Споделена история от Секс и интимност

Не ми достига секс
Мъж на 36 години съм. Темата не е шега. Не съм обвързан, но в седмицата правя секс 4-5 пъти с различни жени. Не са платени, а мои гаджета. Понякога забелязвам, че се чувствам незадоволен, въпреки че правим хубав секс с тези момичета. В петък се срещах с младо и красиво момиче, ходихме на разходка и после дойде да нощува в нас. Вечерта два пъти правихме секс. На сутринта още веднъж. Целуваме ме се, галим се, пипаме се, лижем се навсякъде... Нежно, страстно, бързо, грубо.... щяхме да счупим леглото. Като си тръгна тя след 2-3 часа отново ми се правеше секс и мастурбирах.... това нещо безброй пъти ми се случва. Не съм човек без работа, не съм безделник, че да се каже, че няма къде да си изразходвам енергията. Постоянно съм ангажиран с нещо, но въпреки това постоянно ми се прави секс. На 36 съм и не съм обвързан, така ми се стече животът. Броят на жените, с които съм бил е безумно голям. В прав текст аз мога да бъда определен като безподобен развратник. Пиша го тук без да крия, защото е анонимно. Също така не гледам порно. Не ми е интересно. Моля, да ми дадете съвет, какво да правя. Ако съм само с една жена имам чувството, че нещата тотално ще излязат извън контрол.

Коментари

1.   Минута за реклама.

2.   Аз пък се чудя как хората стигнаха до там да не подбират с кой си лягат.
Отиди на лекар, може би ще ти помогне

3.   Зависим си към секса, това не е болест, но е вид пристрастяване.
Запълваш някаква вътрешна празнота и ниска самооценка.
Обърни се към психолог.

М29

4.   На първо време да спреш да си фантазираш и да си измисляш фалшиви теми! Така ще имаш по-правилна преценка за себе си и евентуално някога в бъдещето ще може да те огрее с някое момиче.

5.   Абе ей шматка такава, я се осъзнай, има хора не правят секс със месеци той правил по 5 пъти седмично и не му стигало...

6.   Абе направо си кажи, че си девствен и стига се излага с измислици!

7.   И аз съм така, обожавам да правя орална любов, жалко че ми се случва рядко.. ти си късметлия

8.   Авторе по всичко си личи, че ти не си мъж, но се представяш като най-големия Дон Жуал. В петък си срещнал едно момиче и тя веднага дошла в твоя апартамент и сте правили страхотен секс. След като толкова секс правиш с най-различни жени защо тогава пишеш тук. Защо искаш съвет и за какво го искаш.

9.   Гредай порно мой човек.. или вземи голям многостаен и ги нактани всичките любжвнички тамм и направи ХАРЕМ.

10.   Има такива хора като теб. Не знам. Продължавай така? Стани осеменител?

11.   Постът е фейк, написан или от момченце на 13 или от чичо на 63 с напреднала еректилна дисфункция. И в двата варианта имаме образи и мисли, които се приемат за реалност, а реалността се приема като фантазия. Само авторът знае какви съвети търси от другите хора, но при всички случаи го привлича изявата и одобрението. Човешкият мозък продължава да впечатлява с огромното си разнообразие и производителност.

12.   Напълно те разбирам авторе, аз също съм като теб. С тази разлика, че вече се ожених и нещата станаха още по-зле. Преди поне можех да спя с по няколко на седмица, всяка вечер излизах на бар, уикендите на клуб или дискотека и винаги си тръгвах с по едно гадже, а понякога и с 2. Правил съм какво ли не. Апартамента ми беше пригоден за секс, имах всякакви удобства, играчки, консумативи и какво ли не. Сега вече е за семейство, направих основен ремонт и релокация на стаите и тяхното предназначение.
Та сега имам само 1 партньорка с която да правим секс, това е жена ми. Много я обичам, но и е трудно да ми откликне на сексуалността, въпреки, че полага много усилия. Налага ми се да мастурбирам всеки ден по няколко пъти. Случва ми се къде ли не - в работата, в мола, фитнеса, в колата, докато чакам в задръстването.. Според мен, съдейки по баща ми, който също е мн сескуален, поне до 60 ще ни мъчи това, преди да започне да намалява. Приеми се такъв, какъвто си!
М38

15.   Ако си само с една жена, трябва да си пасвате сексуално.
Тя да е еблива колкото теб. Да си иска по 5-10 пъти на ден и да й е кеф.
Има такива. Аз например. Но стана така, защото се измъчих в брак с нескопосан секс. Ходех си недоебана, гневна, раздразнителна, мълниеносен облак. И това, защото в къщи имах човек, който не се интересуваше от секс. Беше му все тая.
Като се разделихме, реших, че искам потентен и издръжлив, постоянен партньор, с който да се разбиваме от секс. Нямаше начин да направя компромис със секса.
И го открих.
Казах му от какъв ад идвам и като дойде момента да сме интимни, буквално се разбихме от секс.
Изобщо не спахме. Той си беше направо машина - не се сдуха, а направо ме побърка. Имаше много апетитен, розов и лъскав, адски твърд и работлив атрибут, не можех да го пусна. Лизах, смуках, празних го, гълтах. После го яздих и щях да откача от кеф, защото беше идеално дебел и твърд, изпълваше ме и много страсно ми смучеше зърната докато се празнеше в мен.
Бях непрекъснато мокра и възбудена тази нощ и изобщо не мислех за спиране.
При следващото ни виждане, правихме секс прави в антрето, нанизах му се с кеф докато ме събличаше и пак търсеше да ми смуче циците.
Той си го може и много яко ме празни всеки път.
Има жени като теб.
Ще се ебете постоянно и това е. Не е болка за умиралка, много си е гот даже.
Просто си намери такава и си се чукайте с кеф.
Аз вярвам, че историята ти е истинска, защото знам през какво преминах и как ненаситно се проебах с моя човек онази първа нощ. Направо не можех да стана от тоз великолепно надървен хуй.
Не ми омръзва с времето.
Пълна благодат.
Желая ти успех.

17.   Събрали се разврантиците да си говорят за секс. Нямам думи какви глупости пишете. Как ще правите секс и то по няколко пъти на ден. Да не би само това да правите? Освен това толкова много секс определено ще доведе и до проблеми. Факт е че всяко нещо с което се прекалява води до сериозни проблеми след това. Така че не вярвам на глупостите които пишете тук, а и ми е противно да чета подобни глупости. Реших да коментирам понеже това май е поредната измислена история на някои развратници с голямо въображение и малко акъл. Някъде бях чел че който прави много секс и си изразходва сексуалната енергия толкова много е доста зле с мисленето. Май ще се окаже вярно това.

18.   15, пиши след 5 г дали още правите страстен секс.

19.   В този сайт не спираме да четем за съдби на хора, мъже и жени, които буквално си живеят без секс, поради различни причини.
Никой обаче не се нахвърля върху тях, всеки да си носи кръста.
Тук изведнъж тотално се разкритикува сексуалната активност на автора, че и моята? !
Като бях в брак с измъчен секс, писах тук и ми беше заявено : “Да си гледала като си го избирала. ”
На чужд гръб и 100 тояги са малко.
Хората явно се променят - в моя брак, той реши, че не му се занимава със секс, аз какво съм виновна?
Сега съм с мъж със сходна на моята сексуалност.
Бих била развратница ако си лягах всеки ден с различни, примерно. Що за тесногръди обвинения? !
Обичам секса и няма да се извинявам за това.
Имах период на мъчителна суша в края на брака ми, никой не е застрахован от подобно нещо.
С настоящия ми партньор правим секс всеки ден, нещо, което винаги съм искала, но никога не бях получавала.
Ходим на работа денем и спим нощем, като всички останали хора, не сме изключение, но намираме време за интимност, защото желанието си го има.
При мен определено апетитът си идва с яденето.
Като имам хубави изживявания с един мъж, си ги търся и желая. Нито съм се наситила, нито ми е омръзнало.
Пламъкът се поддържа и от двамата и връзката ни е по-дълбока от началото. Никой не се е засилил да търси навън това, което предоволно и качествено си получава у дома.
Да правиш любов с постоянния си партньор не е разврат.
Опреснете си малко дефинициите, моля.
От н 9

20.   Аз и жена ми пък и да правим, издадена не правим, сме еднакво недоволни. Вчера правихме секс, а тя е супер-раздразнетелна. Аз също - все едно не съм ебал. Няма как да се изкъртваме всеки ден, защото децата са при нас и особено малката, е супер-ангажираща... та тва е. Имам приятелка на 66, доста добре, тя сега като е свободна си се чука. Ама вече е възрастна...

21.   Харесаха ми номер 9 и 19. Написани от един и същи
Човек-вероятно жена. ОТ номер 9 разбрах ползатА от порното и харема, а от номер 19 за искрата с постоянния
Партньор и неприложимостта на разврата, когато всичко
Получаваш у дома. Така е. Напълно съм съгласен. Дефиниците са верни.

22.   Първо до автора от 15 и 19 (подписала съм се грешно в 19ти коментар, не съм 9ти)

Авторе,
Защо си пилееш скъпоценната сексуална енергия с различни жени? !
Първо, никак не е хигиенично и здравословно;
Второ, иска се страхотна организация (как ти се занимава? )?
Защо ако си само с една жена, всичко би излязло от контрол? !
Напротив, с един партньор достигаш невероятни висоти, от опит ти казвам.
Може би си мислиш, че една жена не би ти насмогнала? !
И би те зарязала, протрита и изтощена, повече хуй да не види? ! :-)))
Зависи от жената, вече ти го писах.
Има такива, които са неуморими, но биха експериментирали с един партньор.
Хубавото е, че преоткривате секса заедно. Никой не бърза за поредната среща с друг/а, а си правите програма според желанията.
При мен в началото беше много наситена програма поради обстоятелствата. Бях си зажадняла за мъж, но пък той се отзова с желание и хъс и адски ми хареса.
Ако си имал жена дето не може да те пусне, знаеш какво е.
Има такива моменти, няма срам.
Минават се разни етапи, имате си доверие, правите си пълни изследвания, хвърляте презервативите и т. н.
Няма рутина, защото се грижите да ви е хубаво.
Не мисля, че един тон партньорки, много биха те обогатили.
Помисли да си намериш сериозна партньорка и да си правите сексуалните маратони заедно.
Някакъв мит неземен е вярването, че жените мразят секса и го използват единствено и само да манипулират мъжете.
Аз умирам да свършвам с моя човек.
Няма манипулация, а само екстаз.

До 20
Знам какво е с малко дете. Но минава, заминава.
Ще дойде и вашето време.

23.   До 22 от 20: не си в позиция да даваш съвети, 1000 % съм сигурен, че и с други, и постоянен партньор нямаш нито моя опит, нито от моите експерименти...
Детето не е едно ;)

24.   Напротив 23, имах две малки деца с минимална разлика помежду им, много добре знам какво е да нямаш време да си измиеш очите, камо ли секс да правиш, че и да ти хареса!
Просто казвам, че е период, който отминава.
Не разбрах какво толкова се засегна? !
От 15

26.   Няма смисъл да си анонимен, покажи се кой си, жените обичат развратници и женкари, ще ти вържат още толко