Споделена история от Секс и интимност

Харесвам лелки това нормално ли е?
Здравейте момче на 22 години съм. Харесвам лелки от 17-18 годишен когато в чата се запознах с една леличка на 36-37 години ... чатихме си доста време и решихме да се видим. В парка от преградки се стигна до целувки а след целувките тя ми направи най готината свирка която някоя някога до сега ми е правила ... и от тогава до сега изпитвам влечение към лелки.

Коментари

1.   36 годишна жена не е лелка! :)

2.   Какво общо има това с любовта?

3.   Помисли защо се увличаш към "лелки". Освен хубавата свирка има ли нещо, което те привлича в тях. Ако няма значи търсиш човек, който е над теб и можеш да му се довериш, а изпитваш несигурност в по-младите момичетата...!

Научи се да оценяваш това, което имаш. За теб "те" са "лелки", а ти за тях какъв си...?

4.   Е какъв ти е проблема?

5.   Пич и аз си падам по по големи мъже. Разликата със съпруга ни е 12 год. а с любовника ни е 22 год. Не знам защо с по големи мъже се чувствам по добре.. Имала съм връзки и с момчета на моята възраст (23г), но с тях ми е някак скучно... безразлично. По възрастните мъже са с по богат житейски опит, може да разговаряш на всякакви теми с тях, докато по младите се вълнуват само от алкохол, малки курвички, наркотици и разни такива. Еми така се чувствам добре и ми харесва, заточва че не се измъчвай и се кефи на живота максимално, пък било то и с по голяма от теб жена....

6.   И аз си падам по лелки. Не мисля че има лошо.

7.   A аз си падам по по-млади мъже, мъжа с който живея вече 3 год. е 12 год. по-млад от мен, харесва ни да ме заедно.

8.   Номер 5, защо смяташ, че всички на твоята възраст мислят за алкохол и "курвички"? Аз съм на 21, но заради предразсъдъци повечето по-големи жени дори не искат да опознаят някой по-млад от тях. Не прави генерални заключения.

Искам да използвам случая да те попитам...... щом си на 23, тогава излиза, че любовника ти е на 45....... не те ли е малко гнус да си лягаш с някой, който може да ти е баща? В смисъл не харесваш ли повече телата на младите момчета? Колкото и поддържан да е на 45 не може да изглежда като на 25.............

9.   Това не са лелки. ;) Лелки са на около 50 и нагоре.. и според зависи всъщност. Това са по-възрастни жени и лошо няма, че те влекат.

10.   Не харесваш ли повече телата на младите момчета? Колкото и поддържан да е на 45 не може да изглежда като на 25.............

11.   Да си призная аз сам на 16 години и си падам по жени на около 35-45 годишни това нормално ли е според вас да се възбуждам от лелки?

12.   Аз съм на 18 г., а една лелка на 47 г. една вечер, като ми свали гащите, после ми го налапа и започна да го смуче ... след това сама си го вкара, като се качи от горе ми и като започна да прави едни страхотни чалъми, като започна да вие от кеф ..... дядо и баба без малко да получат инфаркт в другата стая...

13.   До №12
Евала пич, давай в същия дух. Браво, продължавай....... (да те видим по-късно).

14.   Пич и аз си падам по ''лелки'' но от 30 до 40 годишна възраст.. мн ме кефи няква избръсната готина лелка на 35/36 години примерно която знае какфо иска и какво прави а не като некфи пикли на 15/16 години ;)

15.   Честно много бих желал и аз да прекарам някоя бурна нощ с "лелка" ама май трудно се намират желаещи, но може и да греша все пак:-)

16.   ДА БЕ А ЩО НЕ И С БАБКИ МЕЖДУ 80-90

17.   Най-добре е момичетата да се научат да харесват момчета на тяхната възраст. Истината е че има и много момчета, които не правят всяка вечер парти, да пият и така нататъка. Ако на човек му се отдало възможност да си легне с някой по-възрастен за момент ок, но щастие в повечето случай няма как да има. Нали на по възрастния ще му е скучно, ако трябва да си комуникира с доста по-млад идивид от него.

Я гледайте нещата малко по-абстрактно. И освен това доста млади хора мечтаят да бъдат или са с някои много по-възрастен, защото не могат да си намерят партньор на тяхната възраст.

18.   А случайно на всички, дето наричате готина мадама между 30 и 40 години "Лелка", да ви минава през ума, че не са заритали за недорасляци, а търсят мъж, който вече има чертите и характера на такъв? Айде първо си изчистете лицата от пъпките, научете се да си бършете задника и тогава пишете глупости. И №17, не могат да си намерят партньор на тяхната възраст, тъй като освен да плющите мазни хамбургери, друго не знаете.

19.   Към 18: Браво за изказването! И аз съм от недорасляците на 20, ама връстниците ми ме отчайват понякога. Не е нормално, да не си намирате гаджета на възрастта си. Не е нормално, да не харесвате момичета на възрастта си. Колкото до намирането на "подходящата"...и аз го имам проблема, просто качествените жени са много малко (то и качествените мъже така). Една жена трябва да е много отчаяна, че да се хване с някой вчерашен пикльо, само заради секса. На зрялата жена й трябва зрял мъж, отговорен и сериозен, който преди всичко да я уважава и обича, пък после да си правят каквото си правят. Това не е 18-годишната пачавретинка от съседния клас, че нещата да стават лесно и "евтино". А зрялостта на мъжа не зависи от годините му. Може да е на 50 и да е безотговорен хлапак, може да е на 20 и да е качествен, то си е до човека.

20.   Пичове, не е лошо да да правиш секс с по-възрастна жена, но не трябва човек да се престрастява към това и да търси само такива. В такива случаи според мен с времето на мъжа му става фикс идейя жената да е по-зряла от него и му се изкривява съзнанието. Често такива мъже никога не стигат до брак, а имат само мимолетни сексуални връзки с по-възрастни жени.
А иначе, ако момче или момиче се влюби в по-възрастен и имат чувства и искат да градят общо бъдеще, това не е толкова лошо(за любовта възраст няма)
Но ако приемате по-възрастната жена/мъж само като сексуален обект и търсите само такива сексуални партньори, това не е на добре

21.   да братле и мен така спал съм с лелки много е яко

22.   аз аз съм опитвал с по голяма от мен и си струва не е за изпускане а номер 20 маи е напълно прав

23.   Не е много нормално, но ти щом ги харесваш, харесвай си ги. Защо питаш хората. И да ти кажат ти ще правиш така както казват те ли. Знаеш, че никой не знае по-добре от тебе! Така че живей както ти харесва :).

25.   Аз имах същия случай с малко разлики, бях на 19 а тя на 38г. така че те разбирам напълно

26.   Готино е с "лелки", защото осъзнават, че ресурса им се изчерпва. Впрочем това е и приликата между "лелките" и реактора на 6-ти блок на АЕЦ "Козлодуй". И аз имах връзка, неангажираща разбира се с жена на 42 години (М32). Какво да ви кажа... секса не е нещо особено, а да не говорим че и като страст нещата не струваха. Никакви общи интереси и теми за разговор, все пак след секс е нормално хората да си поприказват, отпуснати един до друг, нали? Просто една жена прехвърли ли 40-те си дава ясна сметка, че не и остава много, наближава менопаузата, която от своя страна води освен до чисто физиологични промени, както до психически такива. Освен това всяка жена след 40-те вижда какво се случва - полека-лека започва да губи търговски вид и снижава възрастовата граница на мъжете, с които би правила секс. Защото няма загорял мъж, по-млад с 10-15 години, който да и откаже.

27.   Аз пък съм жена на 43, много харесвам секса с по-млади мъже, като разбира се пак си трябва харесване и тръпка. Заради такива убавци като 26 обаче отказвам тотално на по-младите от мен, не мога да понеса мисълта, че едва ли не благоволение някакво ми е оказал въпросния, съгласявайки се да правим секс.... а да не говорим, че на такива скърби съм налитала, дето никога няма да се научат, защото не искат, или не могат.

28.   От 26 към 27: Разбира се, че харесваш секса с по-млади, всяка жена на твоята възраст го харесва. А ти изобщо не ме познаваш, че да твърдиш такива неща. Само ще ти кажа, че толкова вдигнах летвата в секса с въпросната дама, че ме търси всеки ден и вече съм се видял в чудо как да отбивам мераците и, дано не прозвучи като самореклама, но имам сериозен опит в креватно отношение. Причината да правя секс с нея беше именно това - какво е с жена, по-възрастна с 10 години, чисто любопитство. Разбира се както при мъжете има пълни скърби, така ги има и при жените. Това на колко си години няма отношение към опита. Все пак Чарли Чаплин е казал "Талантът не се създава, талантът се ражда".

29.   26/28 е просто мъжка проститутка. Че чак се и хвали с бройките си.

30.   Отново 26 към 27: Пропуснах да отбележа един важ ен момент - какво кара една жена на 40 да си пада по по-млади мъже. Въпросната дама, с която се забавлявах до скоро ме предпочиташе, защото освен че в секса съм ОК и изкарвам добри пари, за разлика от нея. Доколкото разбрах от определени хора същата обичала да я водят на различни места, където да и осигуряват разнообразие - скъпи ресторанти, СПА-центрове и т. н. Един път изпадна в откровения, може би защото беше изнервена от работното ежедневие и беше под напрежение. Тогава ми каза в прав текст, че съм трябвало да "развържа кесията", обичала да пътува и да посещава места, където имало много щиркели. Надявам се N27 при теб това да не е водещото. И не на последно място особено важна е хигиената на партньора - има ги най-различни дръгливи кучета и кучки, а това е нещото, на което най-много държа. Вероятно си попадала на такива, от които не си останала с положително впечатление.

32.   Към 26-28 от 27-нищо не съм твърдяла за личностните ти качества, защото наистина не те познавам! Факт е обаче снизходителното ти отношение, изразено в първия ти коментар. Признай си, чегледаш отвисоко на по-възрастните от теб жени, като на някой с по-малко качества, предпочетен именно от любопитство, да "опиташ".... Именно това епричината, поради която казвам не, благодаря на подобни предложения. Също не бих се унизила да те преследвам едва ли не, та да се чудиш как "да отбиваш мераците". Много е просто, трябва да кажеш няколко думички, но трябва да имаш здраво дупе за да ги кажеш и да поемеш последствията! Просто й казваш-мацка, имам нова приятелка, на моята възраст... и прочее.... но за да изречеш такива думи се изискват също личностни качества.
Прав си за скърбите, има ги във всякоя възраст и пол. Именно за това не се отклонявам вече от възрастовата си група. Страхотен секс по-възрастните мъже правят по-често, поради опита. Моженето не зависи от годините. Това, което ме привлича в по-младите, е чисто физическо като цяло. PEACE:))

33.   Аз съм лелка на 38, сополанковци такива. Не се давам на 20 годишните момичета, честно казано някои изглеждат много по- зле от мен. Обикновено не ми дават годините. Щом като ме мислиш за лелка, какъв секс искаш бе момче. Лелките обаче знаят какво искат. :-)

34.   Към 32: Най-накрая да пише една жена, чийто интелект се откроява. Пожелавам ти късмет и държа да подчертая, че целта ми не е да се конфронтирам с никого в сайта, просто споделих лични впечатления. А сега отивам на лов ;) Лека вечер на аудиторията :)

35.   Е щом една жена над 30 е "лелка" вместо "какичка", вие какъв секс искате от нея? Да си кажа годините, моите са 32 и никой, който претендира, че иска някакви отношения с мен, не ми е казал "лелка". Друг е въпроса, че "ресурса ми не е изчерпан". Та защо пък е нормално "дърт пръч" с младо момиче, а по-възрастна дама с млад любовник е едва ли не по милост, че видите ли нямало кой друг. Аз на по млади мъже от мен не съм се натискала, но те на мен, да. Защо ли? Та приятелки са ми споделяли, че по младия любовник им вдига егото, ни по-вече, ни по-малко. И още нещо, не знам вие какви жени познавате, но много са с добри професии и не са за материална изгода. Всичко опира до секс. Щом приемаме за нормално един мъж да има млада любовница, то значи е нормално и една жена да има млад любовник. Желанието няма нищо общо с възрастта, нито с уменията.
Маги

36.   До номер 8 - "Аз съм на 21, но заради предразсъдъци повечето по-големи жени дори не искат да опознаят някой по-млад от тях." - Значи теб не те е гнус с жени на възрастта на майка ти

37.   Какви ти лелки на 3*, какъв ти ресурс?
М, доста пораснал...

38.   Най-хубавият коментар е на Маги, колкото и да не и харесвам останалите.

П. П. Не трябва да съм над 30 за да го харесам.