Споделена история от Секс и интимност

Моля някой да ми обясни! :)
Здравейте ! Аз съм на 17 и съм девствена. Ходя с едно момче и скоро ми предстои да правя секс за първи път. Въпросът е, че искам да мине всичко възможно най-добре... смисъл такъв искам да ми кажете какво да правя и как да се държа за да не си помисли приятелят ми, че съм като ''дърво'' е знам, че първия път няма да е перфектно, но искам това което зависи от мен да го направя възможно най-добре :) та въпросите ми към вас са:

1. Как да се държа и какво да правя по време на секс за да не си помисли приятеля ми, че съм ''дърво'' в леглото

2. Когато искам да сменим позата трябва да му кажа или направо да стана и да застана, в позата която искам

Засега май са това нещата които ме интересуват :) надявам се да отговорите сериозно, тъпите коментари може да ги запазите за себе си :)

Коментари

1.   Препоръчвам ти преди същинския акт да започнете с орална любов- ти на него и той на тебе. Бъди внимателна и нежна. След като се почувстваш достатъчно възбудена можеш да му позволиш да проникне в теб. Като за начало остави това със смяната на позите. Легни по гръб, разтвори си краката. За да стане по-лесно и приятно проникването трябва да си достатъчно овлажнена- може да използваш като за пръв път и някакъв лосион за тяло или нещо друго мазничко.
Можеш и да подпомогнеш за проникването като лекичко си разтвориш срамните устни с пръсти.

Преди всичко не забравяй, че секса не е нещо, което се прави по учебник. Ако го мислиш през цялото време - "сега тук какво трябваше да направя, дали да не се обърна на там, дали съм достатъчно хубава..." няма да стане нищо. Отпусни се и се остави на усещанията си и това както искаш в конкретния момент.

2.   Првият ми съвет за това как да се държиш... е може би преди да го направите... да пиете по чаша вино... да гледате някой филм...каквото и да е... там вече вие импровизирате... не става въпрос разбира се да се напиете като прасета... но да си пийнете просто така... за да се отпуснете малко (съвсем нормално е... и помага 100% в такива ситуации)

Второ.. нещо за което ти не пита... но въпреки това искам да спомена... е да използвате лубрикант (Durex Play например) или просто презервативи с повече лубрикант...

Казвам го защото имах случка с момиче което беше девствено и тя беше много притеснена... много се страхуваше и просто не се беше отпуснала... и затова не беше влажна изобщо... и тогава е по-трудно... и най-вероятно ще те боли повече.

За позите... нищо не пречи да му прошушнеш например какво искаш да правите и как по-точно...

3.   Относно 1вия въпрос не мисля че тои ще си помисли че си дърво каквото и да правиш тъй като ти е за 1ви път. Единственото което трябва да направиш според мен е да се отпуснеш и да не притесняваш.
Що се отнася до втория ти въпрос не мисля че ще има много смени на позата по същата причина:за 1ви път ти е :)

Но ако все пак си смела и решиш да го направите и в друга поза просто го направи без излишни обяснения как трябва да стане :Д аз съм мъж на 21 и това е начина по които аз бих искал да стане :) бил съм с 1 момиче което не поема никаква инициатива и очаква аз да свърша всичко което би било добре да се прави само по някога но не и всеки път.

Това което искам да ти кажа е че не трябва да мислиш а да действаш в леглото ;) Надявам се коментара ми да е полезен успех :)

4.   Мисля че е малко наивно и глупаво да очаква който и да е от двама ви, че това ще е някакъв невероятен секс и ти ще си като опитна куртизанка, но това може да е невероятно и красиво изживяване, ако двамата наистина се обичате.

Аз като мъж мога да ти кажа че една жена може просто да лежи, но аз да усещам желанието и да виждам любовта в очите, потръпването от всяко мое докосване и това ме възбужда хиляди пъти повече от колкото един обигран и разюздан секс, после ще имаш време да сменяш и пози и партньори, но това няма да се повтори.

Отнасяй се към това много повече като емоционално преживяване и не обръщай толкова внимание на физическата страна, не си порно актриса не си пред камера. А приятеля ти трябва да е не "Дърво" а "Кух пън" ако очаква ти да се развихриш.

Не мисли толкова много щото ще се вкараш в омагьосан кръг колкото повече мислиш и се притесняваш дали се получава добре толкова по зле ще стане, това е като танц остави се да те води.
Разбира се аз съм малко сантиментален и не съм критерий.
BV

5.   За първи път ще ти е все пак - не може да си като тигрица.
Това с оралната любов може, но ако си срамежлива, каквато бях аз първия път - по - добре с ръка да го възбудиш.

Не си актриса в порно клип, за да сменяш пози още в началото.
Бъдете нежни един към друг.
Не бързайте.
Не се плаши, че ще те заболи - нормално е.
Няма да ти е кеф първите няколко пъти, но щом се поразработиш малко - ще видиш, че е голям кеф.

Пазете се - нали не искаш да станеш мама на 17 години?
Успех мила, и щом си сигурна, че искаш - направете го. :-)!

Ж. 22 г.

6.   Благодаря ви много ! : )))))))