Споделена история от Секс и интимност

Сваля ли ме колежката?
Здравейте. Преди време почнах работа в малко населено място. С колежката работим в една стая и всеки е на отделно бюро. Много често се караме откакто съм постъпил и сме си повишавали тон. Странното е, че няколко пъти съм усещал флирт като например че щяла да ми покаже как готви риба у тях, питала ме е дали й харесвам циците, а един път даже си ме прегърна директно без нищо да казвам. Според вас тази жена сваля ли ме?

Коментари

1.   Ако някоя жена ме пита дали и харесвам циците, бих си помислил, че иска да спи с мен, но аз определено не бих имал добро мнение за нея, пък не знам дали бих искал да правя секс с нея.

2.   Вие работете ли, или не?
Явно жената не я слуша главата, че да иска да готви на непознат, и си проси комплименти. Комплекси.
Мини я, че да се кротне.

3.   Е, щом ще ти готви риба, значи ти е много навита.

4.   Според мен очевидно тази жена флиртува с тебе.

5.   Еми така звучи :-)))

6.   Имам една такава колежка. Тя е душата на колектива. Супер забавна е по цял ден ни разсмива. Същевременно е страшно секси и обича да се държи на границата на нормалното с мъжете. Човек бързо може да и лепне етикети. Истината е че извън работата тя е жертва на ужасен мъж. За нея тежките обиди и боя са част от ежедневието. Дъщеря и също страда от пияния си доведен баща, който не спира да я тормози да давала всичко на неговото момиче и такива работи. Тоест за нея флирта е едно разтоварване, нещо което я кара да се чувства желана, нещо което я кара да се чувства като жена. Няколко хубави мига преди да се върне в жестоката действителност. И макар сега някои да си помислят с това поведение нищо чудно че мъжът и я бие. Мога да кажа че тя му е вярна и го обича въпреки, че не заслужава, и дава всичко за него, макар той да не дава нищо за нея.

7.   6, тая жена има сериозен проблем с психиката. Не разбирам как може човек доброволно да се подлага на това.

8.   Не, тази и други жени нямат никакъв проблем с психиката, просто има дефицит на мъже с мъжко излъчване, а и жените много добре си усещат с кого си струва да опитат. Свалките на работното място са си нещо обичайно през последните години.

9.   Брутална, лека и проста жена е твоята колежка.
И вероятно с психически отклонения.
Въпреки че много харесвам бюста си и съм получавала много комплименти за него, включително са разпитвали приятелки дали не е силиконов, никога не бих задала подобен въпрос на мъж, не ми е хрумвало дори.
Не използвам думи като "цици" и не искам да ме възприемат само като тяло, още по-малко с определени части от тялото, в клито всеки ден някои жадно се взират, а това, не само че не ме ласкае, а ме отвращава.
Колежката ти е жалка и много изпаднала.

12.   По-скоро е жена която знае какво иска. Повреденият морал на фригидните и сковани жени е твърде банален под такива теми. Хората трябва да си правят кефа, защото точно частите от тялото играят роля за тоя кеф

13.   Братленце тази жена е бомба закъснител ако ме разбираш, така дето ти отпрашва рибички мрибичко, виц ми балкона какънв е голям сто процента ти изка курс надървен твърд като чугун и да я блъскаш като шкембе в дувар ако ме разбираш, и след секса нищо съществено няма да видиш тая явно някой тъпкач я разебал оставил и търси на кое колче да седне ама голямо колче нали се сещаш, одъпи я като кон тръсни и го два пъти и да мирняса после адиос не ти трябва сериозно отношение с такава...