия намира за нормално? Това очевидно няма да се промени, от каквото го е гнус, гнус го е, на кой му дреме дали според вас е нормално или пък "Не трябва да те е гнус" все едно това ще промени нещо или още по-тъпото "Ти да не си по-хубав"... От полезни, по-полезни.

2 неща, които можеш да направиш - Или осъзнаваш, че пред сексолога няма срам и твоето изречение ще е от най-спокойните, които е чувал за деня измежду крайните фетиши и "не мога да го вдигна" или опция 2, ако съвсем не искаш да говориш професионално (което е по-добрия вариант) си готов да се откажеш от свирките, тогава и казваш, че имаш ментален блок на темата и ти е трудно да го правиш, разбираш, че е нормално и тя да намали в отговор, никой не би се чувствал добре и си продължавате с леко осакатен сексуален живот.

20.   А ти ако знаеш какви неща питаш като пипаш предмети, дръжки, като ходиш на ресторант как се готви, ужас. Ми по този логика девствена да е, има цикъл всеки месец. Излез от глупостите, защото това може да ти коства връзката, ако наистина искаш жена.

21.   Жена ми беше девствена, но още в началото ми призна че е имала гадже и му е правила свирки за да го задържи, тъй като той постоянно я натискал за секс, но тя не се чувствала сигурна... От началото това ме отблъскваше. Знаех че съм се натискал с всякакви и 100% са поемали какви ли не пишки, но някак си като не е ставало дума не съм се замислял. Както и да е правихме си хубав секс около две - три години докато веднъж не я накарах да ми разкаже как му е духала и къде е обичал да свършва. Тя ми разказа че общо 4 пъти му е правила свирка, като всичките пъти е свършвал за няколко минути и тя винаги е гълтала всичко. Нямате си на идея колко мокра стана и колко силно свърших. Най-силният ми оргазъм до онзи момент, а малко след това тя получи първият си трети оргазъм за едно любене и тогава осъзнах, че това е нещо нормално и няма нищо лошо. Всички си имаме някаква история и аз съм страшен късметлия, че е правила само няколко свирки на един човек преди мен. Както казаха всички сексът не е за гнусливите, ако не се раздавате и не се раздават за вас рано или късно някой ще изнерви и всичко ще отиде по дяволите, а можете да се отпуснете и да се забавлявате както ви харесва, никой няма да знае какво става във вашето легло.

22.   Н 5, това, че си бил първи, и то само отпред, за отзад и устата никога не е сигурно, не значи, че впоследствие не си се сдобил с още десетина баджанака. При жените никога не се знае.

25.   Трябва да е много унизително за един мъж да лиже използвана от други мъже за какво ли не дупка. Да не говорим пък за тези, дето и ги целуват в устата, а в тая уста какво ли не е влезнало.

26.   Един истински мъж не би целувал или лизал употребена жена. Такива са само за груб секс, анален и от там дълбоко гърло в устата. Това не са жени за създаване на семейство. Ако такива тръгнеш да ги лижеш, нищо чудно след някоя и друга година да си кък и да я гледаш как я опъват пред теб, а като свършат, да лижеш стичащата сперма.

27.   Автора -То и ти си го завирал в други дупки, ама искаш да ти прави свирки, нали?

28.   Много си консервативен. Аз не обичам да ме лижат, но сигурно ще те изхвърля веднага, защото звучиш като задръстен. Имаш малко опит в секса, не е ясно и пишката дали не ти е малка, с една дума - гаден секс.

29.   Разбирам желанието на мъжете да доминират над жената, като част от него е изискването тя да е девствена. В 21 век обаче доминацията не се определя от физическата сила, а от други фактори. По-добре е да свикнете с мисълта, че жената вече може да ви конкурира и точно като вас по свое собствено желание да е правила секс с други мъже, както вие сте правили с други жени. Проблемът е в нараненото его на автора, да го лекува

31.   До 29,
Винаги на такива като теб ще им казвам една приказка, дори 2...
"Трудните времена създават силни мъже, силните мъже създават добри времена, добрите времена създават слаби мъже, слабите мъже създават трудни времена!!! " В момента сме на слабите мъже, ама времената не са трудни все още, защото жените си мислите, че в тези все още добри времената можете да се еманципирате и да живеете без мъже, но затова кръговратът е кръговрат, нали?
И втората - Остваи 10 мъже на един самотен остров и те ще го направят оазис... остави 10 жени на самотен остров и НИЩО няма да се случи, освен да се избият помежду си!!!
Та толкова за еманципирането и "моженето" сами.
П. с. Не съм женомразец, а реалист, който може да гледа в по-дълга перспектива, макар че това не се налага вече с оглед на вече настъпващите"трудни времена" в някои Западни държави...

32.   До автора. Напълно нормално, тогава си намерете такава, където не я "обитавали" толкова много мъже. Има такива, но не са оборотни. Нормално всеки ще го е гнус, това е все едно да ядете, с вилица, по която между зъбците има засъхнала храна от предишен ползвател, а даже и по-лошо. Винаги съм бил с качествени момичета и жени, поне по времето когато лях млад повечето бяха такива, не, че нямаше и "бръмчалки". Не участвам в такива "купони", много съм гнуслив. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

34.   Няма срамни неща. Трябва да го приемете за нещо нормално. Трябва да сте малко разкрепостени. Трябва да има взаимност. Мъж 54

35.   Абе хора, вие не сте ли имали нещо, което ви е неприятно и ви е гнус да го правите, та давате съвети на автора "Да свикнел, да се приспособял...! "

Авторе, още веднъж ти казвам - в любовта никой не е длъжен да прави нещо, което не му допада и му е неприятно!

Това е насилие над човека!

Затова щом ти е неприятно - няма да го правиш и точка!

36.   До н. 17-Е, ти така си се пънал да критикуваш коментарите на другите, че тотално си забравил да дадеш свой съвет ха ха ха.
До автора -като те е гнус да правиш орален секс, тогава НЯМАШ абсолютно никакво право, да искаш жената да ти прави орален секс! То на мъж да се прави е още по-гнусно в интерес на Истината, но това е друга тема.

39.   До. номер 29"""По-добре е да свикнете с мисълта, че жената вече може да ви конкурира и точно като вас по свое собствено желание да е правила секс с други мъже, както вие сте правили с други жени. """ Разбира се такива желаем и аз съм притворил желанието си в дела, женен съм за такова момиче, което Вие наричате девствено. Никой или поне аз не се конкурирам с жените, те са по-ценни от мен. Писал съм го не веднъж, но за неразбралите ще го повторя, ако съм изправен пред много тежък избор, и да мога да спася само един човек, а пред мен са момиче и момче, ще спася момичето, в моите очи, неговият живот е по-ценен. Вярно, че не сме от 21-ви век, а от последната четвърт на 20-ти век. Да наистина девствените момичета са по-цени и повечето момчета или мъже желаят да си свържат живота с такива. Американогейският , демократичен, неолиберализъм нанесе големи поражения на социума на жените и на тяхната преценка за реалността. Винаги съм твърдял, че жените са по. ценни от мъжете, но говоря за свестните читави жени. Другите също са хубави и желани, но те са за краткотрайна употреба, нещо като временна разтуха, нещо като да натрупа сексуални умения и да се разкършим емоционално и сексуално, но до тук. ""Всеки му своето""-знаете, че това е надписа над една врата не далеч от Ваймар. //Fallschirmspringer//-- Десантчик --"Навсякъде, по всяко време"