Споделена история от Секс и интимност

Секс по време на цикъл
Здравейте! Пише ви момиче на 16 години. Не за друго - просто за информация.
Искам да попитам вас, зрелите жени - как правите секс по време на цикъл? Не съм се разбързала да водя интимен живот, просто ще е малко странно когато стана по-голяма - жена на 20 и отгоре години, да не знае елементарни неща. Просто питам сега, за да не изглежда глупаво като порасна. :)
Надявам се най-скоро да ми отговорите!

Коментари

1-50 от 53

1.   Правят орален и анален секс.

2.   Ха хах на някои им е гнусно да го правят по време на цикъл, затова се прибягва до правене на минети за да не мрънкат мъжете. Е ако излъжиш, че всичкото те боли даже и ченето ще откяриш 5 дена релакс

3.   Ами то по време на цикъл не се прави секс, нехигиенично е, а и вредно за жената... има опасност от по лесно проникване на инфекции

4.   Защо пък трябва да правиш секс докато си в менструация... Не е хубаво за теб...

Oт: Happy

5.   Е аз съм на 20 и въпреки, че не съм правила ще ти отговоря - просто си правят секс с презерватив, понякога и без. Есетствено ако си в цикъл ще омажеш чаршафите - аз го намирам да неприемливо. Повечето жени го правят в банята или поне се мият след това. Презерватива е желателен не толкова за теб, колкото за партньора ти - да не му се инфектира п... :D За жената казват, че било по-яко усещането, защото все едно имаш лубрикант в повече, пък и тия хормони ни правят по разгонени (така да се каже) в тия дни на цикъла. айде учи си уроците ми недей пита глупости ;) имаш време докато почнеш секса.
Момиче на 20 г.

6.   Не правим

7.   Жените в цикъл правят орален и анален секс.
Поздрави,
Боби Хот

8.   7, как пък реши, че всички жени правят изброените от теб видове секс? На теб някой слага ли ти го отзад?

Авторке, аз правя секс и тогава. Ако не ми се прави, на никой нямам намерение да правя орален. Може би на други жени менструацията им е по-обилна, но при мен най-много да се изцапа презервативът. Понякога е толкова малко, че не се вижда даже. Почти нямам проблеми с цапане.

До горните коментирали- има много жени, които го правят, това, че вие не сте така, не означава, че всички сме като вас. До колкото зная, няма медицинско противопоказание за секса в този период. Да не говорим, че голяма част "чистниците", които не го правят тогава, хич не се пазят през останалото време. Презервативи и добра хигиена, да не говорим, че и аз с моя цистит трябва винаги да взимам драконови мерки. Ако не ми се прави секс, никога няма да правя друг вид само за да задоволявам друг, ако ми се прави(както е почти винаги) ще го правя както реша....

9.   Просто не се прави секс, бе, момиче.
Btw беше ми адски забавно да чета коментарите ;;дд.

10.   С приятеля ми доста често го правим и по време на цикъл и то по моя инициатива. Правим го нормално, както винаги. Лично аз тогава усещам страшна възбуда.

11.   Що за булшит, кой ви е казал, че не се прави секс по време на цикъл?!? Аз досега не съм виждал жена, която да не иска... Някои мрънкотят, че им било гнусно, ама като почне действието и забравят набързо... Някои откровено си казват, че не им пречи...

Медицинска причина да не се прави секс в менструация няма. Това с инфекциите са пълни простотии и невежество. В мензиса няма нищо "инфектиращо", това си е най-обикновена кръв. Бактерии започват да се въдят като застои по превръзката или по тампона, затова и вони отвратително. Поради което между другото тия неща трябва да се сменят често (на няколко часа), а не както някои жени карат през целия цикъл на нощни превръзки с 1500 капки и ги сменят на 2 дена веднъж...

Но ако преди секса минете през душа, което така или иначе е задължително, мензиса не пречи по никакъв начин нито на мъжа, нито на жената. Вече ако някой го е гнус, това е друг въпрос, но това са по-често мъжете. Това че трябвало да ползваш презерватив също са измишльотини. (Имам предвид да се ползва презерватив СПЕЦИАЛНО заради мензиса, иначе ако има други причини да се ползва такъв, разбира се си ползвате!! Да не ме разбере някой, че съм като цяло против гумите.) Дори е по-добре без презерватив, защото можеш да си се празниш вътре на воля :-) Съответно накрая става малко цвета на баба Марта, но въпреки това няма медицински проблем! Поросто минавате след това пак през банята (което отново така или иначе е задължително) и после всичко е на 6.

12.   Не се прави :)

13.   Май само аз съм на мнение, че няма нищо чак толкова гнусно. Аз лично нямам проблем с това. Естествено, вярно е, че не е толкова хигиенично и т.н., но ако съм си взела душ непосредствено преди това, не е почти никакъв проблемът. Повечето пъти дори ми се е получавал супер сексът. Но проблемът е там, че 90 процента от мъжете го намират за гнусно. Бившият ми приятел нямаше проблем с това, просто след това се изкъпваш и готово. Дано да попадна на някой като него :))

14.   Това е все едно да питаш как се тича спринт когато си с гипс на крака (счупен). Или как се ядат семки, докато гърлото ти е възпалено... Или как се яде майонеза, докато стомахът ти е разстроен...

15.   Не го правя по време на цикъл. Не ми е приятно, не желая, боли ме кръст, корем и какво ли още не и смятам, че 4-5 дни могат да се преживеят пълноценно и без секс. Да не са 4-5 години, та да се ядосваме? ! Пазила съм се години по метода на изчисляване на овулацията и имам само едно, и то планирано дете.

Според мен ако мъжът иска секс И по време на цикъл, не държи особено много на жената до себе си, най-вече ако е в стабилна връзка с нея, и гледа повече своето удоволствие. Каквото и да си говорим, по време на цикъл не е така хубаво, както извън него.

16.   :) Вие луди ли сте, горките ви мъже? Е разбира се, че се прави... има много начини... един тампон и сте готови и за орален и за анален секс. Голяма работа, че не си го вкарвате отпред. Малко ранообразие... Какво има да се чудите?!

17.   16, голяма е работата ако не си го вкарвам так, където искам. :)
11, прав си. По принцип се увеличава опасността от инфенкции при жената, а ако има някакво заболяване, то се пренася по-лесно с кръвта. Ако двамата са здрави, обаче, няма никакви проблеми. Относно инфекциите, аз никога не рискувам. Ако на някоя жена и се струва нормално да го прави с болен мъж без презерватив през останалото време, но не и по време на менструация, това си е за нейна сметка.

18.   Един такъв тампон във влагалището, глупако 16, ми влезе в матката и си докарах проблеми, точно защото пробвахме в цикъл! Не желая секс по време на цикъл и това е! Няколко дена се търпи и толкоз!
Ако ти го пъхнат отзад, ще те боли, нали? Е, мен ме боли аналният секс и го отричам.
Ех, деца по на 16-17... Гони ги онова дето стърчи :))

19.   Аз правя първо орален сакс - с тампон съм, той на мен като естествено докъдето е възможно, аз на него. После анален, като докосвам и аз и той клитора и така свършваме. Иначе, ако последователността е обратна - трябва да се измие естествено и свършва в устата ми. По този начи се пазим и когато правим стандартен секс. Но условието е едно и задължително - само с постоянен, добре познат, здрав и пр. партньор!

20.   11 направо ме удари в земята с теорията за превръзките които някои според теб носят по два дена... Личи си че си мъж и нищо не разбираш. Поне ме разсмя

21.   @20, от 11: Казвам ти какво съм виждал с очите си, пък ти ако щеш ми вярвай. Не знам що си мислиш, че аз съм очарован от факта, че някои жени носят превръзки по 2 дена, напротив супер отвратително е. Това че ти не си от тях е похвално, но е факт, че има такива. За съжаление. И то жени, които въшно са пички и не са за изпускане.

Също така си помисли за твоя кръг от познати и виж дали ти си по-запозната с превръзките/тампоните на приятелките си, отколкото техните гаджета. И съответно си помисли кой има по-широк поглед върху нещата -- мъжете или жените.

22.   До 18: Номер 16 първо е жена, така че "глупако" е може би не много на място, и второ тя ти говори, че си слага тампон, след което прави орален и анален секс. Естествено, че не вагинален. Вече ти ако си имала неблагоразумието да се оставиш да ти набият тампона на да не казвам до къде, това е друг въпрос.

23.   С приятелката ми понякога правим секс по време на цикъл, не чак толкова по мое желание, колкото по нейно. Просто тогава е много по възбудима, а и аз си я дразня с разни приказки на ушенце. Тогава женското влагалище е доста по чувствително и съвсем не и е лошо. Всичко е както обикновено, влажна си е, свършва, просто го правим в банята и се погнусявам от време на време, но се стремя да не гледам натам ;)

24.   Не е за вярване колко невежи и натрапващи ни мнението си хора има, като номер 11. Нямало медицински проблеми... да за мъже егоисти няма, да му мисли жената.... все пак тя е, неразположена, така да се каже. Аз съм чувала че и пениса на мъжа се възпалява при секс с жена в цикъл

26.   Моята приятелка е хипер възбудена по време на цикъл и мен хич не ми дреме има ли кръв или няма :) Даже има случай когато го правим по интензивно по време на менструация заради увеличена чувствителност. (стига да няма болки, макар че и с тях пак си иска понякога :)). С армия не може ме извадиш, та малко кръв ли ще ме спре.

27.   До номер 24, от 11: Ако аз натрапвам мнението си, ти какво правиш в момента? Натрапваш своето.

Продължавам да твърдя, че медицински проблем няма. Има жени, които ги боли, или по "помпането" им се усилва кървенето, или не им се прави, или ги е гнус, и т. н. Всичко това НЕ СА мединцински проблеми. Медицински значи, че няма да си навредиш на здравето от секс в цикъл.

Ако при тебе има някои от изброените причини да не правиш секс в цикъл, не го прави. Ако някой те насилва да го правиш, това също съм силно против. Но не обвинявай хората в невежество, само защото има жени, които са различни от тебе. Мисля, че предостатъчно жени тук се изказаха, които ги кефи секса в цикъл, а и аз лично съм бил с такива.

Това за възпалението на пениса ти го е казал/а някой или някоя, дето го е чул от баба си. Ако беше така на мене досега да ми е окапал... Ако жената е болна от нещо или има инфекция, то тази инфекция или болест ще се прехвърли по-лесно на мъжа, това е вярно. Ако е имала грип, и мъжа ще хване грип. Просто пътят на заразата ще бъде през пениса, но не значи, че ще му се възпали самия пенис.

28.   Да, с приятеля ми правим секс докато съм в цикъл. Нямаме никакви проблеми, освен да се поизцапаме малко, но няма как иначе. Забелязала съм обаче, че като ми дойде и много ме боли когато правим секс, болките намаляват и изчезват. Затова не бих се отказала от секса по време на цикъл.
Елена

29.   Да, с приятеля ми правим секс докато съм в цикъл. Нямаме никакви проблеми, освен да се поизцапаме малко, но няма как иначе. Забелязала съм обаче, че като ми дойде и много ме боли когато правим секс, болките намаляват и изчезват. Затова не бих се отказала от секса по време на цикъл.
Елена

30.   Объркахте съвсем момичето ей. Tя сега какво да си мисли? :D
Аз като съм в цикъл ми се привиждат ходещи пениси, не знам за другите жени. Толкова съм разгонена. Най-възбудена съм била и ми е било най-хубаво, когато съм била в цикъл. Естествено няма да го правя 1 ви ден или с кръвоизлив, или много да ме боли корема, но като цяло цикълът не може да ме спре. С уточнението, че го правя с мъж, с когото имам връзка от години и много обичам. Много мъже ги е гнус, но го крият, радвам се, че моят не е от тези.
А, когато се случи така, че е прекалено силно наблягам на оралния и анален секс. Но всичко си е до човека. Разни хора, разни идеали.

31.   Правя секс по всяко време, а по време на цикъл ужасно ми се иска. Минаването през банята е винаги задължително преди секс и няма общо с цикъла. По време на цикъл правя всичко и ми правят всичко, където искаме според настроението - отпред, отзад, френска, каквото там ни иде на ум в тоя ден. Ако е обилен цикълът в момента, постилам обширна дебела хавлиена кърпа, да не мажем чаршафите. Тъй като правя секс с моя си партньор (съпругът ми) и знам, че е безопасно, не използвам презервативи. На мен лично много ми е кеф, че на него не му пука от това, че моментът ми е такъв. Освен дето съм много възбудима точно в тоя период, удоволствието че той ми прави каквото ми иска душата именно тогава, направо ме изпълва с допълнителна емоция.
Ако това не е твоят партньор - не мога да ти дам съвет, не мисля, че всеки го прави, може той да не иска, а презервативът е задължителен, предполагам.

32.   По време на цикъл желанието ми за интимности се увеличава двойно. Приятелят ми точно тогава ме дразни повече от обикновено чрез докосвания, шепнения по ухото, което ме побърква тотално. Обаче се чувствам като нечистоплътна, а и усещам, че и него го е гнус, затова се въздържаме няколко дни.

33.   Мен лично не ме спира това че съм в цикъл, напротив, тогава желанието е по силно и жените се възбуждат по лесно.
1-ви и 2-ри ден в цикъл-секс в банята че става мазело хахаааа
3, 4 и 5-ти с моят приятел си правим всичко, ако искам да ме лиже, след душче, слагам си тампонче и той го прави без никакъв проблем, по никакъв начин не усеща че аз съм в цикъл, прониква с пръст отзад и така след като получа клиторен оргазм, махам тампона и продължаваме да се любим, даже всеки път свърщва вътре в мен, понеже няма опастност от забременяване, а когато не съм в цикъл и се любим, в много от случайте гаджето ми свършва в мен но отзад в дупето, супер яко е :)
Никога, ама никога не правете анален секс и веднага след това вагинален, първо отпред и после отзад може, но обратното-НИКОГА, винаги партньорите ви първо да се мият, че точно така може да хванете бяло течение и какво ли още не, дори да сте си правили клизма и да сте спокойни че сте чисти, пак може да лепнете болест

34.   Здравейте, и аз съм от жените, които имат страшно желание по време на менструация, но не искат да превръщат спалнята си в мазало...освен това мъжът ми е страшен гнусливец....
Поръчвам си в секс-шоп тези специални тампони-гъбички, които са чудесно решение не само за секс, но и за плуване! http://en.joydivision-international-ag.de/index.php?id=258
Те са немско пройзводство, не са евтини. Само изваждането е леко проблематично, но се свиква. Аз го слагам за особения случай, после веднага го махкам. Мъжът ми не разбира, че съм в цикъл дори, обичам да го „мамя“ така.

35.   Най-хубавият ми спомен е точно така.
Беше ми за първи път.
Бях на 18, намерих си "кака", каква ти кака - на 23.
Поисках си, каза че е в мензис, казах "какво от това".
Не отказа. Направихме го 3 пъти. Пазих я много.
Тогава не знаех, че мога да го направя и вътре.
Накрая каза: "Защо не сме гаджета,
щяхме да си се ебем по цял ден"
Минало незабравимо. И до днес я сънувам.
М, 60

36.   КЪМ 35: браво дядо, как е склерозата?

37.   Е и какво със склерозата, който ме майтапи - на ЛС.

38.   Здравей! Секса по време на цикъл е прекрасно изживяване, но на 4-5 ден от започването му. Тогава си тясна и усещаш всичко по един невероятен начин. Честно да ти кажа аз обожавам секса по време на цикъл, но винаги се измивам с дамски душ преди това и го правя задължително с презерватив!

39.   здравей, аз съм на 18 и с гаджето ми а той е секс маниак(на мен ми харесва)правим секс когато ни скимне, дори кагато съм неразположена, просто го правим с презарвативи пак е кеф

41.   хей, ако може да попитам по- опитните...
девствена съм и ми дойде днес, но с приятеля ми много искаме да го направим... ако е на първи ден нали и го правим вечерта ще пречи ли нещо :))... след като нали си минем през банята преди и след, използваме презерватив и всико наред ли е :)...
момиче на 16г.

43.   Рядко се виждахме с една омъжена кака, и един път се уцелихме, но тя беше в цикъл. И след много натискане и награбване имаше "ако си внимателен, може в дупето... ". И... бях внимателен.

45.   И аз се виждах с една омъжена бивша колежка, и когато и казах, че трябва да скъсаме, тя не искаше. Каза ми, че и харесва да се виждаме и е съгласна да го правим в дупето. Дори и било любопитно дали ще се получи с мен там. Все пак скъсах с нея.

46.   Айде да ви светна, че като гледам непросветени има. Секс по време на цикъл с презерватив задължително. Освен това препоръчително е да е или в банята, или с кърпа. Излишно е да казвам никакво лизане, ама все пак да го кажа. Секса по време на цикъл се замества от анален или орален секс. Не се притеснявайте от различната миризма и ако по презерватива има кръв - не сте я цепнали... :D
За повечето жени обаче вагиналния секс по време на цикъл е тема табу - не могат да се отпуснат и не се получава хубаво за тях.
АКАТИМ

47.   Рядко се случва. Но ако мъжа ми много иска, правим го прави в банята, анален. Никакви "мензисни" експерименти.

48.   До 45 ти си абсолютен идиот. Мацето казало че ще му пусне отзад а той отказал пфууу.

49.   Неее! По време на цикъл не го правя. Ако ми тече повече дни и виждам, че мъжа ми става нервен, му правя френска, но това е рядко. Той се съобразява с мен. А за анален още не съм събрала смелост. Скоро се бях подготвила, но ме досрамя и достраша и не му казах.

50.   До 48. Мацето хлътна и искаше да напусне мъжа си и да се пренесе при мен. Аз бях на 34, ерген. Тя на 39, с две деца. Не си струваше заради един анален секс да се подлагам на всичко това.

52.   Не знам. Само една жена ма е казвала, че иска да правим анален и свършваше така. Една, но беше най-красивата мадама с която съм имал връзка. И страхотно тяло. Кефех се дори само да я гледам гола до мен.

54.   По време на цикъл кротувам. Много рядко се е случвало да правим анален.

55.   Рядко правя анален. Боли ме в началото и не му свикнах.

56.   От над 10 години съм женен. Жена ми никога не е имала проблем да парвим секс по време на цикъл. Слага една хавлия отдолу и толкова. Никога не съм я карал срещу волята и - тя сама си го иска.

Имал съм преди гаджета дето не са искали по време на цикъл, но те си слагаха тампони и правеха свирки и там каквото друго се получи... Жена ми никога не ползва тампони само малки превръзки, които смян често. Явно при различните жени е различно.

1-50 от 53