Споделена история от Секс и интимност

Работа като проститутка?
Има ли хора тук, които без заяждане или ирония да ми отговорят на въпроса, кой живот е за предпочитане? Този, в който работиш по осем часа на ден за 800 лева на месец или този, в който изкарваш същите пари за около час?

На 23 години съм, завършам висшето си образование, не излизам по чалга заведения, не пия, не пуша, нямам и толкова богат сексуален опит.

Позната ми предлага да започна да се занимавам с това. Струва ли си да се занимавам, казват че веднъж като заживееш по такъв начин, няма връщане назад.
И все пак, като се оглеждам около себе си си мисля, че за жалост това е печелившата формула в България, или поне така го налагат медиите и прочие...

Коментари

51-100 от 179

54.   До 53: Аз съм 47, тоя дето "препоръча" да не се захваща ако е объркана, и се радвам, че си съгласна с мене.

НО! Правилно ли чета, че си девствена и даваш съвети на хората да се захващат с проституция? !? ! Тва все едно аз да съм далтонист, да нямам книжка и да давам акъл на Шумахер как да кара! А ти на всичко отгоре си представяш мнението толко компетентно и убедено, все едно с години наред с това се прехранваш, че човек като нищо може да ти повярва.

А и между другото, за 1000 евро на месец не си струва да ставаш проститутка, па ако ще и най-елитната да е! Такива пари, че даже и повече, може да изкарваш с нормална работа, стига човек да е добър и комбинативен.

А, и с 1000 евро на месец не се строят апартаменти мила, само да ти кажа -- от собствен опит.

55.   Номер 54, мили:)
Чакай и аз да ти кажа няколко неща от моя опит.
В такива среди съм и се познавам с много такива хора.
Казах 1000 Евро на месец, ако правиш секс за пари като странично занимание, а не основно.
А приятелките ми печелят много повече, защото правят повече и си купуват повече следователно.
Не смесвай нещата, които съм написала, в едно изречение, защото са различни и се получава каша, каквато си сътворил в последният си коментар.
Да, девствена съм. Ама питай защо? И точно защото няма принцове на
бели коне, ще трябва да го направя с някой, който така или иначе не искам достатъчно силно. За кво пък да не му взема и пари, така и така няма да е това, което съм си представяла. И в двата случая, ще се почувствам зле. Само, че в едниния ще взема и пари. Не очаквам да ме разбереш а и не ме интересува.
Примера с Шумахер също не беше удачен.
За да дадеш съвет, трябва ли да си минал през това? Ти наркоман ли си? Не! Тогава защо даваш съвети на хората да не се друсат? Примерно
Не си прав. Всеки може да изкаже мнение, да даде информация и съвет.
Не ме разбирай погрешно- не убеждавам авторката да се захваща с това. Напротив показвам и + и - в това "занимание", за разлика от всички останали, които си нямат понятие за какво става въпрос, само знаят, че не е редно и повтарят като папагали.

56.   Моето мнение е, че колкото и пропаднал да бъде живота ти трябва да си глупав, че да стигнеш до там да проституираш... това е някакъв вид работа... но аз лично не бих рискучала достойнството ми.. и да позволя да бъда унижавана защото съм решила, че това е по-лесния начин... Тези, които го прават или е по принуда или са избрали по-лесния начин за искарване на пари :)

57.   56, голяма грешка- не си мисли, че е толкова лесно

59.   И като те види баща ти на пътя някой ден какво ще му обясниш? Знаеш ли колко може да си навредиш не само психически, но и физически. Ще се унижаваш задоволявайки мъже които може дори от спин и какви ли други не болести да са болни... независимо дали ще се ползва презерватив или не. Ти с висше образование може да си намериш добре заплатена работа и да живееш спокойно, с мъж до себе си, а не да предлагаш плътта си на кой знае какви мъже. Ако си здраво мислешта-каквато мисля, че си, изобщо не би си помислила за такова бъдеще!!!

60.   Виж сега какво ще ти кажа- за една жена да стане проститутка или мъж да се занимава с "далавери" се иска "дупе" ако ме разбираш ;)
В България се изкарват смешни пари, не си мечтай за хиляди левове... В чужбина има пари. Знам момичета, които са се връщали за 6 месеца с 30-40 хиляди евро. После пак занимават. Но ги скъсват от чукане. А и има друго положение. Това не е работа като всяка друга и ако станеш оборотна или на шефа ти другите му мацки не вървят добре.. няма да можеш да се измъкнеш толкова лесно. Не те знам колко си отворена, но ако си решила да се занимаваш с това си помисли добре и за негативите. И в никакъв случай не очаквай тук, в България, да изкарваш пари. Най-много за дискотечка, някоя и друга по-скъпа дрешка... ново смартфонче... това. Къща и кола трудно ще си вземеш. Поради простата причина, че курви вече много има и е много по евтинко да излезеш някъде на дискотека и да си намериш някоя която да изчукаш почти без пари, че и с кеф ще го прави... Надявам се ме разбра. Ако решиш да си проститутка бягай някъде към Холандия, Германия... Там има пари.

61.   Бе г-це 53, аз съм мъжа 52. Ти недей слуша твоите приятелки, а това, че си девствена говори, че ти говориш наизуст, не аз, който съм бачкал с проститутки, със сутеньори и съм малтретирал несъвестни клиенти. 1000 евро, чакай да се сетя, на мене ми даваха малко повече, за да пребия някой чичко, колегите ми които без свян биеха такива глупачки като тебе вземаха повече. Имам приятели, които продължиха с тази си работа, да бият хора, да чупят кокали, в момента имам хора печелещи между 8 и 10 000 евро на месец от това. Въпроса е достойно ли е? Да отида и защото бай Иван не си е платил борча да му счупя ръката, да му отрежа ухото? Това, че може да направиш нещо не значи да го правиш непременно. Моите приятелчета са не само щастливо женени, ами и щастливо с по 2-3 любовници, 10 000 евро чудеса правят. Това, че ще работиш сама за себе си ги разправяй на патката ми:), има си райониране на териториите, сутеньори, над тях мутрагени в джипове, ти мацка да не си мислиш, че ще печелиш парички, ще вземаш хляба на техните курви, няма да им се отчиташ и ще си живееш живота? Дори и семейства с клиентите си бълнуваш. Слез на земята момиче, ако пробваш това може да те направят на кайма от бой гавазите на някой сутеньор, ти само пробвай да си самостоятелна и ще видиш кон боб яде ли. Да не говорим и, че ченгетата няма да те оставят както правят с курвите бачкащи за човека Х. Недей говори ти наизуст, моля ти се, чула кравата, че подковават коня и тя вдигнала копито, в твоя случай полата си. Принц на бял кон търсела, ами да взема да яздя с един кон около тебе, да те метна на седлото и да препускаме в галоп? Може би принцовете които ти се иска да срещнеш търсят принцеси, а не желаещи да проституират заблудени шматки. Ако се познавахме бих те развел из някои места да видиш "високия" стандарт на жриците и най-вече какво става с тези, които не играят по правилата. Умната;)

62.   61- бла бла бла...
Това, че не съм спала с мъж, прави ли ме малоумна. Видяла съм доооста неща. Кой кой е бил и кой кой е очистил тука не му е мястото...
Ти да не би да си бил проститутка? Тогава за какво говорим. Ти ми разправящ некви столични историйки, ама мен не ме интересуват. В България проститутките кой ги коментира въобще. Като отидеш в чужбина и видиш за какво става въпрос, тогава пиши. Личи си, че от Бг не си излизал...

63.   Повечето жени се държат като проститутки със собствените си мъже... често сексът е средство за убеждение, постигане на цели.
Много ти се ходи на екскурзия до Египет за Нова година и ще се постараеш в семейното ложе да проличи голямото ти желание. в друг случай - много ти се ходи на екскурзия до Египет.. работиш за други мъже и посрещаш новата година там.
Няма нищо нередно в проституцията, стига ти да не усещаш дейността нередна. Съмненията ти са повод за хората, с които ще работиш, да се възползват от теб в моментната ти слабост. Съгласна съм, че трябва "дупе" за тази професия, а твоята психика не е никак устойчива за момента.. не избързвай с решенията.
Има един тънък момент, който изскача в съзнанието ми. Много интелигентни жени в бранша съм срещала, но най-умните от тях не се занимават с професията активно - само много подбрани клиенти за огромни суми. Същите тези дами, са обградени с 20-25 годишни висшистки и старателно ги убеждават, колко е лесен живота на проститутката.
Наистина няма трудно, стига да имаш усет към парите и психика.. много психика.

64.   Ей 62,
Човекът се мъчи да й спаси живота направо в прекия смисъл на думата, а ти разправяш глупости и ще вкараш момичето в беля. Познавах едно момиче което работеше на Златни Пясъци цял сезон, накрая на човек не приличаше. Казваше че не усеща нищо от кръста надолу от малтретиране и извращения. За това че укри само един път "оборот" от 15 лв сутеньорът и смачка едното зърно с клещи! За болката ти си помисли. Извини ме за грубият тон, но ти си недокосната и си много отворена на приказки защото сега ти е лесно, но ако всеки който пожелае те "разпаря" отдолу по 5 пъти на ден, друга песен ще запееш. Жалко че нямаше коментар на реална проститутка, щеше да е още по-интересно.
Още веднъж моля за извинение, просто съм афектиран.

65.   Ей 64, омръзна ми да се повтарям, заради такива като теб, които ги мързи да четат.
1 Не говоря за България
2 Казах 100 пъти в никакъв случай да не работи за сутеньор
3 И казах, че е добре 1-2 пъти в седмицата, като странично занимание, а не 5 пъти на ден
Четете преди да пишете. Омръзна ми от малоумници, които не четат. Стига сте давали примери за някви парцали, дето не си знаят цената и се е*ат като обезумели със сульо и пульо. И некви смешни сутеньорчета. И некви случай в тая смешна държава.
И аз се извинявам, но се уморих да повтарям като папагал.

66.   До 65, извинявай, но си доста наивничка и глупава. Не изказвай мнение без да знаеш. Като странично занимание, почасово... само от 3 до 5, събота и неделя ХА-ХА-ХА
Къде го гледа тоя филм, бе, миличка. И точно в чужбина без сутеньор как ще стане работата. Чула си от тук от там нещо, баламосали те и дай, да пишем тук смешни, че чак дразнещо тъпи коментари.

67.   Ужас, 66, наистина ли толкова тъп/а на колкото се правиш?
Аз едно говоря, а ти съвсем друго.
Незнам вече как да обясня и на какъв език. Аз говоря за секс за пари, не за работа като проститутка. Пример:Отиваш си да си бачкаш в чужбина като сервитьорка(например). Запознаваш се с хора и си хващаш един, двама мъжленца и си ги въртиш само тях и им цоцаш паричките. Така по ясно ли е??

68.   67, хайде, тръгвай - какво правиш още тук - теб чакат в чужбината, за да им цоцкаш паричките. Там няма достатачно глупави 20 годишни парчета, мъжете са готови просто да те затрупат с пари, защото дишаш и съществуваш

69.   Аз от опит ще ти кажа истината каква е!! Истината е че навсякъде е различно. Работила съм и в България и в чужбина. В България не се изкарват много пари!! В другите държави плащането е много по добро. Работих 3 години но навреме се осъзнах и спрях. Има и такива които работят дълги години и не им пука от нищо, свикнали са с този начин на живот и нищо не ги спира. В България в баровете където съм работила се работи по следния начин: Първо се танцува задалжително на пилон, след това отиваш при който клиент искаш, никой на сила не те кара да правиш нещо което не искаш, отиваш при клиента уговаряте се за цената, на някои места е 100 лв. на час а на други 150 лв. От които ти вземаш половината, защото всичко се дели 50/50 с бара, По добре да нямаш сводник, защото той ще вземе половината от твоите 50%. Не си длъжна да правиш секс с някой който не ти харесва, можеш и само да тацуваш или да правиш стриптийз, можеш да си избираш клиентите!! Но много трябва да внимаваш когато излизаш с някой клиент на хотел, защото има и такива които искат неща които ти не би ги направила, а те откази не приемат. Така че там много трябва да се внимава, иначе в бара никой нищо неможе да ти направи, бара се охранява. В чужбина схемата е малко по различна, там на витрините се изкарват много пари. Там е 50 евро за 15 мин. не се делят парите с никой, а само се плаща 100 евро на ден за стая, каквото си изкараш е за теб разбира се ако нямаш сводник. За това е по добре в чужбина да се работи, а ако си някоя много готина мацка то тогава със сигорност ще изкараш доста пари!! Чужденците дават повече пари, но има и такива коита са големи психари, с тях също много трябва да се внимава. А там с клиенти не се излиза, работи се на място, стоиш на витрината като манекен, клиента те харесва и идва при теб. Ти естествено можеш да му откажеш ако не ти харесва. Така се работи на местата на които съм работила аз, не се гордея с това, но тези 3 години много промениха живота ми, говоря от добрата страна. Лошото е че понякога се случва да си хабиш нервите с някои психари!! Ако знаеш как да се справиш с такива клиенти, ако знаеш как да се отнасяш към тях, ако знаеш как да си събираш парите, и ако знаеш кога трябва да спреш, тогава ще е добре!! Но тази работа не трябва да продължи дълго време, човек свиква но не трябва да се превърне в навик. Надявам се да съм била полезна със тази информация за темата.

70.   62, отново ще се обърна към тебе, аз съм човека под 61, бившия пазач на проститутки. Ти наистина живееш в някакъв собствен свят. Бла бла ми вика, много ги разбираш нещата и странно как, след като още не си правила секс даже? Значи не си правила секс, а даже и за проституция говориш, нещо работата е "кога стана клайджия, кога ти почерня задника"? Аз за твое добро ти говоря, защото ви виждам, 20 годишни мацки чули как онази се замогнала от секс за пари. А за 100-те които не са успели, за тези убити от бой, дрога, дори след бой разфасовани и продадени за органи в Израел? Бил съм в чужбина разбира се, но само като екскурзиант. Опитвам се да те светна какво те чака, ти се смяташ за супер умна, за супер права. Чудесно, действай тогава. Но само това, че не си правила секс, не знаеш как, да, не обиждам девствеността ти-но за секс си кръгла нула в момента, тоест проститутка от тебе не става елитна и можеш само със столични историйки да се занимаваш и с магистрални. Там ще ти е нужен сутреньор, иначе идва чичко полицай и те прибира-1ви сценарий, 2-ри - идват момчета по-корави пратени от тоя, който държи територията и ще ти се ще да не си се раждала изобщо, а каквото си спечелила отива за лекарства за избити зъби, гинеколози и строшени кокали. Не се мисли за много умна, по-умни от тебе са завзели пазара и разделили помежду си. Дори да ти е златна катерицата пак ще се съобразяваш с някои правила. А г-жа 69 е имала просто късмет. Ти го изкара нещо прекрасно, танцуваш си на пилона, избираш си най-готиния клиент, че дори човека си и плаща? Пазят те шефа на бара и гавазите му-хахаха, защо обаче не споменеш и как същия шеф на бара като докара свои авери, мазни дебели извратеняци ви строява и им казва да си избират и следва една гавра, и никой не ви пази и ви смилат от чукане и перверзии и бой дори, но охраните този път не се намесват хич. А в чужбина ще заминеш да работиш, да се установиш и дори да не те закачат... някой друг път! Ще подбиваш ти пазара на някой сутеньор... някой друг път. Ще стоиш на витрината и ще избутваш момичетата на сутеньорите... някой друг път. Че знаела и кога да спре? Какво знаеш ти бе, патка, пишеш само врели некипели и объркваш момичетата тука с глупости как парите валят ли валят.... Не, не валят! Където валят пари трябва да правиш гадни неща, отвратителни! Жените-знаете, мъжете-трябва да сме престъпници-да убиваме, да крадем. Това е начина да правиш много пари. Но НЯМА спиране и това си го набий в главата, мои приятели, които решиха да продължат да правят пари много пъти са искали да спрат да се занимават с лихвосъбиране, с това да бухат тоя и оня-няма спиране. Вече си се срастнал, двама се отцепиха, единия го смляха дотам от бой, че на човек не мяза(защото като си част от бадна си сила, но после без нея ще ти се търси сметка кого и как си мачкал), а другия е в затвора. Радвам се, че не се занимавах с това, а вие жени мечтаещи за пари-инвестирайте в себе си. Изучи хубава професия, развий си пипето и замини навън. Ще печелиш много пари. Ако искаш толкова да печелиш с катерицата си-надявам се знаеш, че в Европа една от най-скъпоплатените проститутки беше Надежда Михайлова, после Гергана Грънчарова, защото всеки цени и иска умни жени, жени на висока позиция да ги чука, някак си по-респектиращо е и съм убеден, че и те са правили свирки там, ама под 10 000 евра дори не си мърда и пръста....

71.   Послушайте малко 69 и не подвеждайте момичетата, че с проституция ще станели богати и успели жени. Това е лъжа, която е стара, колкото е стара и професията. Човекът от бранша ви казва голата истина.
Мога да потвърдя и това, че една жена с образование и с поддържана визия, поведение и добро име може да постигне много повече и в материално отношение. Да, определено хубавото тяло и външност са много важни, да си облечена с вкус, да можеш да общуваш на ниво на различни езици, да представяш мъжа в обществото, но и да си перфектната любовница в леглото, като седне да яде, да си му сготвила най-изтънченото ястие, да разбираш от вина, да можеш да създаваш връзки, да може да те вземе с него и да създава връзки по партита, събирания, конференции, да си търпелива, разбираща, добър приятел, приятна, за завиждане...
Определено, ако една жена възпита горните качества в себе си, отдели време на учене, езици, фитнес, то тя ще може първо с професията за година си да спечели много повече от една проститутка за 20 години, после и мъжете, за които става интересна, ще я затрупат с подаръци, за които една проститутка трябва да работи 200 години... теоретично.
Такава жена след 20 години ще изглежда още перфектно, ще е на още по-висок стълб в обществото, ще има две деца в елитни университети. Една проститутка ще е парцал, бедна и самотна.
Момичета, събудете се. Образовайте се. Самовъзпитайте се. Научете езици и обноски. Може. Аз идвам от социалните низини и само в последните месеци получих от мъжа до себе си кола, която е по-скъпа от къщата на родителите ми с двора. В момента ми строи вила, която ще надмине дохода на цялото ми семейство през последните 100 години, ако го сумирам дори и сложа лихвите отгоре. Събудете се, момичета. Такива като вас ще вземат от същия този мъж най-много 150 лв. и накрая ще го е яд, че си е похарчил парите за вашите услуги и другия път ще се пазари за половин цена. На мен без яд и с кеф ще ми даде подарък за стойност 150 хил. и няма да му мигне окото. Помислете защо. А, и после ще ми предложи перфектен секс, от страх да не се изложи и да не реша да го зарежа за някой по-добър. Ще си помисля, дали съм в настроение за него. Ще го накарам да се моли и да ми целува краката, ако искам, а после ще ми подхвърли ключа за някоя по-скъпа кола. Успех, продавайте телата си за 150 лв., щом си нямате друго, което да продадете за хиляда пъти повече

72.   71, това, което ти предлагаш, само по себе си, пак може да се нарече проституция. Слугиня на мъжа до себе си, за да и купува коли и да и строи вили... Пак е по-добре от обикновените проститутки.

73.   72 - „слугиня на мъжа до себе си“? - внимавай, може да описваш собствената си майка.

74.   До номер 70. Мисля че подробно обясних как се работи на местата където аз съм работила. Незнам на другите места как е, но там където съм била такива изпълнения каквито ти описваш не сме имали. Аз не отричам че не може да има такива проблеми, но все пак зависи на какво място и какви хора ще попаднеш. Аз казах че навсякъде е различно, явно ти си имал късмета да работиш на място с лоши хора, а аз съм имала късмета да работя с добри. Отговарям ти на въпросите: Да естествено че хората си плащат, никой не излиза с клиент който не си е платил. Шефа на бара никога не е докарвал авери за да си избират момичета от бара, тази схема която ти описваш е напълно непозната за мен. Пак казвам че говорим за различни места. В България е лесно да отидеш в някой бар сама и да кажеш че искаш да работиш, ако си хубава никой няма да ти откаже. В чужбина е малко трудно да отидеш без сводник, но има и такива които намират начин, и никой на никого не пречи. Всеки работи за себеси. И всеки когато си пожелае може да спре, стига да няма сводник който да и промива мозъка. Проблемите са в България, не в чужбина. Българите тормозят момичетата, чужденците не. Само да кажа че не обеждавам апсолютно никой да почне тази работа, а само описвам как се работи, за да разберат за какво става въпрос. Казвам от добрата и лошата страна. Има и пари има и проблеми. Пари се изкарват, но и много бързо се харчат. Надявам се да сте ме разбрали.

75.   71.. знаеш ли, кое е най-тъжното - ти пак си проститутка, но скъпо платена. Адмирирам думите ти, защото знаеш цената си. Не всеки има акъл, да продаде дупето си. Съгласна съм, че хора, живели в крайна мизерия и нищета имат твоята психика и успешно се пласират на пазара - не знаят друг начин. Кастовото разделение се преодолява трудно, въпреки всичко.

Да учиш, да се развиваш, за да се продадеш по-скъпо не е ново течение в отношенията м/у хората. През годините, проститутките са били едни от най-образованите и интелигентни жени.
Едва ли, подлъгваш партньора си - той знае, защо си до него и е готов да плаща за това. НО пак ми се вижда по-достойно поведението на онези "евтините" проститутки. Отношенията са точни и ясни.. няма нищо под масата.

За девствената девойка - дано съумееш да продадеш девствеността си на добра цена и Господ да те пази. Още не знам какво се случи с 2-3 момичета, заминали за Арбските Емирства. Често, това да умреш, е най-добрият вариянт и най-благоприятна развръзка за теб. Главата ти не може да роди извръщенията, на които хората са способни. А презадоволените, тези с възможности - повярвай, няма "да целуват краката ти и да се молят за секс с теб".

Нека споделя опита си с авторката. На много крехка възраст живеех в чужбина и по някакво стечение на обстоятелствата попаднах м/у богати хора - един, от които реши, че ще съм негово притежание. Инвестира в мен - образование, визия, пътувания, активен културен и социален живот.. Показа ми най-доброто от техния свят, неизбежно беше да видя и най-лошото.
Аз съм една от късметлийките, които не са минали през страшен сценарий, не съм обезобразена, не съм разфасована.. но пак не бих повторила живота си до момента, по свое желание. Психиката ми е съсипана. Когато вечер не можеш да заспиш с часове, когато сънуваш убити хора и грозни картини, когато единственото нещо, когато не искаш за децата ти е да минат по твоя път - ето тогава може да оцениш професията проститутка.

Живеем един живот и сме длъжни да го живеем с изборите, които правим, с решенията, които взимаме.

76.   До 75
Не знам, какво ти се е случило и съжалявам за това, но не смятам, че човек, който мрази едва ли не житейския си път и не е особено щастлив от избора си има право да нарича почтенните жени „проститутки“ и да прокламира оценяването на професията „проститутка“.
Всичко, което съм постигнала, съм го посигнала сама. Е, визията ми я е дал Господ - висока съм и имам хубаво лице, но аз си знам, с какви усилия поддържам фигурата си, косата си, зъбите си. Късогледа съм.
Не смея да твърдя, че съм най-интелигентната, но не съм и съвсем без заложби. Всичко, което постигнах беше с много къртовски труд, много учене. Имам сега почти 7 диоптера. Сама си взех първите лещи със собствени пари, сама си направих косата, сама си взех дрехите и сама си платих ученето. Не съм разчитала на никой мъж да „инвестира“ в мен. Но да - знам цената си. И да, не съм правила всичко без цел. Искала съм да осигуря един ден възможно най-доброто бъдеще за децата си. И да, човек израстнал в крайна нищета има за цел да се измъкне от нея. Сама съм го направила, но няма да допусна мъж да ме напъха отново там. Да, знам си цената и само мъж, постигнал минимум това, което аз като бедна провинциалистка от лошо семейство сама постигнах, може да се докосне до мен. Летвата е вдигната високо. Подарява ми подаръци, защото се стреми да ме задържи всяйчески до себе си и иска да е баща на децата ми. А бащата на децата ми не може да бъде случаен, защото няма и не искам да гледам дъщеря си един ден в такава дилема. Не искам и тя да напише един ден нещата, написани от 75 и да стане жертва на мъжете, защото едно момиче, родено в най-висшите кръгове, получило най-доброто образование, никога не може да стане проститутка. Не му и трябва. А това, как ще ме оцени 75 няма да е от никакво значение след 20 години.

77.   73/76, майка ми е много далеч от това, което ти си представяш за нормално явно. За мен държането на 71 си е пак проституция, 75 много ясно описва защо.

79.   Според мен да си проститутка си има + но и - защото ако не избереш правилният човек ако ти се случи нещо. Ако избереш правилният човек наистина ще има полза. Запитала ли си се дали изобщо ще получиш пари. Аз съм била проститутка сега съм на 27 и се отказах. Харесваше ми но един ден с един мъж бяхме в хотел направихме секс преспахме той се измъкнал рано и не ми остави никакви пари. Но мисля пак да се заловя с това. Рискувай не изпускай тази възможност. Заслужава си

80.   На 33г и живея и работя в Холандия вече 5г, но не като проститутка. Заплатата ми е 2500е, а на мъжа ми 4000е. Детето ми е на градина там, а другото е много малко. Всичко това го написах, за да разберете че и в чужбина се ваимат добри пари с труд. А дали мъжете са прости за да им ядете парите, моля ви не ставаите смешни. Ако искате да ви бият и да ви е**т ставайте проститутки, но "Хубава жена " е само филм.

82.   Аз сам проститутка да пари се искарват но не всеки пат и един савет от проститутка не ставай никога такава това е трудна професия нямаш ли психика не си за проститутка само това ще ти кажа мила ако има друг начин тарси него това гледай като последен варият парите не са всичко

83.   До 80 и до 74, нещо и ти не си наясно с работната заплата извън България! Това, мъжа ти да взима 4000 евро е невъзможно и то в Холандия.. , а твойте 2500 евро, са по-реални, но със сигурност заемаш две работни места... защото имам опит в някой от страните извън Бг.. а до другата госпожица, тя със сигурност е работела в Кабаре.. такава е тяхната система, но подобна! истината е, че се заплащат в бара 100 евро за нея... защото някой я харесва, но тя неможе да откаже, след като вече е заплатил сумата и смешното е, че мъжът, освен тия 100 евро (някаде варира и по 80.. ) ще заплати 50 евро за хотелче и 50* евро за нея.. така, че той заплаща за дамата 200.. тя взима 50.. , и след като приключат, тя се връща на работното си място, за да чака следващия, и да си кълчи задника на пилона.. имам много приятели, който ходят на подобни места и знам как седят нещата.. в едно е права мацката от 74 номер... чужденците, не стават за сводници, и след като ги има, те не са като долните българи-да те оставят без пари, да се върнеш потрошена и т. н. , но равносметката в тази професия, е че ти си си платена курва и това е.. няма никаде място кадето да си избереш клиента, няма и да има! хо ако е решила някоя, когато има отправени предложения за секс, и не повече от 2-3 редовни клиента, който и плащат добре -защо не..!? тя си живее спокойно, върши си работата и изкарва бонуси чрез тях, ми евала -ако искаш да станеш проститутка -не го прави, а стани някоя барманка или сервитъорка, или място, което си на показ постоянно, ще имаш тези предложения.. и си запази избранниците. Така ще си свободна, няма кой да те наблюдава и разпитва, да ти държи сметка и т. н, и с някой друг бакшиш, но не и в Бг.. нито бакшишите, нито заплатата е добра, а и българите няма да платят много за някаква си... там.

84.   До Авторката. Дай някаква връзка имам предложение.

85.   Която иска да става проститутка неминуемо има изключително ниска оценка за своите способности и най-вече за акъла си. Ясно е, че като завършиш, ще работиш за 800 лв на месец. И кво? Аз бях завършил един от добрите университети по света. Имах и малко опит. Върнах се БГ и работих за 1000 лв на месец. Не беше най-приятното нещо откъм пари, но си траех и го възприемах като допълнително учене- те ми плащаха за да мога да се уча един вид от опита си. Много пъти са ме отрязвали момичета, за това, че съм бай Х-й, една с която бяхме влюбени дори ме разкара, защото други, които се интересували от нея имали поршета, пък аз съм се возел в трамвай хахаха :)
Изобщо не знам какво става с тая и не ме интересува. Аз събрах опит, взех заем и дадох всичко, което имам за да изкарам и следваща степен с един от топ 10 университети в света. Сега нямам нищо. Само, че като завърша сигурно ще работя за между 4 и 7, 000 евро на месец. Така е, не 1 и 2 години съм бил в лайната, ама не ми пука, защото вече знам какво е. В същото време през този период съм събирал опит в работата, която ми харесва и сега имам не 1 или 2 години опит. И за това сега има разлика между мен и тези, които ми обясняваха "ела тука да направим една далавера". В техните очи аз пак изглеждам глупак, но вече разликата е много малка. Доста хора има, които изкарват по толкова пари, но вече сме на кантар. След още 10 години изобщо няма да сме на кантар.

И знаеш ли какво ще е най-голямото преимущество за мен? Че винаги ще правя каквото аз реша и ще си следвам мечтите. Ще имам доста по-сигурен живот и ще знам, че не съм трепал никой. И най-важното- че сам ще си определям живота и никой копче не може да ми каже :)

надявам се това да ти помогне. И още малко да те стимулирам за собствените си възможности- след 2 години отпадат всякакви ограничения за работа в ЕС и Великобритания. И кой ще се цени? Тези с образование и опит. Като си проститутка няма как да стане това.

86.   Спуках се да се смея на последния коментар.
Абе приятелче, защо не си пуснеш нова тема, затова какви мечти имаш за какви заплати и т. н. Кой го интересува?
Разбира се, ако беше жена, щеше да стоят по друг начин нещата, но както и да е.
Колкото до последните ти редове -има проститутки с образование така че не бъди много сигурен в думите си.

87.   И аз мисля като 85 по принцип, но за проститутки, работа винаги ще има.
Това от хилядолетия е най-платената женска професия. Такъв е животът. Има и студентки, които така си изкарваха хляба .... После стават нормални някакви служителки. Имахме една българка, която беше правила много гнусно порно, пуснаха го по пощата нашите хора на родителите ? и на ректора на университета - изключиха я, разбира се. Не знам, какво се е случило с нея.
Много жени и мъже се блазнят от лесните пари без работа.
Аз също като автора работих не две години, а цели 8 семестъра за средно 600 евро на месец в една фирма, ходих на университет, учих, а събота и неделя - чистене, гледане на деца и градинарска работа.
Беше някакъв ужас, не знам, как издържах, но като си взех възделаната диплома рухнах и физически, и психически. Трябваха ми точно една година и половина пълна почивка, за да се възстановя.

Прав е иначе - не ти трябва да ти отваряли пазара на труда. Който е с висше, винаги получава позволително за работа. Дори чух, че в Германия всякакви висшисти (дори от бг. университетите) пускат веднага.

Никога не бих продала тялото си, но не съм и наивна - проституция винаги е имало и винаги ще има. Такъв е животът. Може би всеки от нас познава такива жени, но не знае. Има доста, които го правят между другото... ей така.
85 да гледа английският сериен филм Secret Diary of a Call Girl

88.   Ами ножа е с две остриета-работиш за по 800 лева на месец и имаш някаква душа в себе си, или изкарваш по осемстотин лева на полов акт но си загубила душата си.

89.   Ти си готова -вече си проститутка.

90.   Кой плаща по 800лв. на час? !? Макс 80, и то с пълна програма... Не си струва... По-добре се огледай, за някой дедо милионер... Поне да те гняви само един... Иначе успех, ти желая. С хубав задник и стегнати цици, друго не ти требе...

91.   Аз мисля че решението е само и единствено тво, живота си е твой и ти и само ти можеш да решаваш как да го иживееш. Вярно е че това е професия която много не разбират и критикуват но всеки е грешник и никои няма право да сади другия. Проституцията е една от най старите професии на земята в миалото е имало много потентни геиши или кортизанки, важно е ти да взимаш решенията и тялото си е твое можеш да го използваш както прецениш. Ще ти дам пример в днещно време много момичета се ловат с некои само и единствено защото има пари обаче те не се поставени под критика нали

92.   №83 не знам какви са ти наблюденията за страните извън България само че аз и мъжът ми работим в холандска фирма и знаем три езика, така че не ми обяснявай какви били заплатите. Явно средата ти е кабарета и публични домове. Съжалявам но моята среда е друга.

95.   Не, не си струва да се живее по един непълноценен начин, който само отнема от здравето. 8 часа работа в учреждение или която и да било организация, където дори и не си струва заради заплатата, не е за девица като мен. При мен, за съжаление, така се случи, че са ми спрели интимния живот. От 8 месеца не живея както преди. Миналата година живях на семейни начала, но се случи така, че се започнаха речи, че мъж и жена не трябва да живеят заедно, това бяха хора с извратени понятия и с които никой не общува, всеки само страни от тях и, ако може да се каже, така си решаваме проблемите. А аз в момента живея с една леля и не ми се казва за начина на живот. Аз тази зима бях станала жертва на насилие, защото никой не се интересува от мен. Аз виках полицията, но понеже тази жена тук е рускиня и цял ден само руска телевизия гледа и говори нецензурно, държи се невменяемо, полицията предпочита да не се занимава с нея. Аз посещавам университет, където също никой не може да ми помогне, затова реших да посветя живота си на любовта и няма да ми липсва щастие, ако най-сетне стана компаньонка.

96.   Здравей!
Първото, което ще ти кажа, е, че животът си е твой и само ти можеш да вземеш решение за него.
Сега ще ти споделя моята история.
На 23 години съм, студентка съм по медицина. Започнах да водя сексуален живот прекалено рано - беше в края на 7-ми клас. Винаги съм си обичала секса страшно много. Не говоря за правене на любов, а за секс, защото макар и да имах някакви чувства към първия си партньор, както и в последствие към още един, любов правих за първи път на 19 години с човека, с когото съм и до днес.
Та, мисълта ми беше, с чувства или не, сескът винаги за мен е бил нещо прекрасно. Позволявала съм си много волности, така да ги нарека. Случвало ми се е да ида на дискотека, да се харесаме с някого и да прекарам нощта с него. Наричайте ме курва ако искате, не ме засяга.
В живота си съм спала с 9 мъже. До момента, в който се случи ситуацията, която ще разкажа, бройката беше 6.
Бях на 17. Поради финансовите затруднения в семейството ми непрестанно не ми стигаха пари. Другите имаха нови дрехи - аз не. Другите ходеха по кръчми - аз не. Другите имаха хубави телефони - аз не. Тогава бях един повърхностен келеш, които негодуваше безумно от факта, че няма толкова пари, колкото иска, без реално да има и най-малка идея как се изкарва 1 лев дори.
В този момент стана така, че попаднах пред погледа на един тогава 52 годишен бизнесмен. Човекът бе интелигентен, възпитан, харизматичен. Разговорите с него ми доставяха удоволствие, защото от него хем научавах много, хем не ме третираше като дете.
В един момент въпросният господин ми отправи предложение. Да се виждаме 1-2 пъти в седмицата на закрити врати в дома му (ясно ви е за какво), а той да ми осигурява всичко, от което имам нужда: искаше да ми купи най-нов модел телефон и да се грижи за плащането на сметката ми; да ми купи лаптоп; да ми дава пари за дрехи, козметика, фризьори; да ми дава пари ей така за излизания, да имам за харч; да поема разходи по обучението ми; да ми плаща транспортните разходи из града. Общо сметнато, излизаха сигурно някъде към 700 - 800 лева на месец, че и повече. В замяна на това да правя секс с него 1-2 пъти в седмицата, като ми беше обещал, че ще се грижи и за здравето ми (контрацепция, прегледи при гинеколог)...
Предложи ми да стана негова компаньонка, държанка или ккато искате го наричайте.
Винаги, преди този момент, съм си мислила, че не мога да разбера защо жените приемат за такъв ужас да бъдат проститутки - все пак сексът си е едно удоволствие, а да ти дават пари за това да бъдеш задоволена ми се струваше като да убиеш с 1 куршум 2 заека.
Но когато аз изпаднах в тази ситуация... Установих, че не мога да се продам. Тази случка ме промени. Започнах да узрявам и пораствам. Осъзнах, че парите не са ми приоритет. Тпва беше стартът към превръщането ми в човека, който съм днес.
Така че замисли се дали наистина би могла да го направиш. Ако можеш и искаш - не те съдя.
Ако не - разбирам те.

97.   Да, аз вече се реших да стана компаньонка. Но не в чужбина, а все пак на мястото, където живея, има много шансове. Всичките ми роднини са далеч от тук. За последен път се видях с братовчедките си и баба си през пролетта миналата година. Оттогава живея като сиромах. Ако кажа, кой ми дава пари да отивам в 1 и 2 корпус на университета, едва ли е за вярване. Та това е леля ми, която се лиши от половината храна, с която се хранят всички хора и реши да живее по нечовешки и с това нарочно вреди и на другите. Защото имам баба в Русия, която държи в банка пари, но не ги харчи, защото смята, че те не са нейното щастие. И от тези пари за всеки ден имам само 2 лева. И аз реших да се заема с това, което ме придържа към живота.
Аз мога да кажа, че дрехите ми са толкова много, аз опитвах и да продам някои от тях, но няма такива магазини, които да изкупуват. Раздавала съм и на бедни. Има хора, които ми помагат финансово (когато се нуждая да отида с автобуса на църква), но те са малко. Но знам, че живота е гениален и че мен, както и теб, силен успех ни гони.

98.   Абе намери си няколко постоянни партьора да идват редовно да не са богати, да не са бедни, да са постоянни, нормални, 1-2 пъти седмично. Всеки нов партьор е риск може да е сводник престъпник или маниак. 50 лева е таксата взема се предварително. Ако са бедни няма да са редовни, ако е богат ще те държи като държанка и ще имат предтенции къде ходиш, да не излизаш, само тях да обслужваш когато на тях им хрумне, пиян ще идва насран и такива тъпни.
Мноого по добре е отколкото да се потиш в някой посран офис по 10 часа на ден без климатик и някой комплексар да си избива комплексите, претенции, работи, свирки и тем подобни.

99.   До авторката прочети добре какво е написал момчето което е пази проститутки и се замисли. Всичко което е писал е вярно в тава съм сигурен защото съм виждал подобни неща даже и по-лоши. Бой, секс и тормоз това те чака да не говорим че има клиенти с болести и луди ще се държат с теб като с парцал. Жал ми е за момичетата който работят това просто си пропиляват живота за нищо, млади, красиви а след време изхабени психически и физически. Това е ужасна тема дано никога да не преживявате тормоза на който са подложени тези жени. Искам да ви кажа че пари от проституция в България правят големите босове а не курвите. Аз спях със възрастни жени за по 200 лева на час даже и не знаех колко взема човека който уреждаше нещата не издържах дълго. само грозни, дебели и стари жени направо ми се повдигаше и накрая нито пари ми останаха нито нищо. Ужасно е да си курва да знаеш, ама ако нямаш друг изход пробвай в сайтовете за запознанства и там си уреждай лично ти срещите с мъжете и си ги подбирай, но и там внимавай давай вид че има кой да те пази защото някъде ще ти сцепят дупето от секс и няма да ти платят, психика и желание за секс ти трябва за да работиш това ако ги имаш ще си курва до 37 години и после ще си пак курва ама само в устите на хората. Имах гадже което стана курва тя обичаше да се чука като луда със всеки, видях я наскоро и не приличаше на нищо направо беше зле. Ама както си решиш съветвам те да не се захващаш

100.   До бившето жиголо:Тези дами, където си излизал там за пари-имаше ли такива, където да не искат секс, а само компания? Карат ли те да им правиш френска? Верно ли е, че жиголата ставате безчувствени и неможете да се влюбите и да имате нормална връзка?

101.   Всичко правиш приятел, секс, говориш, френска им правиш те ти духат, искат внимание искат секс як искат всичко все пак си плащат за това а не само за компания. Имаше много дърти жени и не беше изобщо приятно. Представям си какво правят клиенти с момичета на повикване. Станеш ли любимец на някоя и те иска постоянно, не знам на мен би беше супер гадно всичко това, за нормална връзка не може да говорим и според мен не можеш да имаш аз нямах. Добре че спрях с това сега нямам сериозно гадже но искам много, искам да имам нормална връзка със момиче и да се обичаме много, не им искам парите искам любов и секс от красиво момиче!

102.   Искам да се изразя относно Вашето мнение. Значи, аз живях на семейни начала. Но тази връзка беше 100 % основана на фалш. Ще се учудите, но приятеля ми най-накрая се изрази, че между мъж и жена не трябва да има любов. Точно на Коледа ми продемонстрира такава "изненада". Когато живяхме заедно, не се карахме, всичко беше точно както при живота на сгодените. И родителите му помагаха. Те бяха сред нас. Но после той сякаш се изврати. На първо място започна да поставя почерпките, гостувките, игнорираше нашата връзка. А просто той се оказа същия като леля ми. Със същите понятия, че да си някъде на гости цял ден или да седиш цял ден на пейка пред морето, е много по-добре, отколкото да се грижиш за възлюбения/възлюбената си. Аз се оплаквах и на полицията - по случая с бившия ми приятел и леля ми. Те казаха, че това са много тежки случаи и те не се занимават. Има много жени, които говорят против мъжете. Не знам какви диети от Шумен използват, какви образи има там, но аз смятам, че тук е Черноморието, всички младежи, които познавам, са интелигентни, с достоинство. За съжаление, засега живота във Варна е такъв - имаме си работа с врагове, не можем да живеем пълноценно и слушаме такива образи, които говорят против любовта между мъже и жени.

106.   Миличка, аз съм ЗА.
Аз съм не с едно, а с две висши образования и съм работила не за 800, а за 1200 лв.
... с дете и разведена, малко над 30-те.
Излишно е да казвам, че изглеждам много добре, почти 180 см, с дълга руса коса и стегнато тяло. Говоря перфектно немски и английски.
След дълги колебания и размисли и работа в Германия като дом. помощница, защото само това предлагат там, ако не си мед. сестра или лекар, а да и в Макдоналдс за 1000 евро, реших и станах... компаньонка.
Не работя по магистралите или в долнопробни клубове и сама си подбирам клиентите.
Какво да правя, като не ми стигат парите като самотна майка, а и забелязах, че съм харесвана от мъжете/говоря за БГ/, някои сами ми предлагаха пари, за да спят с мен.
Хич и не се замисляй, завистниците тук са много, не ги слушай. Аз си имам психоаналитик и когато ми е кофти, отивам да си излея душата пред него, защото ми се налага да лъжа.
По-добре така, ако си умна и спестиш пари, след няколко години можеш да започнеш собствен бизнес и не е нужно да работиш за някого и да те командват.

107.   Авторке, ама то било много страшно да работиш за 800 лв. месечно, разбира се има хора и за половината на 800 да работят. Ехее на мен да ми дадеш 800... Живот ще му ударя. И четох малко от коментарите, между другото има много фантазия в последния коментар. Висшистке, две висши, английски и немски... Много време си загубила в университета.

108.   До 107.
Аз съм "предната"-номер 106.
Да си чувал за специалности "Приложна лингвистика" и "Международен туризъм"? С немски и английски език. И руски за капак.
Аз търках точно 8 г. студентските скамейки-3 г. редовно в Колеж и 5 г. задочно в университет.
Имала съм престижна работа в БГ, скъсвах се от работа 3 г. на 2 места, за да я карам някак си. Я ми кажи, как се плащат 350 лв. месечен наем, 200 лв. кредит, 350 лв. ток през зимата, с дете в училищна възраст?
И моля, не осъждайте жени като мен, защото в БГ никой не го е грижа за майките, отглеждащи сами децата си.
Но да не навлизам в подробности, не това е темата.
"Елитна компаньонка" в Германия.

109.   106, разбрахме, че ти е труден животът, но не разбрахме как се става „елитна компаньонка“ над 30 и след две раждания.
Права си, трудно е на самотните майки у нас, но така е навсякъде. И 10 г. да учи човек, не може да очаква държавата и обществото да му гледат децата. Правилно си се насочила към най-древната професия, щом така искаш и нямаме право да те съдим, защото не получаваш помощи от нашите данъци, но ми е интересно - а сега накъде?
Дори да си Клаудия Шифър, тази професия си има доста ниска пенсионна възраст. Какво ще правиш като бивша проститутка и все още самотна майка?
Какво ще кажеш един ден на децата си? Какво ще ги научиш - няма ли да са живяли и приели лесното продаване на тялото за нормално и доходоносно начинание?
Няма лошо, работата си е работа. Такива хора като теб винаги ще има, но не е правилно да имаш претенцията на положителен пример за справяне в тежка житейска ситуация. Не си първата и последната самотна майка, можело е да се справиш и с честен труд, но си избрала по-лесния път и това си е твоя работа, просто не се изживявай като пример за подражание, защото не си и не трябва да бъдеш, ако искаме да се развиваме като общество и култура. Лошо сме приети като жени и в чужбина заради такива като теб, нямаш причина за гордост както и ние нямаме право да те съдим.
Дори 10 езика да знаеш, 20 години да си учила в разни колежи пак не си за пример, защото си се провалила в най-важното и елементарното в живота на една жена - да избереш подходящ партньор в живота, да съумееш да го задържиш, да можеш честно да изхранваш децата си. Нямаш право да даваш съвети, защото сама си се провалила и не си направила нищо от възможността да учиш и да получиш образование.

110.   Абе луди ли сте 800 лв на месец било добре. Поне 1500 лв. си трябват за сам човек за живот в България.

111.   До "Любопитната" 109.

Първо, не са две, а едно раждане. И второ, ти сама знаеш, че и 4 деца да си родила, можеш пак да си изглеждаш добре.
И второ-как се става елитна компаньонка над 30-те ли?
Ами много просто, клиентелата, която имам оценява това, че с мен могат не само да се ч..., а и да си говорят на всякакви теми. В този случай, познанията по езика са решаващи.
Второ, не работя по витрини, гари и публични домове, а само в клубове и частни квартири.
Познавам германки на 50 г. които изкарват много повече пари от 18-годишните пикли, само защото могат ДА ГОВОРЯТ и изслушват.
И трето- не считам, че с развода си съм се провалила, защото аз го напуснах, а не той мен и не съм искала да го задържам.
И последно-някъде по-горе да съм казала, че съм пример за подражание? Това е най-голямата глупост, която съм чувала.
А и да, представи си, детето ми не знае с какво се занимавам и никога няма да научи.
Това е от мен, повече няма да отговарям на нападки.
Приятна вечер!

51-100 от 179