Споделена история от Секс и интимност

Липсата на секс ме изнервя
От 3 4 месеца сме заедно с приятеля ми. В началото даже започнахме само като приятели с екстри и секса беше брутален, след това се превърна и във връзка. Обичам го много, всичко е супер, но от 2м не сме правили секс /единия от тях беше в чужбина/. Върна се и пак не сме. Това ме изнервя много, особено като съм в овулация. Ако сега не правим, то кога. Не изневерява, сигурна съм. Има си проблеми на работа и е несигурен там. Най -вероятно и това е причината за липса на желание. Но аз се побърквам. Не искам и няма да изневеря, просто не знам какво да правя. Чувствам се отблъснала, а това е ужасно чувство.

Коментари

1.   Точно три теми по-надолу в момента има друга тема с подобно заглавие "Не ми достига секс". От един и същ незадоволен автор ли са написани?

2.   Тая връзка май само от твоя страна е започнала.

3.   Свържи се с мен

Само плътски удоволствия, без... чувства и връзка..

4-5 пъти седмично...

М 23

5.   Започни да мастурбираш като не можеш да си намериш приятелка. И спри да пускаш фалшиви теми.

6.   Явно нямаш проблеми да имаш "приятели с екстри" - явно ще трябва да си намериш друг, а този си го дръж за "връзката".

7.   Аз до ден днешен не мога да си обясня от къде си ги намирате такива и все казвате, защо все на мен. А има толкова свесни момчета където седят без приятелки. И тук приказката тихите води са най- дълбоки оживява.

8.   Типичната, чувствала се била отблъсната.
Каквито и проблеми да имаш, това няма никакво значение. На жените само хуйове, храна, парцалки и клюки са им в главата. Всичко трябва да се върти около нея. Прави и се секс, ако ще и без крака да си, трябва да правиш, за да може принцеската да не мрънкя.

9.   Предполагам, че вече не го привличаш или се е разочаровал от твоята сексуалност.

12.   Аз бих те чукал редовно

13.   Лекува се от нещо, което е пипнал в чужбина

14.   Хора, не с лошо.
Аз също съм много сексуална и даже и ден да не правя секс - това ме изнервя и мастурбирам.
За съжаление попаднах на мъж, който няма нужда от толкова секс.
Еми, с годините спрях да го обичам.
В един момент се усетих как едва ли не се моля за внимание, а той все е уморен

15.   Зарязвай! Ако толкова скоро е толкова зле положението, смятай какво ще е по-натам. Ще се измъчиш яко. От опит ти казвам, хората трябва да си пасват сексуално.

16.   до 14... аз също не правя секс с месеци... женен...

17.   Купи си играчки. Моят мъж работи в чужбина и не съм правила секс от януари. Ще се видим чак през юли. Но си имам играчки и изобщо не ми е минало през ума да се оплаквам по форумите :)

18.   16, защо не правиш?

19.   Авторке, аз съм авторът на темата "Не ми достига секс". Ако искаш можем да осъществим контакт?

20.   Аз не правя нормален секс от доста години, въпреки, че имам нужди и способности. Не съм изнервен, не искам съвет, гледам си семейството и работата. Живот, трябва да се живее. Всеки сам си знае, но не бива да се отива в крайности, нищо не е на всяка цена. Мъж на 56 г., женен.

21.   а вие за зависимости не сте ли чували? А не знаете ли, че всъщност можете да имате сексуална зависимост, развита като инструмент за прикриване, маскиране, справяне със, на стари травми, може би още от детството. Всяко действие, което води до задействането на невронните вериги, включващи поощрението, би могло да е свързано с този добре познат механизъм. Без значение дали е секс, алкохол, наркотици или даже на пръв поглед безобидни неща - чак до консумиране на ядки, дъвки и подобни.

Съветът ми е, изследвайте се, и работете върху себе си, заедно със специалист, защото е очевидно, че имате нужда, а ако го сторите - ето тогава вече ще се чувствате задоволени даже и да не правите секс, или да е веднъж на 3-4 дни. Просто това явление така работи. След откриването на инстинската причина, и работата с нея, и съответно след пренареждането на компенсиращата реакция от Ваша страна, ще заработите на съвсем други вълни, при които и половин плочица шоколад ще са в състояние да Ви доставят неописуемо удоволствеи, какво остава, ако прекратите мимолетните сексуални връзки и се отдадете някому с открито сърце и душа, преди да пристъпите към спалнята.

Много хора се пристрастяват към нещо и не знаят, че са пристрастени, предполагам, че в България този брой е още по-висок, поради сгромолясването на културата и образованието.

Rainer

23.   Аз пък като съм имал проблеми в работата, съм си го изкарвал на жената. На мен стресът ми вдига либидото до небето. Направо я смазвам от секс в такива моменти.

26.   до 18 от 16.... щото не ми дава.... какво да ти кажа... съдба

28.   До 26

Една жена не дава, когато не обича.
Пт мен да го знаеш.
Каквито и други причини и лъжи да изтъква - не те обича

29.   26 защо се е омъжила тогава. За да е добре един брак трябва на всички нива да е добре и да има желание. А, ти пари даваш ли и?

30.   от 26... какво означава да давам... всичко което изкарвам се влива в смейения бюджет, смело мога да каже, че аз се лишавам от всичко за да има за другите и да са доволни, но явно не се оценя...

31.   30, приятелю, не те обича - използва те.
Обича облагите (каквито и да са), които ѝ носи брака с теб.
Ако утре спреш да се раздаваш за нея, ще започне да злобее или ще си намери друг и после ще обяснява: Той не ме обичаше.
Такива хора (има и такива мъже) са адски токсични. Изпива те, нали? Това, че не оценява нищо?

32.   Не ми го побира как ще си гадже с някого и няма да правите секс, дори някои хора, които ми казват, че правят секс с гаджетата си веднъж или два пъти на седмица и пак ми е абсурдно. С моята бивша приятелка правихме секс всеки божи ден поне по 2 пъти. Сутрин след ставане и вечер след работа. И не като аз да го искам само, дори е повечето случаи тя го започва.

Според мен колкото повече се чукате, няма да ви остава време за драми и глупости и всички ще са щастливи.

35.   Много груби изказвания чета. Не с лошо хора. Да, това, че има проблем с работата влия на самочувствието мищу, там има нещо с което не се справя и това го кара да се чувства подтиснат и да не му е до секс. Поговори с него, без да го притискаш, щом си намери средата и се чувства малко по утвърден всичко ще се подреди Развивай себе си някъде.

36.   И аз съм имал моменти в който се стресирам заради работата, ремонта или колата и последното нещо за което мисля е секс. И нямам желание.
Помогни му да мине през този период и той ще ти се "отблагодари".
Чисти къщата, готви неща, направи си нова прическа или си смени цвета на косата, нещо за да те "забележи" като новост и да се разсее малко, да не е само фокусиран върху работата. Не го РАЗКОНЦЕНТРИРВАЙ от важните неща, а просто малко разнообразие. Секса е 30мин... 1 час. Но да работиш, изкаравш пари и да плащаш сметки е постоянно задължение.