Споделена история от Секс и интимност

Извратено или романтично е да душкаш бельото на любим човек?
Една позната ми сподели, че като мъжът й отиде на командировка й оставя свое бельо, а тя му дава нейното да си ги душкат. Това за вас извратено ли е? Или пък романтично? Вие бихте ли душкали бельото на вашата любима/вашият любим? В Япония има автомати за носено бельо, но тук става въпрос за двойка влюбени.

Коментари

1.   Зависи, ако си душкат гащите, ми е извратено, но ако си прегръщат тениска, пуловер и подобни, е нормално. Нито романтично, нито извратено.

2.   Гнусно.

3.   Догади ми се. Естествено че е извратено. В момента, в които някой го поиска ще е сбогом. В този случай двама извратеняци са се намерили.

5.   Не, абсурд, не го правя и не смятам в бъдеще. Няма да му мириша парфюма, а гащите.

6.   Не, за мен лично няма нищо романтично в това, а си е чисто извратено. Не бих го направила нито един път, ако ще и безкрайно да обичам този човек. Дори и ултиматум да ми постави, пак няма да го направя. Това си доста отвратително за мен. Как ще душиш мръсните гащи на някой друг? ! ...

Ж., 22

7.   Определено е извратено. Дори не знам какво хубаво би надушил/а там. Цял ден изсъхнала пот с лека нотка на ако? Хората са гнусни същества, въобще не бих си помислил да душа нечие бельо.

8.   Мен пък много ме възбужда. Жената ако поддържа добра хигиена, не виждам какъв е проблема? Не ми е проблем да ѝ лижа п*тката и ануса, защо ще ме е гнус да ѝ душа бельото?

9.   Учудват ме мненията ви
Тук в сайта повечето сами се хвалите как изневерявате масово и си го слагате с кой ли не, развеждате колеги и таковате колежки по вечеринки, показвате си работите по онлифенса, даже съм чел, че има обичащи да носят женско бельо и да им пикаят в устата, пък това ви било извратено. Смях.

10.   Не е романтично. Толкова ли е трудно да напръскаш парфюма си на тениска/пижама и да я оставиш на възглавницата до другия?

12.   Аз като събуя гащичките на приятелката ми преди секс, винаги ги подушвам и тогава ги хвърлям някъде. Но тя точно преди това се е изкъпала и ги е обула и те миришат на нешо свежо и съвсем малко на нея отдолу. Но да душкам бельо, което го е носила дълго ми е гадно и не бих си го причинил.

13.   Когато жена ми се връща от късно излизане някъде уж с приятелки, винаги си хвърля в коша бельото и дрехите, с които е била и си взима душ преди лягане. Тогава и вадя прашките от коша и ги разглеждам и душа. Обикновено всичко е ок, но на два пъти засякох, че е имало събития с неизвестен за мен характер... Единия път бяха мокри, та чак прогизнали от мъзгата и, което става, когато е много възбудена и иска да се ебе. Явно се беше натискала някъде с някой. Втория път, скоро след това направо си бяха омазани със засъхнала сперма, а тя обожава да и се свършва вътре, без презервативи. Повече не съм засичал такива работи, явно е било нещо епизодично или случайно, защото иначе сме си много добре в леглото и в отношенията.

14.   Отговарям ти, извратено е. По-извратено е дори от жена, която предпочита да я чукат отзад (жена ми).

15.   Хората под пари останаха да си продават мръсното бельо на непознати, вие се гнусите да душкате на най-близките ви същества.

16.   Ами щом има хора, които са ОК да пикаят и акат върху тях, то не виждам защо да няма такива, които да душат мръсно бельо, хора всякакви, но за мен подобно нещо не е нито извратено, нито романтично, а ГНУСНО.

18.   Не е извратено. Извратени са отговорите по-горе. Според мен повечето са от млади хора, които се гнусят от нормалните човешки миризми. Не искам да душа парфюм или сапун. За съжаление в днешно време всеки иска да мирише на всичко друго, освен на себе си. Ама ние не правим секс с измити кукли, някои от нас искат истински хормони и феромони. Човекът бил гнусен, ами чукайте се тогава с парфюмирана пластмаса.