Споделена история от Секс и интимност

Къде да намеря хора за секс в Студентски град/София?
Здравейте, аз съм студент на близо 20 вече и се радвам да чуя съвети за това как да намеря хора за секс в Студентски град или София като цяло. Не ми се плаща за компаньонки, нито ми се разкарва по скучни и скъпи купони с бегла надежда за секс. Искам да го правя с някого, който го иска точно колкото и аз. Тук в София ми е доста ново и не съм запознат с много от нещата. Чудя се какви опции имам. Какви приложения да ползвам и на кои места да отида? Казах, че не си падам по купоните, но ако има някакви места, в които е възможно, например стриптийз клуб, съм навит.

За всички, които са приготвили подобаващ отговор без рогатни, благодаря ^-^

Коментари

1.   Ти бъзикаш ли се? В Студентски са разположени 75% пт проститутките в София. В най-вървежните заведения са предимно такива и ти питаш, дали има такива.

3.   Хахаха то ако ставаше така...

4.   Намери си гадже и бъдете във връзка, другото не е редно. Аз правя секс, когато съм във връзка. Секс за веднъж не бих правила

5.   "Искам да го правя с някого, който го иска точно колкото и аз"

Просто, виж се в огледалото и търси същия :)

6.   Дивият селянин вместо да учи, идва в София да си напъне нагона. Действителността в горката ни държава. Авторе, не че нещо, ама поне помниш ли името на специалността си?

7.   И аз съм студент, само че на 32. Вариантите да правиш секс са 2: или компаньонка, или си намираш гадже. Има и един трети вариант, а именно чекията.

8.   В лицето и тялото как си? За секс имаш много конкуренция. Многото млади жени там са нещо измамно, защото за всяка има тълпа богаташи и фитнес-батки чакащи на опашката за секс. Ти първенец ли си по тези критерии, за да те избере мацката за секс?

Ако не можеш да се вредиш правиш като останалите мъже - сериозна връзка и брак, което се равнява да вземеш жената на изплащане. Който не може да си позволи жена веднага, я взима на лизинг. Така правят повечето с по-обикновена външност мъже.

9.   Мога да ти предложа безплатен секс без задръжки, стига да изглеждаш добре.

10.   Без пари няма да стане приятел. Ще плащаш и още как. Българката е курва по рождение, без пари не пуска. Ако искаш безплатно, емигрирай в Швеция, там жените гонят мъжете и ролите са разменени.

12.   Тиндър. Като бях млада (преди 4 години) и тъпа си търсех там и бях доста директна. Писали са ми даже първо съобщение от типа на "You look like you are into choking" и им връзвах, понеже бях развратен боклук. След време вече съжалявах, мразех се и психичните ми проблеми се задълбочиха. Сега ми се иска този период от живота ми да го нямаше. Но тогава въобще не си личеше, бях супер отворена и много лесно си намирах мъже за секс. Естествено, приоритизирах по-атлетични, но не всички са били добре изглеждащи. Важното беше да е готов да дойде веднага и да ми задоволи желанията. Така че, спокойно, все някоя ще ти върже. Няма да я спасиш, но поне можеш да я наебеш и да се превърнеш в същия боклук като нея. То е заразно.

13.   За тройка навит ли си? Аз навивам мъжа ми, ама се дърпа засега.

Един от многото

14.   В стриптийз клуба не бутат безплатно. В дискотеката да напиеш някой миндил и да го изплющиш в кенефа, пак трябват пари. Опциите всичките опират до пари. Ако се хванеш с някоя колежка ще трябва да я водиш по заведения, кина и т. н. и пак ще плащаш. Най-евтино ще ти е да караш на ръчна.

15.   Поредният който иска само да получава, но да не дава нищо. Свиди му за това, свиди му за онова. Сигурно и на едно обикновено кафе му свиди да завдеде някое момиче. Просто ей така от нищото някоя да му се поднесе на тепсия. Много дълго ще си стоиш сам, авторче. Такива циции са най-мразнете типове.
ж, 25

17.   АВТОР:

Ех, мале. Едно нещо казах, без да ви уточнявам и да ви давам излишна информация и ми се нахвърлихте като хиени. Затова нищо не трябва да се казва, дори и онлайн. Сърдя ви се :(

До номер 9: Боли ме да го кажа, защото не обичам да категоризирам хората по външен вид, но според мен изглеждам добре. Не съм някакъв мега-грозник, който е отчаян за секс, спокойно. Направо съм топ B)

До номер 13: Не, за съжаление не съм много навит. Освен, ако тайно не дойдеш за двойка, хихи >:3

До номер 12: Най-важното за накрая. Моите искрени съболезнования, надявам се и ти желая да си в добро здраве, както телесно, така и умствено. Никой не трябва да се чувства така. Напълно те разбирам. Просто съм млад и глупав, знам го. Просто искам малко да се позабавлявам един-два пъти и това е :(

18.   Ходиш на дискотека и си хващаш някоя пияна или черпиш някоя, докато се напие. Обикновено на чалга е най-лесно. По техно и т. н може и да не намериш нищо, ако не е голямо събитието, обикновено има поне по една групичка момичета, но ако никой не им обърне внимание, се чупят към друга дискотека.

19.   Гей ли си? Някак в мъжки род търсиш хора. И като цяло питането е доста наивно - все едно да питаш как да забогатееш ама така между другото докато си в отпуска и лапаш мухите.

20.   Хората са казали, ДАЙ за да получиш.

21.   Ха ха ха...Маргарит и Маргарита и соца...
Обратният словоред беше.

22.   Нека си го кажем открито. Не, че не ти се плаща за компаньонки, а просто нямаш пари.
Търсиш и начин да правиш секс без да се обвързваш, без да водиш девойките по ресторанти, е ще ти е трудно, но има доста порно на разположение.

23.   Аз бях като теб, когато започнах уни в София. Важното е постоянно да пробваш и да те режат не се сдухвай, излизай на срещи все някоя ще върже. Може и в Tinder като за начало за да се обиграеш. Да знаеш, който търси намира! Ако искаш да си бета кък, карай на ръчни и ходи на платени.
П. с това че трябва да имаш яко кинти за да бъдеш с жена, важи само за момичетата тип Кифли с надути джуки и тунинг. В София има нормални и естественно красиви жени.

25.   Направи като мен. Не ми вървеше с жените и станах гей:)…да не повярваш, вече втора година си имам сериозен приятел, живеем си двамата и така. :))

26.   До № 9, аз съм мъж на 40 години и изглеждам добре, интересуваме предложението ти, как мога да се свържа с теб!

27.   12 е най добрата в този форум!
Мила, вземи да си пишеш псевдонима отдолу и ще ти стана абонат с 5чки.
А пък ако се срещнем няма да те е*а само, направо се женя за тебе, че ние писнало от неосъзнати буклуци.