Споделена история от Секс и интимност

Дали да стана проститутка?
Чудя се дали да не стана проститутка. На 22 години съм, от малко градче съм и сега следвам в София.

Приятелка от същото градче ми предлага да работя като проститутка... тя работи това и в най-успешните и дни изкарва по над 1000 лева на ден. Ама има редовни клиенти, пускала е обяви тук, там... не иска да ми каже точно как става, но ми предлага да и стана колежка. Да предлагаме секс услуга "тройка" докато се разчупя.

Аз имам богат сексуален опит мисля... спала съм с близо 20 момчета, но или бяха от училище, или от работата. Не съм имала "секс за една вечер". Но това са много пари и се чудя.

Имам и колежки от университета, които работят танцьорки по чалга заведения и от време на време спят с клиенти на заведението срещу пари, като дават процент на управителя... ама аз не мога да танцувам, а и ме е срам да се кърша така пред толкова хора.

Притеснявам се нашите да не разберат, макар че приятелката ми казва, че нейните роднини не знаят. А я гледам все издокарана, купи си нова кола наскоро, а аз дори и да завърша ще работя за 1000 лева на месец, колкото тя изкарва за ден легнала по гръб...

Кажете, какво да правя?

Коментари

1-50 от 55

1.   Ако не е трол история.. тъжно..

3.   Ако не уважаваш себе си стани такава. Ако нямаш достойнство и чест защо да не станеш? :)

4.   Кажи как да те намеря и ако си красива, ще съм ти редовен клиент.

5.   И как ще понсяш себе си.
Не се излагай, парите идват и си отиват, но не продавай себе си. Имай морал и ценности.

6.   ти вече си си само че го правиш безплатно, та поне кеширай от цялата ситуация. :)

7.   А защо да не станеш? ! Помисли само, колко девствени мъже можеш да направиш щастливи!!! Ще извършиш благородно дело, повярвай ми!

8.   Силно се надявам, че някой си прави майтап с нас и иска да види как ще реагираме.
Дано да е така.

9.   Няма смисъл да ставаш проститутка.
Напрви си регистрация в сайт като онлифенс и от там ще печелиш доста пари без да правиш секс за пари.

10.   Не виждам какъв е проблема. Млада си и си еблива. Пробвай. Ако не е за теб... ми отказвай се и толкова. От всичко трябва да се опита в този живот.

11.   Мъжете са на сухо с години, затова ще има все повече възможности за развитие в този бизнес за млади момичета. Има огромен дефицит на млади жени, и съответно цената на жената расте. Защо да работи трудна работа, като мъжете се избиват да й платят за нещо, което тя си има по рождение?

12.   Ти вече си.

13.   Какво се чудиш - с товята бройка, ти вече си проститутка, след като можеш и пари да получаваш за това - няма какво да се колебаеш.

14.   До 1, колко да е тъжно? Чуждия цирк е чужд, седиш и гледаш сеир. В. София има над 2000 проститутки, кое е толкова тъжно?
Какъвто морала на обществото, такива и последиците.

16.   Ами стани. Ако искаш да те пребиват, ограбват, режат. Ако искаш един ден да се гнусиш от себе си. Или твоите близки да те презират. Направи го.

17.   Стани. Шансът да си по-ценена е огромен, отколкото да бачкаш 8-12 часа. Пък и си била с толкова мъже, на колкото си години. За всяка твоя година 1 бройка. Браво на родителите ти!

18.   Писал съм го и друг път - проститутка не се "става", такава се раждаш. Мъж съм, и имам немалък опит с платените.
Ако цялата работа е заради парите, по-добре си намери чичко паричко и не се занимавай да се мъчиш и ти, и евентуалните ти клиенти.

19.   Няма лесни пари. Има бързи, но всяко нещо си има цена. Помисли добре върху плюсове и минусите. Това е гадна работа. Не е да си лягаш с момчета които харесваш, а с чичковци. Най-лошото е, че може да ти лепнат някоя венерическа болест. Нормален живот няма да имаш, защото ще трябва да лъжеш пред роднини и познати. И един съвет: ако решиш да станеш, недей да работиш с приятелки. Утре ще се скарате и ще те одума пред познати за да ти отмъсти.

20.   После защо на младите мъже не ни се създавали семейства и имало демографски срив... Дори и чисто икономически да бяхме добре в страната, само паплач на длъж и на шир.

21.   Хлопа ти дъската!
1000 лв. са нищо.

23.   Ще ти дам по- добра идея.
В Америка е много разпространено.
Предлагай само мъже да ти ближат и душат - стъпалата и пръстите на краката. И да свършват на тях. Също да ти ближат обувките и чорапите.
Пак ще изкарваш много добри пари, но няма да си проститутка и да си рискуваш здравето.
Аз лично плащам по 100 лева за половин час, за да ближа краката на разни момичета. Много ми харесва.
Ако искаш даже може да разменим координати.

24.   В никакъв случай не се продавай и не съсипвай живота си! Въпросното момиче, което наричаш, , приятелка'' ще те вкара в калта! Според мен трябва да спреш да контактуваш с нея. По-добре потърси работа в София, има почасова работа – може да учиш и да работиш. Ако станеш проститутка, временно ще имаш доходи, но ще си нанесеш доживотна травма, ще загубиш уважението на близките си и себеуважението си. Не ми се вярва, че ще се чувстваш добре. Щом задаваш въпроса си в сайт за анонимно споделяне значи дълбоко в себе си се съмняваш доколко правилно е това решение! Не тръгвай по пътя надолу. Никой няма да вземе със себе си парите и скъпите коли, колкото и банално да звучи.

25.   Тъжно тъжно не си продавай тялото.

26.   Пробвай.

27.   "Приятелката" каза ли ти за сутеньорите или реши да ти го спести, за да не разваля розовите краски?

28.   Колко тъпа трябва да си, за да измислиш подобно нещо.
Вечер, докато спиш, си легнала. И през работно време като лежиш.... ще напълнееш и ще затъпееш!

29.   То от българката друго не става, освен проститутка.

30.   С приятелка, която ти предлага такова нещо, ще се прецакаш жестоко. Ще свършиш я отвлечена за Зап. Европа, и то ако имаш късмет, я разфасована за органи.
Всеки знае себе си, де. Ако толкова ти се иска пробвай. готова ли си да те ебат в задника, щото това ще пита поне всеки втори. Чичковци и дъртаци с кореми ще ги понасяш ли? Едно е да си избереш по-възрастен мъж, друго да ти се изредят няколко непознати. Помисли си много добре, пък пишеш и че учиш, може и от други неща да се изкарват пари.

32.   Пак ли тая тема?

33.   Потресен съм от повечето коментари.. Вижда се защо сме деградирала нация с никакъв морал..

34.   Ако това ти е "изход" по-добре стани "бейби шугар" на един, който ще ти плаща достатъчно за да бъдеш само с него.
Или онлифенс, където пък само ще те гледат, но няма да те видят и пипнат физически никога освен, ако ти самата не сглупиш да предлагаш и на живо.

35.   Фалшива тема на някой загорял тип. Никоя жена няма да зададе такъв въпрос във форум. Или ще стане, или ще откаже. А раазпоретините, както се описва авторът пък съвсем няма да се двоумят. Това е все едно някой да пише "да се самоубия или не" или "да стана ли наркоман или не". Смешно как някои момченца веднага налапаха въдицата. Още едно доказателство, че хал хабер си нямат от женска психология. Дай им само да ръгат и са на седмото небе, на такова примитивно ниво са.
ж, 27

36.   Таман търся една такава за мъжа ми, да се забавляваме заедно

37.   Проституцията е доходоносна, но презряна като професия. Подобна тази на палача, също доходоносно, но той е отритнат обществото. За изкормяне на човек и да покаже червата на жертвата и тяхното съдържимо получава добра цена, да избоде очите на нещастника също, да му отреже парче по парче "мъжкото"достойнство също добро заплащане, тълпата вие от възбуда, главата на жертвата се търкаля в локва кръв, палача е героят на деня, но никой не му стиска ръката. Е, същото е и с проститутката, да добре платена, добри и хубави парфюми, но трудно прикриват тежката миризма на гнилост. Не съм моралист, никак даже, харесвам жените, имал съм връзки, но те са били на взаимното привличане и финансовият фактор е без значение. Няма как да имаш финансов фактор при връзки с "гедерейски" или чешки момичета на "Златните". Та те опияняват с техните тела, но от своя страна желаят твоето загоряло тяло -И двамата сте на ясно, че това ще продължи докато сте на морето и всяка секунда е безценна. И двамата искате да се гушкат непрекъснато, все едно идва краят на света, емоциите са зашеметяващи. Същото е на международната студентска бригада в Бакьово, край София. Красиви момичета от Полша, Латвия, Унгария, от Съветският съюз, даже не можеш да повярваш, че това латвийско момиче с теменужните очи, те е избрало. Бързаш да се върнеш в лагера да я видиш, да отидете на реката и да се печете на слънце върху едно одеяло, не можеш да откъснеш очи от нейното тяло, може би и тя те харесва, че даже и нещо повече. Нямаш търпение да настане вечер, за да започнат на поляната да пускат блусове по уредбата. Да притиснеш нейното тяло, да отиде заедно до някоя от многобройните купи сено, да се слеете в едно, няма пари, няма звонк, само биещи сърца. Усещането е, че сте само двамата в целият свят, както и звездите на мастилено синьото небе. Дали е любов, едва ли, просто е младост, сила желание, живеене на мига. Момичето и момчето се привличат от нещо древно и за тях е неизбежно-красиво, което ще помнят до краят на дните си. Минават години, хората помъдряват, работят, млади са, живее им се, някои са семейни, но тази сила ги кара да вършат постъпки, които иначе осъждат. Пътуват с автобуси, срещат жени или момичета на тяхна възраст, работят в съседни институти, пътят е дълъг. Отначало говорят баналности, времето минава, месеци, почват с нетърпение да чакат другият на автобусната спирка. Започват да споделят по лични неща, доближават се устни до ухото, топлият дъх гали и вълнува, чувстват, че се разбират толкова прекрасно, колкото никой друг не би ги разбрал. Мъжът И отива в командировка в чужбина, времето не е много, момичето, звъни на колегата да излезе по-рано, той хем го желае, хем го е страх, но някакъв странен страх не физически, просто нещо дълбоко отвътре. Той знае, че ще отиде, но страхът си е страх. Отива с хиляди предпазни мерки в апартамента, намъква се като крадец, толкова са тихи, че муха няма да ги усети. Тя го чака с някакво нетърпение, като рядко природно явление. При него сърцето вибрира в синхронно с гравитационните вълни на Вселената. Тя е само на пръсти и протегната, към мъжът, това което е върху нея е имитация на облекло, то по -скоро показва, отколкото прикрива. Прегръдката ги слива, замръзват като статуи, нямат сила да е отлепят даже и за момент, все едно са се вкаменили. Леглото е само през една врата, а то е тяхната цел. толкова време са били сдържани, възпитани, студени един спрямо друг, толкова са се желали, а сега не могат да мръднат. Изведнъж все едно се събуждат от тежък сън, нещата се развиват с шеметна скорост, Той я грабва, та тя е перце, има чувство, че танк може да понесе, , падат в леглото Кога и как са останали без дрехи не знаят, тя и без това имаше символични дрехи, но той си беше нормално облечен за през лятото. Вече са сами и най-сетне, това, което са желали, но не са посмели да го кажат е на една ръка разстояние. Аромата на чистото И разгорещено тяло, сладката отмала протекла между краката И, това го кара да загуби представа къде се намира, Даже и не разбра, че те най-сетне са заедно. Като, че ли младата жена взе нещата в свои ръце, беше рационално да използва първото спонтанно избухване. Гушкаше го със сила, която той не подозираше, че е способна, желаеше го с някаква необуздана страст, непрекъснато я обливаха някакви вълни на екстаз, та те бяха сами, слели се в едно. Няма значение какво правят, дали де се слеят нормално или по друг начин всичко им струваше прекрасно и че те са първо-откривателите. Времето беше спряло своят ход, леглото беше мокро, а те не спираха да се радват на тяхната идилична самота. Да случват се такива неща. Пари, та те само остават следа на погнуса, даже не пожела златна гривна за спомен, когато след година са далеч един от друг и вече са възрастни. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

38.   От авторката: Благодаря на хората, които не ме оплюха, а ми дадоха съвет. Още се чудя какво да правя, ама ми е мъчно, защото приятелката ми разправя как с клиенти чужденци за една вечер изкарва над 8 стотака в евро, а аз тея пари сигурно ще ги видя след цял месец работа.

До номер 34: Една колежка от университета, малко по-голяма от мен се е хванала с IT на около 30 и и гледам в Instagram-a, че все е по някакви готини места... чух, че приятелят и и купил и кола. А си я знаеме с другите колежки - не е спирала да изневерява винаги когато си намери нов богат чичко.

А аз от години си търся приятел, ама все попадам на някакви с които не си пасваме... може би и аз трябва да си търся IT, ама ще ми е скучно сигурно с такъв.

Не знам... може би все пак бих пробвала като проститутка, пък вече понататък като завърша ще си търся по-ниско платена работа. И други момичета, които познавам са работили при тази приятелка, пък сега си работят друго - сервитьорки, брокерки и т. н., че и имат приятели, а една даже се и ожени.

Но да... искам да си намеря приятел, който и мен да ме води по почивки и да ми купува подаръци, като на приятелките ми, но не ми върви с мъжете.

39.   Каква проститутка бе, мацка, сега мурвите вече не се ****, а изкарват пари от онлифенс. Можеш да си продаваш бельото в etsy, да си снимаш краката във feet finder, както и има български сайт, мисля че бг-фетиш се казваше.
Чисти пари само за теб, без да се занимаваш със сводници.

40.   38, като искаш да си на чужда издръжка, стани. После ще вържеш някой балък с дете и ще се правиш на морална.

41.   "като завърша ще си търся по-ниско платена работа. "
Да, няма грешка...

"искам да си намеря приятел, който и мен да ме води по почивки и да ми купува подаръци"
Мило, ти си за един винкел през устицата само...

42.   Живота е като кръчма в началото той ти сервира каквото си поръчала, но накрая ти пристига сметката бъди по скромна с поръчките и мисли за задгробния живот защотото никой не знае кога ще настъпи неговия и ще бъде ли готов за това. Казано по просто това не е просто работа която е "добре платена" това е много тежък грях първо греха ще те превърне в престъпник а после ти ще започнеш да създаваш престъпници, ако приятелката ти не иска да смени работата си по добре бягай от нея да не те омая! Всичко което изкараш ще отиде в тоалетната, а хубавите спомени след време ще изчезнат ще остане само греха ти поне ако поръчаш поръчай да плащаш.... Живота да ти е длъжник.... Да има какво да очакваш било преди било след физическата си смърт!

44.   Темата е феик.

45.   " Кажи ми кои са ти приятелите, за да ти кажа ти какъв си " Тази поговорка ти отговаря, ти вече си проститутка, но не искаш да си го признаеш. Вече си разработена и настроена, защо питаш из форуми, като искаш да си съсипеш живота - действа, какво питаш другите, животът си е твой?

46.   Доколкото виждам си изключително материално насочена, и виждаш невероятния контраст в заплащането между това да си нормален, обикновен човек и това да се занимаваш с нещо нелегално, в случая проституция.

Въпросът, на който трябва да си отговориш е - наистина ли искаш да продадеш душата си и знаеш ли на каква цена ще бъде това? И тази цена сравнима ли е с това, което ще 'получаваш' в замяна?

Само няколко неща, които ми хрумват относно плащането на цената - като проститутка, която ще бъде осакатена психически от нормално мислене и чувства, ти никога няма да можеш да създадеш семейство и деца. В момента, в който станеш на 35, ще трябва вече да си търсиш друга работа, а няма да имаш и ден стаж, за да имаш понятие от самодисциплина, организираност, някакви конкретни умения и знания, в която и да е сфера. Струва ли си да пожертваш младостта си (следващите 10 години), за да съсипеш останалия си живот, психиката и съзнанието си докато станеш на 80 някой ден? Съпоставяш ли тези десет години с останалите ти петдесет в случай че имаш щастието да доживееш до старост? Заслужава ли си да си съсипеш житейския път за десет години високи финанси, само за да си купиш жилище и кола, но да нямаш най-ценното - семейство, бъдеще, и морал? Да, всички знаем колко ниски са заплатите в България, всички знаем какви космически суми са жилищата, но това не значи че трябва са станем престъпници или проститутки. Най-безценното е почтеността и чистото съзнание, а нямаш ли го, плащаш много по-скъпо от това, което си получил. Тези 1000 лв, които ще получиш за един ден, ще ги платиш на поне петорно по-висока цена.
Тук даже описвам хипотеза, в която изобщо ти си жива т. е. да не говорим даже за рисковете да попаднеш в трафик схема, да бъдеш отвлечена, убита или дрогирана до смърт и всякакви подобни реално възможни изходи за теб. Но дори да оцелееш, и да доживееш до 35, наясно ли какво те чака след това? Мисля че изобщо не си разсъждавала над това.

Ако толкова ти пречи бедността, стани инфлуенсър, ориентирай се към добиване на знания в някоя търсена сфера, ако трябва научи два езика, и си търси работа в кол център с два езика (вече само един не е добре платен и достатъчен), и ще взимаш над 3000 лв месечно. Друго, което се сещам е да придобиеш добри знания за това как да бъдеш всеотдайна жена, за да си намериш действително заможен мъж, който да те гледа щом не ти се работи толкова. Научи се да готвиш интересни ястия, бъди добра домакиня, чети книги, бъди интересна личност, спортувай и така ще привлечеш нормален и стабилен мъж (желателно е той да НЕ се занимава с незаконна дейност).

Ти просто трябва да оправиш морала си първо, защото е много притеснителен начинът ти на разсъждения. Повярвай ми, никой няма да дойде да ти го каже, но всички престъпници и проститутки един ден ще платят цената за избора си. Те само ще ти се хвалят докато печелят нещо, но не знаят нито какво ги чака после, и ти не ги виждаш през останалото време какви ги вършат и каква цена реално плащат за постъпките си.

Това да осакатиш емоционалността и психиката си, дори 10000 лв на час не могат да ти го върнат, защото душата ти е безценна, тя не се измерва с пари. Ти до някаква степен вече си омърсила душата си, с начина си на мислене, но поне за момента е поправимо. Не те осъждам, а ти показвам истината. Не приемай коментара ми като някой псевдоморалист.

А тази приятелка не ти е никаква приятелка, щом се опитва и теб да завлече на дъното. Най-вероятно повечето ти приятелки са като нея и трябва да смениш коренно обкръжението си. Оправи ценностната си система, докато не е късно.

Последно искам са добавя, че дори и да не ти се случи нищо (да не те убият, дрогират или сексуално предавана болест), то как си го представяш някой ден да се влюбиш в мъж и да имаш семейство с него, като ти ще си оперирана от чувства поради многото п##ки? В смисъл, схващаш ли че такава жена не може да мисли нормално, тя е повредена психически, и това се проявява във всичко, не само в отношенията ти с мъжете, и във всички други сфери от живота ти. Стилът ти на живот, съзнанието ти, психиката ти, всички те са свързани помежду си. Как ще имаш нормален мироглед, като непрекъснато ще те преследват спомени от миналото, и няма да имаш най-ценното, спокойствие на съзнанието? Всъщност гледала ли си някога филми по темата, виждала ли си как се измъчват вътрешно всички изпаднали от обществото индивиди? Има много криминални филми по темата, даже не само за проститутки, ами и за мафията, не виждаш ли какъв е краят на всички тези?

Естествено че всички те ще пропагандират колко пъстър и цветен е животът им. Естествено че ще искат да те привлекат, иначе този 'бизнес' нямаше да го има. Но да продадеш най-ценното - младостта си вместо за нещо достойно, за усъвършенстване, за простотата на това просто да се разходиш в някой парк, на някакви долни отрепки с мръсни, покварени души, това е наивност и необмисленост. Ако не виждаш какво имам предвид зад думите си, значи и идея си нямаш за духовния свят и за това че никога няма да имаш мир на душата си. Ако не разбираш, поне изгледай няколко филма по темата... това е от мен. Дано се вразумиш.

47.   Ако имаш нужда от пари, по-добре си намери някой чичко паричко. Хем ще ти дава средства и подаръци, хем няма да се налага да спиш с 1000 други мъже. Освен това всичко може да е напълно дискретно и освен ти и той никой друг да не знае.
Няма нужда да ставаш проститутка и да си съсипваш живота.

48.   Ако ще ставаш, пусни обявата тука, моля :)

49.   Един път научиш ли да изкарваш пари с гъзът си, няма как да се научиш да работиш от 9 до 5 да се скапваш за 1500 лв. Второ тая те лъже яко. Няма такива пари 1000 лв. на ден. Просто си измисля за да те примами. 500лв макс, ако си невероятно красива и еблива и правиш много екстри, които влизат в цената. Влючително празнене в устата, анален, свирки без кондом. Най-оборотните курви са тези, които предлагат много екстри в цената или с малко заплащане. Най-малко пари правят тези, които предлагат само стандарт. Стандартен секс с проститутка е все едно да си удариш една чикия и да ти вземат 100 лева за нея. Без сводник, няма да ти лесно. Всичко от терен и превоз до клиенти трябва да си уреждаш сама. Ще има и проблемни клиенти, които да си искат парите или въобще да наебат без да си платят. Аз няколко проститутки до сега съм наебал без да си платя. Бяха без сводник, дори не смееха да се развикат защото, явно комшиите им не знаеха, че в съседния апартамент е бардак и курвите не искаше това да се разчува. Едната даже е клатих и анално към час, до като и се цепна ануса и започна да кърви от зад. Направих го, защото преди няколко от тях ме бяха прецакали с доста пари.

50.   Ужас! А аз пък пуснах тема как от близо 30 години линея по една моя несподелена любов, с която даже не сме се целували…
Ти направо иди и се скрий някъде!
Безмозъчен народ!

51.   А ти сериозна връзка ли си търсиш или мъж, който да те води на почивки и да ти подарява подаръци? Други качества в мъжете търсиш ли?
Може да си хванеш 3-4 души за секс срещу заплащане, подаръци или почивки, хем няма да си като баш проститутка, хем ще си избереш сама, който има пари ще му вземаш повече, който те ебе хубаво, ще му вземаш по-малко и така. Ако решиш това, мога да ти предложа оферта с почивки, имам къща на красиво място в планините, а и търся с кого да отида до Гърция на лято. Ако се харесаме и си приятна компания, ще има и подаръци.

52.   Една жена не трябва да търси приятел да я води на почивка, трябва да може сама със собствени средства да се бори със живота, да прави нещо. Секс се прави само с любим човек, човек трябва да цени себе си и да не се раздава напред назад.
Живота не е само подаръци почивки.
Работи и спестявай и си купувай сама всичко, тогава може да намериш и човек за себе си.
Не ставай развалина.
Хората станаха без морал, лягат с всеки срещнат.
Аз съм била само с двама през живота си. В миналото първо са се женели.

53.   Така значи първо малко да те светна във реалността като човек който редовно посещава проститутки. Това че тя изкарва 1000лв на ден не означава че и ти ще изкарваш толкова, проституцията е работа и като такава на различните жени им се отдава във различна степен. Точно заради това има пропаднали ку*ви и елитни компанионки. Това че си млада и предполагам привлекателна също не е фактор в това колко пари ще изкарваш ако си притеснителна, дърво или гнуслива. Не ги изкарва "легнала по гръб" вярно има катили дето ще се радват просто да лежиш като парализирана докато те чукат но главно се ходи при проститутка за да те накара да се чувстваш специален и да се създаде илюзията че си желан така се правят редовни клиенти, така че първо си помисли дали имаж нужните качества за тази професия защото в противен случай няма да заработваш достатъчно че да си струва. Така това са негативите а сега да преминем към позитивното. Ако си добра във това и ти се отдава можеш да изкараш страшно много пари. Едно момиче при което ходех беше на 21 започнала е когато е била на 18 имаше собствен тристаен апартамент в София купен със кеш пара и отделно си държеше апартамент под наем за клиенти където работеше. Трябваше и да работи това още малко за да има достатъчно пари да си покрие цялото висше образование за съдебна медицина. Така че вариантите са два или ще си добра проститутка и ще направиш много кеш или ще си кофти проститутка и после ще съжаляваш. Пак казвам сама си прецени дали си готова и имаш капацитета да се превърнеш във жрица на платената любов.

54.   От 46 до 53 - да, а ти си поредния човек, който говори врели некипели с опасността да навреди на друг човешки живот.
Тази твоя позната, която уж едва ли не е спечелила от тотото, занимавайки се с тази мръсна и гнуслива 'работа', дори и историята ти да е истинска, не се знае по какъв начин ще й се върне един ден.
Я си представи вярно завърши момичето съдебна медицина, омъжи се един ден, има и деца и тогава мъжа й разбере за миналото й. На мен ми звучи точно като сюжет на филм, даже сигурно съм гледала такъв, но сега не се сещам.
Всички незаконно придобити неща се връщат тъпкано един ден, или на човека или на близките му. Естествено че ще искате да ги подлъгвате с фалшиви приказки, иначе нямаше да има незаконни дейности и печалби.
Хората по-горе много точно казаха че човек така си замърсява душата и не може да чувства после, а това е най-ценното. Заслужава ли си да станеш на парцал само и само да си обграден от четири стени дето ще кажеш че са твои, а един ден така или иначе ще умреш т. е. никой нищо не притежава вечно освен душата си. Толкова сте станали материални, че изобщо не осъзнавате че хората сме безсмъртни, само се пренасяме от една реалност в друга, и животът ни тук е вид тест, и вие го проваляте, продавайки съвсем буквално душите си. Единственото ценно, което имате са душите ви и вместо да го опазите, ги продавате с невежеството си.
Ако не сте се интересували никога от темата за смисъла на живота ви, заобикалящия ви свят и вселена, значи наистина не можете да видите по-далеч от носа си - чантички, почивки и други глупости. Никой не е казал да не се радвате на живота и да пътувате, но това не значи че трябва да станете мутра или проститутка. Какво е това изпадане в крайности, направо се изумявам. То в такава тема, направо да съветваме момичето да си намери богат мъж, който да използва, поне по-малко ще си навреди отколкото другото.... Струва ли си да даваме такива съвети? Намери си мъж, който да използваш. Ами и това е гадно и долно. Толкова ли не можете да живеете с това, което заработвате и пак да създавате спомени и щастливи мигове? Каква е тази грандомания? Ако всички 20-годишни мислят по- подобен начин, ами хора, замислете се, много е тъпо обществото да продължава да толерира и игнорира този феномен. Хайде стига вече. Държавата на проститутките и мафиотите, наистина ли ще толерираме това нещо? Няма да пиша повече, ядосах се. Не ми харесва това, което наблюдавам, ама хич вече, прекалено е.

55.   54, разсъждаваш правилно, но не взимаш доста неща предвид.

1) Има момичета, които въобще не са създадени за работа. Хич не ги бива в нищо друго освен да се гласят по цял ден. Те какво да правят освен секс?

2) На пазара на труда далеч не са необходими толкова много хора, дори колкото има в момента. Има страшно много несъществени професии и излишна заетост. Какво ще правят по-точно? Ще продават чашки за сладолед, ли? Колко по-точно ще заработят от продажбата на безмислени неща?

3). Има страшно много мъже, които са сами. Голяма част от тях въобще не могат да си намерят нормална приятелка с години. Секс не са виждали от години. Освен да си платят на някоя, какъв друг вариант би им предложила? Това не са някакви отрепки или извънземни. Не. Голямата част са съвсем нормални хора.

Ти откога не си правила секс? 2, 3 години? 5 години? Ако за тебе е фасулска работа да си намериш някой що-годе свестен от твоя гледна точка мъж в рамките на някоя и друга седмица, то за едни 40-50% от мъжете въобще не е лесно, даже да не кажа непосилно. И да предлагат на куп жени, това нищо не значи. Може от 100 жени никоя да не откликне, което се и случва на практика.

Раздаваш акъл от твоята камбанария. Сякаш си последователка на някаква евангелска църква или духовни учение. Но без да взимаш реалностите в живота.

Щели сме дазагубиме душите си... Аааа, уууу. Така ли? Защото някоя прави секс срещу пари? Че какъв по-красноречив пример от Библията с онази блудница, която се покайва на Христос и той опрощава греховете ѝ? Еми ето. Не е загубила душата си. Може такива като авторката да я изеб*т 1000 мъже, тя после да се покае и все едно не са я еб*ли. Точно това пише в Библията. Ето, няма грях вече.

Или пък другата глупост. Как някой мъж, като отиде при проститутка и ставал едно с нея. Принизявал се. Що, бе? Щото му се ебе, че две не вижда, защото никоя от милионите "праведни" жени не му е пуснала в последните 5-10 години???? Аааа, уууу, ужас! Бог щял да ни съди. Да ходи да съди п*тките, където и без да си обявяват цена, скачат само на богаташите, на заможните и бабаитите, а за нас нищо.

Много си обременена с глупостите за Бог и как щял да съди. Аз не видях в тоя живот Бог да е осъдил един престъпник. Напротив. Все повече престъпници се раждат и все по-добре си живеят живота. Ако Бог ги беше съдил въобще някога, сега нямаше да има престъпници. Ама нещо явно съдилището му не сработва от хиляди години насам, а? :Д

1-50 от 55