Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за девствените младежи на възраст минаваща 25 години?
Здравейте на всички бих искал само да прочета вашите мнения. Просто ако може да напишете какво мислите за такива момчета и как да постъпят, ако не им върви с жените?
Пишете по темата и не се притеснявайте само искам да видя как мислят съвремените хора по този, ако мога да го нарека проблем:)

Коментари

1-50 от 78

1.   Да отидат на проститутка да се научат, но щом не им върви с жените, повече от тях сигурно ще си умрат самотници, което хич не е добре

2.   Аз лично не виждам нищо лошо... всеки е различен човек... има хора които са по срамежливи и не могат да се отпуснат напълно... разбирам и не упреквам... не гледам на секса нито като на мода нито като на фикс идея... всичко е нормално.. всички сме хора на този свят

3.   Не мисля, че е проблем. Нищо ти няма.

4.   Не мисля, че е проблем. Нищо ти няма.

5.   Според мен не би трябвало да е проблем за околните. Проблемът е за самия девственик. Със сигурност ще се намерят хора, които да ми противоречат, но мисля, че човек на тази възраст, независимо мъж или жена, който още не е правил секс, не се чувства съвсем щастлив, спокоен и в мир със себе си. Сексът е нормална част от живота и нещо много важно според мен. Сексуално незадоволеният човек няма как да е щастлив. Някои хора твърдят, че се пазят за голямата си любов. Това си е личен избор, но на мен поне ми изглежда твърде висока цена години наред въздържание. Та според мен човек, който е на тази възраст и още е девствен, това със сигурност не е по негово желание. Такъв човек има проблеми с общуването и ще направи добре за себе си да се опита да ги разреши. Да прочете литература. Да се консултира с психолог. Да бъде по-смел.

6.   Мислиме че трябва по най-бързия начин да намерат некоя к*рва за еб*не :))))

7.   Постоянно едни и съши теми!!!

8.   Oтиди на магистралата таме пълно с ку/ви които няма да ти откажат !!!

9.   Не ходи на проститутка! Нима едното чукане без страст а и като знаеш, че и плащаш за да се прави че и е гот ще ти достави удоволствие? Физически вероятно, но секс без чувства.. не сме роботи бе майка му стара..

10.   Аз не мисля нищо лошо за тях. И не е голям проблем ако само със срещуположния пол не ти върви. Аз даже и приятели нямам, така че се замисли какво би било да нямаш приятели. Но след време се свиква и вече не ти прави впечатление. Не ги слушай тези, които ти казват да идеш на проститутка - ще хванеш един куп болести.
***Кървавата роза***

11.   Мисля, че си имат причина, както девствените момчета, така и девстевните момичета. И няма лошо, наистина

12.   Промяната във всичко - ценности, морал, финансово състояние, информираност, доведоха до тотално отчуждаване и надценено очакване. Излез на вън, ослушвай се оглеждай се, преценявай очакванията, адаптирай се и реагирай очаквано. Няма универсална рецепта за "успеваемост", но определено трябва смелост, доза риск и по-малко претенции.

13.   Жалко е че има хора като 1, 6 и 8.
5 и 9 мн верни неща са казали

Сега ще кажа моита причини да съм още девствена какви са въпреки, че не съм над 25, на 22 съм.
Причините са няколко:
1 Възпитаване в семейството, че секса е нещо мръсно. Че сексът е грях по лош от убийството. (говоря за моето семейство конкретно)
2 Малтретиране от бащата(в моят случай психически и физически, за щастие не сексуален )- тормоз, който трайто уврежда психиката на детето. Момичето израствайки с такъв баща се страхува от мъжете и от физ. контакт с тях.
3 Момчетата и мъжете около мен ме възприемат само като сексуален обект
4 Не мога да срещна подходящият

Това, което забелязах при мен е, че с течение на годините критерийте за мъж се занижават. Раните от миналото отекват.

Срещам някого казвам си "Този ще е". Разбирам, че не търси нищо ангажиращо и си казвам "Затова ли толкова чаках, за 1 нощ, след която ще се чувствам като парцал. Не, мерси ще изчакам още малко... "

И така сигурна съм, че автора и други в същото положение знаят за какво говоря.

Да, тежи ми. Прави ми се много секс. Но знам, че направя ли го просто заради самият секс, ще се разочаровам много и няма да се почувствам по-добре- напротив.

14.   Аз мисля, че тези "девственици" са всъщност момчета, с големи сърца. Големи сърца, които чакат Единствената, за да я направят "тяхно момиче". Това е много хубаво. Сигурна съм, че си имал много приятелки до сега, но нещо не им е стигало, нещо, което търси голямото ти сърце. Не се отчайвай. Единствената ще дойде. Обещавам ти! :)
Г.

15.   Мисля, че или нямат късмет, или нещо не са в ред. На двадесет и петгодишна възраст всеки нормален човек трябва отдавна да си е топнал оная работа в нечия вагина. Иначе нещата опират до чичко доктор: сексолог, невролог, психиатър, андролог. Лична аз на 25 години имах 10 години сексуален стаж.

16.   Хвани си по - опитна като за първи път. :-)!
Ще те отрака.

17.   За да е девствен младеж на 25 години (на тази възраст майка ми вече е била родила и двете си деца), според мен трябва да попада в една от двете категории:

1) Такъв/такава, който се пази за Принцесата/Принца, но така или иначе илюзиите им много скоро ще бъдат разбити, и тогава ужасно ще съжаляват за пропуснатото време, през което са могли да съберат опит с другия пол..

2) Нещо в социалните контакти силно куца: липса на способност за общуване, прекалена затвореност/срамежливост... При всички положения трябва да се вземат мерки.

18.   Бях девствен на 25 когато се запознах с най-невероятното и секси момиче на света и 6 месеца по късно го правим всеки ден. Живей си живота и да не ти пука - всеки влак си има пътници :)

19.   Подкрепям мненията, че имаш някакъв проблем при общуването.
Аз лично усещам девствени момчета, не ми е приятно да общувам с тях, както и със сексуално незадоволени мъже, защото само това им е в главата като ме гледат, те имат мокри длани, потят се обилно, излъчват особена миризма, нервни са и не са ми приятни. Не ми харесва езика на тялото на такива мъже.

Моето мнение е, че в днешно време никой не е осъден да остане девствен, има компаньонки в краен случай, които да задоволят такива мъже, не сме длъжни да понасяме слухтенето им и мокрите им длани. Страня от девствени мъже, както и от мъже, на които им личи, че от години не са били с жена.
ж26

20.   Не съм съгласен с 19, че можеш да познаеш кое момче е девствено и потенето на дланите може да се дължи на много други неща - може да е притеснение, срам, неудобство, но не е задължително да е това. Що се отнася до компаньонките не мисля, че даваш най правилния съвет. И се радвай, че мъжете те заглеждат това показва че изглеждаш добре. ;) Като се замисля има логика понеже красивите обикновено пишат такива подобни на твоите.. ;) Не се обиждай не си компетентна
в тази област;)
Сега по темата: Да си девствен не е края на света според мен но не съм и изненадан като гледам интересите на повечето жени. :) Номер 15 това ли го наричаш стаж още от бебешките ти години? :D

21.   Аз съм на 21 години и съм девствен но не ми пука ,че съм решъл съм,че ако след 25 години съм все още девствен ще започна да ходя реводно на проститука

22.   Как няма да е девствен, това, съвременните жени хора ли са, разгонени кучки, разнасящи болести и разочарования. Къде им остана скромността, свяна и чистоплътността. Веят фусти по дискотеки, наливат се с алкохол повече от мъжете, и като се вмиришат и на цигари като улични циганки, иди че ги ухажвай. №13, свържете се с автора по някакъв начин, ако се харесате станете приятели, мисля, че ще си допаднете. Не за всички секса е спорт и рисково занимание. За някои душевното общуване е по важно от плътското, не всеки иска да далдиса в неизвестната случайна връзка, понякога последиците са фатални. По добре сам, отколкото зле придружен и опропастен!

23.   Напротив 22 мъжете са тези които разнасят болести, днес е с една утре е с друга

24.   Ако цветето не си отваря цветчето, пчеличката не прелита от цвят на цвят! Който предлага цветчета, ще задоволява пчелички(опрашители). Доказано е, че жената многократно по лесно се заразява от болести предавани по време на секс, особено когато е неадекватна за обстановката. А от кръчмите, те излизат почти винаги неадекватни, и, "сей земеделецо, днес му е времето"!

25.   Задръстеняци, аутсайдери, отрепки... това мисля

26.   Защо съдбата е толкова несправедлива и не мога да те срещна някъде да си поговорим по мъжки. :) Тъкмо да ми каже кое от 3-те съм АЗ. да си разменим мейлите ако искаш?

27.   ммм според мен няма нищо срамно, а и това да си девствен не винаги е от сдухване или от срам :) Факт е, че съм на почти 20 и съм девствен :) Имал съм предложения от момичета. Дори и за тройка са ме викали, но просто отказах любезно защото ценя нещата и смятам че 1-вия ми път трябва да е с момиче което обичам, а не просто в някоя дискотека с мацка която не знае къде се намира... :) Така, че според мен това е нормално ;)

28.   До 27. Аз пък съм на 22 и мога да кажа, че нямам контакти с момичета никакви, дори мога да кажа, че никоя не ме харесва, че дори ме мразят. Иначе не съм лош, грубянин, винаги се държа добре, но не знам, и се чудя кво да правя, дори почти нямам приятели, и проблема е голям.

30.   Чакай единствената и несравнима жена в която ще си влюбен завинаги. аз я намерих на 26г. и все още обичам само нея и не искам никоя друга.

31.   до 14 и 30 хубаво е че разсъждавате така но живота в повечето случаи е гаден и тези на които се е усмихнала съдбата са много малко

32.   25 години е много напреднал период. На тази възраст е нормално да си мниал през много стади на развитие на сексуално ниво под всякакви аспекти. От това което си написал разбирам, че не си девствен по собствено желание ( тоест да чакаш "единствената" с която да изпиташ дива любов) а искаш да правиш секс. Работата е там, че колкото повече време минава твоята несигурност и неувереност в себе си се засилва и след време може толкова да се сдухаш, че да прекратиш всякакви опити да правиш секс.
Съвета ми към тебе е ДА ГО НАПРАВИШ МАКСИМАЛНО БЪРЗО с която и да е. Нямаш време да чкаша. Трябва ти да навакса. Ако трябва отдели стотина лева с готина мацка, която да си извикаш, но го направи. По - добре даже първите няколко пъти го направи с проститутка, защото няма нищо антипатично за една жена е да види несигурен, плах и неуверен мъж (какъвто си ти в сексуален аспект).
Няма да повярваш колко добре ще се почувстваш и как ще ти олекне след като го направиш. Аз самият го направих късно на около 20 и вече бях почнал да се сдухвам. Мислех, че просто жените не ме харесват или нещо такова, че проблема е в мен. За това го направих с проститутка. Сега съм на 28 и нещата са коренно различни, но трябва сам да извървъш този не лек път. Хайде отваряй нета и търси проститутки. Ще ти олекне много.

33.   На мен би ми било интересно и със сигурност приятно да правя секс с такъв човек.

34.   Свалям шапка на коментар 22:)

35.   Не се сдухвай, аз съм на 25 и не съм и пипал жена, не ми тежи въобще и колкото и да не им се вярва на някои коментиращи тука не ми се потят дланите лол... Просто няма начин да се разбере че не съм спал с жена, не че съм супер отворен, обаче комуникацията с жени никога не ми е била проблем(просто както контактувам с всички хора така го правя и с жените, няма особена разлика), напротив винаги успявам да ги разсмея или нещо такова без да се правя на палячо естествено.

Просто никога не съм смятал секса за нещо толкова важно и нещо което трябва да направя колкото се може по-рано и по повече, незавосимо от обстоятелствата.
И не че съм асексуален, гледам си порно редовно, просто съм някак си по-отговорен и съвестен и ако знам че няма какво да предложа на една жена в емоционален и материален аспект, значи не съм на тоя етап да го правя. Ако някоя жена иска само секс пак бих се замислил, защото знам че съм си шаран и ще се появят някакви чувства....

А може и да си имам и бъг де, понякога се хващам че флиртувам, а жената като видя че започва да кълве и е навита ми се губи интереса, може би защото подсъзнателно разбирам с колко отговорности ще се сблъскам, а може в момента да не и е до това и да имам куп други неща на главата...

Абе всеки си е различен, на тия дето им тежи- да си платят за сефтето, зависи как е устроен човек, може би ако нямаше порно щеше да ми тежи и на мене и щях да се напъна малко да си хвана приятелка или да си загърбя малко морала.

36.   Ниско самочувствие => Проблем с общуването. Точка.

37.   Абсолютно 36. Някой хора се чудят какви оправдания да си измислят а може просто да си признаят. Истината е, че са каквито ги е описал 25. Включително и аз съм, но работя по въпроса. Причината е ниското самочувствие и негативно възприемане на всичко.

38.   Редовно следя многото теми за девственост в този сайт и тази наистина много ми хареса. Номер 17 много точно категоризира всичко и аз съм от втората категория, само с тази разлика, че съм вече на 35 а не на 25. Написаното от 20 и 22 е също много "на място". Просто жените не ме харесват и това е, но не съм отишъл на проститутка като 32. Това е от мен, поздрави.

39.   Иначе за мен не знам защо но жените не ме харесват - на бала нито една не се съгласи да ми бъде дама или дори да танцува с мен, момичето което обичах три години ме отразя и сега е с друг. Вярно, че имам повече клигорами над нормата, но съм висок и не ми личи кои знае колко. Девствеността си я загубих с проститутка когато бях на 18, сега честно казано съм се разочаровал и огорчил от жените и нямам намерение вече нито да се женя, нито да флиртувам и да създавам каквито и да било връзки с жени. На 19 съм след 25-та година ще ми спадне либидото и толкоз.

Подкрепям коментара на номер 31.

25 не знам мъж или жена си, но много искам да се срещнеме само двамата и да си поговориме (и други неща може да се случат).

40.   Аз съм съгласен със мнението на 22, а №19 отговаря и на описанието му. Доста такива копия са одобрили петното, което си наклепала под историята. Така-чисто приятелски те питам, ти при колежки ли го пращаш автора? ;)))) Още един път Евала на 22, че е казал всичко точно и ясно, ама се чудя какви са тия човечета като номер 25, които бълват такава злоба, вероятно щеше да се осереш, ако ти се наложи да го казваш в нечие лице(При положение, че си мъж). (flex)
Е, поне се описа кратко, точно и ясно с три думи, смешко!
Весели Празници на Всички! Дано съдбата се усмихне на самотните момчета, и да си намерят готини мацки, само че да не са като 19.. превзети;)

41.   Темата е пусната отдавна, но за много хора си остава актуална, а тъй като аз съм от "девствените младежи" на 25 години, мисля, че мога да дам мнение.

Всеки човек избира сам как да живее живота си, дали да се жени, дали да е сам, не е хубаво да ни държат сметка за това роднини, познати, съседи както често се случва. Но според мен истината е, че за един един мъж, който иска да създаде пълноценна връзка с жена, липсата на опит, включително сексуален, на 25 години, се явявя пречка, или поне аз лично така ги усещам нещата, по-добре да говоря само за себе си, за да не засегна други в същото положение.

Тъй като не съм правил секс, мога само да предполагам какво е усещането, но го разглеждам от една страна като физически, а от друга страна и като емоционален процес - емоционален, защото двойката влага в него любов/обич, страст, един вид той е важна част от връзката. За да се постигне това обаче, са нужни понякога месеци - мои приятели, и млади мъже, и млади жени, са ми разказвали, че е минало време, докато се почувстват комфортно сексуално с партньора си. Съответно ако младият мъж на 25-26 години има нулев опит, се чудя как би могъл да предразположи жена на неговите години, за да се чувства тя удовлетворена, а не разочарована. Просто в днешно време огромната част от младите хора имат поне минимален сексуален опит и една жена в известна степен очаква мъжът да знае какво да прави в леглото. Приятелите ми са правили секс за първи път преди толкова много време, че дори ми е странна мисълта, че тепърва някога ще го направя и аз - но повтарям, говоря само за себе си, всеки усеща нещата по различен начин. Чел съм литература, знам как става на теория, но честно казано имам чувството, че ако трябва да го приложа на практика, няма да се получи. Знам, че има вариант по-младият неопитен мъж да търси отношения с по-възрастна и опитна жена, но да го правя само с тази цел не ми е много по вкуса.

А на въпроса какво мисля за девствените младежи над 25 - мисля, че си имат различни причини да останат девствени, при повечето едва ли е повод за радост, някои се чувстват депресирани от този факт, други - примирени, за трети изобщо не е толкова важно. Във всеки случай обаче стойността ни като хора не се определя от това дали сме девствени или не.

42.   Темата е интересна. Аз също спадам в категорията, макар да съм на 22 години. Имал съм и имам приятелки момичета, но никога не съм стигал до целувка по устата или секс. Според мен причината за това е, че преди винаги съм очаквал, че тя ще направи първата крачка или съм имал много голямо желание да се напиша обвързан. Друга причина е, може би това, че майка ми не е живяла никога с мен.
Така след като завърших гимназия отидох да уча в чужбина, мислейки, че това ще реши автоматично проблемите ми с момичетата, и попаднах в 95% мъжка специалност мъжка доминация в общежитието голям процент хора, които имат коренно различни интереси..
Отвреме навреме на различни събития извън училище, през ваканции и т. н. срещам повече момичета и не ми липсва увереност.
Пречка виждам в това, че винаги си мисля, че това да целуна момиче означава, че давам заявка за сериозна връзка..

45.   Четох на скоро или по-скоро само видях че Енрике Иглесиас е загубил на 25г.. НЕ мисля че лошо. Не мисля че и трябва да има специално държание.

46.   За да е човек девствен на тази възраст трябва да имам някакъв проблем - предимно психологически (макар, че не е изключено просто да е грозен на външен вид и никой представител на противоположният пол да не му обръща внимание. ) Лично аз имам сходен проблем - на 21 години съм и до сега съм го правил само с проститутка - никога не съм имал приятелка и дори не съм се целувал с момиче - жените просто не ми обръщат внимание (но да бъда честен вече не ме интересуват, решил съм цял живот да спя само с проститутка)

47.   Аз бях на 22 първия път и честно да си призня това ми беше голям психологически проблем. Често е имало свалки към мене от момичета, някой са били готини още от 14-15 годишен, но аз все мислех, че съм задръстен и изостанал и стигах само до свалки и обарвания с тях, даже някой ги режех от притеснение. След време опитах с компаньонка на 18 и беше голяма грешка, понеже беше грозна и дебела, нямах никакво желание да правя повече секс. След малко повечко време пак с компаньонка бях, но хубава, но нищо не се получи, имах притеснение. на 22 имах вече приятелка и бях много зле в леглото първите 2-3 месеца, след това изпълних всичките си фантазии, всичко което трябва и в секса станах такъв, сякаш съм го правил от 15 годишен, никакво притеснения, увереност и винаги готов от най-малкото дори. Самочувствието ми стана много по-добро. Вече нямам приятелка, понеже това беше единственото удовлетворяващо от връзката ми, добрият секс, но нямаше разбирателство и сега съм в положение в което отрязвам момичета, просто защото вече всичко съм опитал и желая да изградя по-добри отношения с по-стойностна жена, до тогава, ако имам физиологически сексуални нужди, смятам да ги задоволявам с красиви леки момичета или с компаньонки, да може би не съм прав, но ми се лепят все такива леки. Имах една свестна тази в дългата връзка, но много неразбрана. Не всичко е секс. И до 25 години да бях девствен и до 30 и до 50.. все същият щях да си бъда. Сексът не е движещ фактор в живота на човека, нещо поддържащо и безкрайно важно, да той носи увереност и самочувствие, но ако чакате принцесата, по-вероятно е да се разочаровате накрая. Въобще аз с жените вече не съм това, което бях преди да правя секс. Едва ли не ги чувствах, като богини, светици и ги уважавах безкрайно много, не, и аз станах като другите, вече мисля за себе си, да се задоволя аз, но не бях така в продължение на цялата си връзка и преди това, видях вече какви са жените, и ние сме същите, всеки мисли егоистично, да си начеше половия орган и това е, и аз вече не исках да се влюбвам и искам да се задоволявам, съжалявам, преживях тежка връзка.

48.   Както номер 35, 42 и другите такива и аз съм на 22 вече, преди време ми беше станало фикс идея, да наеба някоя мацка, но тогава още имах големи проблеми, с общуване, скапана компания, скапано сем. и все такива "хубави" работи,
и лошата ми комуникация, омразата към хората и други такива са причина да съм действен още, но не го намирам за проблем, винаги простотиите, ебавката с хората, и разни такива работи са ми били в главата, откакто минах 19 години парите/ ровичкането по компютри и чаркове заеха мястото на простотиите, както и тренировките..
До 20 години се смятах нищо и никой, но малко по късно се озовах на работа в парфюмерия с жени, и понеже преди това не се интересувах особено от тях ми стана ясно, че далеч не съм толкова непривлекателен за жените, даже напротив, (щото никак не съм грозен) ако реша мога да забърша всяка мацка, или жена, дори да съм скован съм намерил начини как да се коригирам, и мога да съм с жени през цялото време, и да ги еба и да излизам с тях, но просто не ги виждам така нещата..
Нямам пари, за да ходя по жени, нямам собствено жилище, което аз виждам като голям минус, кола и книжка нямам, че не ми се дават пари, изобщо всичко се свежда до парите, просто без пари нещата няма да са същите, а ще са пълна мизерия..
Да не коментирам как в последната ми хубава работа жени имаше мн хубави, и ми се е искало да ги прасна, но по дяволите те изкарваха повече пари от мен, и тук идва частта, в която, си запазвам достойнството, и не се излагам щото жени дето изкарват повече пари от мен не искам имам си достойнство...
Отделно, съм супер-черноглед на нещата, ядосва ме положението на скапаната държава, мангалите, сметките, скапаната храна и изобщо всичко, и не ми е до жени искам всичко да бъде както трябва, както по филмите има happy end, но това е само един мираж за мен...
Да не казвам как съм презирал приятеля на едната от колежките, щото беше някакво тузарче, със скъпи колички, хубава жена, семеен бизнес, и как си имаха апартамент, а аз имам една скапана риза на гръб..
Някак и не виждам смисъла в нещата, семействата са нещастни, децата са нещастни, за чии уж аз да ходя дори по жени, да стане белята и после да имам още някой, за който да мисля, просто светът е устроен скапано, и девствеността на хората е най малкия проблем...
Също така се надявам един ден да се докосна до нещо уникално, и напълно различно от нашия скапан материален свят...
В чест на истината няма да копнея за женска плът дори след 1000 години (въпреки, че само докосването до нежните им ръце ме разтапя), искам просто да намеря спокойствие, на друга планета, вселена, някъде, където няма пари, сметки, мизерия, мангали, завист, богаташи с пари щото това за мен не e живот, а си е чисто мъчение, явно аз съм грешния код на сбърканата програма в матрицата, дано един ден да донеса мир....

49.   Нищо хубаво!

51.   Аз пък съм на 24 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

52.   Има нещо сбъркано в представите на жените за мъжете. Не е самозаблуда, че повечето гледат заможни мъже, мъже които живеят в добре обзаведени апартаменти и с хубав автомобил в гаража, но доста от тях го отричат и дори твърдят, че това е терия на момчета неможковци и неудачници, което почти никога не е вярно. Не е заради неспособност и неудачничество. Често е истинските мъже да не са тези с много мускули, пари и връзки, а едни малко по-скромни и незабелязвани момчета, такива които подминават всеки ден.. Аз за пръв път правих секс на 24 години, преди това бях засипван от подигравките на разни кипри и лигочи. Винаги се чукаха с мускулести позьори и татини синчета. Преди 2 години се запознах с една разведена жена с дете - 38 годишна, руса, среден ръст, натурални и като цици на фолк певица, абе цялата визия си беше такава! Как изглеждах аз тогава- отчаян и безработен "неудачник", чикиджия и с малко приятели.. Дълго е за разказване, ама запознанството беше факт. Тя се появи така в живота ми, както за един бродещ се появява оазис в пустинята. Нещо не се разбирала с мъжа си, който пък аз само един път съм виждал! Беше някакъв към 185 см. здраво бичме малко 100 кила. Аз какво да се описвам? Не тренирах и на същата височина бях 75 кг. Не се разбираха с него и той само даваше някакви пари за дето й. Между другото тя е от моя квартал и сме през един блок, живее с родителите си - баба и дядо на детето. При всяка възможност да останем сами в нейния апартамент, тя ми кликваше и до 15 минути се почвахме още от антрето.. бабата и дядото някъде на гости, малкия на училище и така. Не съм пипвал жена до този момент, но гледах много порно и знаех как се прави. Няколко пъти секс за месец и накрая получих похвала, че никога не е изпитвала такъв върховен кеф. Дори ми призна, че е използвала мъжа си заради контактите, работата и респектиращата визия. След третото чукане реших аз да я водя у нас, защото бях сам цял ден. Аз също живея с родителите си и.. това също е причина да нямам сериозна приятелка, но и след преживяното нямах нужда от такава! Какъв е моят апартамент? Обзаведен с мебели от 70те години на миналия век. Дали това е попречило на жена с такава външност да си легне с мен? НЕ! Мина време и рехихме да приключим тази връзка. Но поне 10 пъти правих невероятен секс и научих много неща. Смешното е, че това беше и ще ми остане за цял живот. Смешни златотърсачки, които се интересуват от тренировките и голямата заплата, няма да ме погледнат никога, ще ме възприемат за смешник. Аз съм един от многото "смотани". Всичко е привидно, облеклото и парите нищо не означават. Дреме ми на чорапите дали ще ме наричат неможко, това е твърдение на момичета с детско и дебилно светосхващане!
Просто ми е забавно и чудно, че някаква хубава, опитна, зряла и надарена жена обръща внимание на един "аутсайдер", а другите си придават важност на жени с вселенска красота. Факт е, че момичетата имат изкривена представа за мъже. Мъжете не се мерят по мускули и пари, а по други качества. И аз съм бил късметлия да попадна на такава, която гледаше тези качества, освен това изглеждаше добре. Болно ми е, че няма да имам семейство заради превзеките и капризите им, но и май няма да съм само аз така, има нещо тенденциозно и притеснително в това, защото се унищожават националните и семейни ценности, и това ще доведе до неминуем крах след години. Едни умни, интелигетни но скромни момчета, няма да продължат поколението и ще останат сами на старини. :( Нелепо да се поставя под съмнение, то си става бвано, бвано и сигурно. Решението е някак да стане така, че да има само средна класа в България, иначе при избор бедна vs богата, няма как да става дума за съревнование. и тогава няма да има такива теми и такива момчета, а само щастливи и огряни. BTW постижимо е, само трябва да зашуми шумата. ;)

53.   По темата конктретно - нищо не мисля за тези хора, а малко или много ме е жал, защото са се отказали доброволно от човещинка в името на наивност и заблуди, а после имат твърде големи очаквания към партньора.
Странното е, че точно девствените хора отдават прекалено голямо значение на секса и едва ли не го възвишават в нещо свръхестествено и супер важно.
Аз говоря от опит, защото загубих девствеността си на 18 г., а бях доста развита и близо 3-4 г. имах голям нагон, големи фантазии и се сдържах заради глупави скруполи и чакане на принцове. Имах щастието да срещна Жабока сравително рано все пак като гледам останалите заблудени птици и се радвам, че се оттървах от девствеността си навреме, за да продължа с важните неща в живота - образование, кариера, семейство, а сексът само заздравява връзката с човека, когото и без това обичаш - не обратното - жабокът не се превръща в принц :)

На номер 52 - ами поздравления, че най-после на цели 38 години си загубил девствеността си, но мисля, че си правиш грешните изводи.
Не смятам, че жените сме златотърсачки, но ние чисто физически сме обречени да носим последиците от секса (чукането както го наричаш ти). Ти ще чукнеш и ще се прибереш при мама и тати на топличко, докато жената ще носи плодовете и ще трябва да ги гледа.
Чисто инстинктивно това ни кара (БЕЗ УМИСЪЛ) да търсим най-доброто за децата си и да отсортирваме индивиди като теб (естествен подбор). Гледаш с пренебрежение на хората, които плащат „някакви си пари“ за децата си, а ти сам живееш от парите на родителите си. Ами ако те не се бяха погрижили ти да имаш жилище и храна, какво правим?
Срамно е за мен мъж на 38 г. да не работи и да живее при родителите си. Аз лично не бих искала да бъда с подобен човек не заради парите - мога да си ги изкарам и сама, а защото такъв човек няма самочувствие и само мрънка (виж си сам поста). На крива ръкета, космосът ? крив.

Радвам се все пак, че някоя жена ти е дала някакъв шанс да си загубиш девствеността, но май нищо не си научил. Тази жена също никога не би родила от теб и никога не би съжителствала с теб, а чиста проба те е използвала за безплатен вибратор, защото е имала и дом, и храна, осигурени от друг, от истински мъж. Почувствал си се като истински мъж може би, но ако едното чукане правеше хората мъже.... много по-трудно е човек да се труди по цял ден, за да изхрани децата си от това човек да мрънка по цял ден и да чука съседката от едва ли не нямане какво да прави - и какво доказа освен, че имаш действащ инструмент?
То по твоята теория всяко магаре с надървен топур е мъж.

54.   Номер 53, заблудила сте се - номер 52 не е на 38 години, на 38 години е жената, с която е имал интимни контакти, той самият по това време е бил на 24 години.

А до самия номер 52 - ти сам сe отписваш от любовния живот, ако имаш желание за сериозни отношения, все още нищо не е изгубено като възможност, опитът с тази жена на 38 години е бил от чисто физическо естество, но все пак е опит, и можеш да надграждаш, но разбира се вече не само на ниво физически, а и на на ниво душевни отношения.

1-50 от 78