Споделена история от Секс и интимност

Работа като проститутка?
Има ли хора тук, които без заяждане или ирония да ми отговорят на въпроса, кой живот е за предпочитане? Този, в който работиш по осем часа на ден за 800 лева на месец или този, в който изкарваш същите пари за около час?

На 23 години съм, завършам висшето си образование, не излизам по чалга заведения, не пия, не пуша, нямам и толкова богат сексуален опит.

Позната ми предлага да започна да се занимавам с това. Струва ли си да се занимавам, казват че веднъж като заживееш по такъв начин, няма връщане назад.
И все пак, като се оглеждам около себе си си мисля, че за жалост това е печелившата формула в България, или поне така го налагат медиите и прочие...

Коментари

151-179 от 179

167.   За жени, които обичат секса - защо не? Подбирате си клиентите, няма да са някои гнусари дето не ви харесват, я... и си правите кефа, а и взимате немалка сума:)

Така звучи лесно, но дали наистина е?
Защо да си продаваш труда (посредством някаква физическа работа, каквато и да е тя) се счита за нормално, а да правиш секс не?
В единия случай използваш ръцете, краката си, в другият половите си органи.
Всеки си избира.
Не съдете някого без да можете да се поставите адекватно на негово място - в тая скапана държава трябва да бачкаш като куче за мизерни пари!

Естествено, че младите ще предпочетат да правят секс за пари с няколко човека седмично и през другото време да се отдадат на нещата, които наистина им харесват, да се развиват умствено и физически, защото факта, че проституират не ги прави глупави и некадърни, те са ОТЧАЯНИ!

ВИЖ МАЙКО БЪЛГАРИЙО ДОКЪДЕ ДОКАРА СВОИТЕ ЧЕДА!

Не ги съдете тях, ами се огледайте как живеем!
Страшно е, много е страшно.

- Еделвайс

169.   САМО ПОГЛЕДНИ САЙТОВЕТЕ - ЕБАНЕ СРЕЩУ 30 ЛВ! ЗА КАКВИ ПАРИ ГОВОРИТЕ ИЗОБЩО???

170.   № 16, ТИ ЛИЧНО АКО, АКО станеш проститутка, тогава давай акъл!
НИКОЕ МОМИЧЕ НЕ РАБОТИ САМО И ВСЯКО ЕДНО СЕ ОТЧИТА НЕ СИ ПРАВЕТЕ ИЛЮЗИИ ПРОСТИТУТКАТА СЕКСЪТ И Е НАЙ-МАЛКИЯ ПРОБЛЕМ, А ИЗЛИЗАНЕ НАЗАД НЯМА РАЗБЕРЕТЕ!

171.   Съгласна съм с всички Вас, независимо какъв е Вашият коментар. Но погледнете и другата страна на монетата, без пари как се живее? ! Всеки казва здравето е по-важно, семейството и любовта също.. но без пари здраве няма.. без пари семейството се разбива.. бе пари и любовта умира.. Имам няколко познати.. които са с гаджетата си на вън и правят добри пари.. някои вече имат жилища и кола.. А в тези вълчи времена апартамент срещу заплата от 400лв не знам как се купува.. Живота е много сложен. а съм само на 19.. и не знам до къде ще я докараме.. съжалявам себе си и всички момичета, които са пред тази дилема.. и не защото се колебаят дали да станат проститутки.. съжалявам за времето в което сме родени и за положението, което понякога не зависи от нас.. и ако искаме по-добър живот.. ще изтърпим каквото е нужно. Въпроса е ще се оправдаят ли очакванията ни накрая, след даденото от нас.. ЩЕ ПОЛУЧИМ ЛИ? !

172.   171 - ако искаш да печелиш повече от 400 лв. на месец - ами образовай се, помага - от собствен опит ти говоря! Колкото до проституцията, това е най-лесното. Въпросът е, че нито апартамент ще имаш накрая, нито ще имаш повече какво да предложиш - апартаменти и богатство не се правят по гръб - сутеньорите печелят - трябва ти да станеш Маман, за да спечелиш пари от този бизнес. Повечето обаче свършват в затвора.
Остава старият и изпитан метод - образование РАБОТА.
За мен хора като теб са глезени и с големи претенции. Човек в крайна сметка може и без собствен апартамент, но без достойнство не може. Имаш големи претенции да имаш коли, жилища и какво ли не, но нямаш желание за учене и работа. Е, сори, но пиче има всяка жена. Ако ставаше така лесно с проституция да се забогатява, то магистралните проститутки щяха да са най-богатите жени в страната. Богата и бивша проститутка НЯМА!
П.П. На един полов акт една бг. проститутка да взима по най-много 20 лв./20 евро (50 лв./100 евро е тарифата средно, 30 лв/80 евро отиват за „защита“). Представи си, колко мъже трябва да изчукаш за един апартамент в провинцията от 20 000 евро - някъде към 2000/1000 мъже - без да имаш други разходи.-)
100% ще хванеш някаква незнайна болест в процеса, а парите ще отидат за тюнинговане и накрая ще завършиш за 5-олевка на магистралата, а детето ти ще го интервюира Наталия, ще си правят хората сеир с тебе и ще си за подигравка - на 30 ще изглеждаш като на 40, а на 40 ще си като на 60.

173.   "ГЛЕЗЕНЕ" ли му викате, когато човек иска собствено жилище и автомобил? "ГЛЕЗЕНЕ" ли му викате да имаш пари, с които да помагаш на възрастните си баба и дядо, майка и татко? ! "ГЛЕЗЕНЕ" ли му викате, когато нямаш пари да се образоваш и станеш проститутка? ! "ГЛЕЗЕНЕ" ли му викате, когато имам деца да искам най-доброто за тях.. и да не са като мен и още хиляди други? ! Ако това е глезене, окей.. Аз на това му викам РЕАЛЕН ЖИВОТ.. Не "глезене"..
Благодаря :)

174.   173 - ами глезене си е и е екстра.
Собственото жилище, автомобил са луксове, които може да си позволи само един здраво работещ човек.
И пак ти казвам - с курвалък ще стигнеш най-много до предаването на Карбовски или до Наталия. С това не се забогатява. По-добре си търси някой богат чичка - поне цици и джуки ще ти направи, все пак е капитал, с който можеш да изкарваш на магистралата повечко от 5 кинта. На 19 г. ти е дори и леко късничко - застаряваш за занаята. Или почвай сега, или почвай да учиш. Ако всички бяхме си купили жилищата и колите с курвалък, то днес свободно място на покрай магистралите нямаше да има. Просто нещата не стават по този начин, но най-добре го разбери сама. Изчукай първите миризливи и тлъсти чички за по 20 кинта, после мисли как ще си била взела къща и кола. Това са само приказки, за да зарибят глупачки като теб. Отивай - с хиляди са такива вече на Запад - една повече или една по-малко, къде е разликата. Парите обаче печелят други - за глупачки като вас само бои, секс и болести.

175.   Вие не сте седнали тук за да съветвате.. а за да бъдете груби и невъздържани. Така не става. И все пак "М Е Р С И " : )

177.   Искам да посъветвам авторката просто да послуша сърцето си. Ако искаш да работиш това/или ти се налага-направи го! Само бъди предпазлива да не попаднеш в ръцете на някой сводник. Най-добре е да се ориентираш обаче към Германия или Холандия. Тук в България няма да изкарваш много...

178.   Просто професия не ги слушай. Аз съм на 27 и съм омъжена имам и едно дете. Съпругат ми много добре знае какво работя и сме супер. Ако се уредиш самоче на правилното място. Стига да си готина и секси ще искарваш много. Само не се връзвай с ефтини услуги. Аз печеля добре и работя само денем. Рятко ме поръчват вечер но тарифата ми е двойна. Знам си цената и работодателя. Той е много важен да е коректен и да не те третира като долна курва. Иначе си е професия като всяка. Това че някой щте се наслади за час два на тялото ти не вярвам да ти навреди а само ще искараш пари дето от нормално бачкане невярвам да искараш. Не ги слушай тъпаците дето те убиждат и ти казват как да живееш. Казах ти омъжена съм и това не ми пречи дори и на брака. Ти поне не си омъжена. За това сама си прецени. По някога съм с 800лв на ден но съм имала и по 2ка на ден, естествено ако си елитна а не някоя парцалка на магистралата. Првя го с богати господа и винаги е с кондом а ко е без сумата е много по ама много по голяма

180.   не ги слушай. ако имаш интерес пиши да ти обясня по подробно :)

182.   До 178! Как я изкара тази 2ка, че нещо не се сещам. Най-високата възможна тарифа е 200 -300 лв. и то за визажки, каквато ти явно не си. А да не говорим че и за "работодателя си" си изкарала още една 2ка, минимум. Пълни фантасмагории

183.   според мен това е бизнес, като всички други. Прибягвал съм към платената любов, но това не е любов и не ме влече, след това се чувствам тъпо, на момента всичко е ОК, ама после.. поне аз съм такъв, има други хора, които им харесва. За мен това е бизнес и никога не мога да съдя жена, която прави тези неща за пари.. нито пък да я нарека курва, повече курва мога да нарека жена, която спи с много мъже, но и в онзи случай пак не мога да я нарека курва, защото живота е кратък и не може един мъж който спи с много жени да е пич, а жената да е курва.. няма как просто, курва и разпоретена е тогава, когато има семейство, деца, мъж и всичко й е наред и спи с който и падне, а дори да има тези неща и да го прави за пари, пак бих го нарекъл бизнес... въпрос на принципи и разбирания, но не мога да съдя подобен тип жени, би ми било забавно да платя на такава за час и да си поговоря с нея, отколкото да съм поредния използвал я сексуално, но не виждам нищо срамно и страшно в това една жена да изкарва пари от това за определен период от време, и разбира се трябва да се пази :) но ако е моята жена, ще я убия разбира се...

187.   Има един форум, където едни проститутки споделят възгледите си. Намери го ;)

190.   ако вече си в бизнеса дай номер и цена

191.   Ще ти дам един пример:
Една салфетка. Тя е чиста, здрава и неизползвана. Един човек я е използвал. После втори, трети, пети, десети и т. н.
Представи си какво се случва с тази салфетка? Тя пак ще е салфетка, но ще е оцапана, раздърпана и изпокъсана.
Същото ще се случи и с теб.
Но, мислила ли си какво ще правиш след това? Този бизнес върви до към 40-те...
Това настрана. А колко венерически болести можеш да хванеш.
Ще станеш играчка на мазни чичковци без вратове и ще те пребиват до смърт.
Не се захващай с това. Захвани се, учи здраво и си намери хубава работа. Надявам се да съм ти помогнала поне малко и успех...

192.   Няколко въпроса, които може би ще ти изяснят нещата:

Ти изобщо работила ли си нещо?

Значи днеска 800 лв. / другия месец? / след 5 години? Един добър специалист с опит може да взема много хубави пари и един ден да работи за себе си. Ти искаш ли да си добра в специалността си и да се развиваш?

Кой нормален мъж иска жена му да е проститутка? (Защото нека си кажем истината - бивши проститутки и наркомани няма! )

Сигурна ли си, че момичето, което те навива ти е приятелка?

П. С. Според мен ти си едно объркано момиче. Не знам дали имаш родители и как се отнасят с теб, но трябва да поговориш с човек, който ти е истински приятел.
П. П. С. Ако все пак си решила, че това е твоята специалност, послушай тези, които работят с постоянен кръг от клиенти, които сами си избират. Така поне няма да се чувстваш унизена, а може и да се харесаш с някой богаташ... знае ли се? :) Успех!

195.   да имаш собствен апартамент е глезене - един апратамент - ама на-евтиния - двустаен струва 80-100 000 лева, т.е. ако не ти умре някой роднина няма да получиш апартамент. Ето ти гиамериканците - най-богата нация в света -те живеят само под наем, и като разбраах че у нас всяко семейство си има собствен апартамент (който няма собствен живее при родителите си) не можели да повярват КОЛКО СА БОГАТИ БЪЛГАРИТЕ. Да - да имаш апартамент е глезотия. В САщ 70-80 процента живеят по каравани. Да имаш собствена кола също е глезотия - можеш да се возиш в метрото или с обществения транспорт . въ скандинавските държави масово се карат колелета и рикши от над 30 процента от населението, нито един депутат няма кола. една кола на старо струва 5000-6000 лева. А една нова 20 000.

смешно е да се твърди че с работа не може да се направят тези пари - един програмист може и 5000 -6000 лева да взима, а един чистач ще взима не повече от 470 нали не се сравняваш с чистача а с програмиста? Ако човек има интелект може да заработи добри пари.
Имам позната учеше английска филология - така и не завърши висше, но сега е преводачка защото знае перфектно английски и издържа TOIFEL печели по няколко хиляди.
Нужен е акъл и труд.

196.   Срамна работа няма. Плюс това ще съчетаваш полезното с приятното ;)
Само дето съм чувала, че сутеньорите са кофти хора...

197.   Това е професия като всяка друга. Ще бъдеш елитна конкубина - много престижна титла във древността.

198.   Всички жени сте уличници, просто не ви плащат за това! Спите с мъжете само за оргазми- гледате единствено физиката им, не ви интересува друго. Или излизате с някого, за да не сте самотни. Вие също сте интересчиики - мъжът да има пари, да ви глези, да е хубав и т. н. Чисти уличници.

200.   Няма проблеми , а като почнеш си изпрати телефона и ще си на гости към 1 месец (безплатно) ;) . Иначе - ако искаш да изпълняваш желанията на извратени старци на 60-90г възраст давай , но няма да ти е лесен живота в никакъв случай . Не ти препоръчвам , защото има вероятност да хванеш болест или някой чичка да те отвлече. *Sunny Day*

201.   авторката
След дълга пауза,обаче четейки всички коментари(не предполагах,че ще предизвикам чак такава дискусия)се включвам най-накрая.Благодаря за всички мнения и съвети и на всеки,който е отделил време за мен.Доста неща се случиха,честно казано,правих и секс за пари,но се оказа,че не ставам за това.Май си падам по секса с чувства само,иначе съм като дърво,и два ли някой би платил за това хаха.В момента работя нещо нормално,не ми харесва,но предполагам още не съм открила своето призвание,пожелайте ми да е скоро.На всички ви желая много щастие и любов и успехи в това,което правите независимо дали е секс или друга услуга за пари :))

202.   Първо завърши образованието си и се омъжи и роди,а после щему мислиш.

203.   Според мен е по-добре да си платена ку*ва, отколкото безплатна такава, има много такива, които са си открити материалистки или просто си мислят за к*р и това им е целта, но ако си готина и си определиш висока цена, следователно няма да идват някакви миризливи кретени. Лично аз съм опитвал с подобен тип момиче, на които въобще не им личи, че са са платени, много красиви, аз и за това съм ходил, за да открия визия в която да не се влюбвам и която да не ме използва в живота, да ми стане лъжлива спътница, а да отида и да открия телосложението и лицето, което харесвам и ме възбужда без ангажименти, струват по 150-200 лв на час за стандартна услуга. Но в един момент разбрах, че е по-важно да се събудя до някого, когото да ме целуне и да ми каже, че ме обича и сега е така, имам си приятелка и не ходя вече на такива места, но ако на улицата по някакъв начин ме засегне някоя стандартнаа ку*ва и платена такава, със сигурност бих бил по-гневен и повече бих обидил безплатната такава, някак си леките момичета ме отвръщават, а по-бих разбрал жена, която си има цена и си печели пари, но разбира се, не бих искал да имам такава жена и едва ли някой би искал, но пак ако имам жена, която да е била с много мъже, бих предпочел платената такава, която си е знаела цената и е била с мъжете с кондоми и прочие, а не такава еднодневка от дискотеката, някак си по-малкото зло са за мен платените хаха ,страх ме е от жени, съжалявам. Имам си де, сериозна и вярна за сега, честна и ме обича :)))

207.   Аз пък съм се влюбил в проститутка и ни напред, ни назад. Много кофти работа. Знам, че няма как да ми стане жена, която да ми е вярна, да ме обича и да си имаме деца. Не знам какво да правя. На някой случвало ли се е? Някоя от проститутките, които пишат тук може ли да даде съвет?

208.   Много добра тема. При мен се получи каша като прочетох всички споделяния, но се радвам, че има ясна развръзка.

209.   Изкарват се много пари, но трябва да имаш здрава психика

210.   Мило момиче, аз работя за 450 (и не винаги вземам толкова) не ми стигат, но се справям и най—важното, че съм ги изкарала честно :) и аз уча, с тази заплата си плащам и семестрите, квартира и т. н, но никога не бих си отворила краката за пари :)

151-179 от 179