Споделена история от Секс и интимност

Не мога да вложа никакви чувства ако момичето не е девствено!
Здравейте, имам много странен проблем! Прекалено принципен човек съм знам какво точно искам в отношенията си с една жена, но не мога да намеря да намеря такава... Като се захвана с някое ако ще и свястно момиче да е и ако не е девствена просто си представям само кои какво и е правил и там вече всичко свършва. Въобще не я приемам за човек и се държа като свободен мъж.

Веднъж в живота ми се е случило да си намеря девствена приятелка и на акъл отговаряше точно на това, което исках, но само за 4 години после не можеш да го спреш дискотеки, купони... което води до край съответно, защото се промениха и начин на мислене ценности и т.н.

И така искам девствена, а се опарих от такава от друга страна пък не мога да приема за сериозна връзка с момиче, което не е. То не че някои може да ми помогне, ама е желателно поне да прочета някой смислен коментар, а не някой да дава интервюта само да си начеше крастата и да се направи на мъж!

Коментари

51-100 от 124

54.   АвтораЛ
52 не казвай голяма дума, не знаеш до каква степен те е приел ;), някои хора приемат от нямане накъде вече, но то си избива има време. Дано не ти се случи и си живеете добре заедно, аз се радвам когато виждам повече щастливи хора.

Относно моята девственост не съм, относно това за сравнението не ме притеснява това, но не искам и да съм до края на живота си с такива хора като теб, които явно сравняват и това им е водещо, което ще ги задържи с един мъж. Такъв тип жени са подходящи за една вечер, а не да градиш семейство с тях.

53 ще доминираш на такива като мъжа си, но не и на такива като мен. Като ти е хубаво да живееш с мишка, направи си го такъв и си живей с него няма нужда тука да ми даваш интервюта... абе то какво ли съм тръгнал да коментирам пък такива като тебе са ми ясни...

55.   Автора:
До редакторите: За 3-ти път ми се случва да пиша коментар и той да не се качва, а ми изписва че е добавен чакал одобрение от вас. После ако го напиша пак и се качва. :)

52 не казвай голяма дума незнаех как точно те приел мъжа ти или дали просто не се е примирил с теб такава каквато си. Не се знае обаче след години как ще са нещата. Не го пожелавам в никакъв случай надявам се наистина да не го мисли и човърка тази мисъл и да си живеете щастливо.

53 а тоя типаж жени като теб, които искат да са доминиращи много често падат по очи. За мен специално подчертавам за мен не карам никой да мисли по този начин. Такова се семейство не е семейство там няма жена няма и мъж а по скоро неопредели същества.

Moдератор: Конкретно за тази тема ли говорите, тъй като тук няма непубликуван Ваш коментар? Ще съобщим за проблема на администратора, за да не се получава отново така.

56.   54 Не съм чел цялата тема (дори историята не съм), нямам и намерение, ама само в 54-ти и 55-ти коментар се изложи мощно. Ако смяташ равноправието в едно семейство за "неопределени същества" си много назад с матряла.

Тва дето искаш девственица да се ожени за тебе пък няма кво да го коментирам, много ясно, че шти кръшне рано или късно (по-скоро рано) - всеки иска да види повече от един човек в живота си. И ти искаш, признай си, след като е така, дай това право и на другите. Както каза някой май беше в друга тема - не е важно да си първия, важно е да си последния.

Ако не си разбрал за коментарите, да ти обясня: ВСЕКИ коментар се преглежда от редактор. Ако го напишеш втори път и "се качва" просто значи, че докато напишеш втория, първия е одобрен!

@Мод: Не става дума за липсващи коментари и за администраторски проблем, на него му липсва главата изобщо...

Кубрат

57.   До модераторите: Да за тази тема ставаше въпрос и ето че сега се получи леко дублиране, което исках да избегна за в бъдеще.Благодаря предварително на екипа ви.

Модератор: Сега вече Ви разбрах. Наистина това се получава, защото не изчаквате да се публикува първия коментар. Единият е от преди 7 часа, а другият преди 2 часа. Просто имайте търпение и изчакайте да си видите коментара публикуван, преди да пишете същия нов. Съгласете се, че няма как по 24 часа да четем и публикуваме коментари. :))

58.   Кубратчо живей си живота както искаш, с която искаш. Аз също мисля да направя същото. Обаче избягавай да определяш анатомията ми... Защото не искам да превръщам такава тема в цинична. Нещо като не ти харесва в теб си промени си го, нещо ако не ти харесва в някой друг запази си го за себе си или му го кажи, когато човека е пред теб. Мисля че така е редно.

До модераторите: Наистина разбирам, че този път съм избързал за което се извинявам. Исках да кажа че и друг път ми се случвало това да ми бъде одобрен коментар и да не е публикуван(поне така ми изписва, че е одобрен и чака да се прегледа от редактор), изчаквал съм и 2 дни но не се е появявал и може би затова избързах този път.

Модератор: Пак Ви казвам в тази тема няма Ваши непубликувани коментари. Просто изчакайте да се публикува. Ако пак се повтори проблема - не се притеснявайте да ни пишете. Може да го направите и тук http://spodeli.net/3/story-6187.html, за да не "разваляме" темата Ви. :)

59.   Квалификации от модератора..... :Д Не че не съм съгласна с тях. :Д :Д
Кубрате, един от хубавите коментари. ;)

60.   59, къде видя квалификации от модератора? Това дето е "@Мод" в моя коментар е от мене и значи, че е "До модератора", а не от него!

Дори не очаквах да го публикуват, точно щото е доста "квалифициращо" :) и беше насочено по-скоро "лично" към модератора. Но и така не е зле.

Кубрат

61.   Толкова съм и обърнала внимание как точно е написано. :) Разбрах, Кубрате! (bow) :D

62.   Ще си измисля разни примерни:

Не е като да няма момичета с подобни на твоите разбирания и вярвания, които с времето не един път са били с излъгани очаквания от мъжете и въпреки това те не променят възгледите си, продължавайки да търсят правилния. Става въпрос за свестни момичета. И въпреки това ти ги отписваш само заради това, че са се "предали" на някой друг.

На един опитен сваляч няма да му трудно да омотае едно такова момиче, може да отнеме доста време, но няма да му трудно като цяло. Може да го направи просто ей така за спорта, защото е една по-трудна цел. Може да има хиляди причини от миналото му, заради които би я използвал за кратко и след това да е зареже. Та тук мисълта ми е, че ти хвърляш вината върху момичето, че правило еди-какво си с еди-кой си, като вината е на човека, които я е омотал. Ти е обвиняваш, че е направила опит да намери правилния човек. Тогава защо пък точно с някой като теб трябва да опита?

И до колко разбирам ти не си девствен, а искаш тя да е?
Говориш другите да не дават интервюта, а като гледам ти какви си ги сътворил, даже ти си започнал темата. Авторе много крайно мислене имаш, а крайното обикновено е ограничено, общо взето. А твоето е толкова крайно и ограничено, че.... ама нищо де, щом ти харесва.

63.   Автора:
Виж прав(а) си за това така си е наистина, но аз искам да подчертая че не обвинявам никой. Всеки си избира с кога да е, с колко човека да е въпрос на личен избор.

Има много свестни момичета, които са били подлъгани така както каза ти, но аз просто не мисля че мога да дам всичко от себе си дори и да съм с такъв човек. Просто поне така си мисля не мога да знам със сигурност, но на мен това ще ми тежи, а като ти тежи нещо... Защо не го разбирате това и си мислите, че искам да обидя някого. НЕ !!!

Аз отварям темата и казвам какво искам какво търся дали е правилно или не аз съм го преценил за себе си няма нужда да ме убеждавате. Незнам може би целта ми беше да се уверя, че има такива момичета и че е рано да преглъщам нещо, което не искам.

64.   От 62 до автора: Мъж съм.

Цитирам те: "отколкото да си взема жена, която вече се е предала на някой". Това малко ми звучи като хвърляне на вина, но явно със се объркам, щом казваш.

Както виждаш в горния ми коментар не се опитвам да те убеждавам в каквото и да било, просто излагам разни гледни точки.

Има такива момичета, но виждаш какви са вариантите, които съм описал. Примерно тук писаха доста девствени момичета, защо не свържете по някакъв начин.

Да ти кажа до преди години и аз бях с подобни разбирания, до някъде. Винаги съм си представял момичето до мен девствено и какви ли не други романтизми... няма да разтягам локуми. Но случиха се разни неща в моя живот и вследствие очакванията ми се промениха към по-реални и постижими.

Даже преди години и аз съм пускал теми в този сайт, но тя беше на тема - моята девственост, хахахха. Задавал съм въпроси в какви ли не теми... винаги съм знаел отговорите и как трябва да постъпя, но въпреки това съм писал тук, поради причини....

68.   Обсъждате само повърхността на айсберга, а по-голямата част е отдолу, в природата, нещата са зависими едно от друго, никой не спомена телегонията - явление при което, в теорията за еволюцията на видовете, първият мъжки доминира над останалите и предава от гените си; независимо от това колко мъже има след него. Това се наблюдава при кучета, гълъби, коне, породисти животни за отглеждане, още от векове, смята се че съществува и при човека, но не се обсъжда много, защото е изключително неудобен и нежелан въпрос, по-удобно и щастливо е да не знаеш. Инстинкта кара някои мъже при които е по-силно изразен, да искат поколение без чужди гени и не могат да си обяснят налудничавите си мисли за девствена жена. Механизмът на телегонията е следният - попадайки дори само на един сперматозоид в жената, той умира, разпада се на парчета и фрагменти от де ен ка (ДНК) и понеже клетъчните мембрани на яйцеклетките са пропускливи за определени химични вещества и субстанции, частите ДНК преминават в яйцеклетките на жената и заразяват завинаги и безвъзвратно с чуждата генетична информация във вид на малки фрагменти. Това са само откъслечни гени, не е целият набор на сперматозоида, защото той вече не е цял а е раздробен на миниатюрни части. Ето как никой, никога не е надхитрил живота!

69.   Обсъждате само повърхността на айсберга, а по-голямата част е отдолу, в природата, нещата са зависими едно от друго, никой не спомена телегонията - явление при което, в теорията за еволюцията на видовете, първият мъжки доминира над останалите и предава от гените си; независимо от това колко мъже има след него. Това се наблюдава при кучета, гълъби, коне, породисти животни за отглеждане, още от векове, смята се че съществува и при човека, но не се обсъжда много, защото е изключително неудобен и нежелан въпрос, по-удобно и щастливо е да не знаеш. Инстинкта кара някои мъже при които е по-силно изразен, да искат поколение без чужди гени и не могат да си обяснят налудничавите си мисли за девствена жена. Механизмът на телегонията е следният - попадайки дори само на един сперматозоид в жената, той умира, разпада се на парчета и фрагменти от де ен ка (ДНК) и понеже клетъчните мембрани на яйцеклетките са пропускливи за определени химични вещества и субстанции, частите ДНК преминават в яйцеклетките на жената и заразяват завинаги и безвъзвратно с чуждата генетична информация във вид на малки фрагменти. Това са само откъслечни гени, не е целият набор на сперматозоида, защото той вече не е цял а е раздробен на миниатюрни части. Ето как никой, никога не е надхитрил живота!

70.   Ами търси си тогава момиче под 20г, вероятността да се е запазила ще е по-голяма.... Или от по-консервативно семейство. Или пък някъде в такива общности, където девствеността и чистотата на девойката се цени, както и по-духовните и стойностни неща-в някоя от християнските протестантски църкви например съм сигурна, че може да намериш, аз имам наблюдения.... Предполагам, че имаш в предвид чисто и морално момиче като характер и разбирания, а не само със запазена девственост.

Аз съм малък пример за това-омъжих се на 20. Имаме добро и сплотено семейство и децата ми са свестни... вече пораснали.
Който търси намира.

71.   Хаха! Сетих се за един лаф - защо един мъж иска девствена жена? Защото не понася критика и не иска да има база за сравнение.
Аман от балкански нрави! Ако сексът е нещо срамно и непозволено, природата е щяла да направи така, че да се прави само по веднъж и само с един партньор. Ама тя не го е направила така. Интересно тогава, мъжете ли се имат за нещо повече от природата или са единственият биологичен вид, пълен с подозрения и комплекси в това отношение? Сакън!

72.   Ето ви едно интересно видео свързано с телегонията, на руски е.
Първия мъж на жената(който я дефлорира) оставя завинаги своята генетическа информация в организма на жената чисто енергитически. А поради безразборните полови контакти, възможността за бременност намалява, както и се отразява върху организма на жената. Интересно е-това е вълнова генетика.

http://www. youtube. com/watch? v=VqrcIENkIMI&feature=fvwrel

73.   Много ми е странно, авторе, ако случайно някое момиче е изнасилено, то в коя категория се превръща? Към коя графа спада? Или тя няма да е човек, защото е имала нещастието да попадне някъде в неточното време.
Не искам да се заяждам, а да се замислиш сериозно над нещата.
Никой нормален некомплексиран мъж няма проблеми с това дали приятелката му е девствена или не е.
Маги

74.   Маги, разбира се, че момичето не е виновно. Даже това не е нещастие, това е трагедия. Въпрос на добра воля и благородство е дали някой мъж ще стане съпричастен на тази трагедия. Но това не задължава авторът да харесва момичета, които са били с други мъже.
И хайде да не слагаме веднага етикета "комплексиран" на всеки, който има изисквания за девственост на момичето.
Никои морални норми не са възникнали случайно. Това че ние се опитваме да си ги нагласяме и отменяме според собствените си потребности е друга тема.
Ако мислиш, че мъжете, с които си била не са оставили някакъв отпечатък върху тебе жестоко се лъжеш.
Аз не пиша от позицията на безгрешен, но това не значи, че всяка моя грешна постъпка трябва да се превърне в норма

75.   Тези които отглеждат породисти гълъби, знаят, че за първи път покрита от обикновен гълъб, бялата породиста гълъбица никога повече не създава чисто бяло потомство, изнасилена, или не, сами си правете изводите! На мен жена отглеждаща котки ми е споделяла в това отношение, че нейната котка колкото и пъти да е имала котенца, винаги имало и по едно чисто сиво като първият и котарак на тази котка!

76.   Номер 74, а ти запитвал ли си се, защо всичките „неслучайни“ морални норми винаги са в ущърб на жените, винаги ограничават жените? На мъжете всичко им е позволено, дори в Стария Завет се говори за мъже с по 5 и повече съпруги.
Живеем в 21 век и би следвало да сме се оттърсили от тези ограничения като жени. Мъжете няма да ни освободят доброволно от хомота, вижте автора. Не ми се мисли от какъв баща е бил възпитаван.

Номер 75 - като човек, които гледа котки и е чел много по темата, мога да ти кажа, че котките могат да забременеят от много различни котараци . Това се нарича „котешка бременност“ - котките имат много яйцеклетки и задължително се заплождат от различни котараци, но всяка година от различни. Няма физическа възможност семето на котарак номер 1 да живее някъде в котката до края на живота ? и да я забременява всяка година (ха ха)
Жената, която ти ги е наговорила тези глупости си няма хал-хабер, къде и с кого е била котката ?, освен това не знае, какви гени носи тази котка, кои дядо е бил тигров да кажем, коя баба е била оранджева.

И още - хора, я се замислете - генетичен материал дали остава от първия гълъб/котарак и т. н.?
Помислете малко научно и стига с махленски глупости. Имаме две полови клетки - мъжка и женска и толкоз. Мъжкия генетичен материал не се държи в женската, за да забременявала тя и след готини от него.

Хора като вас гледат на жената като на вид животно (вижте си и сравненията). Авторът е същия и не заслужавате да имате жени до себе си, защото за ваш те са парче месо, ципа, която да разкъсате.
Да ви „светна“ - в днешно време всяка туркиня става за 300 лв. девствена.
Не е важно един мъж да е „първият“, важното е да е последният в живота на една жена. В 21 в. искате жените да работят, да изкарват парички на равно с вас, да учат, да правят кариера, но да остават девствени до 30 или да се омъжат за първия си приятел на 17. Средно положение за вас няма, а когоато Номер 1 се е оказал пълен провал - жената е съсипана до живот. Така ли?
Е, то по вашата схема авторът също е съсипан, защото е спал с жена, а тя го е зарязала. Той не е девствен.
Между другото моят първи приятел беше подобен мръсник като автора, всеки ден се радвам, че го зарязах. Имаше същите „ценности“ - само с девици си бил лягал. Днес съм щастлива с Мъжа на живота си, от него ще родя, неговите деца ще изгледам и с него ще остарея. Първият...той не изигра никаква роля в живота ми, даде ми обаче добър урок - никога не се занимавай с изостанали и прости селяни.

Практичен съвет - дай 300 лв. на следващата си приятелка, авторе, ще си изживееш перверзията да боцкаш „девственица“

77.   76, евала! Бих добавила само - човекът, и в частност, мъжът ли е най-умен в природата, че да създава ограничения и изкуствени фалшиви норми? Я при животните как е - мъжките доказват кой е най-силният, най-красивият и т. н. И женската има поколение от него. Следващият път може да е друг мъжки и така. При хората като най-умни обаче мъжът решил, че може да има всяка, която си хареса, но като му хрумнало, че и жената може да прави същото, й турнал обидни квалификации и лицемерни норми, за да я ограничи по някакъв начин.
И стига с това поколение, моля ви. Като толкова ви е за поколение, що не заплождате всяка, с която правите секс, ми се страхувате от бременността като от чума?

78.   Има една подробност - съвокуплението се извършва ВЪТРЕ В ЖЕНАТА, а не в мъжа. Затова ограниченията по отношенията на жената са по-строги.
Неслучайно девствена ципа има при жената, а не при мъжа.
Това естествено не пречи голяма част от мъжете са простаци, егоисти и т. н., а е още една причина жените да подбират по-внимателно интимните си партньори, а не да играят на "проба-грешка"

79.   Естествено, че ще се извършва вътре, ако е отвън, какво съвкупление ще е? Това, че природата е решила така, не значи, че жената трябва да бъде подлагана на ограничения и всякакви квалификации. Това явление се среща само и единствено при човека. И друго - жена, която държи на себе си, подбира партньорите си задължително, най-малкото заради собственото си здраве и самоуважение.

80.   Мъж съм на 35 години, женен с дете от "недевствена" жена :) Попаднах по случайност на тази тема. Не знам дали автора на темата все още си я чете, но за пръв път попадам на такъв рядък и нагъл егоист. Без да се обиждаш, но ти си идеален за изследване екземпляр, върху който могат да работят много психолози и психиатри. Заради крайни хора като теб, четем трагичните новини по вестниците.

81.   За отбелязване е, че дори и на физическо ниво, а не на силово генетично информационно и молекулярно да се зашие девствената ципа, това зашиване издържа няколко седмици доколкото съм чел и помня и после само се отваря, изкуственият пимен е нетраен! Освен това дори зашита отвън, вагината не става тясна като при девствените, евреите може да са всякакви, но за едно са съвсем прави, за което не можем да си затваряме очите, на 14 години - момчето и момичето стават мъж и жена, и се женят. Ако греша, и не знам в подробности, да ме поправят.

82.   А относно номер 80, 2 неща, не съм убеден че наистина е мъж, и ако е, може да е бил и с девствена и вече да не го интересуват другите които не са били, защото той си е добре?

83.   № 79, това че е вътре в жената означава, че последствията, които дава този акт за основно за нея. Природата е предвидила тази ципа да подскаже на жената, че половият акт е нещо сериозно, а не е като да се почешеш по ухото.
И кое наричаш ограничения? Съзнавам, че е най-малкото неудобство, както и бременността, и месечният цикъл, но такава е природата.

84.   Н. 79 - живеем в 21 век и не сме длъжни да носим хомоти като жени. Имаме от 50-60 г. противозачатачни на разположение, а от хилядолетия различни форми на кондомите. Стига с глупости - в днешно време има и доста жени без ципи или с еластични такива.
Ципата е, за да пази вагината малкото бебе-момиченце от фекалиите му. Така е и при животните. Не си мисли, че на маймуната или на котката ? трябва ципа да ? напомняла нещо си.
Само човекът е достатачно глупав да вкарва някакъв свръхестествен смисъл в една ципа, която съпътства живота на жената няколко години, докато не се скъса при спорт, менструация или някакво друго движение, най-късно при полов акт.
Жените не сме по-малко или повече ограничени от мъжете. Искате да сме на ниво - да учим, да работим на равно с вас, ще търпите и това, че искаме същите права. Няма средно положение - задълженията си идват с права.
Който иска девствена булка да търси сред туркините, но да си прави сметката, че ще я издържа цял живот.

85.   От 79 до 83 и 84. За неразбралите - жена съм. Под ограничения разбирам изкуствените и фалшиви *морални* норми, които обществото поставя спрямо жените, за да ги ограничи по някакъв начин в секса. Иначе как си обяснявате двойния аршин, с който се мери в това отношение при мъже и жени? И аз също съм на мнение, че ципата не трябва да определя отношението на мъж към жена, но ето че и в 21 век имало разни, за които тя е по-важна от жената до тях. Комплексарска му работа.
83, последствията са за жената, така е. Затова и казах, че всяка уважаваща себе си жена подбира кого ще допусне до себе си. Което определя всичко останало. Забележи - не казвам колко, а кого. И тъй като сексът се прави не само за създаване на поколение, не разбирам какво им пречи на някои мъже факта, че на жените също им харесва и точно като мъжете се стремят към него? Нали целта е взаимно удоволствие? Интересни парадокси се получават - търсят секс и удоволствие, получат го - после тази, с която са го изживели, била курва. В същото време продължават да търсят *курви*, щото искат всичко в секса, ама искат да се оженят за девственица. Не виждам логика. Няма гаранция, че девственицата един ден няма да се превърне в секс-сирена, която помита всичко по пътя си. Единственото обяснение за мен е, че държат да се тупнат в гърдите, че са били първите на някоя. И какво от това? Може и да не останат последните. Което е по-важно.

86.   Всеки разбира морала, както му е удобно и пренаписва за себе си хилядолетни норми. Един не му харесват ограниченията в секса - отхвърля хомотите на ограниченията; на друг не му харесва да почита родителите си - намира си причини и ги зарязва на стари години; трети не му харесва да го ограничават в краденето, щото го приема като изконно човешко право...

87.   N:84? Кое животно има девствена ципа, реален пример с доказателства? А и телегонията работи и без ципа, защото някои жени нямат, природата отчита всичко което ние и не забелязваме! И от 30 кладенеца вода да донесете, за да се освободите от отговорността си, жените винаги ще я носите. Всеки има своите отговорности!

88.   87 - всички бозайници имат девствена ципа. Мишката например си дели 97% от гените с човека, какво мислиш, че няма девствена ципа ли?
И ВСИЧКИ жени се раждат с такава - казах още - за да се предпази бебето от собствените му фекалии, но с течение на времето много ципи се късат при движение например, други са еластични и не кървят при първия път. Ролята на ципата изобщо не е, за да напомняла на жената за отговорността ?.
Не отричам отговорностите на жената, но от около 10 мил. години не сме мишки, не сме вече и маймуни, а сме ХОРА и не сме по-различни от мъжете - имаме не само отговорности, но и права.
Имам правото да зарежа първият тип в живота си, когато не съм щастлива с него. Е, какво - после жената е брак, така ли?
Съветвам мъжете да гледат сърцето, душата, качествата на жената като цяло - наличието на една ципа е временно.
Много от вас забравиха, че има жени и момичета, деца направо, които са станали жертва на насилие и не са вече девствени и чисти по вашите представи (ципата липсва). Какво сега - да се хвърлят от някой мост ли?
Засрамете се! Свеждате жената само до една вагина и нейната ципа.
Хубаво правят туркините - поркат се от 13 годишни анално, орално, после и вагинално и ден преди сватбата си шият някаква ципа за 300 лв. В Бургас лекарите не могат да им смогнат - все на „предбрачни екскурзии“ с майките си идват, после се прибират и правят сватба в Турция с поредния глупав пръч. Сигурно се пукат от смях вътрешно на първата си брачна нощ! Жената е човек, това значи - притежава интелигентност, какво мислите, че с една ципа ще ни поробите ли? Винаги е имало и ще има „девственици“ за глупаците като вас, които са се поркали с половината махала.
Колкото по-ограничена е жената, толкова повечко хитринки си е измислила, за да избяга от ограниченията. Една жена например ще отрови мъжа си-насилник и ще му реве на погребението като разпрана, докато мъжът ще съсече жената с нож и ще лежи 20 г.
Просто жените сме по-умният пол. Не вярвате ли? Коя жена ще тръгне да търси някакви си ципи при партньора си? Самият факт, че сте толкова наивни, че един човек на 25 може изобщо да е девствен е достатачен

89.   87, хич не търся начини да се освобождавам от отговорност за каквото и да било. Хеле пък когато тази отговорност касае мен самата. И хич не става дума за отговорност пред обществото, което не ми е никакво, че да ме съди за това или онова, а пред мен самата и децата, които имам. Това да не са ти мъжете - преспи с някоя, може и девствена да е, и като тя забременее, той духва. Типично поведение на страхливец и бягащ от отговорност. А бая голям процент от мъжете са такива.

90.   89, това че ти контактуваш с такива мъже, не означава, че повечето мъже са такива.

91.   N:88, тези 97% общи с човека гени на мишката дори да са истина, това нищо не променя, мисля че даже дава отговора на темата, а той е, че авторът, както и повечето нормални мъже; искат поколение и отношения с жена, която е 3% човек, а не 97% мишка. А и кой, каква майка би искал да има, това е тясно свързан с темата въпрос!

92.   № 91, ти затвърждаваш, че повечето мъже днес са комплексари. Децата не са задръстени и много държат любящата им майка да е поемала семенната течност на колкото се може повече чичковци.

93.   90, айде да не правим предположения кой с кого контактува, а? Не съм имала *щастието* да се допра до такъв дори, защото ги избягвам всячески, но това не значи, че нямам очи и уши и не виждам и не разбирам, че доста мъже постъпват точно така.

94.   N:92, хората се интересуват от факти! Това което даваш за пример, аз го наблюдавам във вид на незадръстена - нееднородна смес - уличните кучета, това коуто аз и други хора даваме за пример, и е във връзка с телегонията, което съм обяснил и по-горе; е породистите животни, които взети като цяло са по-добри. Човек също не трябва да подценява силата на гените, помнете, че спермата заразява с генетичен материал от мъртвите сперматозоиди, дори и да няма овулация и зачатие! Защото, както споменах по-горе, яйцеклетките са пропускливи за фрагментите ДНК!

95.   Аз съм мъж и храня уважение към всичките си сексуални партньорки, но изглежда много нелепо като видя някоя моя бивша, на която съм свършвал в устата, на сватбени снимки, пред олтара, облечена в бяла рокля, заобиколени с щастливия младоженец от тълпа роднини... После снимки с общото им детенце... Отврат и фалш отвсякъде. Знам че и аз замесен, но ако бях жена, нямаше да мога да играя толкова роли едновременно.

96.   90, такива *нормални* мъже не искат отношения с жена, а с вагина. За тях е важен не човекът, а наличието или липсата на ципа. А мерси на такъв - не бих го искала, дори да е последният мъж на земята.
Спермата заразявала с генетичен материал, глупости. Сакън, нечия свещена семка да не се *зарази* с друга свещена, че светът ще свърши. Що за глупости! А и като са *заразни*, така да се каже, мъжете, да си седят при една, вместо да търчат да заразяват повече жени. Не мога да повярвам, че в 21 век съществуват такива абсурдни схващания.

97.   94 - кои хора?
Факт е, че си се празнил в устата на жени, с какво право ще се жениш ти с костюм? Фалш, фалш и пак фалш. И право на деца нямаш, защо си си пръскал ти семето в устата на жените! Това е смъртен грях!

За разлика от теб нямам толкова голям опит, била съм с двама мъже. Първият ми мъж ме изнасили без мое съгласие. С него ли да бях останала, а?
И да, след месец ще се омъжа с бяла рокля за годеника си, и деца ще си имаме. Не съм една вагина, а човек, за Бога!
Подкрепям изцяло 96 и отново се убедих, че само простите и необразовани мъже вярват в глупостите, които им позволяват да ограничават жените, защото нямат с какво друго да ги задържат.

Н. 94 да отиде да се прегледа. То по твоята логика, ако една жена роди от черен мъж, то всичките ? деца ще са мулатчета. Да, ама не!
Да ти имам примерите - с учични животни.

98.   Авторът си мисли, че нямало вече такива жени, аз пък си мисля, че няма мъже, които да имат неговите ценности... Някой беше писал, че едва ли ще се намерят девствени жени над 20, друг пък - 25. Откъде си ги вадите тези статистики и как точно определяте цифрата, просто ме изумявате. Едва ли не ако си над 20 и си девствен, е срамно нещо.

П. П. Аз съм жена, само да поясня.

99.   98 - забрави да споменеш, че си девствена и да си помислиш малко за девственицата, която вече не е такава, благодарение на автора. Големи ценности, голямо чудо - няма що!

100.   Нещата към които се стремим в живота не са едно, или две. Ето, сексът не е най-важното нещо, но го правим, девствеността също не е най-важна, но и тя има своето значение и такава жена наред с другите качества е още по-желана. По-мой наблюдения, това да са били с девствена, дава огромно самочувствие на мъжете, а и сексът за тях е удоволствие. Ако не си бил с девствена, постоянно се чувстваш непълноценен в секса и това ти отнема цялото удоволствие, дори те довежда до мрачни състояния, които една жена едва ли може да разбере, но може лесно да констатира и да ги отдаде на всичко друго, но никога на това. Според мен, за да е сигурна една жена, че мъжът с когото желае да живее и да създаде истински отношения, ще бъде щастлив с нея, трябва да избере мъж, който или е бил с девствена, защото така в най-лошият случай ще е поносимо, както при авторът; или да се пази за своя мъж, защото няма друг начин да се преодолее мъжкият инстинкт, дори и с раждането на дете! Това ще помогне, но няма да реши проблема, защото сексът е винаги еднакъв, но само веднъж усещането е неповторимо - когато си с девствена, тя е по-тясна, ти си и първия и тя тръпне цялата, после вече все тая. И ние мъжете го знаем, липсата на това събитие в живота ни, ни кара да се чувстваме непълноценни в едно единствено отношение - секса и нищо не помага. Ще ме подкрепят ли мъжете? Не знам, може сега да се изговори всичко, от всеки, представящ се за всякакъв, но аз съм сигурен и убеден чу нова е така, изпитвайки го болезнено на свой гръб.

101.   До № 97:
Да, грешен съм, но все пак нали правиш разлика между това някой да се празни и на някого да се празнят в устата.
Квалификациите "прости и необразовани" си ги запази, защото явно доста неща не знаеш, но не си и виновна, де - не всичко го пише в учебниците по една или друга причина, трябва и доста допълнителна литература да се чете.
Съжалявам, че си преживяла такъв ужас, но уви така или иначе нямаш качеството, което търси автора. В случая дали те е споделил с насилник или с любовник за него няма значение. Просто човекът харесва девственици и това е.

102.   № 97, нещата са много прости. Авторът харесва девствени момичета. Най-лесно е за го наречем коплексар, без да се опитаме да вникнем в причините или пък да допуснем, че може и да има смисъл в претенцията му.

От друга страна:
Повечето жени предпочитат съпругът им да бъде финансово стабилен. Не непременно богат, но финансово стабилен. Най-лесното е да ги наречем проститутки, меркантилни кучки и т. н. Но ако се замислим те имат основание да търсят човек, който ще може да осигури поне елементарна прехрана на семейството.

Сега кажете честно, г-це № 97, вие ще се омъжите ли за вашия партньор, ако той се окаже беден като клошар?

103.   Авторе аз съм на 29 и съм девствена и свободна, свържи се с мен ако искаш!

104.   А замислял ли сте се, че има девствени момичета с много по-мръсно подсъзнание и "опит", даже и от "напредналите" в тази област?

105.   №104 да, има, но това което не е правено - просто не е правено, споменах че нещата не са едно и две, затова всичко се слага на везните. Недевствените също могат да имат опит и мръсно подсъзнание, но не са девствени. затова се търси най-добрият случай, или добър случай, и е съвсем естествено да се търси сред девствените, не сред останалите. Там шансът е по-малък, но безумно и неизмеримо по-желан.

106.   Накрая се отказах да четакоментарите. Но ще взема да разкажа за собствения си живот:
загубих девствеността сина 24. Бях много дива, готина мацка, сигурно ме мислиха за к... а, в университета имах доста приятели, имаша мъже, които се побъркваха по мен. Но аз исках НЕГО. В един момент се срещнах с човек, който отговаряше, на принципте ми, беше невероябо мил, добър и внимателен. Бях с него. И не съжалявам. Ходихме година и половина и се разделихме - просто не беше той човекът, с когото исках да имам дом и деца. Останахме приятели. След няколко месеца срещнах Д. Той се влюби в мен, плака, ухажва ме и аз се предадох. Не, само го целунах. След 2 дни общуване вече бях влюбена. оженихме се, правехме страхотен секс, роди ни се детенце. Когато то беше на дна годинка се разведохме, без кавги, без обиди, просто се оказа, че не сме един за друг. Отново останахме приятели. Не съм го правила от 2 години и половина, не защото нямам възножност - имала съм и то нееднократно. От всякакъв вид. Но просто за да бъда с някого трябва да се влюбя. Да обичам. И кой знае, може би пък Човекът е през 2 блока. С еднакви убеждения, интереси, възгледи, качества. Ама няма да се получи нищо, щщото съм некачествена, понеже не съм девствена!
Същевременно преди 10 години бях. И ако тогава се бяхме срещнали, всичко щеше да е о. к.? Аз щях да съм по-качествена, така ли? Въпреки непорастването ми тогава, тъй като много неща не бях преживяла?

51-100 от 124