Споделена история от Секс и интимност

Свърши в мен
Здравейте, искам и аз да попитам нещо, защото се притеснявам или по-точно се вълнувам. Вчера приятеля ми свърши в мен (това ми се случва за първи път и за това не знам какво да мисля), но спермата изтече.

Та въпроса ми е така ли трябва да изтече, това нормално ли е и възможно ли е да съм забременяла. Съжелявам, ако въпроса ми е смешен, но просто не съм наясно с това.

Коментари

1.   Да, изтича. Шансът да си бременна е огромен. Най-добре вземи Ескапел /ако не искаш бебе/ и друг път се пази повече.

2.   Естествено, че е възможно и вместо да питаш тук тичай да си купиш Ескапел от аптеката и дано не е късно. Мисля, че се взема до 48 часа след акта, но все пак питай аптекарите. Дори да не си в момент на овулация, а това както си чела или явно не си чела става между 14 и 17 ден след датата на последния цикъл, пак има вероятност от забременяване. Дяволът си няма работа както се казва.

И бих посъветвала и теб и други момичета - не може да сте толкова невежи, защото после ще съжалявате. Информирайте се малко - сега има толкова много начини да го направите.

3.   От авторката: не искам да пия хапчета, напротив много ще се радвам, ако забременея :)

4.   Гаранция една камара хора вече са ти отговорили, но още не са одобрени коментарите. Но все пак да ти отговоря и аз:

Явно наистина досега никога не са свършвали в тебе -- спермата винаги изтича, няма как да я задържиш в тебе, освен ако не си сложиш "тапа" :-) Което е малко дразнещо, защото правиш "пътечка" до банята, ма тва е друга тема...

Ако не сте взели други предпазни мерки (да пиеш противозачатъчни, да имаш спирала), или ако не ти е дошло преди макс. 5-6 дни (т. е. да сте го правили веднага след като ти е свършило), бягай до аптеката, защото ще издуеш корема!

От аптеката си вземи Ескапел или друго хапче за спешна контрацепция (така им се вика официално). Имай предвид, че струват около 30-35 лв, поне последния път като съм купувал преди 3-4 години бяха толкова.

А, и да не забравиш да набиеш 2-3 яки шамара на приятеля ти, ако наистина е свършил в тебе без да те е питал преди това и без твое съгласие. А пък ако те е питал и си се съгласила, си набий шамарите на себе си, щото не може да си толко безотговорна!

5.   ДА, ВЪЗМОЖНО Е! Да не живееш затворена в килера? Кво като е изтекло, може това което не е - да е направило белята!

6.   Честито бебе!

7.   Разбира се, че е нормално да изтече, но съществена част остава в теб и сега се надпреварват кой да стигне първи и да оплоди яйцеклетката (ако има узряла). Ако се вълнуваш, то тогава искаш бебето? Не става ясно от твоя пост. Ако искаш детето почни да пиеш фолиева киселина, ако ли не - постъпи така, както са ти казали другите.
Сара

8.   От 4: Авторке, ако наистина искаш бебето, тогава въпроса ти е силно заблуждаващо зададен!

Това е по-малкият проблем, повече ме притеснява факта, че за пръв път свършват в тебе и вече искаш бебе? Мога ли да попитам на колко си години и наясно ли си какво значи да родиш, да отгледаш и да издържаш дете? Бащата (потенциалния) как вижда нещата, съгласен ли е? Ще ти помага ли?

И изобщо ако наистина искаш бебе имаш ХИЛЯДИ други въпроси за изясняване, а не това дали е изтекла спермата! И най-вече те очакват години на много бачкане, нерви и безсънни нощи. Дано си си направила сметката добре.

@Сара: Това с фолиевата киселина е малко прибързано, чакай поне да се разбере дали наистина е забременяла или не...

9.   Баси майката човек, не можеш ли да ползваш презерватив за да си сигурна ? (ейтова "Баси майката човек" не е в обиден смисъл)

10.   Номер 4, поставяш несъмнено много важни въпроси, а и действително информацията е поднесена заблуждаващо и някак си набързо. Не мен обачи ми направи впечатление, че авторката пише, че е развълнувана, което ме наведе на мисълта, че бременността е желана.

А иначе прием на фолиева киселина се препоръчва три месеца преди забременяване. В САЩ дори обогатяват фабрично брашното с фолиева киселина. Трудно е да се предозира, защото при съвременния начин на хранене все сме в недостиг, а е и водоразтворима и се излъчва лесно през бъбреците.
Сара

11.   Напротив Сара, редно е фолиева киселина да се започне около 3 месеца преди забременяване.
Да спермата изтича винаги. Можеш да не ставаш веднага и да полежиш-било по-лесно да се забременее.
Нагоре вече е написано за овулацията-между 14-16 ден он началото на цикъла.
Успех с бебечето.
Сара всеки има право да реши кога да иска дете, стига да е пълнолетен...

12.   Номер 11, объркал си хората. Аз съм номер 4 и това, което каза Сара беше обръщение към мене. Ти казваш същото, което и тя.

Да, всеки има право да реши кога иска дете, но има такива които са по в състояние да отгледат дете успешно и има такива, които са по-малко. Има безброй случаи на опорочени детски съдби заради лекомислието на родителите. Затова казах: Дано си е направила добре сметката!

13.   Номер 11, и аз съм написала същото, което казваш - три месеца преди забременяване, на това ни учат поне.
И никъде не съм казвала, че няма право да реши кога да има дете.
Моля те, не ми вменявай думи. Всеки носи съдбата си в своите ръце и избора на всеки е за уважение.

14.   Искам да ви питам - срещам коментари, в които мъжете пишат, размера им е 16-18см дължина и 10-12 см на дебелина. Не мисля, че е вярно. Как ще е дебел 12см. То направо ще, , разпори, , жената. Нали не е вярно?

15.   Номер 14, не знам това какво общо има с темата, ако искаш да задаваш въпроси, задай нови такива, а не като коментар под съвсем различна тема...

Но понеже мога да ти отговоря с едно изречение: Там дето пише 10-12 см дебелина, се има предвид обиколката на пениса, разбира се, че не е диаметъра. Колко е диаметъра при обиколка 12 см ти го оставям като задачка за домашно, ако си минала седми клас трябва да знаеш :-)

Дължината варира силно и в екстремните случаи е между 7-8 и 30 см. Такива не ти пожелавам да видиш :-) Освен ако не станеш порно актриса, повечето мъже, които ще срещнеш, варират между 12 и 16 см.

17.   Номер 14, твойта работа е като на жабата - видяла, че подковават коня и тя си вдигнала крака... много не на място питаш подобни работи