Споделена история от Секс и интимност

Порно
Здравейте, колко пъти седмично гледате порно, но все пак сте във връзка и има жена до вас, жената ли предпочитате или и двете?
Според вас порното вреди ли на връзката?

Коментари

1.   Здравей, разбирам че въпросът ти е за мъже, но все пак да се изкажа и аз.. 7 пъти седмично гледам порно и мастурбирам! В леглото на мъжа си! Това са нормални неща...

2.   Аз нямам жена, мъж съм и от 12, 13 годишен започнах да гледам порно. И така десетина години вече всеки ден един или два пъти. Пробвал съм да го спра за 2, 3 седмици. Но пак се връщам в момент на силно желание. Не знам дали си мъж или жена обаче моето мнение е, че няма. Нищо хубаво и полезно в порното по-скоро обратното. Аз лично повече негативи съм извлякъл. И смятам, че порното е способно да те изврати, да те направи обратен и какво ли още не. Ако има как не гледайте порно. Моля ви.

3.   Семеен на 58г. почти през ден онанирам на порно с масторбиращи жени. Прескачам само когато жена ми ме задоволи или сутрин или вечвр. Но това е веднъж на месец.

4.   Със сигурност ще е прецедент ако някой стане обратен от порно. Да си хетеро и да станеш обратен е толкова вероятно, колкото да видиш летяща костенурка. Друга огромна заблуда е зависимостта към порното. Просто такава няма. То може само да помогне на един мъж да не бъде с вързани ръце пред гола жена. Масово жените са недоклатени с по един въздържал се от порното до тях. Тъжна истина.

5.   Какво точно имаш предвид с "гледане"? Ако почна да гледам порно за повече от 1 минута задължително почвам и да мастурбирам, което го правя 2-3 пъти седмично, може и по-често или по-рядко, зависи дали съм изморен и имам свободно време и дали има нови сцени от любимия ми жанр с любимите ми актриси. Иначе на ден по няколко пъти проверявам сайтовете какви нови сцени и нови актриси има, не знам това дали го броиш за гледане, освен това доста време отделям и за намирането клипове от сайтове като manyvids или rip-ове на onlyfans-ите на любимите ми актриси. Освен всичко това, чета и порно комикси, но намирането на хубави такива е доста трудна работа.

Жена до мен нямам и според мен би вредило на връзката, тъй като порното, поне мен, ме кара постоянно да се оглеждам за нови жени, както онлайн, така и в реалния живот. Ако на ден, примерно, мастурбирам 3 пъти, всеки път мастурбирам, гледайки порното на различна актриса, тъй като след като веднъж съм мастурбирал на една жена, втория път тя доста по-малко ме възбужда и ме подтиква да гледам нещо с някоя друга жена. Това, мисля, че може да се случи и в реалния живот. След като си бил с дадена жена, т. е. след като направите секс/след първото свършване тя за известен период (няколко дни или повече) ще те възбужда по-малко и ще ти се иска да направиш следващия акт с някоя друга. Това е като да имаш под ръка харем с манекенки. Ще направиш първия път с най-красивата измежду тях, но това не означава, че няма да чукаш и другите красиви жени след това, с други думи, порното те подтиква към полигамия, да оглеждаш всяка красива жена, която е в зрителното ти поле и ако може, да я чукаш.

Веднъж, преди няколко години, спрях мастурбацията и изкарах цели 9 месеца без да мастурбирам, но даже и тогава на ден по няколко пъти проверявах какво ново има по сайтовете за рилийзи, както и в сайтовете на любимите ми producer-и/компании.

6.   Всеки ден сутрин и обед, понякога и вечер.

7.   Номер 4 Ако върнеш дори тук ще видиш хора пуснали теми. Че са станали гейове вследствие от гледането на порно. Процеса сега ще ти го обясня той е много прост. Когато започваш да гледаш порно ти си в екстаз. Всичко те възбужда много силно, след известен период от време обаче. Класическото и обикновеното порно вече не те "цъка" по същия начин. Следователно се започва търсене на по нови и възбуждащи видеа. И малко по-малко започваш да се извращаваш, започваш да гледаш с травестити примерно. А след това от интерес може като нищо да прибягнеш да си пуснеш гейско порно. Както едно момче беше писало дали е станало гей. Беше казало, че гледа гейско порно от 6 месеца. Никога не се е възприемал като гей, никога не е харесвал мъже. Но сега се чуди даже може да върнеш мисля, че преди няма и месец. Беше написал темата. Така, че напълно възможно е да станеш обратен и това не е майтап.

8.   Гледам порно и лъскам, когато прителката ми не е до мен, иначе няма начин да предпочета порното пред реална жена. То сегашното ми гадже такова порно ми прави, че трябва да съм изперкал, ако предпочета да мастурбирам, вместо да правя секс с нея. От както има порно, гледам порно и не станах зависим. Просто има моменти, когато трябва да освободя напрежението, а до мен няма жена или ако има не е възможно да правим секс. Ами например моята приятелка беше я тръшнал ковид три седмици. Сбърках се от порно и лъскане. Ама не е същото като с жена. По моята класация давам оценка едно на лъскане на порно, пет на секс със случайна партньорка и оценка десет на секс с жена, в която съм влюбен.

9.   Намери си работа и няма да мислиш за никакво порно!

10.   Вредите от порното са доказани, гледал съм много, дори по няколко пъти на ден, но нищо добро не съм видял. Имаше период, в който толкова много бях "изтощил" този в гащите, че ерекцията ми спря, а както можеш да се досетиш, това би било пагубно за всяка връзка.

11.   Гледам здраво порно въпреки че съм женен. Любима от изпълнителките ми е Шалина Дизайн, много готина румънката с уникални гърци, тяло и муцунка. Има ли тук и други нейни фенове?

12.   Гледам порно всеки ден както и мастурбирам всеки ден. Причината за това е, че жена ми не иска секс. Промени се и секса е веднъж месечно и то ако аз поискам! Гледам предимно анален секс защото силно ме възбужда. Не ми пречи да правя нормален секс но само да има с коя. В леглото съм активен и това, че гледам порно не ми пречи да се дървя и правя любов, секс и така нататък. След 26 годишен брак това са последствията...
М 52

13.   Освен че от много гледане на порно може да станеш гей, може да станеш и педофил. Виж всички които са писали че мастурбират нямат жена до себе си. Порното е абсолютно вредно, по-добре ходи на проститутки.

14.   До 4, напълно грешиш масово жените, дори и тук пишат че не правят секс, а мъжете им гледат порно и са зависими. Даже гледах един подкаст с криминален психолог Тодор Тодоров, каза че изнасилвачите и педофилити са зависими към порно и мастурбация.

15.   До 11

Да не би да имаш предвид Shalina Devine?

16.   Предпочитам порно тип аматьори, т. е. семейни двойки които се снамат как правят секс и го пускат в сайтовете като хиксхамстер ком. За препочитане е жените да са нормални, естествени, окосмени.

17.   До 15 от 11
Да разбира се, просто грешка в бързината. Естествено Шалина Дизайн, уникалната румънска курса. И теб ли те кефи това породисто животно, като изваяна е, страхотна жена

18.   Засилва вече наличните проблеми в характера. Понеже много момчета имат свръх-любяща майка и липсващ баща от отношенията им като малки, и при тях-нас, порното отключва това психологически заложено нещо.

19.   Номер 18 много ме заинтригува, би ли споделил повече по темата. Тъй като аз съм момче израснал точно в такава среда. Без баща със силно любяща майка само, че израснах и с приятеля на майка ми, който беше насилник. Биеше я. И я тормозоше както нея така и мен моята сестра. Със сигурност нещо в мен не е както трябва, имам тревожност, ниска самооценка и мисля, че страдам от комплекс за малоценност. А депресията ми е хронична. Знам, че Зигмонд Фройд пишеше книги от, които мога да науча повече, но със сигурност не е едиствен. Наистина ще се радвам ако напишеш къде мога да се обогатя по тази тема. И съответно да си помогна до колкото е възможно.

20.   Никога не съм бил голям фен на парното. По скоро от любопитство и евентуално да науча нещо ново. Майка ми винаги е била до мен. В банята когато се къпем и вечер в леглото. Когато пожелах да я обладая отзад се учуди но не ми отказа. Няма табута между нас, тя ме научи да бъда мъж.

21.   За 16 години може би 2-3 пъти за по 5 минути. Не проявявам интерес към порното. Жена

22.   Някой тук пишат пълни глупости! От гледане на порно не можеш да станеш нито гей, нито педофил, нито изнасилвач, ако това не го носиш в себе си. Ако си станал гей от гледане на порно значи си бил такъв и просто нещо е трябвало да го отключи. На 50 год. съм, и в онези времена, в които бях тинейджър не се намираше толко лесно порно, тогава карахме на спомени. Когато станах на 20-21год. вече нещата бяха малко по-различни и започнах да гледам порно. След това се запознах с приятелката си вече съпруга, и с нея двамата заедно започнахме да гледаме порно, и все още женени от 23 год. вече, продължаваме да гледаме порно заедно, защото ни харесва и ни възбужда. Гледа всеки ден почти. За тези години нито съм станал гей нито педофил. Отвръщавам се от такива жанрове в порното и дори не мога и да си го помисля да гледам такова нещо, отвратително ми е. Виж женското тяло го обожавам и гледаме порно задължително с хетеро изпълнение по някога може и лезбо. Щастлив съм, че имам таква жена до себе си, защото съм попадал на какви ли не теми ту, как някой изпадали в криза, че мъжете и приятелити им гледали порно. Моята съпруга не е така гледам редовно както сам така и заедно и сексуалния ни живот винаги е бил на ниво дори и след 23 год. брак.

23.   До 17

Да, на визия много ме кефи, но не снима с хора от други раси, а аз почти винаги такова порно гледам или порно тип стари мъже/красиви млади жени.

25.   Жена съм. Обаче прочетох към 15-ина коментари и ми стана ясно, че е пълно с пристрастени мъже към порното, което не е добре. Това е като играта на комар, употребата на наркотици. Чисата зависимост, която убива евентуална настояща връзка, промива мозъка на пристрастения, възможно е да го направи и импотентен в един момент, незадоволен, извратен, изстрадал тип. На мен такъв мъж не ми трябва.