Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Здравейте, каква подготовка се прави преди анален секс, за да няма кофти ситуации? Чувала съм за клизма, но непосредствено преди секса ли се прави? Нещо друго трябва ли да направя?

Коментари

2.   Аз правя само клизма, но се е случвало и след това да има неприятна ситуация, не е било кой знае какво, но все пак.

3.   Клизмата е задължителна. И си набавете лубрикант

4.   Няма операция да правите, хора.
Измий се хубаво и готово

7.   Не една а две-три дълбоки клизми. Иначе без клизми кофти работа.

9.   Жена ми си прави клизма преди анален, задължително. Не знам точно как и колко пъти, не съм я питал.

10.   Първият път беше интересно. Aз имам приятелка от училище, а после учихме и в един унуверситет, сега сме семейни приятели. В университета квартирите ни бяха една до друга, редовно си гостувахме, виждал съм я по цици безброй пъти, но секс не сме правили. Но веднъж ми се оплака, че има запек и чула, че сперма в дупето помага. Помоли ме да си вкарам главичката на хуя в дупето и и да свърша в нея. Каза, че до сега не е ебана отзад, аз също нямах опит. Беше странно, но се съгласих. Направихме го в нейната квартира. Тя остана гола под кръста, иначе с тениска. Използва някакъв крем, намаза себе си и хуят ми и легна по корем. Помогна ми с вкарването, само главичката влезе. Не исках да го вкарвам навътре, защото ме беше страх, да не се изцапам. Стоях неподвижен, виждах как хуят ми е разтворил ануса и, но не свършвах. Задвижих се леко, тя не беше против, само каза, че започва да и харесва. Все пак свърших, тя поиска да не го вадя веднага. Като спадна, дупето само го изплю. Не минаха и десет минути и тя се изстреля в тоалетната, подейства. После дойде при мен и ми благодари. Поиска случилото се да остане тайна и да го разглеждаме не като секс, а като помощ за приятел.

11.   Не сме обсъждали с гаджето ми дали си прави клизма преди анален, но знам, че има уред за клизма. Тя го крие в банята зад едни шампуани. Преди лягане го проверявам, ако е мокър, значи се е подготвила за анален секс.

13.   Желателно е непосредствено преди самото ебане жената да си направи клизма, да прочисти и измие аналното отверстие, иначе става мазало. Има мъже на които им харесва и допада да изчукат жената в дупето без да си е правила клизма. Случвало се е на всяка една жена. Бърз, неангаджиращ секс при малко по-екстремални условия. Аналният секс е чуден и възбуждащ, аналните оргазми те повалят, но трябва желание, нагласа и всеотдайно отдаване, тоест да го направиш с правилният човек. Да, ще има и болка, но си заслужава.
Има качествени лубриканти, но обилно поставяне на слюнка също вържи работа. Поне в началото мъжът да бъде внимателен и много нежен при самото проникване в дупето, а не да ти го нахака до макарите. Впоследствие всичко си идва на мястото и удоволствието е пълно и за двамата ви. Успех и сподели, как е протекло.

14.   Поне няколко клизми, за добра чистота, са важен фактор.

17.   Анален секс жена ми прави когато е в овулация, като предпазна мярка. Това значи една седмица в месеца.

18.   да 10. спри да гледаш порно!

19.   Правим анален само когато гаджето ми поиска. Аз не си падам, обичам да чукам катеричките на жените.

20.   За сега ми е само мечта. Жена ми не дава. Семеен на 42г

21.   Правим го, да. На жена ми и харесва вагинално и анално. За нас е нещо нормално.

22.   Не съм фен на аналния...
Но от време на време 'наказвам' жена ми отзад..
Най -хубавото е че, се празня вътре без да се притесняваме....

23.   Жена ми също играе роля, все едно е виновна и трябва да я накажа. Дори тя предложи да я наказвам със секс в дупето. Стана ни като кодова дума, като си лягаме ме пита "ще ме накажеш ли", аз питам "колко си виновна", а тя "уф, много".

24.   Минусът на аналния секс- трябва клизма, плюса- не се забременява, отпускам се и ми е гот, а мъжа ми свършва в мен на воля. (ж. 43)

25.   До 24. Малко е вулгарно, но съм съгласна и с минуса и с плюса.