Споделена история от Секс и интимност

Да стана ли проститутка?
Моля за мнения от жени! Мъжете са ми ясни. На 19 години съм, хубава, имам доста обожатели, но никой от тях не разполага с достатъчно пари. Аз не искам да уча висше образование, няма смисъл от ученето, следващата година завършвам училище и не искам още училище, каквото е университета. Имам хубави оценки, но няма смисъл, колкото и да уча, какво ще работя после? Всеки стана висшист и работи за 1000 лв. Аз поредната на минимална заплата ли ще съм? Университета е загуба на 4 години, накрая пак ще работя за малко пари. Мисля да стана проститутка, ще си пусна обяви по сайтовете и готово. Като ми видят голите снимки мъжете ще полудеят. Така ще изкарвам за 1 ден колкото с работа за 1 месец. А и е лесно, така и така правя секс, поне да ми плащат. Сега като го правя безплатно защото уж обичам мъжа по-добре ли е? Любов няма, това е измама, истината е, че всичко е пари. Отварям краката и готово, а иначе да бачкам по 8-12 часа на ден за мизерна заплата? Че то това е по-голяма проституция и от секса за пари. По-добре ще е само ако си намеря богат мъж и така го правя само с един, но нямам такъв късмет.

Коментари

1.   Много е модерен onlyfens-а вече.
Давай, ти си решила вече като гледам, ама няма как да не съжаляваш после да знаеш.
Жена 27

2.   Подозирам, че авторът е от другия пол, но не знам с каква цел е тая тема. Какво, искаш да видиш как мислят жените или искаш да потвърдиш някакви твои извратени убеждения за тях?

3.   Не, не си заслужава. За да си проститутка и да печелиш добре всеки ден ще трябва да минават по 5 човека поне, което със сигурност във времето ще те изхаби физически и емоционално. Ще трябва да плащаш и наем на хотелска стая или апартамент или да си делиш парите със сводници. Да не говорим, че част от хората, които ходят на компаньонки, ще са много противни със сигурност.
Другото е че има много голям риск от болести дори и презерватива не е гаранция, защото със сигурност ако го правиш с толкова хора ще има скъсани презервативи, а и самия факт че си с много различни партньори е риск. Прочети за hpv инфекциите, които водят до рак, запушени маточни тръби от инфекции, хепатит и има много други... и пак си помисли заслужава ли си от меркантилност да излагаш здравето си на риск.
Освен това инфлацията вече доста обезцени парите. От работа не се забогатява, дори и такава. Може да имаш по-вискок доход, но едва ли ще можеш да си позволиш висок стандарт на живот и да си купиш скъпа кола и апартаменти например. Няма да можеш да имаш съпруг и семейство също ако работиш такава работа. Ще трябва да криеш от хората какво работиш или да те мислят за пропаднала жена. Това си е твое решение, но минусите според мен са много сериозни. Ориентирай се към нещо друго, което ти харесва да правиш. Жена съм на 24 г.

4.   Кви са тея простотии? По-добре си отвори онлифенс, ако ти стига мозъчният капацитет за това, разбира се.

5.   Не е до късмет, богатите мъже са много малко, дори тези които имат такъв, работят, това е истината, няма смисъл да работиш в развлекателни бизнес, да спиш с всякакви мъже не ти е опция, а и масово хората търсят безплатни удоволствия предвид трудното време в което живеем, мисли реалистично, по - добре емигрирай в чужбина, млада си, имаш вариант за добре платена нормална работа, обикновения живот е за предпочитане.

6.   Браво.... правилно мислиш... хаха

7.   Добра провокация.

8.   Хаха много добре няма що. Не знам как се прави секс с мъж дето те отблъсква, предпочитам да работя отколкото да спя с хиляди мъже. Живота не е лесен и това не е решение. Те мъжете да не мислиш, че ще ти предложат много пари за секс.

9.   Авторке, когато решиш да се впускаш в новата професия, вземи да ме информираш как да те открия. С удоволствие бих пробвал от твоите услуги и ако ми хареса ( което е много вероятно да е така), ще ти стана редовен клиент.

10.   трол

11.   Ако не те е гнус от тези, които ще те посещават, ако не те е страх от сводниците, които съвсем скоро ще те хванат и ще трябва сериозно да им се отчиташ и ако не те е страх от болести, действай.

13.   Заминавай за Прага или Будапеща и стани порнозвезда. Не знам защо бг момичетата не се пробват в порно индустрията.

14.   5, заминаването за чужбина вече не е вариант заради финансовата криза. Вече и в чужбина стандарта им падна, цяла Европа е в криза, а и станаха големи расисти към имигранти, включително българки. Свършиха се хубавите времена в чужбина!

15.   Авторе, не ти стига "сивото" че да минеш за жена.

16.   А защо неэси търсиш стабилен мъж и нищо учи заради децата ти, най-маркото, ти си красива, но можеш да свършиш някъде пребита и обезобразена. Пада се държи от мафията и те искат пари, не става ей така.

17.   Според мен темата е фейк, но ще напиша мнение, защото може да е полза за други жени!

Много повърхностно и елементарно разсъждаваш!

И, ако наистина постъпиш така - ще погубиш душата си!

Изходът от това състояние е един: Да се обърнеш към Бога, от цялата си душа и сърце и постепенно да се въцърковиш(в православната църква).

Всичко в живота се движи от нашия създател Бога и от Божия промисъл, но човек е създаден със свободна воля и винаги има избор! Винаги има надежда!

Животът е прекрасен и не свършва със смъртта, защото човекът е създаден от Бога с безсмъртна душа и за вечен живот.
Животът има смисъл, който се заключава в това да се изживее Богоугодно, за да може човек да отиде след смъртта в рая, при Бога. Земният живот е подготовка за вечния.

Затова човек никога не трябва да се отчайва и да губи мотивация за живот!

Напротив! - човек трябва да се радва, за това че е получил от Бога този прекрасен дар - живота и да се постарае да го изживее Богоугодно!

Знаеш ли, има хора в много тежко положение, инвалиди без крака, ръце, безпомощни телом, но въпреки всичко това неизпаднали в отчаяние, борещи се за живот и силни духом.

Има един прекрасен, уникален и потресаващ документален православен филм, казва се Форпост, за отец Михаил от Украйна, който е създал приют за бездомни и болни деца(подобно на нашия отец Иван от Нови хан). В момента в този приют има повече от 400 деца.

Няма да давам връзка, защото напоследък ги трият.

Затова просто напиши в you tube Форпост православен филм, каналът е Православна вяра.

Конкретните ми съвети към теб и към такива хора са следните:

Прочети Новия Завет(втората част от Библията) и особено обърни внимание на глави 5, 6 и 7 на Евангелието от Матея. Там са цитирани думите на Божия Син - Господ Иисус Христос, това са Божествени истински слова!

Обърни се към Бога. Ако не си кръстена - направи го в някой близък православен храм. Поговори за твоята ситуация и със свещеника в храма, той ще ти помогне и ще ти обясни всичко.

Започни да търсиш нормална работа и като намериш и започнеш да се трудиш - постепенно нещата в главата ти ще се нормализират!

19.   Естествено, че трябва да станеш проститутка. Ако младите жени престанат да стават проститутки, то след няколко десетки години жриците на любовта ще са пред изчезване. Винаги има нужда от нови попълнения, а и все пак живеем в пазарна икономика - колкото повече нощни пеперуди, толкова по-голяма конкуренция и по-ниски цени. Това е добре. Така че - не му мисли повече, пускай обява в ало. бг и сподели обявата тук. Ако нямаш против - искам да съм ти първия платен клиент.

20.   Тоя е проститутчото сводник от съседната тема

21.   Жена съм. Дано темата да е "пързалка", че иначе много зле..

Но ако си наистина момиче на 19, то всичко написано звучи, не скандално, но безумно наивно.

"Мъжете са ми ясни.. няма любов.. ще бачкам за малко пари.. просто отварям краката и пари за цял месец.. "

По-добре седни и наистина си учи уроците и мисли за бъдещето си. Ще ревеш после, но ще е късно. Нищо не ти е ясно на тази възраст! И животът на една жена далеч не се върти само около мъжете и секса. Първо мислиш за собственото си развитие, после идват връзките.

А и мъжете не са глупаци ей така за отваряне на краката да хвърчат пачки и подаръци. Някои такива жени ги намират пребити или направо убити. И те са си въобразявали, че ей така много ги разбират нещата. А има всякакви извратеняци и психари, които много бързо ще те съсипят физически и психически. Днес си на 19 - млада, хубава и свежа, утре - на 35 как ще изглеждаш и ще се чувстваш?

Поколения жени са се борили, за да приемаш днес ти много неща за даденост. Направо не знам какво се случва в наши дни, че момичета и млади жени отказват да учат, нямат амбиции и чакат мъж, за да си оправят живота. И това за "безплатния" секс с любим уж мъж беше ужасно грозно.

Родители нямаш ли? Или си оставена на самоотглеждане от малка и резултатите са налице?

22.   "Изходът от това състояние е един: Да се обърнеш към Бога" моля пишете ги тия изречения в началото да поста, да не си губим времето да четем 3-4 изречения докато стигнем то това :D

23.   Авторе-трол, само да те светна, че 19 годишните тая дума "обожатели", не просто не я знаят какво значи, ми сигурно си мислят, че е на китайски.
Айде другия път поне пиши измислени тема от твоята възрастова група, да е по-достоверно, нали...

25.   Едва ли проблемът е в това, че нямаш мозъчния капацитет да завършиш едно висше, по-скоро търсиш лесното. Пари ще вадиш, ама по възможно най- извратения и гнусен начин. И когато хората се държат с теб като с предмет и не те зачитат за отделна личност със собствено мнение, не се чуди защо е.
Само се замисли за разочарованието в очите на близките ти хора. И дали те заслужават да гледат тази жалка картинка...
Разбери, по-добре 1000лв на месец, но да си ги вадиш с акъла, вместо толкова на ден, ама с цената да си продадеш тялото на някви загорели чичковци.
Само да вметна, че в професии в IT сектора например си взимат доста добре. Пътят до върха е труден, но е честен поне. А, като не в България, има много други страни, в които се предлагат различни специалности, където има и добра реализация.
Моля те, скъпа, не си проваляй живота. Имаш време, пренасочи се. И И аз съм млад човек, и уча, и работя, не е лесно. И може да не вадя хиляди сега, може би и след време пак няма, но поне имам достойнство. Разбери, достойнството е много по-важно от материалното. Първо, това ще ти пречи на семейството, а дори да не искаш такова, то в един момент ще остарееш. Тялото се променя, колкото и да се поддържа. И изведнъж финансите рязко ще се изчерпват. Помисли го сериозно. Млада и способна си, убедена съм. Не си проваляй живота така!

26.   Поредната фалшива тема писана от трол

27.   100% фейк!

28.   Много ясно, че на жените ще им се иска да е трол. Защото не искат да приемат непоносимата за тях истина, че сред техния пол наистина има такива човешки лекета, отрепки и боклуци, готови да паднат толкова ниско, че да си продават задника за един хамбургер и кока-кола от МакДоналдс, и те не са никак малко.

29.   До 28, в грешка си. Една проститутка, ако е евтина, ще взима по 100 кинта на сеанс. 5-ма на ден да приема, за 30 дни е оправила 150 мъже. Всеки да ѝ даде само по 100 лева, без да ползват екстри, това ѝ носи по 15 000 лв. на месец. Да кажем, че дели със сводник 50/50. 7500 лв. остават за нея.

Ако е някоя мадама с 200 лв. тарифа ще си докарва по 30 000 лв. на месец, ако има сутеньор, по 15000. Колко хора взимат между 7500 и 15000 лв. на месец? С колко труд, работа, главоболие и знания? А проститутката тея кинти ги изкарва с надупване.

И пак ти казвам, това са цени без екстрите.

31.   Права си. Те и тия дето бачкат за хиляда лева са изяли доста паламарки, но си остават бедни и в мизерията цял живот. После хване някой Ганьо дето ще я бие и ще му слухова и изпълнява секс желанията точно иато проститутка. Обаче си намери добър сводник, който може да те пласира добре в чужденецията. В България е мизерия. На запад може да бръмчиш на обяви, понеже по витрините и клубовете няма такава дискретност за клиента. А повечето искат максмимална дискретност. И трябва да предлагаш доста екстри, ако наистина искаш да валят пари. Ако си на станндарт само, хиляди предлагат само стандарт и ще има и дни в които няма да имаш и един клиент. Най-много има търсене на момичетата, които предлагат секс без презерватив, анален, свършване в устата и да си коректна с клиентите. На запад е пълно със самотници, които си хвърлят всички пари по проститутки. Това е зависимост като дрогата.

Успех малката!

32.   От 28 до 29 - не мисля, че коментарът ти е към мен, защото няма нищо общо с това, за което аз говоря. Аз не обсъждам какви били цените на проститутките, а, че на читателите тук изобщо не им се вярва, че наистина има такива евтини продажни жени. Явно коментарът ти е адресиран към някой друг, но погрешка си го пратил до мен.

33.   Ох, дано да е бъзик, че иначе много лошо.
Да, ти имам мечтите, честно. Имах съученичка като теб, на 15 бягаше от училище за да се среща с мъже, на 16 напусна училище и изчезна. Случайно я засякох в един бар няколко месеца по-късно, наркоманка, отслабнала, бледа и изглеждаше не на 16, а на 40. Ма ти си знаеш, щом мечтата ти е да те пребиват сводници и клиентитите да си правят с теб каквото си искат... давай смело! Тъй де, какво е малко бой и някой друга болест, ми нищо работа за "готина" мацка като теб. А и сега си красива, а след 5 години? Нямаш представа колко бързо остаряват жените в този бизнес. Та какво ще правиш тогава? Ще мръзнеш на магистралата с мургавите и ще предлагаш на шофьорите на тирове "ПрИмоция. Свирка за левче"? За елитна компаньонка не ставаш, за там се иска нещо доста повече от това да си свалиш дрехите. Чуден живот! И накрая, умряла на 35 след побой от сводник/клиент или свръх доза. Каква мечта само!

34.   До авторката от 19

Е, какво става? Реши ли да станеш жрица на любовта? Пусна ли обявата? Писах ти горе, че искам да бъда първия ти клиент. Ти, сега, ако имаш притеснение да споделиш обявата тук... значи тая професия не е за теб. Необходимо е да си голям непукист и да си готова да го лапаш, веднага след като същият е бил в задника ти, някои мъже (аз не съм сред тях) пък обичат да им се прави (или те да правят) златен дъжд. Бъди готова да правиш оргии и да бъдеш подлагана на най-первезните сексуални издевателства.

35.   Ако искаш да умреш от предозиране с наркотици, самоубийство или убийство от някой психар, кариерният път, който си си избрала е перфектен за целта. Много пари може да изкарваш, докато си млада, за сметка на психиката и здравето ти. Ако оцелееш до 30, ще видиш как ти спада рязко търсенето и вече ще се чудиш как да оцеляваш. И на тези работи за 1000 лв. няма да те вземат, защото нямаш нито образование, нито опит, но за сметка на това имаш интересна репутация, а не е изключено, и криминално досие. И никой няма да те иска за жена, още по-малко да ти прави деца. Така че накрая ще си останеш сама, бедна, с разрушена психика и никаква идея какво да правиш с живота си.

36.   Ставай...
И такива трябва да има....

37.   Мацка, добрата проститутка се ражда такава, а не пита по форуми дали да стане.
Иначе такива като тебе бол, 95% от пазара е залят са такива - просто щото чули че се изкарват добри пари с едната путка. Казвам го като човек, който в момента ебе само проститутки поради една или друга причина, демек имам поглед върху бранша.
Естествено почти никой няма да е доволен от тебе, редовни клиенти няма да имаш, а може и на агресивни сводници под прикритието на клиенти да попаднеш, ако нямаш гръб в полиции и т. н.
А иначе ако си от другия вид - ако секса винаги ти е малко, ако те кефят големи курове и никога не те задоволяват, ако нямаш свян и гнус от /почти/ нищо в секса, ако всеки мъж за тебе е вибратор и т. н и т. н. - значи определено това е твоето призвание. Ще си добра, с много пари и ще се носят легенди за тебе. Що ли обаче си мисля, че ако беше така досега да си в бранша /тук или в чужбина/, а не да цъкаш по форуми. Но знае ли човек...

38.   Здравей авторке, малко по-малък съм от теб, на 17 съм. И искам да ти кажа следното:
Разбирам, че не искаш да учиш висше, все пак не е за всеки - едни нямат финансовата възможност, някои специалности са с доста скъпи семестриални такси, други пък не виждат смисъл да си губят 4-5 години от живота учейки нещо, което не им харесва или няма да им е от полза и няма нищо лошо в това, стига да не пречим на другите. Но не е и хубаво да ставаш проститутка, помисли за полово-предаваните болести, за сводниците и за много други ужасни неща. Така че по-добре се изнеси от вас (ти предполагам си завършила гимназия) и си почни някаква добре платена работа, вместо да мислиш такива неща.

П. п. Темата е от преди половин година, надявам се не си взела това решение.

39.   Фейк. Писан от мъж.

40.   Еми, правят се пари.

Една приятелка от Елин Пелин си стана проститутка. Баба и доволна и вика, че "работи момичето, изнесло се е да живее самостоятелно", ама май не знае какво работи внучка и. :D

Но имам и една приятелка, която е проститутка, но следва. Тъй че дори да решиш да запишеш университет - пак ще ти носи пари.

А аз съм чест клиент на компаньонки и да ти кажа - готини жени. Част от тях са имигрантки от Украйна, друга част - самотни майки с деца, дето си докарват по некой лев, но има и точно млади като теб, които или учат, или им трябват пари за друго и така си ги докарват.

"Срамна работа няма. " са казали хората.

Па и не ги слушай "моралистите", еле па "моралистките" - половината сигурно са по-големи "проститутки" отколкото ти би станала, но само дето не са пуснали "обява".

Приятелката на един приятел е на 25 и се изпусна да ми разправя, как с нейна приятелка спяли с който им падне, с 40 годишни. А бе навъртела е 20 тъпкача поне. Па тръгна да се оправдава, че "била тъпа и малка и не знаела" и да ни обвинява мен и приятеля и (дет сме 30 ), че сме "педофили" и се "възползваме от малки и тъпи". Ама и казахме да не ни минава с тея лафчета.

"Секи сам си преценя. " са казали хората

Та така - ако искаш пробвай. Никой не е казал, че не можеш да се откажеш. А в Щатите проституцията си е нещо напълно нормално - над 50% от мъжете са ходили по проститутки, а поне 15% си ги ползват редовно.

И тука не ти говоря за "дебели, плешиви, смотаняци" както биха се изразили "моралистките", а в Щатите страшно масово, разни типчета от WallStreet и др. дет са се видели у пари, правят ебати оргиите с проститутки. Имам такива познати, дето са работили в Щатите и са ми разправяли.

Та прецени си. Ако се страхуваш, че някой ще те "познае" след години. Не бой се. Аз съм минал над 70 проститутки и вече не помня, на кои съм ходил, ко остава за други.