Споделена история от Секс и интимност

Какво да правя с колегата си?
Здравейте, искам да помоля за съвет понеже направо нз какво да правя, за съжаление имах неблагоразумието да избера за първи мъж в секса, най -пропадналия в университета, по простата причина, че не бях мн редовна на лекции и не го знаех, а пък поведението му пред мен в началото беше добро.
Когато бяхме приятели и добри колеги, беше се лепнал за мен, само до мен седеше на лекции, пишеше ми непрекъснато. Месеци по късно, бяхме спряли да общуваме аз не идвах лекции, през това време той се е пробвал на някаква друга.

След месеци го потърсих аз, разменихме си около 30 смс-а, и на края преспахме беше ми първи, а съм в университета. След това не ми се обади повече. На няколко пъти ме потърси, уж да ми се извини. Дори не ме поздравява като ме види.

Дайте ми съвет даго игнорирам ли, какво да правя, за съжаление трябва да го виждам всеки ден, не знам как ще го изтърпя! Помагайте!!! Благодаря предварително

Коментари

1.   Ами да игнорирай го, с неговите камъни по неговата глава. Да не е бог че да му се кланяш, прави се и ти че нищо не е станало и така

2.   Ех разправям аз че трябва да се ходи редовно на лекции ама никой не слуша.
Ами вече си направила каквото не трябва, сега поне не прави нищо ignore и това е.
BV

3.   Еее, голяма работа станало, преспала си с някакъв мухльо, много важно! не е драма, на всеки може да се случи. щом не ти говори, не те поздравява, пълен игнор и давай нататък.

4.   BV - хайде, бе - да се ходило на лекции. Моят мъж е завършил със златен медал, на лекция не е стъпвал, само на упражнения.

Иначе, момиче, според мен, проблемът ти е, че ти бил първият и сега очакваш едва ли не да ти предложи да живееш с него в замъка си. Събоди се! Ти си параден пример за това, че дори и 20 години да чака една жена, за да „подари“ девствеността си, пак може да попадне на абсолютна жаба, не на принц.

Спри да живееш в мечти и приказки, а започни да живееш в реалността. Станалото-станало. Забрави момчето и му кажи, че не искаш да имаш нищи общо с него.

5.   До 4)
:)))) Направо се изумявам как някои хора нямат чувство за хумор и не усещат закачката.
А сега можеш да ме довършиш и да ме закопаеш, ако кажеш че е завършил инженер в някой нормален университет, щото това дето си мисля е че най-вероятно става дума за УНСС, ВИНС, Свободен Университет или някой друг на когото даже не знам името.