Споделена история от Секс и интимност

Проблем с подновяването на половия акт
Здравейте на всички. Аз съм момче на 17 и имам проблем с подновяването на половият акт. След като веднъж вече съм свършил това трае около 30 мин., трябва да го направя още веднъж, защото приятелката ми все още не е свършила, но за да го вдигна пак са ми нужни още едни 30 минути, които са ужастно дълги...

Моля тези които имат или са имали такъв проблем да споделят какво правят, или какво са правили при такава ситуация. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Предварително трябва да я подготвиш с целувки милувки и и френска любов. Когато е достатъчно възбудена го вкарваш! Ще видиш, че има ефект! Успех!

2.   Не е проблем просто така при всички! Това което можеш да направиш е да повишиш продължителността на половия акт. Или да продължиш с ръка или език следкато си свършил.

3.   ти пръсти и език нямаш ли ?
действай с тях докато отново можеш да го вдигнеш

4.   Бате, ти по часовник ли ги правиш тия работи!?? ! :)))))))
Сега сериозно... значи първо, нека да го кажа по-меко... никакво "пипане" докато ходиш с нея!!! Така като второ, шоколадчета така 2-3 няма да навредят и целина, магданоз... това са афродизиаци които лесно се набавят, а може и примерно да я поканиш на по чаша червено вино!!!

Повечко любовна игра, преди акта и всеки път го прави все едно ти е за първи път с това момиче, раздай се на максимум!!! Малко повече милувки... и си мисля, че няма да има нужда да повтаряш, за да свърши... ако го направите както трябва, ти гарантирам, че и тя ще поиска почивка поне за едни 10-20 минути!!! :)
Айде УСПЕХ, повечко старание и любовна игра и всичко ще е точно!!! :)

6.   ТОВА ГО КОПИРАХ ОТ ЕДИН САЙТ Ако вече си свършил, а тя не е, не знаеш какво да правиш

Запомни – жената трябва да свърши първа. За тях това е по-труден и по-дълъг процес, отколкото за нас, и ние трябва да сме наясно с този факт. След като мъжът свърши, той поне за известно време не е на вълна секс. Затова, ако фалът вече е станал, ти си готов, а тя не, трябва да се реваншираш – с ръка или с уста. Можеш и да го направиш преди още да проникнеш в нея – така тя ще е получила своето удоволствие и ти няма да се притесняваш кога ще свършиш.
Едно е важното – не бъди от мъжете, които приключват въпроса с няколко тласъка, закопчават си панталоните и си отиват, оставяйки жената незадоволена. Това поведение просто не е подходящо за разумно двукрако същество.

7.   Добри съвети. Иначе - ами твоето не е проблем, а си е нормалното състояние на нещата. Просто си израстнал с порнотата, където след 1 час ръчкане, жената 100% идва - даже като прави свирки идва и почва да пъшка - хе хе хе... Забрави порнотата, а послушай горните съвети.
Първо - не е задължително всеки път жената да свършва. Ти ще разбереш, кога е на вълна за оргазъм, и кога просто иска да си прави секс. Една жена може и без оргазъм понякога да се чувства задоволена.
Второ - една жена НИКОГА не оргазмира, само защото един мъж я пенетрира 1 час. Много по-вероятно е да се протрие и да я заболи, но пак няма да изпита оргазъм. Накарай я да мастурбира пред теб, научи ? точките, предпочитанията и я задоволявай с ръце и пръсти. Пенетрацията с члена ти е само една част от половия акт, не целия полов акт - дори 2 часа да можеше само да чукаш, пак нямаше да постигнеш нищо, вярвай ми - най-много да те изгони от спалнята.

8.   Благодаря ако има ефект ще пробвам! :)

9.   Ще пиша*

10.   Младеж, на твоите години трябва да имаш други проблеми, а не да се тревожиш, че приятелката ти не можела да свърши! Но ако това прекалено много те тревожи - ще ти кажа, че в тинейджърска възраст голяма част от жените свършват по-трудно, а някои - никак. Това се дължи на един хормон, който започва да се отделя в по-големи нива след като жената навърши 25-27 години. До този момент сексът при нея е повече игра и интересно развлечение, отколкото страст и оргазъм. За съжаление така е устроена женската природа. В някои случаи помага лекият масаж от вътрешните страни на женските бедра, под кръста и около вагината.