Споделена история от Секс и интимност

Дали ми се разсърди, че му казах какво искам в леглото
Първата ни нощ как премина - Той беше груб и без почти никакви ласки. Щипеше ме за зърната, скубеше ме и с шамари и душене. Главата ми фрасна в рамката на леглото. Стрисирана бях. Слагаше си пръстите отдолу и без да си е мил ръката преди това ме бъркаше.
Понеже го харесвам исках втори път да пробваме и му казах да е нежен и без такива грубости. Той се обиди явно и ми каза:
"- Като не ти харесва намери си такъв, който да е нежен. Аз съм си такъв. "
Редно ли постъпих, не исках да го обидя, но...

Коментари

1.   Като гледам на какво ниво си поднесла информацията от чаршафите ви мисля, че напълно си го заслужила. Дори е бил прекалено нежен и внимателен.

2.   Той е садист! Има случаи на удушени по време на сексуален акт, не са малко
Не само, че не бива да се обвиняваш, а и от такива трябва да бягаш!

Понеже си казваш, че той ти харесва, трябва да си наясно, че мъж, който не се съобразява, не обича!
Вероятно го харесваш външно, защото това, което е отвътре, си личи и по секса, който сте правили, а той не е за харесване.

3.   Много интересно коя ще му търпи извращенията и и садо-психарските изблици, освен ако не е платена проститутка.
Психопат.

4.   Какво е това насилие? Много порно е гледал тоя пишман полов бог. Толкова и разбира от жени.
Какво ще повтаряш? Този е насилник.

5.   Еми, евалата на човека. Казал ти е в прав текст, какъв секс иска и предлага. Ти вече си правиш сметката дали те устройва или не, и си прецениш. Много мъже обичат груб секс, но се въздържат точно заради ей такива като тебе, които веднага ще гракнат, че едва ли не са бити и изнасилени.

6.   Ами, послушай съвета му. В случая е доста добър.

7.   Имам въпрос!!! Колко време се опознавахте преди да се стигне до тази "първата ни нощ"? Колко време трябваше да отнеме на вас, че да го разбереш, че е такъв? Нали не се е стигнало до интимности още на първата ви среща? Нали не е нещо като: секс за една нощ ((секс за една вечер, интимна връзка, нещо небрежно, несериозна/неангажираща (сексуална) връзка/отношения)). Пишете като девствено момиче, което е искало да се отърве от това "бреме" и си е харесало по-голям батко, който е искал да се "изтряскате". Така ли е?

8.   Той се държи с теб като " боклук".
Ти мислиш, дали той се сърди? !!!
Погнусих се докато чета какво ти е правил.

9.   Гърдите не трябва да се стискат силно и зърната да се щипят, вредно е, може да повреди млечните канали.
Как така ще бърка без да си е мил ръцете, а и въобще да даваш да ти бърка според мен не е ок.
Другите неща с насилието няма да коментирам.
Че и обиден бил.... с такъв въобще не е трябвало да стигаш до интимност.

10.   Не, той не е добре.

11.   Ми браво истински мъж, кво се сърдиш? !? Ако те целува и лигави тогава пък ще ревнеш, че не те ебе достатъчно здраво и нищо не усещаш. За вас жените угодия няма.

12.   Ама нали на теб не ти харесва? Отговори му "аз съм жена и така харесвам, ако не ти харесва намери си друг/а" а тоя льольо го прати да ходи при майка си

13.   Ох, че си груба като си му подсказала, че те наранява и, че искаш по-човешки.
Сега горкият да страда, че не може да разтоварва върху теб животинските си напъни, комплексите и всички онези красиви и успешни хора навъм, пред които се чувства нищожен, съвсем ще го побъркат.
Ще му се наложи да плаща на проститутка, за да може да си я млати с кеф и на воля, ама пари от къде? !
Как можа, сърце нямаш ли? ! Ясно е, че самоуважение нямаш никакво, нали за това и той те е изнасилва и бил едновременно, знаел е, че с теб може.
А сега ти тихичко надигаш глава, виждам, че се срамуваш поне от себе си пред него, за това, че си позволяваш да поискаш да не те изнасилва и бие, а леко и нежно...
Готова си да му се молиш! Притеснява те, че си прекалила с горкият, чувствителен психопат? !
Почти да изглежда, че правите доброволен секс, приятен и за двамата.
Кой, кога и как те убеди, че си храна за хищници, на психопати? !

Почти не вярвам, да е истина този пост.
Ж

14.   Абсолютен изрод! Изобщо не се занимавай с него.

15.   Не е трябвало да се занимаваш с него повече. Е. ти гнусара. Интересува го само неговия кеф. Няма да се изненадам ако бил от онези, които ходят само по проститутки. Ако бях аз при първото ощипване щях да му извъртя такъв шамар че да ме запомни за цял живот. Хич не съжалявай за този боклук. Банкет трябва да вдигнеш че си се оттървала.
ж, 25

16.   Разкарай го
Ж

17.   Много глупава жена! Той ще ти счупи главата, ти се чудиш горкият насилник дали се е обидил! Не, не се е обидил, не му стига капацитета да си оцени постъпката, а е агресирал. Я, си включи малко въоражението и си представиа, ако имаш глупостта да му се навираш в ръцете, какво ще търпиш?
И, ако те пита какво става, му кажи да си намери някоя, която много ще се кефи на мръсните му пръсти между краката си.

18.   Правилно си постъпила, важно е да ти е приятно в интимността.

19.   Естествено, че си постъпила правилно. Двойките трябва да си споделят и да обсъждат сексуалните си предпочитания, а не да се примиряват тихо. Ако някоя иска, то нека се държи с нея като с парцал, но не и с жена, която явно не харесва такива неща!

Настрадин ходжа

21.   Абсолютно правилно си постъпили да му кажеш какво искаш в леглото! Даже е трябвало много по-рано да го коментирате. В случая ситуацията е ясна: между вас няма да се получи. Колкото и да го харесваш, сама ще осъзнаеш, че харесваш не НЕГО, а ПРЕДСТАВАТА за него.

Имах подобна история с един мъж, в когото бях ужасно влюбена и той много ме харесваш - физически, интелектуално... Той още като се виждахме да пием кафе и си пишехме, ми каза: Аз съм много хард, не знам дали ще ти хареса, ти си много нежна... Аз му казах: Много те харесвам, бъди внимателен с мен и с времето ще видим дали мога да се отпусна да ме връзваш, да ме доминираш... Аз наистина го исках. Но първият ни и единствен секс беше най-отвратителното ми сексуално преживяване. Една бърза целувка, механично лизане, бъркаше ми супер грубо долу... Аз бях толкова стресирана, че не почувствах грам наслада и удоволствие, просто му казах: Страх ме е и той дори не се опита да ми го вкара (слава Богу! ). Накрая и двамата бяхме много разочаровани, той ми се извини, каза, че от години не му се е случвало жена да НЕ хареса това, което й прави (за мен е трудно да повярвам, че съществува жена, на която това искрено й харесва, но това е друга история) и ми каза: Но сега поне знаем, че не си пасваме. Колкото и да го обичах, забравих го. Не беше за мен. И ти ще стигнеш до същия извод.

По-късно същата година срещнах настоящия си приятел, който е най-голямата фантазия в леглото - супер нежен, внимателен, но и много страстен, просто ме побърква! Никога в живота си не съм била толкова мокра... Невероятен секс...

Така че твоят човек е някъде там, но не е този изрод, грубиянин, садист и порно маниак. Да си намери неговата жена...

22.   Ако не е тайна - ти и той на каква възраст сте?

23.   В порното точно такъв е маниера.. не че има нещо лошо в това, но повечето мъже гледаме и го прилагаме, без да се съобразяваме с отсрещната страна.

24.   Ако той харесва такъв секс, а ти не.
Дори да се промени и да е по-нежен, връзката няма да се получи. Ще ти изневери.
Не си пасвате просто.

25.   Редно си постъпила даже не трябваше да се обясняваш и да си тръгнеш първиянпът трябва да е нормален а не порно идустрия.

26.   Имах подобен случай миналата година. Започнахме връзка с идея да сме заедно, но не се получи. Имаше много причини, но едната беше именно грубост в секса, макар и не съвсем като при авторката. Веднъж така си вкара пръстите в мен, че ме боля цяла седмица. За зърната и за анален говорихме без особен успех. "Той си бил такъв"... Тласъците му бяха така силни, че щях да падна от леглото...
По цял ден искаше да му пиша вулгарности.
И двамата работихме от 6 или 7 сутринта... в 4 свирка. Легнали в 12... И колко ще сме адекватни на работа? ! Ако той може, аз
не. А и самата идея задължително свирка в 4 ме отврати. Не съм секс машина, а човек, още по-малко порно идеал.
Да, предпочитам нежност, мило и възпитано поведение пред грубости и цинизми. Мачовци не се котират при мен. Не съм на 30 години и зная какво искам.
Махай се от тоя, момиче. И не се връщай.

27.   Тоя е някакъв порно маниак. Имах приятелка, която гледаше порно и ме караше да я душа и да я шамаросвам. На мен сърце не ми даваше да си шамаря момичето. Сега съжалявам, че не ѝ изпълних желанията, но щом на теб не ти е приятно не стой при него. Секса трябва да е удоволствие за жената. Щом жената е доволна всичко е наред. Ти като не си падаш по такива неща го разкарай. Няма смисъл да се мъчиш.

28.   Всякакви хора има. Веднъж гледах порно, в което косата на жената беше в тоалетната. Към края той пусна водата и явно от напора цялата и глава и съответно тялото и се дръпнаха навътре.

Настрадин ходжа

29.   Ако е някакъв само за секса, след такъв първи секс, втори изобщо няма логика да има щом не си ок с това. Ако сте двойка, той сам би трябвало да попита какво и как харесваш, както и ти него. Сексът е удоволствие за двамата. Моят мъж още в началото ми каза, че иска да му обясня и покажа какво и как харесвам, не се е сърдил нито за миг, даже сам настояваше.

31.   Какви са тези ненормални коментари не знам... плаша се.
Авторке, щом не ти харесва не повтаряй с този мъж и край. Много ясно, че трябва да му казваш какво ти харесва, и какво не.. Направо съм ужасена от коментарите тук..

32.   Щом си си го харесала и си стигнала до секс с него, значи си си намерила каквото търсиш. Всеки един човек може да се прецени, само вие женските сте все заблудени и несигурни, ама странно как все на такива попадате. Няма случайности при вас.

33.   Питай го, така ще знаеш отговора.