Споделена история от Секс и интимност

Хетеро любопитни мъже
Здравейте, темата е насочена към мъже, които се определят за хетеросексуални, не са имали сексуални контанти с мъже и не си представят да имат връзка или да правят истински секс с мъже.
Но имат влечение към мъжкия полов орган, любопитно им е и също така имат някакъв опит в забавления с приятели или непознати.
Няма нужда от поучения или да ни казвате, че това е гнусно или че сме педали, защото педали не сме категорично. Педалите са такива и в главите и в държанието и в отношението. Ние сме си свестни мъжкари, които имаме и семейства и т. н. и думата ни е мъжка.
Нека да си поговорим тези, които сме от София и спортуваме фитнес, плуване и др. Аз лично имам нужда от такива контакти за да си споделям фантазиите и не само. Търся себеподобни.
м38

Коментари

1-50 от 52

1.   На мен си ми звучите като педали, ама лошо няма, щом твърдиш, че не сте...
Намерете се и си ги дръжте дружно, ама без друго, щото сте мъжкари. Само да си ги подържите, хахаха...

2.   Абе мъжкари, с женски мераци... Баш сте си педали, гейовете поне са наистина мъжкари, не се крият, не мишкуват, не лъжат жени, не създават семейства с жени.
Гейовете са по-мъжкари от такива като теб, ти си пут*а под прикритие.

3.   Пич, имам лоши новини за теб.. май си педал и отказваш да го приемеш. :Д.. Нормален хетеросексуален мъж не го привличат пениси.

4.   Такива мъже в никакъв случай не спадат към хетеро, а са поне Би! Имаш ли взимане даване с мъжки полови органи, забрави за хетеро.

5.   Не си хетеросексуален, ако спиш с жени, но искаш и да си играеш с мъжки членове. Ти си бисексуален. Това, че се държиш като мъжкар, нищо не значи, брат, те и в Спарта са били големи мъжкари, но са се гушкали през нощта. Гейовете между другото не са хора, които просто носят поли и чупят китки, това е нечие персонално стереотипно поведение, също като на някои мъже да трупате мускули и бради, и татуировки и да гледате лошо.

6.   Демек от един път *** не се става, а? Това са мисли за успокоение на съвестта.

7.   Аз имам немалък опит с мъже с доста голям брой партньори, опитвал съм доста неща, в това число и тройка с двама.
Не бих казал, че го правя от любопитство, може да е било така само първия път.
После ми хареса и експериментирах какво ли не, просто усещането е много по- различно от сексът с жена, особено когато партньорът прониква в теб, или е влязъл вътре и ти го притискаш в себе си, усещането е уау и няма база за сравнение с традиционния хетеро секс.
Всеки си решава и преценя, на мен ми харесва много точно това, че е нещо напълно различно, мръснишко и тръпката е на макс.
Всичко трябва да се опита, а щом човек го е повторил, значи му е харесало.
Мечтата ми е да опитам тройка с мъж и жена, според мен би било брутално яко редуването на единия и другия партньор.
Но тия неща не са за гнусливи и за хора с предразсъдъци.

8.   Авторе, аз съм, като теб. Едно към едно.

9.   Аз съм хетеросексуален мъж и само мисълта да бутам пенис ме отвращава. Ти ако наистина си хетеро, дори и през ум няма да ти минават такива неща. Чист бисексуален си. Но имаш проблем да си признаеш.

10.   От Автора. Нали ви помолих да не ми давате акъл какъв съм. Не ви знам на какви години сте тия с акълите, но по мое време, като бях юноша ходехме на реката и се къпехме голи, естествено следствие беше и да сме надървени, все пак ни тресеше хормона, а интернет нямаше. Нямаше и кой да ни каже кое е педалско. Та си пипахме вече порастващите курове. И чекии си биехме един на друг да видим какво е. Когато попитах дядо ми това ок ли е, той каза, че и той на неговите юношески години го е правил същото на село в краварника с приятелите си.
После ходехме на военни комисии, после бях последния дето ходи в казарма, макар и за малко. Е винаги имаше надървени и сме се пипали. Никой не стана гей. Всички се оженихме, направихме деца и ги отгледахме.
Така че тия дето искат да си го слагат отзад да си го слагат. Не съм искал на 15г, на 23 и сега на 38 също не искам да си го слагам. Нито да го слагам на някой мъж. Имам си жена и си правим секс с нея.

11.   Номер 2, да ме срещнеш на живо да те видя тогава ще ми кажеш ли, че съм пу*ка под прикритие хахха.
Аз жена ми не съм я излъгал никога за нищо. Разказал съм и отдавна за преживяванията ми. И не и изневерявам, ако и в това искаш да ме обвиниш. Тук говоря за фантазии, за неща, които са се случвали преди време и е малко вероятно да се случат сега, точно заради това определяне кой какъв бил.
Айде чал!

12.   Номер 8 сподели малко повече или ако искаш на лично.

13.   Ох, загива света!!! Един истински мъж имаше и той умря от ковид!!!! Моят мъж!!! Сегашните за нищо не стават!!! Една крушка не могат да сменят, а пък да правят любов -абсурд!!! Щом мъж си мечтае за к. р, тоя не е мъж!!!! Пиши го бегал!!! Ехххх, няма вече истински мъже!!!

14.   Да ти кажа под секрет - на хетеросексуалните ни се повръща само ако си представим подобно нещо. Това е естествена реакция, рефлекс, заложен от Природата, за да не оплетеш конците по погрешка...
Имаш ли някакви харесвания и мераци в това отношение... "хюмненце" ви е името, ако не се лъжа :)

15.   11, не съм 2, но ти и 100 човека да пребиеш, по-хетеро няма да станеш. Санта ти реакция на обида е красноречива, че не искаш дам да признаеш пред себе си.

16.   Авторе, вероятно няма да ти го кажа на живо защото къв'' ми е зора да се занимавам с някой, който бяга от себе си. Тук са няколко секунди до няколко минути да го напиша, на живо ще искаш да ми губиш времето да ме убеждаваш (на думи или с физическа мотивация... И ще завършиш в хирургията вероятно, аз съм жена, но умея да се грижа за себе си изключително добре... ) в това, в което лъжеш и себе си. Но, че няма да ти го кажа не значи, че няма да си го мисля, аз и всички останали.
Не, не си мъжкар, мъжкари в този смисъл са откритите хомосексуални, да пут*а под прикритие си.
Не знам защо те обижда истината.
Вярно, че изрично каза, че не искаш да ти се противоречи, не искаш истината, даже сам посочи точните думи, които си знаеш, че те дефинират - тоест, ти сам си го каза, аз само потвърдих.

Н 2

18.   А с баща си, вуйчо си и чичо си "посъветва" ли се? Предполагам ди се надявам да нямаш синове и племенници, които да "съветваш"

19.   Чакай, авторе. Дефинирай ми моля те сексуален контакт. "Хора които не са имали сексуални контакти"... но са пробвали неща, с други думи.

Второ - педалите са - "педали", ние сме мъже, "защото си държим на думата", примерно. Тоест, има мъжки постъпки, като някакъв джендър-лайфстайл, така ли?

Напротив, мъж си ако се опитваш да принадлежиш към идеята, че генеративният принцип в природата изисква мъж и жена. Другото е нарцисизъм, дяволия и прахосване. "За забавление" - няма как за забавление да противоречиш на тази посока в живота си, а пък "на сериозно" да си част от нея.

Някой много здраво те и обработил да си му проститутка, с извинение. Има умели манипулатори, които ти изменят понятията точно по този начин.

Иначе, говориш като човек който просто още не се е впуснал в дебрите на хомо-отношенията и си мисли, че няма да има желание. Уви, желанието е като наклоннеа плоскост - започнеш ли, искаш още и още. Особено хомосексуалното. Все едно си чегърташ сърцето с лопатка, правиш дупката си все по-голяма със всяка забежка. Слез от въртележката на непрестанното желание, то е неутолимо, ще те превърне във гладен дух. Заеби настоящата култура, която го превъзнася.

21.   Като деца сме мастурбирали с момчетата. Всеки хваща пишката на другия и действа докато гледаме порно от касета. Към ден днешен всички дето сме си барали пишките тогава сме женени с деца. Аз лично попаднах на извратена съпруга и тя много обича да си играе с дупето ми. Супер много я възбужда това. Понякога си вкарва и вибратора в мен. Харесва ми и то много, но в никакъв случай не ми е минавало през главата да духам на мъж и после да ме чука отзад.

22.   Автора, не знам как да се свържа с теб. Аз съм само на фантазии. Харесва ми да си фантазирам. Не си единствения.

24.   От автора. Начетох се на глупости и за капак и една жена орева орталъка, че мъже нямало. Бог да го прости човека! Иначе сори, мен са ме взели вече и не съм на пазара.
Айде да не обсъждаме вече кой какъв е и кой какво го влече, всеки си знае за себе си, ако има някои като номер 8, моля да се включи.

25.   До 14, кажи ми под секрет на колко години си? Ако си от тия младите, дето им се повръща от всичко и си крият и майчиното мляко, по-добре не ми говори. Аз се чудя как и пред жени се събличат. Ама знам, че не се, карат ги да се обръщат на другата страна.

26.   То на много "хетеросексуални" им се повдига изобщо от мисълта за секс с интимност с когото и да е, ама защо смяташ, че тези неща интересуват някой?
Далеч от такива псевдо моралисти и душевни евнуси.
Човек като одъртее и почне да не може да прави секс, почва да осъжда и да му се повдига от разни неща, свързани със секса.

27.   Номер 25 - Сега това е новото модерно, масово са асексуални, не правят изобщо секс и не са ви дали жена на живо, само порното им е в главата и в такива теми преливат от премъдрост и осъждане.
За мен няма как мъж със силна сексуална енергия и нагон да няма интерес към експерименти със същия пол.
И смятам, че хора, които се отвращават от такива неща, са гнусливички и вяли и в сексуалния си хетеро живот. Дано да греша.

33.   Здравейте
Аз съм мъж на 25 иии харесвам жени, но пък съм бил с мъж защото ми е било интересно.
Също обичам да се обличам като жена и една вичер се оговорих с един на 45 год и си сложих тънки прашки, сутиен, черен тънък чорапогащник, къса по тялото черна рокля и 13 см токчета и тогава го направих

34.   Авторе и номер 21, аз също не съм млад и помня ония времена. Ама си масторбирах сам и като се къпехме голи в реката не си пипахме пишките с момчетата. Чикии всеки си правеше сам. И в казарма съм бил цели две години и там се къпахме заедно и там не си ги пипахме един на друг, нито сме си правили взимни чикии. Ако е имало такива, те са го правили много прикрито. Не ни убеждавайте, че това го правят всички и някога какво е било. Аз и други като мен нямаме влечение към мъжки пишки. Не ви лепя етикети и не ви съдя за нищо. Щом ви влече и не вредите на никого правете каквото искате, но не лъжете младите, че това някога е било нормално. Не, не беше и тогава нормално. Даже имам един колега, който е като вас. Само хуйове са му в главата и само за хуйове говори и за мъжки секс, уж на майтап. Има си жена и го влече сексът с жена, но има и някакво влечение към мъжките атрибути. Всеки си е малко откачен, особено в сексуалните желания. И аз не съм като хората, защото уж харесвам жени тип манекенки, но страшно много се възбуждам от жени с малки цици и по-големи дупета. Авторе, пожелавам ти успех в намирането на себебподбни и да се сбъднат фантазиите ти. Някога бях с една жена, която сбъдна всичките ми сексулани фантазии. Чувството е уникално. Бях на седмото небе.

35.   Номер 25 и 26, много точно казано. Не може да преливаш от сексуална енергия и да си безразличен. Може би е и някакъв вид нарцизисъм, защото съм надарен, но и такива като мен ми правят впечатление. Също така се сравянвам в тяло и визия със себеподобни. Изпитвам удоволствие да се сравнявам с тях или да съм им конкуренция в спорта и под душа. Също така имам и някаква доза ексхибиционизъм. Обичам да ме зяпат навън, в залата, под душа, на плажа. Нямам претенции дали са мъже и жени. Когато ме обсъждат ме карат да се чувствам добре!

36.   35 И на мен ми харесва да ме гледат, докато се къпя. Бих искал да се свържа с автора. Харесва ми идеята да бъда с мъж, жена или мъже и жени голи на едно място. От мъжете се интересувам само от... и нищо друго. Бих искал да имаше някое разкрепостено място, но има ги само във фантазиите. Мега хипер сексуален съм. Мога да свърша 3-4 пъти в рамките на един ден.

37.   Ебаси, тука някакви Би-та се опитват да ни убедят, че е нормално да се заглеждаме по кОрове, да лъскаме чужди такива и евентуално и някоя свирка да направим. Ама иначе харесвали жени. Някой пък били много сексуални и било нормално. И аз съм много сексуален и ми се ебе постоянно, но ми се ебе жена и ми се лиже женски полов орган и ми се смучат женски зърна, не мъжки чеп. И аз обичам да се гледам в огледалото, защото тренирам, но не се възхщавам на кОра си. Хуй като хуй - нормално изглеждащ, среден по размер, върши ми работа, щом ме търсят да повторя. Виждал съм и чужди в казармата и в банята на фитнеса и никаква реакция не са предизвиквали в мен. Ама като вудя пОтка, дори само на картинка и полудявам. Приемете момчета, дето обичате да гледате, пипате и лъскате чужди мъжки инструменти, че сте би. В това няма нищо лошо, нали не сте убийци, изнасилвачи и крадци. Но в никакъв случай не сте с нормална хетеро ориентация.

38.   Абе яко е.... Наскоро ходих на една минерална баня, бяхме двама с още един мъж, видимо малко по- възрастен от мен. Тръгнах да си свалям боксерките и да слагам банския под втренчения му поглед, човека каза "защо скриваш тази красота, стой да му се полюбувам.... "
Нищо кой знае какво не стана, защото всеки момент можеше да влезе някой в голямата съблекалня, но адреналинът беше на макс.
Който е нямал такива приключения, няма как да разбере какво е.

41.   Номер 37, много далеч си от истината, въобще нямам интерес към това кое на теб ти допада и кое не.
Човек усеща кое му харесва и го влече, опитва и става ясно дали това е неговото.
Кое и какво харесва, или не някоя анонимна писарушка в интернет не е нещо, за което ще си изгубя съня.
Като вие толкова готин сексът с жени, защо се хабиш да пишеш тук, да осъждаш и да лепиш някакви етикети, кой какъв бил.
Всеки си е решил как да си прави кефа и да му е готино, за да злобееш, значи завиждаш на тези хора.
Не познавам мъже с изявена сексуалност, които да нямат интерес и към контакти с други мъже.
Обикновено тия, дето сте вече пенсионирали любовния мускул, почвате да си лъскате егото с приказки против тия, които се наслаждават на любовната игра, която носи наслада без значение от пола на партньора.

43.   Авторе хааха, много ми е смешно как се опитваш да защитиш някаква гледна точка, че уж това било нормално, НЕ, НЕ е нормално (за хетеро) да се привлича от к*рове и никога не е било, това че се движиш в кръг на би-та или педали, не прави другите мъже такива, не знам колко хора познаваш, че да правиш генерални твърдения но аз като човек, достатъчно комуникирал с мъже през живота си, ( такава ми е сферата) на тема любовен живот и секс, мога спокойно да кажа че до сега не е имало хетеро мъж, който да е казвал че е любопитен или има привличане към к*рове, а доста от тях са мъже дето спят през ден с друга жена и са с доста изявена сексуалност не им липсва секс, това че вие имате проблем, не означва че това засяга по голямата част от мъжете, а и във всяка популация има едни 10-15% грешки (това е научно доказано), това са гейовете, лесбийките и другите извращения и само моля те, не ми обяснявай как било нормално деца да си бият чекии, та чак и роднини които смятат това за нормално, това са си откровени гейове/би-та и нищо повече, има много гейове които имат семейства но са си прикрити гейове, ако щеш вярвай, да нормално е като си малък, да ти е любопитно какви се телата на другите но не и да имаш привличане, хетеросексуалните мъже се привличат САМО ОТ ЖЕНИ И НИЩО ДРУГО, ако щеш го приемай, ако щеш не, това е научно доказано, ако беше чел нямаше да говориш глупости, нормалните мъже имат вградени защитни механизми, които не позволяват да имаш каквото и да е привличане към същия пол, но при някои възникват грешки и това води до хомосексуалност, само не разбрах като не ти е кеф да ти се дава мнение, защо пусна темата, така че ще се наложи да разбереш че повечето не мислим като теб.

44.   41, някои хора ги влече да са педофили.

45.   Номер 43 - кой те е определил ти, или твоите хетеро дружки, които ги е срам да говорят за хомо прелести и еротичните си напращели сънища, да бъдат корифеи на останалите мъже? !
Не бил той познавал, не му били казвали, ами то и аз на никой не съм, няма и да кажа, най- малкото на съдници с голямо ето и оскъдни познания.
Съдника с извадката приятелчета, как не и аз не бих споделил такова нещо с теб, като ти гледам закостенялостта.

46.   45. Ти след всички тези спорове и обяснения направо не на би, ами на чист гей замяза на всички ни тук, че и го затвърди за да е ясно.

48.   Гневът на автора спрямо останалите говори за неотработено нещо в цялото история, той се опитва да се убеди сам нещо и не му се получава. За какво е цялото работа се питам. Някой пречи ли му да прави касвото си ще? Или му пречи това, че останалите хора имат явно по-друга дефиниция за сексуален контакт и нормални отношения между мъж и жена.

Интересно е каква е връзката на автора с майка му. Дали тя го е опресирала, или пък свърх-много го е обичала и това го е смазало, идентифицира се донякъде с нея.

49.   Както казваше една моя позната едно време - Абе важното е да си у сексО, а с кой няма значение.
Каквото искате правете с мъже, с жени, ако щете и с животни ( щото и това съм чувал, за жени, които го правят с кучетата) само не ми го навирайте в очите, не ми парадирайте и не ми казвайте кое е нормално и кое не. Иначе нямам никакво отношение. Да наум може да тегля една майна на педерасите, защото ме дразнят като поведение, но иначе ми е все тая. Не може ли да спят с мъже и просто да се държат нормално, а да не са меки китки? хахахах

50.   Не, не е нормално да си играеш с на приятелите пишките. И в казармата съм бил, не е било Ок. Но няма лошо де, всеки да прави, каквото си иска.

51.   Авторчето много тънкообидно излезе. Зор да му кажем че е нормално. Не, авторче, не е нормално. Отвратително е. Не бих имала никакъв контакт с подобен индивид. Освен за приятелка де. Нищо повече.

52.   От Автора!
Бая неща сте изписали, даже сте се и изпокарали. Само не знам защо си мислите, че се обиждам или каквото и да е, като не съм казвал нищо от последния ми коментар под номер 24?? Изразявайте си мнението. Аз сам виждам какво се случва около мен. Може да е, защото живея в София, не знам. Може би хората да такива?

53.   52, разкажи малко. Тоест, хората с които общуваш от мъжки пол имат подчертано желание за секс помежду си? Бтв, чувал ли си за "проекция", когато човек съди за това какво мислят другите по таличният си вътрешен свят? Ако вътре в теб има примерно страх от извънземни, или такава история си повярвал, ще виждаш извънземни навсякъде...

54.   52. Случва се около теб защото посещаваш явно места по привични за гейове. Примерно лично на мен никога не ми се е случвала подобна история с мъж, а съм много добре изглеждащ, 190, виж жените постоянно проявяват интерес.
Каквито сигнали дава човек, било несъзнателно или съзнателно, това му откликва отсреща. Явно има нещо гейско в теб и в разни хара от обкръжението им щом забелязваш подобни хомо желания наоколо.

55.   От автора до 54, не знам какво значи места, привични за гейове. Ходя на басейн, където ходят хора, нз какви са, водя си децата с мен на плуване, къпем се под душа и един пич, който е на около 45 някъде, който и той с детето си, къпем се там всички, и той ме гледа и се надърви и съответно и аз, щото той е мн здрав, мега мъжкар и такъв ми се усмихва.
Друга случка, правя набирания и един пичага ме чака и си личи как кура му се е как да кажа удебелил и си го намества такъв, при което аз както се набирах и щръкнах, а понеже не нося бельо сещай се и той такъв ми вика, май мн се развълнува.
Друго - един ден си излизам на паркинга към колата ми, съответно насреща ми идва един джип БМВ Х5. И аз такъв се свивам настрани да мине джипа, при което се сваля прозореца и вътре две момчета, ама така от тия батките. И тоя шофьора ме пита от къде да излезе, че квартала е малко труден заради еднопосочните улици и аз докато му обяснявам, гледам другия до него надървен и си го мачка, ама то нещо към 20см през тънък анцуг. И аз почнах да преглъщам на големи глътки. Нищо не казах, тези си тръгнаха.
Примерно на плаж сме с жена ми и тя отива до колата, аз оставам сам с децата и ям нещо от една кутия. И изведнъж погледа ми се спира на един пич, който лежи до нас на около 10м. И не мога да повярвам - легнал и го извадил надървен и го мачка, докато ме гледа мен. Неговот дете си копае замъци с моите в това време и не виждат случката.
А в съблекалнята всички се заглеждат, няма никой който да не зяпа, без значение от възраст.

57.   Авторе, ти май много си фантазираш, че чак взе да си измисляш и истории.

В тийнейджърските години момчетата е нормално да са "под напрежение" и "под пара", така да кажем. Тогава хормона ги тресе и се възбуждат от най-малката проява на сексуалност. Нормално е младо момче да се възбуди дори на публично място. Мисля, че всички сме имали поне един такъв неудобен момент. Може би и поради тази причина няма да видиш на нудистките плажове тийнейджъри. Родителите няма да заведат подрастващите си деца на тази възраст. Някои са с малки деца, но не и с тийнове.

По съблекалните на плувните басейни и фитнесите, честно казано не знам какво се случва. Чувал съм за батки, които се опипват и си лъскат и духат. На такива места момчетата също може да изпитат ерекция. Голотата дори и на техен връстник или мъж може да ги възбуди. Не че са педали, но тъй като нямат никакъв или много малък полов опит ще се възбудят от човешката голота. Това, ако го видя, ще го възприема за съвсем нормално. На възрастен също може да му стане патката от време на време. И знаеш, че хормона и хуят ти не те питат кога да щръкнат. Това са нормални физиологични прояви.

От тази гледна точка намирам за нормално тийнейджъри момчета да си говорят за момичета в изцяло мъжка компания и да стигнат до там да лъскат едновременно. Чувал съм за такива случаи, виждал съм и даже учителката ни едно време по биология е намеквала, че момчетата в тийнейджърска възраст "правят" някои неща. Но до тук с нормалните неща.

Не го намирам за нормално да лъскаш на друг. Хайде, пак момчетиите да се хванат нещо за куровете - да. Но вече зрял мъж да говори как имал афинитет към мъжки прелести... Това си е чисто педалско. А и трябва да имаме предвид, че момчетата правят заедно такива неща, само ако нямат в компанията си момичета. И ако наистина момче/момчета или дори един млад мъж в двайсетте си години остане с години сам, може да им минат през главите какви ли не неща. Но това не означава да ходиш да лъскаш на някой друг. Виж, за твоята възраст от 38 години това сочи само едно - хомосексуални наклонности.

Та, колкото по-млад е един мъж/момче и лишен от женско присъствие, толкова е по-възможно да му се въртят в главата такива работи. Но определено не е нормално да ходиш и да се натискате с някой друг мъж. За това си има точно определение и ти го знаеш добре.

58.   От последния коментар на автора си личи че си пише някакви пълни измислици. Той още малко ще изкара че всеки срещнат се възбужда от невероятната му визия. Аман от хаховци. Авторче най-много да те ступат някъде ако почнеш да се пипаш около мъжете. Сънявам се че си и женен. Просто проверяваш каква ще е реакцията ако почнеш да се сваляш на мъжете. Недей, ще си отнесеш тупаниците. Ходи си по гей баровете и не с се бутай при нормалните.

59.   От Автора. Не виждам защо ми е да ви лъжа, питате ме къде ходя и какво правя. Споделям ви, нормални обществени места. В София. По провинцията може да няма такива или пък да няма достатъчно хора, де да знам. За младежите ясно е какво сме правили като сме били на 15. За децата също - на по 7-10, колкото е големия ми син често седят надървени под душа, докато се къпем с другите хора, но това е разбираемо, те дори още не осъзнават какво става, въпреки, че на моя съм му обяснил. Доколкото съм чувал и жените много мастурбират на ранна детска възраст и по време на тинейджърството и при липса на секс. Сега да не задълбавам и темата, но има и огромна част от хора, които ама са изобщо далеч от кеска, както момчета, така и момичета.
Какво да кажем пък за тези с онлифенс? Има толкова много вариации на нещата, че незнам какво толкова странно виждате, че даже ми казвате, че си измислям истории. Ето ви оше една - не е измислена. Жена ми има една мн добра приятелка и с нейния мъж сме се засичали тук там, по тяхна инициатива, даже един път и на море ходихме, та жена си се пече по монокини пред него, както и да е, и тоя пич, той мн здрав, бивш културист, излизахме 2-3 пъти с големите деца и с колелата. Мн е свестен и т. н. докато един ден съвсем случайно се засичаме в една сауна в София, ама не се бяхме виждали година време. И аз гол, щото тъкмо излизах от душа, том е огледа и ми се усмихна поговорихме 2-3 неща и после писал на жена ми, много поздрави на големия на мъжа ти!
Викам си уау, смятай какъв интерес е проявил...
Та май момчето и то се заглежда и му е интересно не знам, не стъм ги виждал отдавна.

60.   О много ги ги има любопитни, флиртуват. А иначе ги е шубе. Преди бях с гаджето на море. До нас младо семейство от Пловдив. Млади, готини. Мъжът ме оглеждаше и направо флиртуваше. Като нищо щяхме да се наебем с него. А той светъл, среден на ръст. Излъчваше секси невинност.

61.   С жени като съвремените българки психолигечски всеки мъж търси любов в която да избяга от жената, в която тя не присъства в живота му, да не е зависим като физическа потребност от нея чрез която да не се забърква с с нея и да я допуска близо до себе си. Едни мъже намират това в други мъже, други в порното. Ако имаше травестити в България масово както е в Тайланд никой мъж нямаше да се занимава с българка.

62.   Няма драма тук с щенията на автора и също така, че има мъже които са женени и искат интимност, когато може, с други мъже, особено добре изглеждащи. Но, те НЕ са хетеро, а са най малкото Би, а повечето са си направо прикрити гейове, точно като автора (видно от писанията му). И още нещо - по фитнесите е пълно с Би и гей, така че вероятността за подобни изцепки там е много голяма.

63.   62 как знаеш как е по фитнесите, опит ли имаш, сподели си историята?

1-50 от 52