Споделена история от Секс и интимност

Три пъти не успя да проникне в мен, а сега постоянно ме боли
Зравейте на всички, които ще прочетат историята ми. Имам си приятел и пробвахме да правим секс, той не успя да проникне вече 3 път.

Сега имам чувството, че постоянно ме боли отдолу, моля дайте ми някакви съвети от какво може да е.
Знам, че е най-добре да отида на гинеколог, но как да кажа така ще ми се смеят.

Коментари

1.   Kека приятеля ти пробва с плюнка. Помага на 100%, а не е нужно само той, може и ти да се наплюнчиш а също така да наплюнчиш и неговия член. Гарантирам че ще влезе "като у тях си" ако нямаш разбира се някъкъв сериозен проблем.

3.   Много по-добро решение от плюнката са лубрикантите - това са специални овлажнители, които се продават наред с кондомите. Използвайте между другото кондоми, може би несигурността заради възможна нежелана бременност е част от проблема ти.
Проблемът ти е, че не се овлажняваш, както трябва, защото се притесняваш. Не те боли, по-скоро ти е дискомфортно, може би от превъзбудата и незадоволеността. Казвам ти, ако те намаже добре с лубрикант, ако носи кондом, няма за какво да се притесняваш... А, и не боли! Всяка менструация боли 1000 пъти повече, ако те е страх от болката, мога да те успокоя - много е хубаво да правиш секс, иначе нямаше целият свят да е полудял по него!

4.   Номер едно - що за тъпотия.. има си ЛУБРИКАНТИ за тая работа.. плюнката е за други цели |(

5.   Вмомента си внушаваш че те боли, болката е предизвикана на психическа основа помъчи се да почустваш че не те боли внуши си го мисли го усещай приятното как побеждава болките. Аз откакто чух как няколко човека са излекували рак на психическа уснова и започна когато нещо ме наболява било та очи крак стомах кръст или нещо друго просто се отпускам и започвам да надвивам отрицателното с положителното и ти казвам наистина действа колко пъти се е случвало очи зъб крак стомах и разни други работи да ме болят и като направя това което ти казах наистина минава а колката до тея които били болни от рак лекарите ги излъгали че учените измислили някакво ново лекарство което лекувало рака а всъщност им давали аспирин та така нваправи и ти почуствай че си добре и не те боли а колкото до проникването все още съм девствена и незнам

6.   Номер 1 е напълно прав с плюнка влиза на всякаде !! :)

7.   Номер едно съм. Предлагам плюнка защото аз се обривам от лубриканти алергичен съм.

9.   Аз не можах да разбера, не влиза защото е сухо, или не влиза, защото авторката е девствена, а пича е некадърен да я отвори? Щото аз първоначално тва второто си помислих, ама явно съм само аз...

Иначе за плюнката не разбирам къв ви е проблема, плюнката си е естествен лубрикант, за кво са ми некви химии. Ся ако имаш някво заболяване по зъбите или устата, е друг въпрос, но при нормална устна хигиена плюнката е най-доброто! Винаги е на разположение, и е без пари :)