Споделена история от Секс и интимност

Не мога да вложа никакви чувства ако момичето не е девствено!
Здравейте, имам много странен проблем! Прекалено принципен човек съм знам какво точно искам в отношенията си с една жена, но не мога да намеря да намеря такава... Като се захвана с някое ако ще и свястно момиче да е и ако не е девствена просто си представям само кои какво и е правил и там вече всичко свършва. Въобще не я приемам за човек и се държа като свободен мъж.

Веднъж в живота ми се е случило да си намеря девствена приятелка и на акъл отговаряше точно на това, което исках, но само за 4 години после не можеш да го спреш дискотеки, купони... което води до край съответно, защото се промениха и начин на мислене ценности и т.н.

И така искам девствена, а се опарих от такава от друга страна пък не мога да приема за сериозна връзка с момиче, което не е. То не че някои може да ми помогне, ама е желателно поне да прочета някой смислен коментар, а не някой да дава интервюта само да си начеше крастата и да се направи на мъж!

Коментари

101-124 от 124

107.   До № 104: Нам нищо по-хубаво от девственица с мръсно подсъзнание. Имаш цял живот да и се радваш и да реализирате мръсотиите

108.   Желанието на мъжа по принцип да има девственна жена аз го разбирам така.
Очакванията на мъжа към жената са: тя е ЧИСТА-морално и физически, скромна, добричка и уважаваща, само негова, вярна и преданна като жена и майка. В секса-първия път той ще има честта да я дефлорира и да си я чука после само той. Той ще е мил и внимателен към нея и тя ще се превърже към него и дома му. На нея всичко, каквото той и прави ще и харесва, защото тя няма база за сравнение с други мъже-за нея той ще е единствения и най-добрия. Ще се срамува в началото, особенно в правенето на орална любов, но той ще си я научи и после ще и хареса и това.... а може и в дупето да му дава след време, ако е по-настоятелен, защото няма как-тя иска той да е доволен.
Той ще е предоволен и спокоен, че жена му е свясна -обича го и му е вярна и има някакви морални ценности на които възпитава и децата им.

Това от опит го казвам-аз бях девствена, когато срещнах съпруга ми, за когото по-късно се омъжих... и още сме заедно.
Но пък и не винаги се получава така, както човек го мисли, но все пак е така.

Независимо в кой век сме и какви са станали хората, винаги ще има мъже, които си търсят девственно момиче за съпруга.

109.   Привет, авторе. Според мен, ти си прекалено амбициозен. Само мисълта, че е възможно да си втори те побърква. Знам, че няма нищо по-хубаво от това да си първи (предполагам), това е като да изкачиш Еверест първи, сигурна съм че чувството е неописуемо... Но ти за мен си жалък страхливец, защото спиш с момичетата за първи път и след това търсиш друга будала, а съм сигурна, че е имало и момичета, които са ти се отдали, а не са заслужавали или предполагали, че ще ги изоставят заради друга девственица. Ужасно е... Сам не знаеш какво търсиш А, да и може би евентуално девствена вена да ти роди дете. Има много непорочни дами, но не забравяй че порокът не е в тялото а в умът, не гледай физиката, а душата... а ако не можеш се посъветвай с психолог. След първия винаги идва втори, за да видиш цветето трябва да видиш и калта... Поговори със специалист наистина, не тук. Освен нападки и неразбирателство няма да срещнеш друго :) :) :) Успех!

110.   18 годишно момче - девственик.

№ 108 ЕВАЛА! Дано и аз някой ден да срещна такова момиче и да се оженя за Нея, като ще направя всичко най-хубаво и най-добро за семейството ни, защото ще знам, че Тя заслужава! Не става дума просто Тя да е девственица, а да притежава и съответните качества на достоен човек!

Само не разбирам какви сте вие, че ще казвате кой какъв е бил? Мислите си, че само вие сте най-най-най и че само вашата гледна точка е права и всеки друг с различна гледна точка е крив и неправилен. Но разбира се по-лесно е да наречете някого по някакъв начин вместо да си седнете на 4-рите букви и да се опитате да разберете и гледната точка на другите!

Какви сте вие, че ще казвате "По-голяма част от мъжете изоставяли бременни жени и бягали" ; "всички туркини са си били зашивали изкуствени ципи за по 300 лева и са се омъжвали за хора от Турция" и т. н. От къде тази информация за всички хора на света??

Все едно сте някакъв БОГ, мислите си, че "знаете" всичко за всеки конкретен човек, ами не, не е така за съжаление! Жалки сте всички, които слагате мъжете, жените, всички хора от една националност или религия под общ знаменател!

Вземете минете през леглата на половината мъже от квартала и после се чудете защо хората са се отнасяли с вас като с парцали, и след като "забременеете" са бягали. И въобще не се оплаквайте след това, защо нямало свестни мъже... Ами така е, никой няма да си взема "парцал" за жена, за да я храни и отглежда, а тя да ходи да се чука с разни мъже. Не, че оправдавам по някакъв начин мъжете, които спят с много жени, напротив.

Когато имате деца и те ви попитат какво сте правили като сте били млади какво ще им отговорите? Как сте се чукали с разни мъже и жени защото сте били "преценили", че този е бил правилният човек за вас за кратко време? Хората са казали "7 пъти мери, веднъж режи", което означава, че 7 мъже ще опознаете примерно в живота си и ще се отдадете само на 1.

А, че се случват трагедии, да изнасилят някое момиче или жена по никакъв начин това не ги прави от "курвите" или всякакви други определения от този сорт.

А сега нека направя заключение с една мисъл казана от велик мъдрец относно това, защо една жена ако спи с повече мъже се смята за "курва", а мъж който спи с повече жени се смята за "мъжкар". - Ключ който може да отваря много ключалки е златен, а ключалка която може да бъде отворена с много ключове е калпава!

111.   Хе-хе, май ще си останеш сам цял живот. То и за манстир не ставаш.

113.   108, всичко което описваш, е много хубаво, но е идеализиран вариант и никак не важи в общия случай. вероятността да срещнеш правилния човек, да го прецениш, той също да реши, че си единствената за него и да живеете щастливо до края на живота си, никак не е голяма. освен това никак не ми харесва идеята, че жената се принизява до предмет: да е мила, добра, свястна, девствена, той да си я научи, пък тя искала той да е добре и т. н. алооо, в кой век живеете? а какво да кажем за мъжа? той какво предлага в замяна? златен ключ, който е отварял много ключалки (цитирам 110). единствената причина да е така е липсата на ципа при него.
разберете ме правилно, никак не възхвалявам безразборния секс, трупането на бройки и хваленето с това. обаче вие не възприемате жената като човек, а като предмет, който е употребяван или не. ваше право е, мислете каквото искате. обаче издигате в култ една ципа, едно състояние, което е временно и го приравнявате с морални добродетели и качества на характера! осъзнайте се, смешно е! не се оплаквайте, че не намирате разбиране.

114.   Отивай в Ориента, приятелю.
Маги

115.   Аз съм № 110 до № 113 явно не си разбрал/разбрала какво съм искал да кажа с тази мисъл, но това си е твой проблем. Естествено, че и мъжът трябва да предлага това което очаква в замяна!

116.   Относно коментае 36
Цитирам: "Хора вие мислите, че аз греша, не пишете пропуснете я тая тема". Това изказване го срещнах още някъде нагоре. А то е пряко доказателство, че си комплексар. Пълен и изцяло затворен в непълноценното си его. Има неотложна необходимост да споделиш поста си тук с психиатър, но ти няма как да възприемеш думите ми. Липсата на самочувствие у теб е причина за агресия към околните, а това те изолира не само от жените, но и от истинските мъже. Съвет: Намери си гей. Ще бъдете чудесни партньори.

117.   Момиченца мили НИКОГА не правете грешката да се обвързвате с човек като автора, гарантирам ви че това ще е най-голямата грешка, която можете да направите! Нека споделя моя горчив опит от "идеалистът мъж" "мъжът с ценности". Преди 4 години се запознах с мъж 12 години по голям от мен, влубих се в него. След като тръгнахме той имаше същите критерий за жена (като автора) Направи ме за 4 години да не живея нормален живот (всичките ми приятелки по дискотеки, купони, аз в вкъщи седя, защото не е етично жената да ходи по клубове и дискотеки, след училище във вкъщи-все пак той трябваше да е сигурен че съм вкъщи сама, всичките ми приятелки красиви направени-на мен та дори спирала не ми се даваше да сложа-естествено) и все пак секс имаше, видя, че съм чиста успокой се (след около 2 години аз самата исках да изляза да видя какво се нарича дискотека да живея нормален живот като приятелките ми, да се веселя да изживявам най хубавите години от живота си, какво всяко едно нормално момиче) и изведнъж като изявавях желание да изляза да бъда гримирана и да се забавлявам станах "лека" всеки ден ми се повтаряше колко не етично е да излизаш с приятелки навън по нощите и какво ще си кажат хората за мен (още по малко знаят, че съм с него ) след като завършвах 12 клас-караниците започнаха да са постоянни бях като в затвор, чувствах се адски депресирана и подтисната(имах чувството че не съм достойна за него ) От една година сме разделени, и се чувствам отлично. Той беше най голямата грешка в живота ми, най голямото падение в живота ми! Сега излизам, веселя се, живея като нормален човек!!!! Имам гадже доста по красив и по добър(не сме сериозни) което ме накара да живея нормално!!! Показа ми истинския живот!! ТА КРАЙНИЯТ ИЗВОД МАЦКИ Е ЧЕ МОЖЕ ДА СИ СЪЛЗА, НЕДОКОСВАНА, ЧИСТА -АМА ОТ ТОВА ПОЛЗА НЯМА!!! ЗА ТОВА ЧУКАЙТЕ СЕ С ВЪЗМОЖНО НАЙ-КРАСИВИТЕ МАЖЕ ПРАВЕТЕ СИ ГУСТОТО НЕ СТРАДАИТЕ ЗА МАЖЕ, КОИТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ, И НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ НА НИКОГО ДА СМАЧКВА САМОЧУВСТВИЕТО ВИ!!! казвам ви го от личен опит ако има как да върна времето назад никога не бих била с бившият ми!

118.   До 117: А може би проблемът е, че още от осми клас си тръгна по мъже!? Даже правописа не ти е останало време да научиш!

119.   До 117

" ТОВА ЧУКАЙТЕ СЕ С ВЪЗМОЖНО НАЙ-КРАСИВИТЕ МАЖЕ ПРАВЕТЕ СИ ГУСТОТО НЕ СТРАДАИТЕ ЗА МАЖЕ, КОИТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ, И НЕ ПОЗВОЛЯВАЙТЕ НА НИКОГО ДА СМАЧКВА САМОЧУВСТВИЕТО ВИ!!! "

Хаха, още не можеш да напишеш думата "Мъже" както трябва, а си тръгнала ти пикла такава да даваш съвети какво да правят другите. И от това "чукайте се с възможно най-красивите мъже" като нищо те прави лека жена, която заслужава да я "начукат" за една вечер и после да не я търсят повече!

121.   Така,това че в бързината съм написала "маже" вместо "мъже" не значи нищо.Пикла ще казваш на майка си,изразих мнението си, и няма смисъл момичетата да се лъжат с "идеалистите" Мога да ти кажа,че и да съм лека жена,си е за моя сметка,може би бях малко груба (извинявам се на всички в темата) това е моето становище не съжелявам че го написах! Не мисля,че някакъв си измислен човечец,скрит зад комплексарският си 119 номер има право да ми говори така (ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА ИЗБОР,НЯКОЙ ТРЪГВАТ ПО МАЖЕ ОТ 10 КЛАС,НЯКОЙ НА 26 ПРОСТО НЕ СА ГОТОВИ,И ТЕЗИ МОМИЧЕТА НЕ ЗАСЛУЖАВАТ МЪЖЕ ТИП "ИДЕАЛИСТИ"
П.С не давайте оценка за правописа и акъла на човек от един коментар! И дали има хора,който да ми го "начукат за една вечер!? ЗА сега няма ...но, може и да има нищо не се знае :) но и за вашите "идеални" мъже/жени не се знае може и съпругата /мъжът ти да се начукат за една нощ,тогава какво правим!? :)

122.   121 пак се осра :)

"И дали има хора, който да ми го.. " - пише се "които"!! С буквичката И, а не Й.. И моля ти се не си намирай оправдание тука с бързината си, защото и аз пиша бързо, но това не пречи на правописа ми щом знам думите как се пишат..

"ЗА сега няма... но, може и да има нищо не се знае :)"
Аз съм навит, защото само за 1 вечер ставаш :)

А това е моето становище, не съжалявам, че написах всичко това.. ;)

123.   Не се оправдавам бе момче (точно пък пред теб ;) Айде браво на момчето знае думичките как се пишат ;*хахха
имам много висок критерий за мъже-не ми се вярва да отговаряш хаха (инак, проблеми нямаш хаха )
Не се надувай, нали знаеш че не вървиш просто не ставаш, предлагаш се, ама от интерес за да знам каква вънщност стой зад този блестящ ум-ще се жертвам ;) :Д:Д хохо

125.   121, 123 толкова много грешки в един коментар.
И нещо не разбрах становището ти по темата.
Склонна съм да се съглася с номер 122.
А към автора, не крии комплексите си зад фалшив морал. Всяка жена заслужава уважение и обич, друг е въпроса, че ти си егоист.
Маги

126.   Много съм си харесал едно момиче. Толкова много, че искам да споделя живота си с нея. Тя също ме харесва, мисля, че даже ме обича. Проблемът е, че е девствена. Когато сме интимни я задоволявам само орално. Твърди, че на този етап това и е достатъчно.
Вече правим планове за съвместен живот, брак и деца, но аз не съм като онези комплексари и егоисти, затова съм решил да и дам първо свобода. Смятам да я отстъпя последователно на няколко от кварталните и селски бекове - да и скъсат хименчето, да и напълнят всички отворчета със сп**ма и когато натрупа достатъчно опит, чак тогава да създадем едно здраво и хармонично семейство. А на децата ще разказваме за вълнуващите преживявания на мама.

127.   Еми братле незнам какво да ти кажа аз имам подобен проблем, момичето с което ходя навремето беше като отворена тоалетна с кои ли не е била и сега попадна на мен, но аз въпреки това държа на нея и я обичам. От друга страна има друго момиче което е девствено и е лудо влюбена в мен и е казала на техните че ме иска и аз ще бъде единствения с които иска да бъде. Хората са казали че ще ми купят апартамент в София само и само да се влюбя в нея. И в случая съм доста раздвоен какво да избера любовта или себеси "егуизма" всички сме малко или много егуисти в този жовот, всеки гледа да си уреди живота с подходящия човек. И това момиче дето ходя сега с нея не е за мен няма как да го разбера ако не заживея с нея, но от друга страна ме тормози и миналото и. Става ми много гадно когато чуя с кого е спала и то с некви мазни мангали и ми става лошо, просто ми се повръща от нея понякога но до сега не съм и го натяквал. А другото момиче е от доста заможно семейство понеже аз не съм чист българин, майка ми е Кардарашка а баща ми е Българин а това са нейните хора, просто ако се бутна при тях ще бъда като цар, ще бъда уважаван, обичан. Докато на другото момиче семейството не ме харесва заради нациалността на майка ми, просто не искам да бъда обиждан и хулен за това какъв съм. Така че те разбирам когато казваш че искаш девствено момиче и много правилно расъждаваш, продължавай да мислиш по същия начин няма да сбъркаш. Не прави моята грешка аз най вероятно ще направя грешния избор. ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГОО МНГОО ЛЮБОВ!!! >>>... НЕ ПРАВИ ГРЕШКИ, ЗАЩОТО ТОВА Е ТВОЯ ЖИВОТ А ТОЙ Е САМО ЕДИН.... >>>!!!

128.   Вземи си чесно момиче, ако ще живееш с жена и то за цял живот нека да е честна. Поьелавам ти успех. Аз в момента съм с такова момиче...!!!

129.   Мъж съм на 30 години. Според мен ти си пълен комплексар с огромен комплекс за малоценност. От там ти идват проблемите, а не от едно парченце ципа ;)

130.   Откачалке, така ще си пропилееш шанса, че осъзнаването ще те удари като с чук по главата!

131.   Разни хора разни идеали са казали мъдрите. Това че пича иска чесно момиче не е комплекс. Дали ще е чесна или не няма никакво значение важното е да има обич от двете страни

134.   Прочетох всички коментари и напълно съм съгласен с автора. Всъщност написах девствено момиче и така попаднах на темата написах го просто ей така. Няма да се откажа докато не намеря такова момиче, изумих се като видях, че има момичета девствени които са писали по темата, това за мен означава, че все още има светлина в тунела.
Освен да пожелая успех на всички писали по темата, другото се нарежда ако заслужаваме!

135.   Здравейте на всички! Аз съм на 23 и девствена. Не ми липсва визия и интелект! Така се случи, че все на добри актьори попадах и последно на един бияч, който преди това, за да ме има освен фалшиви мили думи и брак, даже предлагаше... като не броиме сълзите. За едното е*ане повечето мъже днес в 21 в. са готови на всякакъв театър, дори и за опит за изнасилване(за съжаление го изпитах, но успях да избягам навреме). Автора това е мисленето му, негова воля. Каквато и да му попадне, любовта не пита! Важното е уважението, то не може да се изиграе или поне не вечно! Искрено се надявам да намериш стойностна жена по сърце и душа за теб! Анжи :)

101-124 от 124