Споделена история от Секс и интимност

Искам да направя жена ми елитна проститутка
Жена ми има страхотен апетит за секс, постоянно и се иска и няма насищане. Освен с мен, всяка година завърта и по някой нов любовник за по няколко месеца, особено в зимно-пролетния сезон, когато се разгонва, както е при животните. Тя самата е доста сексапилна, ефектна и нагласена, така че не остава никога без кандидати, а и е първична и директна и бързо се разбира с мъжете, а после бързо им се насища и ги разкарва. Само аз съм постоянно до нея, имаме някаква странна кармична връзка.
Аз по мои начини знам за всичките и истории (нейна доверена приятелка ми донася всичко, а аз пък и помагам за някои разходи). Отделно съм от тези мъже, на които им харесват тези неща и ме поддържат във форма и желание за секс, за да остана все пак главния мъжки в живота на такава вечно разгонена и ненаситна женска.
На няколко пъти си говорим колко добри пари изкарват елитните компаньонки и колко лъскав живот водят и забелязвам, че темата видимо я интригува и вълнува, защото често я подхваща, уж на шега. Често ме пита, когато се нагласи: Така, както изглеждам, ако бях компаньонка, дали щях да изкарвам и аз добри пари? - Няма да се отървеш от клиенти баровци, казвам и аз и вътрешно превъртам от възбуда, само като си го представя.. Искам наистина да я подтикна да стане елитна проститутка и да го прави с мое знание и одобрение.
Така и аз ще си задоволя тайните желания, а и тя нейните, без да се крие от мен.
А и въпреки, че сме средна класа, не живеем на супер широко, а тя все нещо иска да и купувам, да я водя на ресторанти, почивки и т. н., така че, ще си задоволи и желанието за лукс. Още повече, че доста познати богати мъже, постоянно и правят комплименти и се облизват по нея (а и тя знае как да провокира мъжете) и няма да се подвоумят, ако тя им даде телефона и офертата си....

Коментари

1.   А, ти, кой ще си в цялата схема? Сутеньорът? Изглеждаш ми излишен.

3.   Измислици-премислици

5.   Недей, евентуално ще започнеш да ревнуваш от клиентите. С мъжа ми в началото бяхме в отворена връзка, докато изграждах контакти за бизнеса ми, но бързо бързо започна да ревнува и ми забрани да разменям секс за услуги и сега той е единствен за мен.

Един от многото.

6.   От автора до 5:
Благодаря ти, но аз точно това харесвам и го искам, именно едностранно отворена връзка, т. е. отворена широко за нея, а за мен-не. То и сега е така, тя постоянно си има по някой за секс, но по сексуалността и усещам, че може много да и хареса, ако започне открито и с моя помощ да обслужва богати клиенти.

8.   И аз имам такава история с жена ми. Заедно сме от 13 години, като първите пет, бяхме само гаджета. Когато се запознахме, тя беше изключително сексуална и не можех да й смогна. Някъде на втората година от връзката, веднъж тя ми призна, че ми е изневерила на два пъти докато сме заедно. Било просто заради секса. Направо побеснях и реших да се разделим. Но в същото време започнах да осъзнавам, че всъщност това нейно поведение много ме възбужда. Проведохме дълъг и тежък разговор, в който решихме да имаме нещо като отворена връзка. И докато на мен почти не ми се занимаваше с други жени, тя сериозно се възползва. През следващата година и половина смени доста мъже, като в последствие ми призна, че им е вземала и пари. Допълвала си доходите. Имала 4-5 постоянни и разни случайни, които е намирала с обява. След това внезапно ми каза, че не иска да се занимава с това повече. Било й омръзнало. Намери си хубава и добре платена работа и приключи с мъжете. От тогава, доколкото знам, не ми е изневерявала, но човек никога не може да е на 100% сигурен. А и не я дебна.
Аз помня с някаква носталгия този неин период на крайно разгонване, защото през цялото време бях ужасно възбуден заради мисълта, че го прави и с други. Постоянно я желаех и правехме страхотен секс. Сега ежедневието ни е грабнало и секса ни е доста далеч, от това, което беше.

9.   Авторе, сигурно си некъв трол - ама ако не си ще ти дам следния съвет.

Не засилвай жена си по тая пътека. От малък град съм и много познати или техни деца тръгнаха по тоя път - или станаха проститутки в София, или обикалят градовете, а 2 момичета отидоха и в Германия за повече пари.

Ама сега всичките са на възраст и са се отказали и са почнали някакви обикновени работи - сервитьорки, продавач-консултантки и т. н., включително и "германките" се върнаха и какви неща ми разправяха - ужастна е тази професия, клиенти олигофрени, биели са ги, а бе мани.

Мъчат се сега да живеят нормален живот и се плашат приятелите им да не научат, че някога са работили това. На едната и провървя даже - ожени се за IT дето изкарва пари, че и дете му роди. Момчето даже научи с какво се е занимавала, но още я търпи заради детето сигурно.

А бе - уж се изкарват пари от тая професия, ама само неприятности. Недей!

10.   Измислена тема от некой чекиджия.

Никоя уважаваща себе си жена няма да стане курва!

11.   Мечтите на чикиджията.

12.   До автора:

Ей така ще стане - ти ще си мислиш, че си алфа мъжкарят, а другите са винарки-еднодневки. До момента, в който някой баровец, с десетина горили охранители не каже на жена ти "ти си моя, разкарай го оня мухльо" и ти изведнъж от алфа мъжкаря ще се претвориш в бившия лузер-неудачник. А ако от ревност, почнеш да настояваш онази да се върне при теб, ония 10 горили ще те посетят и силово превъзпитат. Колкото до жена ти - така, както я описваш, със или без теб, тя на там е тръгнала. Рано или късно ще си стане жрица на любоФта.

13.   Тоя си казва в прав текст, че иска да ПИМП-ва жена си.
Ебати деградиралото общество.

14.   Получил си бъг в мозъка. Не знам как се получава това нещо. И при мен го имаше същото нещо дълго време. Възбуждащо е когато го направят с жената на някой друг мъж пред очите му и ти гледаш отстрани случващото се и унижението и това е страшно възбуждащо за мъжете и.... тук става нещо странно, защото мозъка нещо превърта и започва да си мисли, че понеже много си се възбудил от това, то ако го направят същото и с твоята жена, че ще е същото защото това те възбужда. И тук идва неприятната изненада като се стигне до реалните действия. Доста е разочароващо, като видиш как жена ти ти изневерява, въобще не е същото като това което си изпитвал като възбуда като си гледал на някой друг жена му как му изневерява и той е унизеният. Освен ако не си бисексуален и ти се иска да му лапаш и на любовника и.

16.   Голяма фантазия имаш, по-добре седни и напиши някоя еротична книга.

18.   Ами много е лесно. Ебливата ти съпруга си пуска обява в Ало-то, наемате дългосрочно стая в хотел и чакате някой да се обади, за да ви предложи охрана срещу процвнт от печалбата. След това такива като мен започват да шибат съпругата ти и ти се виждаш в пачка. Малко ще те разочаровам, защото баровците си имат контингент от проститутки и твоята не им трябва чак толкова много. Но пък спокойно може да се пробва, ако е хубавка на еено 300 на час. Ако устиска 10 клиента на ден да и обърнат пОтката, като махнеш разходите, това са ти едни гръбави 1500 кинта всеки ден. Ако станеш и ти като нея в гей сектора, спокойно можеш и ти да изкарваш по още толкова и да търсите някакво Бентли на лизинг, за да изглеждатв ВИП.

19.   Чудите се на автора и че обществото било деградирало, ама то същото, че и по-зле Диана Габровска, българската порно актриса и мъжа ѝ са го направили. Той ѝ урежда участията, тя се снима в порно филми. Не само, че е простотутка, но сеирът го гледат всички. А най-потресаващото е, че тези имат синове на 7 и 9 години, които знаят с какво се занимава и ще си лекуват травмите до живот при терапевта.

20.   Изглежда, че да имаш жена проститутка, а мъжът да е куколд, е започнало да се смята за престижно. Лично на мен ми звучи гнусно-гротеско. Остава мъжът да се превърне в нещо като евнух, който държи краката та съпругата си удобно вдигнати и разкрачени, за да не се мори височайшият клиент. Чувал съм, че електошоковете и студените душове вършат чудеса. //Fallschirmspringer//--Десантчик-"Навсякъде, по всяко време"

21.   Абе на времето в Нидерландия, Белгия, Франция масово нашенки се шибаха по бардаци и витрини и мъжете им бяха сводници. Голяма част от тях бяха от турско-циганския контингент. Тоест нищо ново под слънцето. Тогава наистина имаше пачки в тоя бизнес, обаче прости хора бизнес не могат да правят. Повечето такива оставиха мъжете си хукнаха с някакви албанци дето ги чибат по-хубаво и им даваха повечко бело, албанеца обаче не е глупав и след като си я зариби той и става сводника. И така от сводник на сводник, до като вече е разбита както от долу така и психически и раждат две деца и пак са си затънали в мизерията от която са тръгнали.

23.   Откъде знаеш че не взема пари на мъжете с които спи? Начина по който повдига темата говори не само че е обсмислила подробно. Най-вероятно вече е в действие като такава.

Второ - ако започнете да разчитате на нейните пари, доста бързо ще се окажеш излишен в луксозния ѝ живот. Дотолкова ли си убеден че тази жена ще остане с теб след това?