Споделена история от Секс и интимност

Пречи ли малкия размер на хубавия секс?
Да речем че имам малък инструмент...Да наистина ми е малък, чел съм доста статистики и съм просто убеден че е така.
Та въпроса ми гласи: Пречи ли малкия размер на хубавия секс?

Пояснявам: Ако успявам да накарам момичето да свърши хем клиторно (с френска), хем вагинално (с пръст масажирайки нейната Г-точка), тя ще бъде ли задоволена или обезателно ще трябва да има пенетрация с желания от нея размер? (чувал съм че вагината побира 18-19 см).

Нека речем че има голяма разлика между това което имам аз и това което иска тя при пенетрацията. Пишете мнения и благодаря предварително! :)

Коментари

1-50 от 101

1.   Вагината побира и повече от 19 см, но е чувствителна само в първите си 7 см. Така че всичко на горе е женска алчност:). Все пак сексът при хората става в главата, а не между краката така, че малкия размер е проблем от психическа гледна точка.
П.П. Дръпни си малко порнос азиатци (мъже), и после кажи дали пак ти е малък.

2.   Това, че вагината е 18-19 сантиметра, явно е някъв супер упорит слух, който не знам откъде е тръгнал, но го чувам отвсякъде. А е толкова просто да се провери: премери си от чатала нагоре една педя (или там малко по-малко) и виж къде ще стигнеш. Някъде около пъпа. Тъй, от там нагоре брои още поне 10 санта за матка, яйчници и т.н. и виж къде ще стигнеш. Някъде около белия дроб. Ай ся ми кажи къде са и на жената стомаха и червата.

Не се излагайте така и не говорете глупости кой кво казал, кой кво бил чул. Отворете една анатомия и погледнете за кво става дума. В нета има премного информация.

Дължината на вагината варира според ръста на жената между 8 и 12-13 см, като последното важи за много високи жени (1,90 и нагоре). При "нормално" висока жена може да изхождаш от макс. 10 см. Смея да твърдя, че огромната част пениси покриват тия "изисквания" без проблем. Дори може да се каже, че повечето мъже имат обратния проблем, че не могат да го вкарат целия, или ако са по-неопитни "напъват" повече от нужното, което особено в началото на акта е много болезнено за жената.

Относно другите ти въпроси: С лизане и с пръсти може да задоволиш жената физиологически, т.е. да стигне до оргазъм/ми, но не и психически и социално. Представи си го в обратната светлина: Ако на теб ти правят само свирки и чекии, би ли бил на 100% задоволен? "Помпането' е съществен елемент от секса, както за мъжете, така и за жените.

А за това колко добре ВСЪЩНОСТ е задоволена жената не е важен нито размера на пишката, нито дължината на вагината, а уменията и фантазията в леглото. Които впрочем са нужни и от двете страни, не само от мъжа.

Така че престани да се комплексираш, и на всичко отгоре да ни УБЕЖДАВАШ колко си комплексиран, ами трупай опит и фантазия.

А, и още нещо -- тия неща вместо да ги питаш във форума, питай мацката си. Не е срамно.

4.   Абе ако е по-къс от 13 см вече си е проблем...

5.   На хубавия секс нищо не му пречи. Стига си си мерил пишката, а мисли за удоволствието на сдругия. Хората с къси пищки стават политици и цял живот ги е яд на другите. А гледай какви мъдри съвети ти дават хората -послушай тях!!!!

6.   На приятеля ми му е много голям, много дебел и докато свикнах, изпитвах ужасни болки. В това отношение 'малкия инструмент' си е направо идеален, а и момчето като те побърква с орална любов - чудесно направо.

7.   От автора: И все пак, вие бихте ли предпочели някого с по-малък размер от този който предпочитате или от този който сте очаквали той да има... при положение че, да речем е свестен и ви обича страшно много идава всичко възможно за вас... или бихте потърсили друг.. за да сте по задоволени.. :(

8.   За мен жените, които казват, че размера няма значение не са попадали на мъж с малък пенис. Колкото и да е добър в техниката, колкото и да предразполага, да се грижи за жената - в някои пози просто се усеща, че липсват още няколко сантиметра. Да, гадно е, но какво да правим.
Авторе, на въпроса ти - не, никога не бих зарязала някого заради това, ако имаме общи неща, ако се обичаме и държим един на друг.
Но, ако съвсем неангажиращо попадна на мъж с малък инструмент, определено не бих се върнала за още.

Лоша

9.   От автора към 8: Но не смяташ ли, че преди да се заобичате най-вероятно ще сте правили секс... и след като установиш че му е малък.. ти както каза няма да се върнеш за още.. следователно няма да заобичаш мъй с малък пенис..
Или греша? (надявам се де)

10.   На хубавият не, но пречи на страхотният.

11.   Добър въпрос, авторе. Грешиш, да. Естествено, че когато човека си струва и имам по-особен интерес към него, няма да го зарежа заради това. Но пак ти казвам това е мое мнение, не те ангажирам с него.
Струваш ми се прекалено комплексиран на тази тема, сигурен ли си, че не си втълпяваш или не се вглъбяваш прекалено в това?

Лоша

12.   И аз не съм най-надареният, но на секса не ми е пречело. Сега ако някоя ми каже, че ми е малък веднага ще я скъсам. Какво да направя, като не е доволна да си търси друг, аз упреци не търпя от никой.

Бившата ми казва, че с мен и е най-страхотния секс, а 100% не е задари размера, защото си е съвсем нормален, не е голям, не е малък.... даже по-скоро към по-малък върви.

13.   ''Та въпроса ми гласи: Пречи ли малкия размер на хубавия секс? ''

пречи ти брато, защото се е загнездил в съзнанието ти, иначе нямаше да питаш,
интересното е обаче защо се коментира само размера на мъжкия полов орган, ами жената??
защо не се коментира широчината на влагалището или мъжът винаги трябва да е виновен?

"ако съвсем неангажиращо попадна на жена с широк инструмент, определено не бих се върнал за още"

14.   2, че не е 18- 19 е ясно, но и ти не мериш съвсем правилно. Влагалището е под ъгъл.
13 и двете са важни, но при прекалено малък и при тясно влагалище е зле.

15.   От автора: Еми чак пък прекалено млък не мисля че е... 13см дължина и 11обиколка... да.. малко е но чак пък прекалено... или се заблуждавам..?

16.   Някога познавах мъж, чийто член беше около 10-11см, но та не пречи да имам най-хубавите спомени с него. Размера е в главата а не между краката. На теб пречи ли ти секса да е хубав, защото да речем и е малък бюста. Стига комплеси ами даваи по ведро.

17.   Моят е 12см и до сега съм задоволявал около 50жени! Само с две-три със широко влагалище не успях. Напоследък обаче младите момичета повлияни от порното, започнаха да търсят по големи.. За това се сдухват, когото попаднат на нормален мъж.. с12-15см член...

18.   Жените, които казват, че малкият член не е проблем или не са били с мъж с нормален или голям член или мъжете им са с малки. Естествено, че мъжете, които не са с малък член са много по-добри любовници, най -малкото защото нямат комплекс. Е дами, чудете се дали ви е вътре или не!

19.   Нещо бъркаш пич. Нямат комплеси или не се стараят в леглото. А пък и зависи кой какво разбира под малък и голям. На някои малък му се виждат 6-7см, а някой под 20 не признават, та ти кажи кое е малко и голямо, остави настрана стандартите

20.   Хора, важното е работа да върши. Дори и, 2 или 22см да е, ако невърши работа за какво ви е? "ЛУДКАРКАТА"

21.   От автора отново: Добре де, всички говорите за това че жените трябва да бъдат задоволени.. Какво по дяволите разбирате под това 1 жена да бъде задоволена? Да изпитва оргазъм по няколко пъти на акт или какво? Моята приятелка свършва когато и правя френска, но вагинално все още не е.. А и ако някога свърши вагинално едва ли ще е от члена ми.. по скоро с пръсти, макар че при втория тек свършвам мн бавно... даже 40% от случаите не свършвам (т. е. издръжлив съм). И друг въпрос.. ако жената получи само клиторен оргазъм, без вагинален ще бъде ли задоволена или вагиналния оргазъм е определящ при понятието "задоволена жена"? Просто искам половинката ми да има всичко и да не и липсва нищо..

22.   21, аз не вярвам в това, че изобщо може да се свършва вагинално. Ако тя не може, тогава ти едва ли можеш да направиш нещо. Задоволеността зависи от това какво иска всяка жена. Ако трябва да обобщаваме, ако тя си помага- всеки път оргазми, понякога повече + такива по време на проникване, иначе за какво правим секс.
Жената е много важна за това дали ще е задоволена, не всичко опира до теб.

23.   От автора отново: До 21. ПРинципно е така, но искам да знам какво се очаква от мен за да бъде тя задоволена? Очаквам още мнения към въпросите ми от 21-ви пост. :)

24.   Брато не се притеснявай имаш ли език пръсти еби му майката на тоз инструмент. А тия по-малките инструменти не им се схватат устите на момичетата...

25.   Към автора, само 30% от жените могат да изпитват вагинален оргазъм, повечето не могат да свършат без клиторна стимулация, както съм и аз. В момента на получаване на клиторния оргазъм във влагалището се усеща свиване на 3 места. Този оргазъм до който довеждаш твоето момиче е достатъчен. Може докато правите секс ти да я стимулираш с пръст, докато си в не в поза лъжичка например или тя сама да се пипа, както правя аз. Ако нещата се задълбочат не й позволявай да ражда вагинално, защото секса в повечето случаи се прецаква , познавам много жени , които са се разширили след раждане , аз родих 2 пъти секцио , a секса ми е същия.

26.   Добре, аз чета чета такива теми и друго ме не мога да разбера - вие се притеснявате, че вие по 13 сантиметра, а какво да кажа аз, че моя е 9. Страхувам се ,че никога не бих могъл да задоволя, която и да било жена и всяка би ме напуснала след първият път. (За протокола до сега никога не съм имал приятелка, все с проститутка съм го правил)

27.   Според мен не е важна толкова дължината, колкото дебелината за да може да има оплатнение и да има удоволствие и за двамата, а и е важна стимулацията на клитора

28.   Ще те успокоя, че и с 12 см. Пак ще си свършиш работата. Доказано е, а пък и не вярвам да си под 12 см. Няма причина за безпокойство.

29.   Моя е 12см и сегашната ми приятелка заряза бившия си именно заради секса с мен! Неговия бил 17 ;) Не е до размера, а до поведението, уменията, освободеността и т. н. Повече самочувствие = по-хубав секс! Всяка жена ще ти го каже. Не ми дреме колко ми е! Важното е на колко места съм го пъхал, а те са над 40 до момента, като почти всички са били за повече от веднъж. Щом се връщат значи не им пречи размера ;) Естествено, че малко по-голям щеше да ме прави още по-щастлив и жените още по-доволни, но не може всичко да имаш. Съсредоточи се върху, хубавото, което имаш. Това, върху което сам наблягаш в себе си, това ще виждат и останалите. Ти си избери кое!

30.   Колко интерсно, колко много жени им харесвало да им навират дребни пишки :) Че даже се хвалят Дребнопишковците, че били с много жени. Ами как иначе, като те зареже една (заради дребната ти пишка), трябва с друга, после пак с друга. Все се намират любознателни, да пробват.

Ето какво казва една моя приятелка: Голямото може да бъде И малко, но малкото не може да бъде голямо.

Ето и данни по въпроса:

http://www. edna. bg/pod-zavivkite/sex/da-gospoda-razmeryt-ima-znachenie-4628136? utm_source=netinfo&utm_medium=rss_banner&utm_campaign=edna. bg_rss_may_2012

Да, на повече от половината планета сте си добре, с тези дребни пишки, 10-12 санта. Но страхотния секс е с нас, Надарените 18

И не ми пишете разни "анатомични" простотии. Мога да ви покажа на видеоклип, как в моята приятелка, 1. 60 висока, влиза цяла педя от мен и тя поне твърди (пред камерата), че му намира място в себе си и се чувства повече от добре:)

Y D

31.   на 15 години съм с 14см и нещо дължина и обиколка.. Трябва ли да се кефя..? :D

До автора, няма да мога да ти отговоря, защото още не ги разбирам тези неща..

ПП:
Какво представлява това стимулиране на клитора? :)

33.   Мъжът ми също има подобен проблем размерат му стига в ерекция едва девет сантиметра. За една жена е проблем особено като е под 13 сантиметра. Опитвах какво ли не като стигнах до вибратори и пенис колани. На края се отказа и сега съм с него колкото да не си развалим семейството. Правя секс от две години с много по надарен мъж който ми доставя неописуемо удоволствие с 19 сантиметров пенис. Тека че вземи мерки иначе ще си сложиш рога сам

34.   По логиката на 33 хайде мъжете да изневеряват щото гърдите и са били малки хахахах

Тука как не се оплакват мъже, че тяхната приятелка е зле или има проблем влеглото, а повече приятеля ми еди кво си там хахахахах

36.   Гърдите не участват пряко в сексуалния акт а косвено, докато пениса е главен участник, така че тук не виждам логика

37.   пич, аз имам обратния проблем, с голям съм според жена ми, озорвам я всеки път, изпитва удоволствие само в една поза, тя отгоре. в другите е зор, няма рецепта за размера... както и няма угодия на жените
м 43

38.   Номер 33 не мога да ти разбера логиката? Мъжът ти знае ли, че му изневеряваш, обичаш ли го още?

40.   Ти направо ни взе за подлоги за мъжки комплекси.
К'во си седнал тук да ми увърташ "и да речем, и да не речем" , дрън-дрън ..
Кажи си направо колко ти е, к'во се срамуваш?!?

По темата - няма значение колко ти е, научи се да го ползваш.
Имала съм малкопишльовци - е тези се стараят адски много. Дали заради комплекса си са задобрели или са си били такива (хайде да не се лъжем, страстните любовници се раждат такива и сами "напипват" кое как), не знам, но е факт, че използват всичко с което могат да ти доставят удоволствие. Това те кара изобщо да не сравняваш малък ли му е, голям ли му е.

Сериозно - ако членът ти е повече от 10см, що се притесняваш? Ти мислиш ли, че някоя мисли "ох, на тоя му е малък" или пък "уау, на този какъв му е голям".. Това е мисъл за първите 5 секунди, как ще протече нататък е твоя и нейна работа.

П.С. Съвсем сериозно женско мнение.
Опомнете се малко! Никоя жена не иска да я чука онзи, мишокът, с комплексите, че имал малък член. Или пък онзи, надарения, дето само се разплул на леглото и чака, понеже има голям член.
То да се научите да ги ползвате и самички, пък размера - майната му. :)

41.   има значение размера имах едно гадже с много малаък, ей хора ако щете вярвайте аз незнаех кога да охкам и пашкам и да се права че ми е хубаво незнаех вътре ли е вънка ли е ужас направо не съм вярвала че може да ми се случи подобно нещо в сантиметри незнам колко да е ама сега като взема една запалка най обикновена еми толкова му е голям ако не е и по малак ужас

42.   аз сам маж на31 години та по темата моят пенис е 11см и дебелина 18см ееееее аз нямам проблем сас секса че има жени искат 18 19 20 да си ги тарсят

43.   Добре, приятелката ми ми казва, че и харесва на дебелина и на дължина, въпреки, че аз си знам и сравнен с някои други моя е малък. Как да приемам молбите и, лъже ли ме или?
ПП: Не е от автора!

44.   Ж 20
Досега 4 път съм била с момчета.. И имаше един с малък инструмент ;д - за мене голяма скука беше.. Толкова малък да не мога да го хващам ужс :D:D:D А единя с 17-18 някъде - кеф... За тези които им е малък: ако трябва с операция си го удължете ;д иначе ще е скука на момичето..

46.   С колко см най-малък пенис, може да се прави секс?

47.   Изключително важно е преди първия секс Мистър Малка Пишка да каже на дамата за размера на джонката си, за да не остане тя шокирана.

48.   Номер 44:а защо ти не си направиш орепация за стесняване на твоят полов орган?

49.   Важно е да се обичате и да изпитвате удоволствие от това което правите, ко ми се хвалят онези дето имат 18-19 сантиметра?? Моля ви, повечето от тях лъжат! И дори да имат 18-19 сантиметра когато наврът инструмента, половината поне стои отвънка, дори не го вкарват целият.... То не е ли да си топнеш цялата чушка вътре в нея и да усетиш целият капацитет на нещата.. То не е ли като ти правят свирка да го вкарват до дъно не ми ги говорете тия... Аз имам 14 сантиметра инструмент и съм си добре, мисля, че задоволявам добре, а и както казват:

" Не е важното да имаш голям инструмент ако не знаеш как да го ползваш и да го вкараш само на няколко места, важното е да си голям майстор но с малък инструмент да оправяш всичко "

Ебеш здраво и това е... Няма да задоволите една жена никога на 100000 % защото самите те не са перфектни... Всяка от тях мечтае за мъж със всички положителни качества в характера и да е атлет и да е фитнес маняк и да е готин и да има 18 санта пишка... Ем то и ние желаем секс бомби ама уви не сте, така, че не искайте повече от това което предлагате... КЪМ ЖЕНИТЕ!

50.   Важно е да се обичате и да изпитвате удоволствие от това което правите, ко ми се хвалят онези дето имат 18-19 сантиметра?? Моля ви, повечето от тях лъжат! И дори да имат 18-19 сантиметра когато наврът инструмента, половината поне стои отвънка, дори не го вкарват целият.... То не е ли да си топнеш цялата чушка вътре в нея и да усетиш целият капацитет на нещата.. То не е ли като ти правят свирка да го вкарват до дъно не ми ги говорете тия... Аз имам 14 сантиметра инструмент и съм си добре, мисля, че задоволявам добре, а и както казват:

" Не е важното да имаш голям инструмент ако не знаеш как да го ползваш и да го вкараш само на няколко места, важното е да си голям майстор но с малък инструмент да оправяш всичко "

Ебеш здраво и това е... Няма да задоволите една жена никога на 100000 % защото самите те не са перфектни... Всяка от тях мечтае за мъж със всички положителни качества в характера и да е атлет и да е фитнес маняк и да е готин и да има 18 санта пишка... Ем то и ние желаем секс бомби ама уви не сте, така, че не искайте повече от това което предлагате... КЪМ ЖЕНИТЕ!

52.   Леле, какви щуротии са изписали тъпкач(к)ите...
Има известно значение, но не каквото си мислиш, авторе. Не трябва да оставяш някакви сантиметри да ти пречат в секса, "работи" здраво, доставяй си удоволствие и жената ще е доволна. Най-добрия анален секс, който съм правила е бил с най-скромния ми по размери партньор, обожавах да му правя свирки, защото не ме заболяваше устата от чекнене и се чукахме с огромен кеф, защото никога не се претривах отдолу.
Животът ме отведе при мъж с неочаквано голям и често след секс съжалявам за това, така че не си мисли, че удовлетворението е само до габарити. Сексът е преди всичко в главата.

53.   На 23 години съм и смятам, че имам не малък, но тънък член. Опитвал съм с разни компаньонки и съм имал случаи в които не усещам абсолютно нищо (15. 6 см дължина и 10, 5 дебелина), а сега имам приятелка която я усещам перфектно, доста тясна, но размерът има значение, ако съм имал по-голям и по-дебел член може би щях да се чувствам добре във всяка жена, но аз трябва да спя с тесни, а и като цяло харесвам фините жени със слабите ханшове, не ме възбуждат едрите и дебели жени. Приятелката ми няколко пъти съм и казвал, че правя разни упражнения за уголемяване (които наистина действат), и се е изпускала, че нямало да е зле да ми е по-голям 17-18-19 (което няма как да стане и аз и бях обиден), защото знам, че преди мен е имала контакти с момчета, на които им е много повече и определено това тежи психологически понякога, а и жените си искат по-големи или по-скоро по-дебели, нищо че говорят друго. Размерът има значение и винаги ще има.

54.   Приятелят ми е с малък пенис и честно казано нямам никакви намерения да го зарязвам заради това... Така че не се притеснявай, сигурна съм, че ще намериш жена, която да те не обича не заради дължината на пениса ти :)

56.   Жена съм на 31 така и аз си мислех, че размера няма значение до към 25-26 си година. Докато не попаднах на един индивид който въпреки завидните си размери от 1, 90 като височина имаше изключително малък член. И под малък имам предвид малко по малко от кутрито ми и то във възбудено състояние просто не достигаше до нужното място. Не казвам, че секса беше лош оралния секс си го биваше, но до вагинален оргазъм просто не можех да свърша нямаше го усещането

57.   На мен лично не ми е особено голям, около 15 см, не е и дебел, дори ми се струва, че е малко под средното, но приятелката ми се побърква. По принцип го вкарвам целия и когато е докрай дори изпитва болка-удоволствие в едно и се побърква и на дебелина с нея ми е добре, отзад ми пусна, бях първият който е отвори там. С малко усилия в оралната го налапва целия и общо взето винаги аз съм бил идеалист и максималист и съм искал да ми е по-голям, правил съм и някакви упражнения, но разбрах, че е важно да ти е достатъчно твърд, тогава можеш да побъркаш момичето и дори да не е 20 см. Да, чел съм, че навътре около 14-15 см е за маточен оргазъм и може би това ми дава увереността, че като го вкарам до край се побърква, ако е 10-12 см най-вероятно няма да изпита този оргазъм, но ако е 20 см, дебел и прочие, по-вероятно е да я боли. Самите мъже не изпитват такова удоволствие от орален секс, а жените им се разчекват устите. Анален секс нямаше да ми пусне никога, ако ми беше 20. И все пак, правя упражнения когато се сетя за издължаване, бил ми е 14, сега е 15 и малко с тези упражнения и продължавам, в мен винаги ще има някаква лека комплексращина относно размера, порното така ми е допринесло, но опитът ми показва, че ми е идеален.

1-50 от 101