Споделена история от Секс и интимност

Не мога да се възбудя...
Здравейте, аз съм момиче на 17 години. От около година водя полов живот, но имам един проблем. Не мога да се възбудя. Правила съм го доста пъти, на не се получава. Понякога даже клитора ми се надува след секс, ако продължим повече от 3 часа. Това може и да е нормално, но първото едва ли. Повечето от приятелите ми гледат първо на мен да ми е добре, но ...

Коментари

1.   И защо водиш полов живот? Първо трябва да има възбуда и после всичко останало. Явно или си фригидна, което е по-малко вероятно или по-скоро си попадала на нечитави мъже - т. е. неопитни. Опитният мъж знае къде и как да пипне, да близне, да стисне и т. н. т. Пробвай с някой по-възрастен и опитен, защото ни ми изглежда да имаш постоянен приятел.

2.   Всъщност ти сама си си дала отговор,
нищо няма да се получи ако впрягаш каруцата пред коня /в случая секса преди желанието/
Когато усетиш необходимост да го правиш - тогава го прави. А сега всичко се свежда до гинекологична манипулация, дори това може да те блокира напълно.

3.   Относно надуването на клитора: Да, нормално е. От "претъркване" така се получава. Получава се и при мастурбация, или пък ако много се чешеш, примерно ако имаш наболи косми след бръснене и ти боцка. При приятелката ми се е случвало и срамните й устни да се подуят и, както тя казва, "да цъфне като розичка". След няколко часа или най-късно на другия ден отминава, така че споко.

4.   На 17 си, казваш.
"Повечето от приятелите ми.. "
Извинявай, но ти колко сексуални партньора си имала?
Трябваше да се усетиш, че явно още не ти е време за сексуален живот.

Лоша

5.   "Повечето от приятелите ми гледат първо на мен да ми е добре" - а ти на 17 би ли споделила колко приятели имаш?

6.   Ами почни първо да мастурбираш, научи се, какво те възбужда. Погледай малко порнография, чети литература със сескуално съдържание - това действа повече на жените.
Вземи си един лубрикант (например на дюрекс) и се масажирай сама с него, после го покажи на партньора си. Може би заради хормонални проблеми да не можеш да се овлажняваш добре. Как ти е менструацията?

7.   Ехее, какъв е тоя секс 3 часа? :O

10.   Принципно е малко странно сексът да продължава 3 часа. Помоли приятеля си да те възбуди по някакъв начин преди половото сношение. Като например да започне да гали гърдите ти или да ти прави орално. Много помага, когато са ти вързани ръцете и не можеш да мърдаш. Сексът продължава около двайсетина минути, освен ако не решите да удължите удоволствието