Споделена история от Секс и интимност

Работа като проститутка?
Има ли хора тук, които без заяждане или ирония да ми отговорят на въпроса, кой живот е за предпочитане? Този, в който работиш по осем часа на ден за 800 лева на месец или този, в който изкарваш същите пари за около час?

На 23 години съм, завършам висшето си образование, не излизам по чалга заведения, не пия, не пуша, нямам и толкова богат сексуален опит.

Позната ми предлага да започна да се занимавам с това. Струва ли си да се занимавам, казват че веднъж като заживееш по такъв начин, няма връщане назад.
И все пак, като се оглеждам около себе си си мисля, че за жалост това е печелившата формула в България, или поне така го налагат медиите и прочие...

Коментари

1-50 от 179

1.   Не си съсипвай живота! Нищо хубаво не те чака ако тръгнеш по тоя път!

2.   Мацка ако смяташ, че няма да имаш проблем с това да те ч"""а всеки, който си плаща не зависимо колко противен, миришещ или какви откачени фантазии има, без да имаш павото да кажеш не, защото си плаща, ставай. Това е твоя живот и ти решаваш какво да правиш с него. Аз лично не мога да си представя да съм в такава подчинена позиция...
Лола

3.   Момиче не се заблуждавай! Да печелиш повече но като се замислиш представи си колко жалка ще бъдеш.. не си заслужава просто да се занимаваш с такива неща!! Но все пак ти си решаваш! :)

4.   Боже, не го прави!!! Ще изкарваш много пари, но какъв ще е животът ти? На какви хора ще попаднеш? Знаеш ли какво може да ти се случи? Млада си, завършила си висше, животът е пред теб-Не го проваляй!!! Как въобще си мислиш да се захванеш с това. Ако толкова искаш пари, отиди в чужбина. Там предлагат много по добри пари. Но не ставай проституткааааа!!! И какво оттова, че нямаш богат сексуален опит? Имаш много време, ще си намериш свестен приятел и така. Не си мисли такива работи!

5.   А като остарееш? Какво ще правиш?

6.   Ако на теб ти е трудно и мислиш, че с отварянето на краката живота ти ще е по добър се лъжеш.

Кажи какво да прави едно момче в същото положение? Ще се бори и ще работи за 800 на месец ако е необходимо. Помисли само колко много ще загубиш. Изглежда си умно момиче се ще намериш друго решение.
Аз съм момче на 22

7.   Значи предпочиташ парите пред честта и здравето? И като одъртееш ще мизеруваш...

8.   800 лв за около час. - мисля че те зарибяват, освен ако не ти предлагат да се движиш в кръговете на Берлускони нo не вярвам. Ако пък дори и да ги изкараш тези пари не е ясно колко от тях ще са за теб, дори и да са голяма част за теб гледай да събираш и да пестиш щото не съм много запознат но "жътвата" е до около 30-35. И накрая гледай да не свършиш на магистралата при тираджийте.

9.   Пф не се превръщай в жалък боклук.. Как въобще можеш да си го помислиш, на мен ми се повдига само при мисълта.. Отвратително.. !!!

11.   О не:( как изобщо ти хрумват такива неща... Не знам дори как да коментирам, като гледам май вече си го решила... Ами само ще ти кажа, че нищо добро не те очаква като проститутка. Нито сега, нито като остарееш-защото с този начин на живот на 30 вече ще си парцал и никой мъж няма да те иска, за създаде семейство с теб и да имаш нормален живот.
И за какво са ти тези пари ако си сама и унижена?

Направо не знам какво те стимулира към това. Да, трудно се работи нормална работа за по 800 лева на месец, но са пари изкарани с честен труд. Имаш възможност да се издигаш, уважават те. Имаш нормална среда и възможност да вървиш напред, при това не сам. Ако си мислиш, че да си проститутка ще ти е много лесно, си се обръркала нещо... Много тъжна история е твоята, заради начина ти на мислене... Един пропилян живот... И да връщане назад няма!

12.   За пръв път виждам жена с висше да иска да става проститутка. :O

13.   Не мога да повярвам, че някой, който има висше образование може да измъдри такава велика глупост! Какво ни будалкаш!

14.   Връщане назад има!!!

15.   Не го прави...

16.   Виж сега аз какво ще ти кажа на пук на всички. Тази професия е много хубава, стига да знаеш как и да е с мярка. Т. е. сега ще ти кажа правилата:

1 Работи без сводник - сама за себе си
2 Не се доверявай на "добронамерени" приятелки
3 Ти поставяй условията
4 Не прави секс с всеки, който те поиска
5 Не бъди евтина проститутка- взимай колкото се може повече
6 Подбирай внимателно клиентите
7 Желателно е да работиш с малко, но сигурни мъже
8 И най важното е- прави го само с мъже, които ти харесват и би го правила за тях и без пари
9 Не го приемай, че си продаваш душата и тялото, а че си даваш тялото под наем, правиш си удоволствието, придобиваш опит, правиш отсрещният щастлив...
10 Не го прави прекалено често или ако не ти се прави
11 Работи повече за удоволствие отколкото за пари
Общо взето надявам се да ме разбра. Тук няма да чуеш друго положително мнение, хората са... абе да не започвам....

Но да си проститутка може и да е приятно. Аз лично ако стана проститутка ще е заради удоволствието, а не за парите. А и предпочитам да стана проститутка, отколкото да продължавам същият скучен живот в офиса по цял ден, после вкъщи-тъпотия пълна. Не съм лишена материално, но съм лишена от най-сладкото в живота удоволствия и тръпка, така че е за предпочитана пред много други неща.

Даже това е една от най приятните професий. Стига да не я упражняваш на сила. Да не се забъркваш със сводници. Да не спиш с грозни, дебели и дърти, а само с тези които си харесваш и психиката ти да приема леко нещата, да не се чувстваш зле от това.

И още един съвет- не работи в България. Отиди в чужбина в Холандия, или някъде другаде където е легализирана, за да си нямаш проблеми с полицията. Мисля, че в Белгия и Германия може също.

Послушай себе си и бъди щастлива! От опит глава не боли. Може да пробваш веднъж, ако не ти хареса да се откажеш. По принцип първият път ще ти е най трудно може би. Но да знаеш, че ако се забъркаш със сводници ще си вечно гладна, пребита, унижена и няма да имаш право на избор и ще си обречена доживот. Затова умната!

17.   Номер 5 ако изобщо оживее до старини искаш да кажеш !!!
не се излагай - 800 лв са добри, вярно едва ли ти стигат за всички глезотиики, но съм сигурна че се оправяш с тях. а и сега завършваш висше все ще намериш нещо по специалността и за повечко пари, но не избирай да ставаш проститутка !!! после и да искаш няма да можеш да се измъкнеш от това !!!

18.   800 за час, не ме разсмивай! Дори и на актриса от холивуд не биха и платили толкова! Работил съм известно време в елитен хотел като пиколо. Гостите ни бяха хора с много пари и претенций, винаги аз и охраната получавахме с 10% повече от сумата която деляха: проститутката, сводника и собственика на бърдака. Живаях добре, но не забогатях. Познавам много момичета в бранша. По- хубавите не живеят зле, но макар и да не съм ги питал, убеден съм, че няма и една която да не съжелява за избора си!

19.   Не се заблуждавай, че това ще ти реши проблемите, напротив ще ти създаде нови. Достойнството не се купува или продава, то е начин на живот. Ще направиш фатална грешка и после горчиво ще съжаляваш. Д-р Хаус

20.   Е това сега са глупости на търкалета... как може образован човек дори да си помисли за този вариант. ДОбре ставаш проститутка и какво ще спиш със всеки срещнат за пари (ако си елитна проситутка ок 30 начас примерно, ами ако си като ония на околовръстното защото рано или късно всички там отиват, ще взимаш по 50 стотинки за свирка ....).

А някой ден като решиш да се задомиш, как ще го приеме гаджето ти, каква ще си в очите на децата си, каква пенсия ще имаш защото се съмнявам да дадат на проститутките право на пенсия... каква ще си пред себе си?! Замисляш ли се че е по- добре да си изкарваш парите с честен труд... и да ще работиш повече от 8 часа и да ще взимаш по - малко пари, но когато се прибереш вкъщи няма да се тревожиш дали не са те заразили с нещо и да се чувстваш омърсена физически и психически...

Това не е решение за проблем, а просто най - лесния начин, мързеливия, животът е труден, ако беше толкова лесно и забавно то тогава всички жени щяха да са проститутки. И не не е единственната алтернатива в България, просто ние сами си го правим такова положението. С подобно мислене! Желая ти само успех и дано вземеш правилното решение

21.   Интересно как ще изкараш 800 лв. за около час - с 8-16 човека едновременно ли ще го правиш? :) Ами "процента" за сводниците/бардака?

Искам да ти кажа едно нещо, но хубаво да го проумееш и да ти стигне до съзнанието: ЖИВОТЪТ ИМА И ДРУГИ ИЗМЕРЕНИЯ - НЕ Е САМО ФИНАНСОВОТО!

Освен това и за да си проститутка си трябва призвание - за да си наистина добра, трябва да го намираш като цел и смисъл на живота си, на съществуването си дори, иначе все ще претупваш нещата, за пари. Всъщност това важи за всяка една професия - учител, лекар. Правиш ли нещо (само) за пари, и с неприязън - пиши го бегало..

Помисли хубаво над тези неща, и каквото и да решиш, ти пожелавам успех!

22.   О, не!
Недей!!!
Да, ще спечелиш повече пари, но дали с удоволствие ще ги харчиш... когато излезеш по улицата, и знаеш че половината град е минал през теб и те познава като такава...
Запази достойнството си...
За какво ти е образованието... проститутка с образование... моля те избери доброто!!!
Ж 23

23.   "Този, в който работиш по осем часа на ден за 800 лева на месец или този, в който изкарваш същите пари за около час? "

Такова заплащане на проститутка НЯМА. Максимума който можеш да изкараш ЧИСТО е 500лв на ден. Но конкуренцията в София е жестока :))))

"Позната ми предлага да започна да се занимавам с това."

Тая твоя позната постара ли се подробно да ти обясни как точно протича 'работния ден' и всички особености на занаята? :)

"И все пак, като се оглеждам около себе си си мисля, че за жалост това е печелившата формула в България, или поне така го налагат медиите и прочие..."

От това което си написала може да се направят няколко предположения
- или си много назад в социалното си развитие и не можеш да разбереш какво е всъщност занаята проститутка
- или темата е нереална, провокативна

24.   Аз ще ти отговоря по различен начин
Приятелка казваш ти предлага, изглежда да работиш за нея или за нейния сутеньор това не е много добре зависи колко си хитра дали ще можеш да си вземаш парсата въобще. Говориш за 800лв на час това е само в елитните хотели там миризливци/клиенти няма и изврътеняците са 1:1 000 затова отпада и коментар №2

Ще печелиш повече но ще имаш и повече разходи много рядко съществуват такива жени занимавали се с това да излязат от бизнеса с нещо /събрани пари или апартамент/ все се намира кой да ги излъже да им ги вземе. Вярно като такава ще се наживееш ще ядеш в най елитните заведения ще ползваш най хубавата козметика ще си купиш най хубавите парцалки. Ще натрупаш опит как да залъгваш всички типове мъже, след време докато видиш мъж ще знаеш как да подходиш с него да прави каквото ти искаш.

Опитът в секса не е толкова важен ще видиш, че повечето клиенти въобще не идват заради секс вземат момиче за цяла вечер правят го най много два пъти за по 15 мин и през другото време си говорят /трябва да си добър слушател/ и спят. Точно вишистка трябва да си, все пак не говорим за магистрална проститутка, тук трябва да можеш да си и компаньонка да говориш на теми който интересуват клиента да знаеш езици поне английски.

Дали ще си жалка ми сама си прецени кога ще си жалка като работиш за 450лв или като работиш за 800лв на час.
Като остарееш? - ами като остарееш ще правиш това което са направили всички бивши колежки, те не са се заличили от образа на земята, намерили са си мъж който не е предубеден и са се омъжили, 70% от тях живеят като съпруги на заможни господа не работят гледат си кефа, кафетата 1000лв джобни на ден, знаят как да си въртят съпруга да прави това което те желаят, децата им са осигурени. Другите 30% ами те не са били досатъчно хитри и търсят любовта ама тя доста често не съществува повече от 2 години.

Само зависи как гледаш на нещата, сама си прецени дали можеш всичко това, дали си достатъчно хитра да изплуваш да не бъдеш мачкана.

25.   Проститутката е жена, която си изкарва парите с честен труд. Не осъждам подобни решения. Каквото и да избереш - това е твоят живот и ти решаваш накъде да поемеш в него.

26.   Хаха... не ви ли се струва странно, че момиче, което, цитирам, "завършва висшето си образование" разсъждава по този начин? Или някой си измисля тази история, за да предизвика съответната реакция, или нямаш капка мозък, въпреки образованието си. И в двата случая не говори добре за автора.

27.   Благодаря ви хора, много съм объркана!
авторката

28.   Хаха майтапиш се кви 800 лева заплата бълнуваш и кви проститутки от класа бълнуваш в бг. Като си решила да избереш уж лесните пари стани проститутка в чужда държава не и тук, българина е беден няма излишни пари за проститутки

29.   Кой ви излъга, че ще изкарва пари? Няма да изкарва и половината на половината от това, което е посочила като 800 лв.

И аз ще повторя писалите по-горе: авторке, не се заблуждавай, че ще изкарваш много пари и ще живееш леко и лесно по тоя начин. Всеки който търси лек и лесен живот /и лесни пари/ наистина безвъзвратно пропада.

Разбирам те, че не искаш да им бъдеш роб, по 8 часа и тн. И аз не искам. Но не е този начина, който си го мислиш.

30.   Може, ама средно е 200 на час за елитните.
800 - ако си мис българия може

32.   Проститутка - най-древната професия! Тезата ми е такава: Така или инъче всяка жена се ражда проститутка. Въпросът е само как се изразява това.
На въпроса. Животът си е твой. Мисля, че или го имаш в себе си, или го нямаш. Сигурно добре си си помислила, какъв имидж ще си изградиш, как ще се отрази той тогава, когато решиш да се омъжиш, за всички перипетии при упражняването на тази професия в обърканата ни държава. Другото е въпрос на гледна точка. Както например съм аз, който никога не бих прибягнал до услугите на платените жрици. Принцип!
А за онези, които мислят, че няма висшиски-проститутки ще им кажа, че има и то в изобилие.

33.   Не знам кво си объркана толкова. ма определено първо таз дето ти го предлага не ти е приятелка. а ти щом си тръгнала да питаш тука хем не си убедена че си за тая работа хем си нямаш и идея за кво става въпрос.

34.   Подкрепям номер 29. Да така е, излъгалисате! Знам го от личен опит. Само ще ти кажа, тарифата е от 50 до 100 лв. Млада си още, не се превръщтай в подметка. Не е толкова лесно, колкото звучи. УСПЕХ!!! ... ЛУДКАРКАТА...

35.   Здрасти, твърде си стара, за да бъдеш елитна проститутка. Ще те ползват за до 100 лв. на час, 80 ще ти ги взима „познатата“ (маман). Няма излизане от тази професия. Ще си съсипеш живота.

36.   32, имам два въпроса. 1-во защо всички жени са проститутки и какви са мъжете тогава? 2-ро с какво са плащали за проститутките, когато са се зародили? Ако отговориш на 2-рия въпрос, ако изобщо ти сече пипето може и да се сетиш защо питам. Не ви ли писна да си приказвате клишетата? Верни, неверни, казвали са ги 100 пъти, нито си оригинален, нито блестиш с ум, ами си като развален телефон, скучен и глупав.

38.   до 27) авторката, аз съм 8)
Именно сега си объркана, затова недей да вземаш решения когато си в такова състояние. Сутеньорите по принцип използват слабостта и объркването на момичетата за да ги въвлекат в този бизнес. Дай си време примерно три месеца и ако наистина направиш този избор нека да е осъзнат. Наистина не се връзвай да работиш с никого работи само за себе си. А има и друг вариант, след като имаш тази нагласа, защо не завършиш образованието си и например след време като започнеш работа (в добра фирма - много е важно)не изчукаш шефа си за по-добра заплата или по-добър РЪКОВОДЕН пост? това е също вид проституция но не е толкова саморазрушителна и дори може и да е приятна. После като имаш съответният стаж на определена позиция вече го пишеш в CV-то си и продължаваш напред за по-горен пост и т. н. може и в друга фирма и с други шефове. По този начин хем си проститутка хем запазваш и статуса си в обществото дори го повишаваш. Не ме разбирай погрешно не съм против проститутките напротив, но като мъж бих искал ако съм с проститутка да не се чувствам като изверг който се възползва от мъката и безизходицата на едно момиче, а да съм в компанията на жена осъзнато направила своя избор на която да и е приятно това което прави.
BV

39.   Пак съм 16, само да добавя, че като компаньонка в чужбина можеш да печелиш от 2 000 до 4 000 евро на месец. Като не спиш с всички клиенти, а само с тези, които поискаш.

40.   Недей!!!

41.   Не си проваляй живота момиче ще те бият и ще те ебат ,а попаднеш ли в полезрението на някой сводник не ми се мисли.Ето прочети малко

http://e-vestnik.bg/873

42.   Номер 18 съм! Ще ти дам едни цени и бъди сигурна, че това е реалноста и прецени дали си заслужава. Елитните (Наистина хубави момичета с перфектен английски) взимат по 90 лева на час. Ние в хотела (Говоря за 5 звезден хотел с наистина много богати гости) им искаме по 100 Евро Тоест 110 лв за охраната и пиколото и 90 лв за момичето/сводника. Ако на клиентът му се видят много, минаваме на 50 Евро на час. В този случай звъним на някой от евтините клубове и даваме по 50 лв за момиче-сводник-клуб. Чувал съм, че има кубове в които работят истински манекенки и цената е 250 на час, но и да има такъв клуб това е изолиран случай който не те засяга освен ако не си тазгодишната мис България. Та както казах ако си хубава и наистина взимаш по 90 лв на час за теб ще остават около 40 лв, на ден няма как да имаш повече от 4-5 клиента и няма как да искарваш повече от 200 лв чисто. Това не са малко пари, но работата е наистина тежка и сакапва.

43.   Не се заблуждавайте, че в чужбина проститутките изкарват пвече от колкото тук. Ползвал съм такива услуги в Германия и Холандия там цените са 30 евро за 30 мин. в Германия и 50 Евро за 30 мин в Холандия, но живота е много по-скъп а плащаш и наем. Единственото предимство е, че там всичко е легално.

44.   И после никой мъж няма да те има за нищо - ни за жена, ни за майка на децата му, нито за нищо.. Дори след време да скъсаш с тази професия, миналото винаги ще те преследва... Жалка история.

45.   Ето това е България, млади, умни-стават проститутки.

46.   Ти си вече в душата проститутка, . Мислиш че ей така ще искарваш пари? Е какви само малоумни хора има... нм 16 мн филми гледаш бе или четеш мн книги? Действителновта е съвсем друга. Имам приятели-бизнисмени, когато те си поискат техните им проститутки, те трябва да дойдат за помалко от 10 мин. Няма не искат или са изморени или е късно... хехех само да знаеш кво става, нямаш си никаква претстава... и това 800 лв на час? Па ти да не си София Лорен? хехеххе. Каква само интелигенция има БГ.

47.   До авторката: В другите коментари обилно ти обясниха какви са плюсовете и минусите на проституцията, и аз като цяло съм съгласен с тях. Дали за тебе плюсовете преобладават или минусите, вече сама си преценяваш.

Аз ще ти кажа нещо друго: На два пъти вече казваш, че си объркана. След като си объркана, не го прави! Улицата не е място за объркани хора! Хотелите и стрип клубовете също. Да, както ти казаха, от проституция може да се живее добре, като същевременно държиш негативните ефекти на минимум. Но за да го постигнеш, трябва да си на 100% наясно със себе си и със ситуацията около себе си. Трябва да си желязна със себе си, с клиентите си, с "колежките" си и с всички други.

А ти изобщо не ми звучиш като "желязна" дори само със себе си. Ако в това си състояние (душевно и емоционално) се захванеш с тая работа, всички около тебе това ще го видят точно за 5 мин и ще им станеш ясна каква си. И ще те схрускат за закуска, че дори ще те извъртят така, че ти ще си им благодарна и дори няма да се усетиш откъде ти е дошло. Улицата е джунгла и хората, които са там, са се задържали, защото умеят да оцеляват ако трябва с цената на това да мачкат хората около себе си и да извличат максимална лична изгода от всичко. Там поняние приятелство няма, вкл. и тая твойта "приятелка" както вече ти казаха, не ти е никаква приятелка.

Да станеш проститутка не е просто решението "мога ли да си сваля гащите за пари". Това е най-малкия въпрос. Тая професия е коренно различен начин на живот, различна ценностна система, различен начин на мислене. И ежедневна безмилостна борба с всичко и всички около тебе.

Ако този живот е за тебе -- направи го. От това, което прочетох от тебе обаче не мисля, че е така.

48.   39, мога само да добавя, че и една чистачка в Гемания на пълен работен ден може да изкара 2000 евро...
Ако имаш добро образование и знаеш езика, взимаш бруто поне 50 евро на час - повече от всяка проститутка.

Съветвам момичето да не почва с тази професия, ще си провали живота за винаги. Не продавай тялото си по какъвто и да е повод - да си спала с шефове и тем подобни - така ще руинираш името си и никога няма да можеш да водиш нормален живот, ще се научиш да разчиташ на катеричката си, а това е до време - като станеш на 35 най-късно ще потъниш на дъното, защото това между краката ти го има всяка жена, а идват и по-млади и неупотребени - това между ушите ти, го имаш само ти, то е уникално и с него можеш да си изкарваш хляба цял живот.
А.

49.   От 47 до 48: За другото съм изцяло съгласен с теб, само не се излагай с тия 50 евро на час, моля те! 50 евро на час като твърда заплата вземат мениджъри от доста високо ниво, както и
хора на свободна практика (лекари, авдокати, по-известни готвачи, програмисти и т. н. ). Някой от тях разбира се вземат и много повече, има лекари, които вземат по 2000-3000 евро за операция (а правят по няколко на ден), има адвокати, които скубят по 2000 евро на час. Но такива са единици. Когато си на свободна практика цените варират между 30-40 и 90-100 евро на час, но за да вземаш такива пари трябва да си с НАИСТИНА МНОГО ДОБРО образование, да си сред първите във випуска си, както и да имаш много други soft skills, не само да си зубър.

И не се подлъгвайте по цифрите, това са бруто пари! В Германия разликата между бруто и нето е 2 до 3 пъти. Когато си на трудов договор нето ти остава около половината, когато си на свободна практика около 1/3, другите 2/3 са данъци и осигуровки.

А това дето чистачки вземали 2000 евро е пълна лъжа! Продавачки и касиерки в магазин вземат по 1400-1500 евро, чистачките разбира се още по-малко. В МакДоналдс вземат по 6-7 евро на час. И така нататък.

50.   Последните 10-на коментара хвърлиха ясна светлина по въпроса, така си е. Освен това някои хора бъркат проституирането като занимание с това да си хванеш 'чичко паричко', да се еб*ш с който те кефи за облаги или да си хванеш богато гадже. Разликата е голяма - защото проститутките работят с клиенти, главно непозанти хора от най-различен тип; един след друг, ден след ден.... вярно че можеш и да откажеш евентуално на някого. Далече не всяка жена може психически да издържи да бъде проститука...

И още нещо - "умни" проститутки няма, всичките са пропаднали жени; някои много а други страшно много.

51.   От 48 до 49... виж, не съм статистически институт, за да казвам, какви са средните заплати.
Просто за 2000 евро на месец не си заслужава да си продаваш тялото, освен това - в страните, в които проституцията е легална, и проститутките плащат данъци като свободна професия - а там осигуровките са си дебели.
Бруто един обикновен майстор-електротехник си взима 50-70 евро на час. Свободните професии... ами според зависи. Аз познавам фитес-инструктури, който БРУТО взимат 25-30 евро на час, има консултанти, които взимат 10000 евро на час.
Всички си продаваме труда и времето на пазара, но не и телата си. Има разлика.

52.   НЕ ГО ПРАВИ! Аз съм мъж на 28 г. в момента, а като по-млад, докато учех, между 20 и 21 г. бях "охрана" на проститутки и може да се каже, че познавам бизнеса. Едно мога да ти кажа, пробваш ли се ще постадаш. Няма начин да не пострадаш. Или ще се заразиш, или ще грохнеш психически или някой като мене ще те съдере от бой по заповед на шефа. Повярвай ми, всичките работещи като ваши охрани знаят как да бият и много, адски много ще те боли. Не 800 лева, мога да те накарам да бачкаш за 180 и да се чукаш по 15 часа на ден. Виж, аз отказвах да бия момичетата, повечето бяха и непълнолетни, платих си първата 1 година от обучението и после почнах да мъкна гардероби и хладилници за останалите 3. Но на такива садисти може да се натресеш, че бедна ти е фантазията, такива колеги съм имал, че ще ти докарат страхова невроза, като ги виждаш и ще почваш да ревеш и да трепериш. Послушай ме, не съм видял издигнала се поститутка, а и освен това трудно ще станеш елит поради възрастта си. Просто ще бъдеш парцал на мазни чичковци и обект за побоища и изнасилвания. Ти просто нищо не си видяла, ти и твоята приятелка-вие нищо не знаете, вие просто и идея си нямате какво ви чака от тука насетне. В чужбина се вадят повече пари, ама за сутеньора. Отиваш там под строй, вкарват те в някакъв бардак, няколко яки пичове те смилат от бой и те изнасилват с дни, дрогират те и те бият, чукат те и след една такава едноседмична терапия си готова. Ще се чукаш с дебелите чужденци и няма да взимаш пукнато евро, повярвай ми, ще те дресират като животно в цирк, от наркотиците няма да знаеш и кой ден е, изобщо ден ли е, нощ ли е... В крайна сметка за какво си на този свят, замисли се? Аз се замислих, не можах да се впиша в тази нисша-да малтретирам хора, пък ако ще и да са извратени боклуци, не може един малко по-интелигентен разум да се впише, повярвай ми. Страхувам се за теб, защото познавам много момичета казвали си малко само, няколко месеца, година... не, няма срок, срока го определя шефа ти. Виждал съм как 4 човека пребиват 16 годишно момиче, защото е укрило пари, счупиха и едната ръка, носа и избиха предните й зъби, беше хубава, наистина хубава... Замисли се над думите ми, нарочно ти описах всичко което съм видял, за да разбереш, че там където отиваш е свят на жестокост, а ако има някой човечен като мен е бързо изхвърлен от "системата", няма да намериш никой нормален там. Успех ти желая, каквото и да предприемеш, в крайна сметка живота си е твой, бъди здрава.

53.   Бе 52, я се опомни и не говори на изуст. Да, случват се такива неща. От отвличания никой не е застрахован, каквото и да работи. Неслучайно казах одеве, че момичето не трябва да работи за никой, а за себе си. Ако работи за себе си, с подбрани клиенти и се пази, няма да има проблеми. Всяко нещо е хубаво да се прави с мярка.
За парите какво друго да кажа, освен че познавам доста момичета които правят секс за пари и всички до една, за няколко годинки се сдобиха с апартаменти, коли и т. н. Даже две от тях в момента са щастливо омъжени за свои клиенти. Живот си живеят и не работят вече, защото са се подсигурили занапред.
Истината е, че аз не одобрявам например като 1 моя приялка- тя по 10 клиента на ден оправя. И не подбира със всички си ляга. Това е недопустимо за всички пари на света.
Твърдо съм ЗА секс за пари 1-2 пъти в седмицата с човек, когото харесвам. Така се изкарват около 1000Е на месец и е по-скоро като странично занимание, а не като основен начин на препитание.
Разбирам авторката, не за друго, ами на твойте години съм, не пия също, не пуша също и съм девствена даже още, обаче файда от праведният живот няма. Живееш по правилата, а виждаш че нищо добро не те чака и решаваш да направиш нещо ти, нещо което драстично да сложи край на мизерното ти съществуване.
Един от коментарите беше казал много добре- че това не е работа за всеки и че ако се чудиш и си объркана- значи не го прави-Когато предприемаш такава крачка, трябва да знаеш на 100 процента какво искаш, а ти не си.

1-50 от 179